Suprugova mama jako bolesna [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Suprugova mama jako bolesna

nena1
22-05-2010, 21:29
Juce smo saznali da je moja svekrva ima karcinom koji metastazirao na jetri. Zakazali su joj opreaciju sledece subote,...Rekli su joj da ako se ne operise najvise joj ostaje 2-3 meseca zivota. Osim toga ima jako slabo srce , koje je trebala da operise, i problem sa kostima i ramenom. Na opreraciju ramena nije otisla jer su joj rekli da srce ne bi izdrzalo operaciju. Tako da je to jos jedna otezavajuca situacija. Posto zivimo u USA planirali smo da odemo u septembru za Srbiju,To smo isplaniral pre nego sto smo saznali juce,.. ali se sada plasimo ishoda operacije,...da se nesto ne iskomplikuje. Da se ne desi najgore...Da je vidi dok je ziva. Molim vas ako neko moze da pogleda, jel ima nade.

Ostavicu suprugovu natalnu kartu, i solarnu kartu za tekucu godinu. Ako treba mogu i svekrvinu kartu ali nemam vreme rodjenja.

natalna karta supruga http://i48.tinypic.com/2qbbyvb.gif

solarna karta http://i50.tinypic.com/f5398m.gif

Marlen
22-05-2010, 23:00
Ja ovakve teme izbegavam i ne komentarisem, niti znam

Ali jedno je sigurno. Ishod karcinoma je uvek isti.

mandrak-21
22-05-2010, 23:16
Tri malefika u uglovima mislim na tranzitne,jos pluton na ic-u PL retro se priblizava IC-u ....jako nezahvalno za prognozu,

nena1
22-05-2010, 23:42
Svesni smo da pre ili kasnije ce se desiti i da nema tu puno zivota, ali se nadamo da pozivi bar jos neki mesec, makar da je vidimo u septembru kad smo planirali da dodjemo. Jer se sada jako tesko da idemo za Srbiju, jedino u slucaju najgoreg.
Cak smo zvali i narucili lek todoxin, i oni nam obecavaju da to moze da joj produzi zivot,...covek se i za slamku hvata.

Moram da kazem da sam malopre zvala jednog naseg poznatog astrologa iz Kragujevca, koji je rekao da nema razloga da brinemo, jer nece umreti od raka,.., da je ova godina u redu, da jednog dana kad dodje do toga bice od srca....

Marlen
23-05-2010, 00:02
No comment.

mandrak-21
23-05-2010, 00:05
njenu natalnu nemas?tj.vreme rodjenja? po njegovom natalu videcete je u septembru

nena1
23-05-2010, 00:12
njenu natalnu nemas?tj.vreme rodjenja? po njegovom natalu videcete je u septembru
Ona je rodjena 03.avgust. 1938 u Zrenjaninu izmedju 7 ujutru i recimo 5 popodne. Jer kaze da je njen otac bio na njivi kad se ona rodila.

Hvala puno, Mandrace dao si nam nadu, jer majka je majka. Makar jos jednom moj suprug da je vidi.

ginger
23-05-2010, 00:34
Ja ovakve teme izbegavam i ne komentarisem, niti znam

Ali jedno je sigurno. Ishod karcinoma je uvek isti.

ne svi
uglavnom u najvećem broju slučajeva da ali uvijek postoji određeni postotak koji iznenađuje

znam troje ljudi koji su pobijedili zloćudnu bolest
nemam njihove karte da postavim
danas se relativno stari već (bolovali su u 50,60 godinama)

za jednu ženu znam da su je poslali kući kao da umre među svojima i ..loše i loše i gotova ona..i kad tamo eto nje regenerirala se.! :)
super..:)

nek proba tvoja svekrva malo kod alternativnih liječnika
travara, neki dobar iscjelitelj

nena1
23-05-2010, 00:51

za jednu ženu znam da su je poslali kući kao da umre među svojima i ..loše i loše i gotova ona..i kad tamo eto nje regenerirala se.! :)

travara, neki dobar iscjelitelj[/QUOTE]

Licno ja verujem u cuda, cak i kad sve ukazuje na suprotno. Vec smo poceli da jurimo i trazimo alternativna lecenja, jer nemamo sta da izgubimo. Makar cemo znati da smo pokusali. O todoxinu sa slusala godinama pa cemo da probamo,...Evo pisacu vam kako se bude odvija situacija,...pa mozda se i cudo desi. Hvala

Santijen
23-05-2010, 01:06
ne svi
uglavnom u najvećem broju slučajeva da ali uvijek postoji određeni postotak koji iznenađuje

travara, neki dobar iscjelitelj

i ja poznajem dosta osoba koje su pobedile karcinom, neke su evo posle 25 godina jos zive...

sto se suprugove karte tice, rekla bih da ne idu teske, tj smrtne aflikcije ni na vladara 10 ni na vladara 4....

donalea
23-05-2010, 01:11
Mozda cu malo da skrenem sa teme,al ovako,moj deda je 1975/6 oboleo od raka debelog creva,poslali su ga kuci da umre,i on se potpuno oporavio i ziveo najnormalnije do 2007god,umro je u 86 god,tako da su te prognoze ponekad nezahvalne,ja nisam bas vicna u tumacenju natala,ali ako moderatori dozvole mogu da postavim link do jednog foruma vezanog za medicinu gde mozes da pitas sve sto te zanima,izneses nalaze, trazis misljenje...(i ja sam aktivna na tom forumu,na kojem za razliku od ovog mogu da dam odgovore i korisne savete),ako ne poslacu ti na pp,nadam se da sam bila bar od neke koristi.

Santijen
23-05-2010, 01:26
da ne odemo u off...cini mi se da nije toliko pitanje samo karcinoma, (jetra je jedini organ u telu koji se regenerise) , mislim da je i pitanje kako ce i da li ce majka podneti operaciju obzirom i na ostale njene bolesti, moram priznati da mi se ne svidja ovaj mars koji je trenutno u lavu...

nena1
23-05-2010, 02:08
Mene iskreno najvise plasi slabo srce, plasi me da li ce izdrzati operaciju ,da ne bude da se desi na operacionom stolu. Sve se nadam da ako se sve to lepo odstani i uz hemoterapiju i alternativnu medecinu, i uz sve zivo sto cujemo koliko toliko joj produzimo zivot. Ona je toliko bolesna zena, da nema bolesti koja je zaobisla. Prvo tumor na dojci, koji se odstranjen, pa tumor na bugregu, i zbog toga joj je odstranjen bubreg pre par godina, dva infrakta, bolest kostanog sistema (ne znam naziv bolesti) ali znam da joj se kosti lome i jedu, pa zbog toga ima metalnu cev u ramenu, trombocite desne ruke,....i zena jos uvek zivi,...sve ovo traje 20 godina,...Toliko je slaba da me plasi sama operacija, da li ce izdrzati. Koliko sam i ja gledala natalnu kartu mog supruga sve mislim da nema bas toliko lose aspeke ili ja od zelje ne vidim.

selena
23-05-2010, 12:49
jetra jeste jedini organ koji se regenerira ...ali je činjenica je karcinom jetre najčešće sekundaran a to znači da je posljedica metastaziranja iz nekog primarnog žarišta....
nisam gledala kartu ovo velim sa medicinskog gledišta...

Santijen
23-05-2010, 13:25
jetra jeste jedini organ koji se regenerira ...ali je činjenica je karcinom jetre najčešće sekundaran a to znači da je posljedica metastaziranja iz nekog primarnog žarišta....
nisam gledala kartu ovo velim sa medicinskog gledišta...

Da, da verovatno znas iz primera iz medicinske prakse, jetra kao filter, tj precistac najcesce i strada zbog materija koje je krv donela.. mislim da bi lakse bilo nesto reci da je karta od pomenute zene istaknuta, pa povezati pokazatelje i u njenoj i u njegovoj karti...

thalatte
23-05-2010, 22:03
Ja nisam upoznala osobu koja je pobjedila neoperabilni karcinom.

A zadnje 2 godine sam doista na sve strane pokušavala upoznat tu ''jednu'' ''neku'' ''to je ta'' osobu koja ga je pobjedila...

Na kaju se uvijek svede na to da ovaj ovog zna, koji zna tog nekog , bla, bla, b la, b la, b la...

A da ne kažem kako je gnjusno umiruću osobu maltretirati sa ko zna kakvim travuljama od kojih još i gube apetit i cementima i bioenrgijama i magnetima i kineskim gljivama od soma eura...ma nabijem ih sve lopove, zarađivati na umirućima, fuj!

Oprostite što upadam, ovo nema veze sa temom
...nena1 želim vam svu sreću i da se vidite :)

dikosava
23-05-2010, 22:21
Ja nisam upoznala osobu koja je pobjedila neoperabilni karcinom.

A zadnje 2 godine sam doista na sve strane pokušavala upoznat tu ''jednu'' ''neku'' ''to je ta'' osobu koja ga je pobjedila...

Na kaju se uvijek svede na to da ovaj ovog zna, koji zna tog nekog , bla, bla, b la, b la, b la...

A da ne kažem kako je gnjusno umiruću osobu maltretirati sa ko zna kakvim travuljama od kojih još i gube apetit i cementima i bioenrgijama i magnetima i kineskim gljivama od soma eura...ma nabijem ih sve lopove, zarađivati na umirućima, fuj!

Oprostite što upadam, ovo nema veze sa temom
...nena1 želim vam svu sreću i da se vidite :)

...slazem se 100%...

Santijen
24-05-2010, 10:35
Moja svekrva je pobedila galopirajuci rak pre 22 godine, doduse operisala se i zracila,
moja mama je pre 7 godina operisana od raka koze i bez zracenja i nekih dodatnih terapija,
malo starija prijateljica je pre 8-9 godina operisala rak dojke, i danas je dobro...ja sam naravno isto za operaciju pa i zracenje ako treba...a alternativa moze al samo kao pomocna terapija...

nena1
17-06-2010, 14:02
Evo da vam se javim. Nazalost moja svekrva je preminula juce. Kao sto znate pre dve nedelje je otisla na operaciju tumora.Po recima doktora tumor je uspesno otklonjen ali na zalost srce nije izdrzalo,...Desilo se ono cega smo se i najvise bojali a to je srce. Zelela samo da vam se zahvalim na pomoci, podrsci i savetima...Hvala puno

ginger
17-06-2010, 20:04
Nena moja iskrena sućut

:(

Buby
17-06-2010, 20:54
Jako mi je zao Neno.

Kora
17-06-2010, 21:01
Nena, zao mi je! Moje saucesce!