Evo i moje [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Evo i moje

Alexandrijus
07-06-2010, 11:25
http://i236.photobucket.com/albums/ff207/Cesare_07/astro_w2gw_01_aleksandar_nikolic_hp.gif

:cool:

LavJarac
07-06-2010, 14:26
http://i236.photobucket.com/albums/ff207/Cesare_07/astro_w2gw_01_aleksandar_nikolic_hp.gif

:cool:
Da li ti je posao vezan za strance, mozda radis za inostranu firmu, ili putujes cesto zbog posla?

Alexandrijus
07-06-2010, 20:29
Uglavnom je bio vezan za strance da obelezen je putovanjima i sa njima se najbolje slazem , ali isto tako dolazi do naglog i neocekivanog prestanka rada sa istima

nedda
08-06-2010, 14:20
Ljudi obicno kazu nesto o sebi, ili postave konkretna pitanja...ne izbacuju kartu samo tako..
...ali evo ovako...izgleda da komunikacija predstavlja vaznu stvar u tvom zivotu. Venera, kao vladar karte ti je u blizancima. kao i mars. To su znaci vladari 1.2.7. i 8. kuce. Njihov dispozitor je jupiter, koji je u konjukciji sa jupiterom (prevelika ocekivanja), u lavu, blizu MC-a (stremljenja). Medjutim, sam MC je ipak u raku, a rak su emocije...i promene.
Promene u karijeri, i generalno, zivotnim stremljenjima stalno su moguce kada je MC u raku. Mesec konjukcija saturn nije lak aspekt. Mozda se i u drustvu (11 kuca) osecas usamljeno ponekad. Medjutim kroz takvo neko osecanje i sazrevas, i razvijas se, jer je tu i severni mesecev cvor.

Alexandrijus
08-06-2010, 14:48
Iskreno najvise me interesuje na koju stranu sveta da se denem , i da li cu uopste s obzirom da planiram da kidam
I kako se zahvaliti tumacima? :)

capella
08-06-2010, 14:55
Kidaj u Ameriku, LA ili Čikago :)

Alexandrijus
10-06-2010, 23:31
I hate dirty America
aber fielen dank freulein capella :)

Santijen
11-06-2010, 00:09
Iskreno najvise me interesuje na koju stranu sveta da se denem , i da li cu uopste s obzirom da planiram da kidam
I kako se zahvaliti tumacima? :)

sunce ti je u raku...a cini mi se da su ovo zemlje raka

Država: Bosna, Škotska, Holandija, Tunis, Novi Zeland, Kina

Gradovi: Amsterdam, Venecija, Milano, Bern, Instambul, New York

al ti je vladar horoskopa u blizancima

Zemlje: Amerika, Belgija, deo Engleske, Kanada

Gradovi: London, S. Francisco, Melburn, Briž, Nirnberg