Maleri u ljubavi [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Maleri u ljubavi

egerija
26-07-2010, 12:45
Postavljam ovde kartu jedne meni veoma drage osobe koja ima, za mene, komplikovanu sedmu kucu, pa molim za misljenje da li ce ova osoba ikada biti srecna u ljubavi, da li ce se ozeniti kako god?
Dakle, ne pitam da li ce se decko ikada ozeniti jer ima previse godina, vec zato sto stvarno nema srece u ljubavi. Puno devojaka je bilo zaljubljeno u njega, ali njemu se nijedna nije svidjala, a kada bi se on zaljubio u neku, devojka jednostavno nije pokazivala interesovanje. Ne kazem da nikada nije imao devojku, ali to nikada nije bilo to. Ono sto sam ja uspela da zakljucim jeste da ukoliko se bude ozenio to ce biti devojka nizeg staleza, veoma siromasna, sto nije ni bitno, ali kako da vidim da li ce uopste sresti neku po svojoj meri. Evo njegove kartice:
http://i31.tinypic.com/10zolef.gif

thalatte
26-07-2010, 13:00
pa ovo nije losa karta za brak..
Njemu je najlosija ta Venera vladar asc u padu i u 6.kuci..

Prije bi rekla da je on taj koji koci partnerstvo,jer mu treba slobode i konstantno uzbudjenje...

Upravo to je ono sto mu pruzaju neuzvracene ljubavi...po tome su one posebne,a ove druge ne zanimljive..

Znaci neka malo poradi na sebi..

egerija
26-07-2010, 13:12
Pa ne znam sad, mislim da nije takav tip, ne trazi mnogo, ali ne zeli da bude sa bilo kim.
Inace generalno je imao tezak zivot, bio u ratu, jedva izvukao zivu glavu, dugo mu je trebalo da dodje sebi, srecom, pozitivac je pa je ostao normalan. Inace izuzetno dobar covek, vredan, snalazljiv, po mom misljenju privlacan, mislim da ce njegova zena uzivati kao kraljica, samo nikako da sretne neku odgovarajucu. Razmislja o inostranstvu, da proba tamo kad ovde vec nema pomaka.

Aeria Gloria
26-07-2010, 13:26
Pa ne znam sad, mislim da nije takav tip, ne trazi mnogo, ali ne zeli da bude sa bilo kim.
Inace generalno je imao tezak zivot, bio u ratu, jedva izvukao zivu glavu, dugo mu je trebalo da dodje sebi, srecom, pozitivac je pa je ostao normalan. Inace izuzetno dobar covek, vredan, snalazljiv, po mom misljenju privlacan, mislim da ce njegova zena uzivati kao kraljica, samo nikako da sretne neku odgovarajucu. Razmislja o inostranstvu, da proba tamo kad ovde vec nema pomaka.

mislim da je to zbog kontakta između plutona i neptuna pa traži idealnu i jako je sklon platonskim ljubavima ...a inače mislim da njega devojke vole jer mu je pluton u vagi pa voli veneru koja je vladar asc...

thalatte
26-07-2010, 13:50
Covjek ima vladara 7. U 7. u trigonu sa jupiterom u 4. I konjukciji sa ME -vise,vise prilika...vjerojatno trazi i dosta mlade..jake zene..
Mjesec ,zena 120 jupiter u lavu....
On ceka kraljicu i nije maler u ljubavi...ali je sklon destrukciji i samosazaljevanju jer mu je vladar asc u 6. I u padu..

Osim toga MO u strijelcu 120 jupiter,naravno da moze biti strankinja...

egerija
26-07-2010, 14:01
Tacno je da voli mladje zene, ali nije sklon samosazaljenju, kazem da je imao vrlo teske momente u zivotu (nije sam doprineo svojoj nesreci), ali je uspeo da se izvuce bas zbog svog pozitivnog stava. Ja sam retka osoba kojoj se on poverava i zato znam za sve ovo, inace bi svako rekao da je vrlo srecna osoba, uvek nasmejan, spremam na salu, tako se predstavlja, i sve ovo sto si ti rekla, da bira i trazi savrsenu, a u stvari on samo hoce jednu normalnu, razumnu zenu pored sebe, koja ce da ga voli.
Evo primera, bio je sa devojkom za koju su svi pricali da je predivna, pravi andjeo, on bio zaljubljen, a onda ta devojka zavrsila u krevetu sa njegovim rodjenim bratom. On raskinuo sa njom i nikom nije rekao zasto, da bi sacuvao njen obraz, a onda svi njega napadaju kako je mogao da otkaci tako divnu devojku bez razloga. Ona se ubrzo udala, a i danas svi znaju da mu prebace kako je ispustio veliku priliku u zivotu. Eto, to je bila njegova najveca ljubav...

thalatte
26-07-2010, 14:35
..to mu je bilo razocarenje zivota, a ne ljubav...tj.i da je bila, mora to odpustit i zaboravit, jer SCO je sklona da mrzi dovjeka,a upravo mrznju treba izbjeci...jer ima i SA 90 MO,sto znaci da mu ta razocaranost zenama dolazi iz nutra...to je i strah da se prepusti zbog losih iskustava..jednostavno mora dalje...ako ima priliku neka ode u inostranstvo..
Mora oprostit,jer ta zenska i nije bas tako savrena kad mu je to napravila, pa nije sve u ljepoti..
A mozda je i ona sa njim bila nesretna,bas zbog ovog sto sam navela vec...
Znaci jednostavno neka rijesi sam sa sobom..

egerija
26-07-2010, 19:13
Draga Pepuuu, sve je ovo istina sto pricas i tako svima izgleda to spolja (kao da si ga videla uzivo), ali sustina je da nije sve tako kako izgleda. On je tu devojku davno zaboravio i otpisao, drugi su ti koji je pominju, a nije bila ona nesrecna samo sa njim jer je i bivse i buduce varala, a nije ni bila divna, samo se tako predstavljala.
Zao mi je sto svi kazu da je problem u njemu kao previse bira, takav je on nece da se zeni, ali malo ko zna kako je u njegovoj dusi...
Veruj mi da prva prezirem te sto kukaju bez razloga, ali umem da osetim kada je neko neispunjen, i kada mu treba pomoc, tako da ovo nije taj slucaj.

thalatte
26-07-2010, 19:19
To ti hoću reči....on možda izgleda da je ok...ali to mu je stvorilo strahove koji ga koče (pa makar on bio i muškarčina i po)

Ne mislim ja loše o njemu, ne, ne....nego probaj malo dublje proučiti MO90SA, vidjet ćeš da je nezgodan...a dečko ima i MO0MA , to je obično povreda bar jednom, ali taj MO0MA je separacija, on se može otrgnuti od te boli (iako ožiljak će ostati naravno)...

Moguće je da ga netko u inostranstvu čeka...stvarno...MO je u Strijelcu 120 Jupiter u 4...tako da...mislim da će se snaći...i na kraju oženiti...pa nije on tako star...3 godine od mene, a ni ja nisam ni blizu...

egerija
26-07-2010, 19:29
Jeste nezgodan prilicno, ali ne u ljubavi, postuje zene, ako mu se zameris u stanju je da te zgromi, ne trpi nepravdu i nikada ne prica iza ledja vec sve saspe u lice, zbog cega ga ja izuzetno cenim. Kao sto sam rekla bio je u ratu, i verujem da je to ta rana koju nije preboleo, eto ima smisla iako imam isti aspekt nisam povezivala sa tim, a tako je ocigledno Mo0Ma. Zaista je preziveo svasta i verujem da ga to i koci u neku ruku da se potpuno opusti, ali bas mi je drago ovo za inostranstvo, vodim ga sa sobom obavezno ;). Ne mislim da je star, nikako, nikad mu ne bih dala 31, samo mi je zao sto nije ispunjen u ljubavi ni sada, a nije nikada ni bio...

spo
27-07-2010, 14:30
Saturn u petoj....hm....
Tamo gde je Saturn, veliki ucitelj, stvari idu teeeesko. Na zalost....

egerija
27-07-2010, 18:53
Dobro, ne bih ja to shvatila da Saturn u petoj uvek nosi ljubavne probleme, kod mene je u prvoj pa bi onda sve kod mene islo sa teskocama. Mada sam shvatila da me on na tom mestu navodi da upoznam sto bolje sebe kako bih bila srecnija. Po meni decko generalno ima tezak natal, ne volim ovakvu koncentraciju planeta ni u jednoj kuci, pa kad vidim tako nesto nemam zelju da dajem misljenje, vise volim da cujem druge.