Interesting... [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Interesting...

tanjica
29-05-2010, 20:44
:) LJudi,ajd pomozite da rastumacim moju natalnu kartu...Da li je meni dominantna planeta Ju?da li ja to imam andjela zastitnika...Koje mi je polje najjace.Ovde bi se reklo 10.polje,jer su tu i MO i So,ali ovaj Hiron mi neda mira...Takodje i 5.polje me buni.pocinje u skorpionu,a nastavlja strelcem,UR je tu na 20* skorpije,a NE U Strelcu na 20* takodje...

Zizue
29-05-2010, 20:50
Sad i mene bunis. Zasto bi ti vladar pete bio Mars?
Kako ja gledam,tebi Mars vlada 10.kucom jer ona pocinje u Ovnu.A Pluton vlada petom kucom jer ona pocinje u Skorpiji,suvladar je Jupiter.

tanjica
29-05-2010, 20:55
Kako ja gledam,tebi Mars vlada 10.kucom jer ona pocinje u Ovnu.A Pluton vlada petom kucom jer ona pocinje u Skorpiji,suvladar je Jupiter.

Ok,zato sam i pitala...nisam nacisto da li skorpionom vlada Ma ili Pl.Ako je Pl,onda je u vagi u 4.polju,neki kazu generacijski je,pa pridaju manje znacaja...Da li gledam Ve onda?

capella
29-05-2010, 20:58

Vladar je Pluton, suvladar Mars a drugi vladar Jupiter. Suvladar nije planeta koja vlada ostakom kuće, nego znakom koji ima još jednog vladara. Npr. Neptun i Jupiter za Ribe.

tanjica
29-05-2010, 21:03
Vladar je Pluton, suvladar Mars a drugi vladar Jupiter. Suvladar nije planeta koja vlada ostakom kuće, nego znakom koji ima još jednog vladara. Npr. Neptun i Jupiter za Ribe.
Ok,znaci posmatram prvenstveno Pl.On je otisao u neplodnu vagicu i to u 4.polje.Odatle pravi teske aspekte 180* sa So i 180* sa Mo..orbis je 10* i sa Mo 8*.
da li je to presiroko rastojanje?Pl pravi 60* sa Ne,i to neznam kako da gledam???:confused:

capella
29-05-2010, 21:05
Ako postoje vladar i suvladar, konsultuješ oba. Drugi vladar po imširu pokazuje kasniji razvoj situacije. Pl u Vagi jeste generacijski pa gledaš i Mars.

tanjica
29-05-2010, 21:14
Drugi vladar je Ju...otisao u plodan znak raka,pravi vaznije aspekte sa MA,ME i Mo...Sta se jos moze reci...obzirom da mi se sve vrti oko 9.polja i 10.polja,jer su ove planete tu i smestene.Konkretno????

Zizue
29-05-2010, 21:26
Aaaaa,a ja mislila Ju.
Hvala capella. :)

tanjica
29-05-2010, 21:28
Eto,sad sam potpuno zbunjena???

capella
30-05-2010, 00:51
Ma samo je greška u suvladar-drugi vladar.

Haj prebaci pitanje na onu tamo temu.

mirab
06-06-2010, 01:10
Tanjice, tebi je na vrhu 5 kuce Skorpija a vladar joj je Pluton u Vagi a suvladar Mars u Ribama.Da li si ti udata? Jupiter nema nikakve veze sa Skorpijom (niti je vladar,niti suvladar Skorpije), zasto pitas za potomstvo?

tanjica
11-06-2010, 10:34
Tanjice, tebi je na vrhu 5 kuce Skorpija a vladar joj je Pluton u Vagi a suvladar Mars u Ribama.Da li si ti udata? Jupiter nema nikakve veze sa Skorpijom (niti je vladar,niti suvladar Skorpije), zasto pitas za potomstvo?

:) Da,udata sam...a za potomstvo pitam jer strasno zelimo bebu,posle jednog neuspeha...ali,idemo dalje.Mislim da imam predispozicije za :bebadeckic: Ne znam,uvek se upetljam u svoj natal...:confused: sta se ovde vidi,sto ja ne vidim?