Izgubljen covek [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Izgubljen covek

Angliana75
30-06-2010, 18:30
Ovo je natalna karta bivseg muza moje drugarice...1997. god. je otisao za Juznu Afriku.Nastanio se u Johanesburgu.Nije hteo da se vrati.A ona je te godine rodila njihovog sina.Ona nije htela da ide kod njega.Podnela je papire za razvod braka.Nakon 8 god. on zove da posalje sina kod njega na raspust sa njegovim kumom.Ona salje dete.Dete uziva sa ocem 3 nedelje.Medjutim,on se ubrzo zeni.Zena je iz Beograda ali dole zivi godinama,ekonomista po struci.radja mu sina.Znaci ovaj covek ima dva sina iz dva braka.I sve kao super.Dok se nije desilo ubistvo nekog coveka u njegovoj garazi.I od tada ga policija valjda juri.A on je pobegao.Nije se javio ni cak ni toj sadasnjoj zeni.Da li mozete da znate da li je uopste ziv negde??
To vas je zamolila moja drugarica...:)..pa ako zelite....

Izgubljeni covek (http://www.iimmgg.com/image/76deaaa868c3ee3afb99a0321f546e4b)

thalatte
30-06-2010, 19:08
Uh ...jako teško najradije se ne bi petljala...ali ovi trigoni sa Neptunom u 7.koji vlada 12. rekla bi da žena zna šta je bilo...

Ostalo ne znam ni malo ili bilo šta reči...samo vidim JU vladar 8. i 12. ide kroz 4.

Angliana75
30-06-2010, 20:42
pa kazu sa je SA istina...ako sad preko SA u ribama prelazi do kraja godine tranz. JU ..valjda ce se saznati istina da je ziv i gde se nalazi...?!

inace ni ova sadasnja zena ne zna gde je ..a ni bivsa...
jer ova sadasnja zena njegova dole u Johanesburgu zivi i dalje,radi u banci...i sve je OK..bila joj je policija,ispitivala je..i to je to..ali od njega ni traga ni glasa...

mozda ona i zna..mozda..ne znam..ali njhi samo interesuje je li taj covek ziv i zdrav ?! jer on se vodi kao nestalo lice :(

Marlen
30-06-2010, 20:51
Da li moze covek sa ovakvim natalom da bude ubica? So90Ma, ali Ma u vagi?

Mozda se nesto promeni kad Sa dodje na Ma i napravi 90 sa So?

capella
30-06-2010, 21:00
Meni se MA ni malo ne dopada: dispo je Saturnu u XII, u izgonu je i još sav u kvadratima i to sa svjetlima.

EDIT: zbog silnih tijela u karti, posebno u XII prikazalo mi se da je SA u Ovnu, ne pika se ništa ovo gore...

Santijen
30-06-2010, 23:23
konjukcija sunca i mesceca u muskom horoskopu, vrlo cesto je pokazatelj da muskarac ima tajnu zenu.....

sam mesec u jarcu je vrlo hladan i zatvoren i u losim aspektima kod muskarca ce doneti ozloglasenost...
znaci hladno(bez mnogo emocija) sunce hladan merkur, hladan mesec u kvadratu sa losim marsom koji je na 18 stepenu u konjukciji sa vertexomna 18 stepenu...vrlo lako moze doneti jako neprijatne dogadjaje u zivotu..

Venera kao vladar horoskopa isto hladnjikava u 10 kuci lose aspektovana takodje moze doneti skandal oko novca, u opoziciji sa vladarem 8 kuce...hmmm sigurno je u pitanju bila velika lova...a kako na neki nacin i islam ima veze sa svim ovim...mozda se covek bas krije u nekim islamskim zemljama tu u nasem okruzenju...a mozda cak i kod partnerke iz detinjstva tu u zemlji Jarca....manje vise i ako se krije, krije se u zemljama koje ne saradjuju sa interpolom...

Angliana75
30-06-2010, 23:53
hmm..moguce Santijen....ali koja zemlja??

a doduse kao sto Marlen kaze da li postoji mogucnost da on upravo bude ubica??
njegova sadasnja zena tvrdi da se on zatekao u garazi kad je covek ubijen a da on nije ni znao ko je on??!malo mi je truba ovakva njena izjava!!cuj nije znao ko je on a taj covek ubijen u njegovoj garazi??
ne znam...
ovo sto sam vas zamolila da pogledate je molba moje drugarice ,njegove bivse zene...ona je zabrinuta zbog njihovog sina,jer mali ima 12 god. i stalno pita kad ce ponovo kod oca da ide u Juznu Afriku,a jadan ni ne zna da mu se otac vodi kao nestalo lice...:(

poznavajuci njega,moja drugarica,a njegova bivsa zena kaze da je vrlo moguce da je pobegao..jer dok su njih dvoje ziveli u braku od 1995. do 1997. u Srbiji,u Zrenjaninu,on je vec jednom bio pobegao zbog neke love,krio se po Beogradu i jedva ga je ona nasla..i ne bi ni tad nego preko nekih ljudi je jedva iskopala da mu poruci da ce njen otac platiti love koju duguje drugim ljudima...znaci tip je sav mutan!zato se ta moja drugarica nikad nije ni htela da ide s njim daleko,u drugu zemlju,ostala je trudna i rodila dete...ona je sad srecno udata za drugog coveka i ima drugo dete..nego joj je zao sina :(...

znaci...mislite da je on ipak ziv??

ja sve nesto mislim da su ga ubili ti ljudi od kojih bezi,a da su oni sakrili njegovo telo od policije da bi sva ta istraga jednom zastarela...i zavrsila se..

sta vi mislite?

thalatte
01-07-2010, 00:14
Pa ja baš mislim da je taj čovjek povezan sa njom, tj. sa drugom ženom...jer je MA na Vetex (vladar umetnutog Ovna...sve iza paravana- to je i muškarac kojeg nosi sudbina, a koji se pojavio iz umetnutog 12. niodkud) u kvadratima sa MO0SO upravo u 9.kući...taj MO je ona...žena u inostranstvu...tu je nešto povezano...možda je ona bila u opasnosti od tog čovjeka...jao ne znam...

Zanima me ovo ali mi je skroz bedasto bilo šta sigerirat

Angliana75
01-07-2010, 00:36
havla ti pepuuu sto se trudis...:)

ta njegova sadasnja zena je u kontaktu sa njegovom sestrom a ta njegova sestra prica njegovoj bivsoj zeni tj. mojoj drugarici sta i kako se zbilo...
e sad ako je sadasnja zena povezana s tim slucajem a laze....pa ne znam....ova moja drugarica samo zna ono sto joj je njegova sestra rekla...nista vise!

Santijen
01-07-2010, 00:42
Pa ja baš mislim da je taj čovjek povezan sa njom, tj. sa drugom ženom...jer je MA na Vetex (vladar umetnutog Ovna...sve iza paravana- to je i muškarac kojeg nosi sudbina, a koji se pojavio iz umetnutog 12. niodkud) u kvadratima sa MO0SO upravo u 9.kući...taj MO je ona...žena u inostranstvu...tu je nešto povezano...možda je ona bila u opasnosti od tog čovjeka...jao ne znam...

Zanima me ovo ali mi je skroz bedasto bilo šta sigerirat

hahaha slatka si pepuu..i ja sam napisala ceo scenario u glavi al sam se ipak drzala aspekata...a druga zena je saturn u konjukciji sa kironom...pa je lako mogice da je i radi nje to sve bilo..

i bas me interesuje njena prica gde joj ode muz na kraju...po sistemu derivatnih kuca i ona bi mogla biti vrlo brutalna osoba....

thalatte
01-07-2010, 00:51
da a sestra pak je i MO..
Treba horarno pitanje postavit, vidjah teme gdje su pogadjali sto je sa nestalom osobom,i di je..

Marlen
01-07-2010, 01:10
Meni ne deluje ubijeno:D Ali ako je ziv.... tesko ce mu biti...

Angliana75
01-07-2010, 01:17
e u tome i jeste problem...da li je ziv??!

Majana
01-07-2010, 08:32
Da li je neko ugrožen gleda se vladar Asc, a u ovom slučaju se mora prvo uraditi rektifikacija.
Da bi čovek ubio potrebna je velika mržnja, bes, agresija a ja to ne vidim među aspektima.
Jedino Mars ima kvadrate, ali je u Vagi, a disp ga vodi u vodoliju. Kvadrat prema Mo i So govori kako mu duša i razum mogu biti okrutni, a pogotovo što je disp Saturn u Ovnu, tako da je i to skriveno. Niko ne bi rekao, zar on??? Verovatno za sve što radi u životu ima dve priče i 3 maske za to, pa ni on ne zna šta je istina. Ali to si disp So i Mo, pa je njegova duša hladna, on ambiciozan a disp im daje motivaciju i potrebnu energiju. Mutljivac, ali ne i ubica.
Venera180Jupiter pokazuje njegovo manipulisanje novcem.

Angliana75
01-07-2010, 10:18
hvala Majana na isrcpnom tumacenju...:)

bas je uvek bio mutljivac s lovom...
:(

ostaje samo horarac da nam kaze da li je ziv negde?