Tamarina natalna karta [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Tamarina natalna karta

Taca88
19-06-2010, 14:24
Posto se ne razumem bas u astrologiju, mnogo bi mi znacilo kada bi neko hteo nesto da mi protumaci.
Hvala:) :) :)

Marlen
19-06-2010, 20:44
Ur90Ve moze da donese trzavice u ljubavnom zivotu, jos je kod tebe to deo t-kvadrata... So u sco na Asc moze biti da si egoista, Mo u blizancima ti daje bas fine intelektualne sposobnosti...

Mlada si, ali mene zanima kako stojis s parama. Vladar 2 ti je u 8, a u 2 je Sa i Ur. Interesantno.

Taca88
19-06-2010, 22:02
Hvala na odgovoru! Student sam tako da mi finansije nisu bas najbolje.

mirab
20-06-2010, 00:31
Taco88, sutra cu ti izanalizirati tvoju natalnu malo poduze,da li te mozda nesto posebno zanima da pogledam?

Taca88
20-06-2010, 11:39
Zanima me sve po malo. :) Hvala unapred!

mirab
21-06-2010, 01:02
Ja cu ti samo delicem analize pricati pricu (jer ovde se i ne moze vise) a nastavice neko drugi sa foruma.
Interesantan horoskop sa duplom Skorpijom.Ti si veoma mlada i mnogo toga je jos pred tobom. Verovatno spadas u jake osobe iako ti moze zivot ponekad biti komplikovan sa puno preokreta.Imas divnu osobinu vernosti i kao partner i kao drug.Osetljiva si, jaka intuicija.Spadas u vrlo duboke osobe gde nista u zivotu na shvatas povrsno.Posedujes harizmu i magneticnost, sa veoma prodornim pogledom.Sunce u prvoj kuci gde je mesto njegove egzaltacije pa je ono i signifikator prve kuce.Tvoja osecanja mogu biti kao zahuktala reka koja sve pred sobom rusi da bi dostigla svoj cilj. Ovde je Sunce ratnik koji ce sebi postavljati visoke zahteve. Sunce ovde strasnom zeljom ide napred kroz zivot. Ti ces biti sama sebi gospodar i retko ces se na nekoga oslanjati.Najverovatnije neces dozvoliti da okolnosti zivota preuzmu vlast nad tobom.Sa Plutonom u sedistu u 1 kuci dobijas onu iskonsku energiju koja u njegovoj dubini zivi. Sunce je ovde svesno da mora kroz reku da tece, da probija prepreke i brane, da nastavlja da postoji uprkos svemu. Ova konjukcija Sunca i Plutona je veoma jaka i dace ti ogromnu moc i magnetizam.Vrlo si eroticna i strastvena.Cesto ides iz krajnosti u krajnost.Otac ti je verovatno jaka i dominantna licnost a mogu ce je da ce ti i moz biti takav.Kako ovaj aspekt cesto moze da privuce razne opasnosti trebala bi se kloniti opasnih ljudi i situacija.Moguce da te bas takvi tipovi privlace. Mesec u Blizancima u 8 kuci nije na naboljem mestu jer je to kuca Mesecevog pada.To ce ti dati pojacanu osetljivost i psihicku ranjivost.Mesec u 8 kuci uvek ce ostetiti onu kucu kojom vlada i kojoj je prirodni vladar( 4 kuca).Ovo ukazuje i na promenljivo finansijsko stanje partnera i njegova emotivna vezanost za novac.Lako i brzo procenjujes stvari sto ce biti dobro za tebe.Volis da posmatras ljude oko sebe i situacije i da na osnovu toga izvlacis zakljucke.Potrebno ti je uvek kretanje jer ne podnosis pasivnost.Spretna si da radis vise stvari u isto vreme.Veoma si svestrana osoba.Snalazljiva si i ostroumna ali i neodlucna.Jake si mentalne sposobnosti ali su ti odluke obojene emocijama.Saveti tvoje majke mogu biti uvek od koristi pa ih nebi trebala zanemarivati.Susretaces mnogo inteligentnih zena koje bi ti mogle pomoci, narocito po pitanju prijatelja i novca drugih.Meni je licno interesantna ova tvoja VENERA u 11 kuci u Devici koja ima toliko nepovoljnih aspekata. Ona je vladar tvoje 12 kuce i ima opoziciju sa Marsom u 5 kuci(kuca ljubavi)Inace Venera u Devici je u padu pa je u ovom znaku dosta ostecena, moze ti doneti dosta problema na emotivnom planu.Ovaj aspekt neminovno donosi sukobe, svadje, raskide veza pa i brakova. Sa ovim aspektima treba biti veoma oprezan.Nesvesna potreba ti moze biti da nadjes jakog muskarca ali tada moze doci i do neprilika po tebe.Ova Venera ima kvadrat sa vladarem tvoje 5 kuce Neptunom i takvi aspekti su izuzetno teski jer donose razocarenje u ljubav sto te moze na kraju krajeva dovesti do ocaja. Ovo je cak i aspekt prevare; pa mozes varati ili biti varana.Mozes imati tajne i konfuzne veze. Ovo je aspekt karmickih dugova( Venera je vladar tvog 12 polja- Karma), jer si u proslosti bila nemarna prema partnerima ili si bila isuvise promiskuitetna.Kako je Venera vladar i tvog 7 polja (partnerstva, braka) to bi za tebe moglo biti veoma interesantno. Tako bi mogla imati i probleme u braku zbog medjusobne neiskrenosti.Nebi trebala zuriti u brak i sa mnogo paznje i mudrosti bi mogla ispraviti ove energije.Za to je potrebno mnogo vise toga nego sto bi ti ja ovde mogla reci.Duhovnim zivotom se situacija znatno moze popraviti.Sve ovo u vezi ljubavi, braka i svih partnerskih odnosa reci ce i aspekt kvadrata izmedju Venere i Urana- koji je najproblematicniji za opstanak veze veza i braka, jer je to tipican aspekt razvoda..Uran je taj koji donosi nagle promene. Upravo sada je u tranzitu Saturn na 28 stepenu Device i verovatno ti stvara probleme u emotivnim odnosima. Kiron je u znaku Raka i pravi lose aspekte sa mnogim planetama ,pa mislim da neka rana postoji kroz tvoju porodici koju ces leciti zrtvovanjem u porodicnim odnosima ili sa svojom porodicom.Moguce da ti se nesto desavalo u detinjstvi pa su sada posledice.Mozes nositi ranjivost kroz emocije, majku, porodicu(to oznacava Kiron u Raku)Tvoja aura je ostecena.Neko od ukucana te moze povrediti.Teska "rana" se moze dobiti bas pred kraj zivota.sa Venerom u Devici partnera mozes upoznati preko posla ili na radnom mestu, u domu zdravlja, na pijaci, plazi...da ces imati Karmicki dug preko ljubavi ukazuje i kvadrat Venere i Saturna.U ovom zivotu nosis teret svojih proslih dela..Na ljubav ces moratu duze da cekas. Imas jedan od tezih aspekata Mars kvadrat Saturn pa tako sve ide uz teskoce i borbu, kasni i tesko se napreduje u zivotu.Kod tebe je zaista teska Karma.potrebno je voditi miran zivot, sa mnogo molitvi i psiholoski rad na sebi.
Toliko od mene a prica ide dalje.... prokomentarisi ovo! Bilo bi uputno da ti neko u koga verujes uradi kompletan horoskop jer je to tebi potrebno, svakako za to se moras obratiti privatno nekom.

Taca88
22-06-2010, 23:19
Hvala Mirab na trudu ,zadovoljna sam kako ste iz analizirali moju natalnu kartu u kratkim crtama, sve lepo receno i narano sve je tacno.