Astroblizanci [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Astroblizanci

Nedavno sam naišla na slučaj....moj dragi i njegov frend iz škole rođeni su sa 10 min. razli8kom, jedan u swi a jedan u zg. sasvim su različiti karakteri iako im je natal gotovo identičan, mislim da je zgodno za vježbu... od kud da krenemo?

natal br. 1.
http://img256.imageshack.us/img256/915/astro2gwgw21bernard3833.jpg

natal.br.2
http://img132.imageshack.us/img132/3876/astro2gwgw33davor384051.jpg

cmokic78
26-06-2010, 15:24
zanimljiva tema trealo i da se oboje ozene kasno zbog lose komunikacije sa suprotnim polom [ merkur u 8 vladar ukljestenog znaka u 12; mozda su programeri ili IT; Momak iz Hrvatske je verovatno na fakultetu zaradio naocare a ovaj drugi nekakvo priznanje; momak zi hrvatske je verovatno omiljen medju zenama i koristi se svakavim obmanama da bi stupio u kontakt sa suprotnim polom a momak iz Svajcarske svu svoju snagu i potencijal koisti u poslovne svrhe mozda saradjuje sa prekookeanskim zemljama ili putem interneta; svakako oboma je mesecu ribama pa su teski na emociju kao crna zemlja a u sustini sve sto traze to je prava ljubav i da ih neko voli onakvima kakvi sustinski i jesu;

kviki
26-06-2010, 18:06
i ja bih se uključila malo, vježbe radi,... 8) pošto sam tu ni tjedan dana baš me zanima je l učim šta XD

dakle,...

mislim da su aspekti s asc i mc najvažniji što se tiče razlike karaktera,... švicarac vjerovatno ima puno burniji unutarnji život, što se odražava i na van,... mo u 10.toj kući govori da je orijentiraniji ka poslu, često uz protekciju mjenja poslove, dok je zagrebčanin okrenutiji društvenim pitanjima, prisutan u centru zbivanja, dobrog duha možda prirodni talent za empatiju, psihologiju ili znanost?

je l sam šta pogodila? XD

wow.... još da objasnite kako ste došle do toga?! fantastično!
momak iz sw. živi i radi ovdje , stvarno ima profesiju IT radi za programersku firmu , on nosi naočale,organiziran je, kontaktira sa inozemstvom povremeno zbog posla, ovaj drugi stvarno je vragolastiji tip neki, navodno je u stanju zaraditi i potrošiti lovu preko noći...i to ogromnu lovu..( kocka i to)..