Pocetnik u tumacenju [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Pocetnik u tumacenju

maja kg
01-07-2010, 23:18
Nova sam na forumu i jako zainteresovana za astrologiju.Mnogo toga sto mi se desavalo,vide se kroz moju natalnu kartu(pre svega gubici trudnoce),nesto od toga sam cak i ja kao laik mogla da protumacim.Nazalost nisam uspela da postavim kartu,cak ni po onim uputstvima sa pocetka.Ovo su moji podaci pa mi znacila svaka pomoc oko postavljanja i tumacenja.Podaci su 26.03.1982 u 10.00(ujutru) Kragujevac.Veliki pozdrav!

mandrak-21
02-07-2010, 23:31
gubici trudnoce?objasni da li mislis na spontane ili abortuse ili,vanmatericnu trudnocu???

maja kg
05-07-2010, 21:44
Dve zeljene trudnoce,i obe su se zavrsile uginucem ploda.Prva u cetvrtom,druga u drugom mesecu.
Sada cu se pozabaviti malo postavljanjem karte.

Hvala vam na pomoci oko postavljanja karte.Ko bude bio raspolozen moze da pogleda.Kao sto rekoh ja sam tek na pocetku,ali u mojoj karti mi je oduvek najvise paznje privlacila ova peta kuca.Malo me tesi ovaj Jupiter,ali bih volela da cujem i vase misljenje.VELIKI POZDRAV!

cokolina
05-07-2010, 23:03
draga mislim da bi se bolje videlo da si postavila tranzite za te datume meni se deslilo nesto slicno kad mi je natalni mesec bio u kvadratu sa tranzitnim uranom iz 9 ali mi je lose pozicioniran i mesec i saturn tako da sve me je snaslo u tom periodu povratka saturna kako govore mesec u 11 u opoziciji sa saturnom retro iz 5 pazi posto ti je saturn retro u 5 i tu je jos mnogo planeta govore o problemima ali mislim da ces imati dece moguca trudnoca 2012 i to uspesna sacekaj i strpi se malo a znam kolko je tesko neforsiraj jer mnoge stvari dolaze iz glave srecno!!!!!!!!!

maja kg
21-07-2010, 22:20
Da li je neko raspolozen da mi jos malo pomogne oko tumacenja?Ako sam dobro shvatila za trecu trudnocu gledam devetu kucu,posto sam imala dve trudnoce i dva spontana?Kako se vama cini ova deveta kuca i aspekti koje ona pravi?I sta jos gledam sto bi moglo biti povezano sa tom trecom trudnocom?

thalatte
21-07-2010, 22:31
maja ako se gleda 9.kuca moja procjena je da ce ta trudnoca biti uspesna,pa iako su ve i mo u neplodnim znacima.. Ali ta ve vladarica 5.kuce je u lijepim aspektima sa planetama u 5..ali i u sextilu sa MO :) ,vjerojatno ces roditi carskim rezom..

maja kg
21-07-2010, 22:46
Pepuuu,hvala na brzom odgovoru.
Ja sam se sada usredsredila na tu devetu kucu,pa mi znaci i misljenje svih vas koji ste mnogo vise upuceni od mene.Nadam se da ce ovi aspekti,doneti bolju situaciju po tom pitanju,nego sto je bilo do sada.Pozdrav!