Kako dalje? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Kako dalje?

Skorpija-Lav
30-05-2010, 13:16
Da li bi neko mogao da mi pogleda natalnu kartu, pošto sam totalni početnik u ovome? Razvedena sam već 5 godina (ali ne sudski), živim sama sa decom kao podstanar. Interesuje me kakva mi je budućnost što se tiče posla i kuće?
Hvala...

nedda
31-05-2010, 11:06
Verujem da si tranzite ipak najvise osetila poslednje tri godine... Osecanje 'ne znam kuda dalje' bi trebalo da se umanji za anekih godinu dana...
Sto se kuce tice, mislim da ces ti imati jos seljenja, cesce nego ranije (Venera opozicija jupiter).
Za posao...jesi li razmisljala o drzanju casova/skolica necega kod kuce? Ne znam sta si po profesiji, i sta bi radila...isla bi ti dobro i trgovina starim stvarima...

Skorpija-Lav
06-06-2010, 11:16
Ovaj Mo na tvom DC,znaci da si bila jako povredjena u tom braku..:(
Ali ja ne vidim nista lose sto se tice tvoje kuce ili posla...Veliku energiju i vitalnost ulazes u kucu i odnose u njoj.

Tacno. U braku sam bila veoma povređena, toliko da sam omrzla ceo muški rod...Imam utisak da me više nikad neće interesovati nijedan muškarac. Da li možda vidiš neku promenu u budunosti u tom pogledu?

Verujem da si tranzite ipak najvise osetila poslednje tri godine... Osecanje 'ne znam kuda dalje' bi trebalo da se umanji za anekih godinu dana...
Sto se kuce tice, mislim da ces ti imati jos seljenja, cesce nego ranije (Venera opozicija jupiter).
Za posao...jesi li razmisljala o drzanju casova/skolica necega kod kuce? Ne znam sta si po profesiji, i sta bi radila...isla bi ti dobro i trgovina starim stvarima...

Pa slobodno se može reći da to stanje traje oko 10 godina:) Nadam se da će uskoro proći. Nekada sam ja bila privatnik, vrlo uspešan u svom poslu, držala sam diskoteku i picereriju, ali sam otišla od muža u drugi grad, ne svojom voljom. Sada radim kod privatnika u restoranu italijanske hrane, promenila sam i mesto boravka...