Ako iko moze i zeli :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ako iko moze i zeli :)

missN
02-06-2010, 18:00
ako neko moze da baci pogled na moju natalnu...naravno interesuje me ljubav i da li cu ikada naci posao :)
ja sam pokusavala sama nesto da uradim ali sam se skroz pogubila :(

missN
10-06-2010, 19:11
e hvala ti...ovo za prijatelje je baaaaaaaas tacno... oni su mi kao dusevna hrana :D
a sto se tice vise brakova - to sam i ja, kao totalna neznalica, uspela nekako da vidim :(
mada sam negde procitala da ce mi prvi muz biti jako stariji od mene, i da postoji mogucnost da to bude neki stranac...i slazem se sa ovim zajednica ali ne i brak na papiru :D - bas tako i razmisljam...jedino ovo za faks, posto sam ga zavrsila, mozda je u pitanju sto ja zelim dalje ali nisam u mogucnosti :(

jako me interesuje tranzit jupitera koji mi se mota oko venere, a inace jupiter mi je vladar sedme kuce. Takodje, tu je i tranzit uran koji se nalazi na vrhu sedme kuce...sta ce to doneti? videcemo....

a i u prethodnom periodu, bar sam ja to tako povezala, sto se ljubavi tice bilo je mnogo lose, valjda zbog tranzita saturna kroz 5 polje...on mi je doneo jako starijeg muskarca, razvedenog...i mnogo, mnogo lazi... :(

hvala jos jednom :D :D

missN
22-06-2010, 18:49
hvala Iva, puno, puno, puno :D