moja natalna karta :)))) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : moja natalna karta :))))

jecamiki
22-05-2010, 02:05
Cao... nadam se ako je neko raspolozen, a sigurno da jeste :)

mogao bi da zaviri u moju NT kartu :p

Thx :)

thalatte
22-05-2010, 09:09
Jesi već u braku? Imaš djete? :D

U 19. godini ti je direkcijska Venera vl tvoga Asc-a prešla preko Marsa vladara kuće braka...Mars kao vladar 7.-me kuće - Ovan, može dati raniji ulazak u brak ,iz strasti, na brzaka...a kako se smjestio na vrh 11. moguće da je muž iz kruga prijatelja..mars120Saturn ,saturn iz 3. pa ste se upoznali u susjedstvu ili u školi :)

(sigurno sam sve fulala...:D)

jecamiki
22-05-2010, 13:36
Nisam jos uvek udata :)

A nemam ni dete :))

Ali Hvala u svakom sluceju :p

thalatte
22-05-2010, 15:48
he, he :D oky ...u svakom slučaju korisno mi je bilo da provjerim..

A jel bila kakva ljubav u 19 godini ? ( i ja sam imala nešto slično, pa mi se zapravo ništa konkretno nije desilo...pa me baš zanima kako je kod drugih)

A što te interesira inače, koje područje ? Neko pitanje?

cesarica
22-05-2010, 16:12
A jel bila kakva ljubav u 19 godini ? ( i ja sam imala nešto slično, pa mi se zapravo ništa konkretno nije desilo...pa me baš zanima kako je kod drugih)

Nekada direkcije uopste ne upale. Meni je direkcija Venere na Sunce u 16-oj donela nista:) a sad direkcija Sunca na Merkur isto tako fino nista. Pepuuu, mozda smo mi van dometa:)
Direkcije su na snazi - + 1 pa je tako zakasnela direkcija Ve na Sunce u 17-oj donela prvu ljubav u sedmogodisnjem trajanju.
Da ne preskocimo Jecu, mada mislim da njoj i nije primaran partner obzirom na godine, reklo bi se da je fina i sarmantna devojka ali ove zabrinjavajuce konstelacije malefika u trecem neminovno navode na povecanje opreza u saobracaju.

jecamiki
22-05-2010, 16:39
Koliko se secam :) u 19 nije bili nista specijalno, a i bila mi je ta godina bas bzv... A zanima me trenutna situacija kakva ce biti na poslu, posto sam ostala bez posla :( a i zanima me ovaj jupiter u 7 kuci, trebalo bi da bude nesto dobro, koliko se razumem, a slabo se razumem :) cesarica- jos nisam polozila voznju vec 4 puta padam, mozda to ima veze... xaxa :)

Hvala Vam u svakom slucaju :-*

thalatte
22-05-2010, 16:49
Ostala si bez posla sa tranzitnim Jupiterom u 6.kući u sedištu :D???
A šteta..al možda još bude , kažu da Jupiter voli da donese ''nešto'' na izlasku iz kuće...

Ovo za 19 godinu...vidiš...imaš 2 direkcije, Venera na Mars i Mjesec na Veneru...dve odjednom i eto ništa...hmmm...

jecamiki
22-05-2010, 19:54
nadam se da ce biti nesto... trazi se :) a ljubav? ima li nesto zanimljivo kod mene :) kad sam isla da radim NT kartu, rekli su mi da cu ove god da upoznam svog budeceg muza :) ima li istine?

Thx

Sax
26-05-2010, 16:21
Pa da se i ja umesam malko...ja bi ti za ovaj jupiter u sedmoj rekla da ces mozda naci nekog bogatog i "vaznog" partnera...novca ces imati ili preko partnera ili preko nekih "ortackih" poslova....ali u svakom slucaju misim da ces biti srecna u braku.
Slozila bih se sa pepuuu da bi mogla uci u brak na brzaka posto sedma kuca pocinje u ovnu...ili mozda neka ljubav na prvi pogled...

jecamiki
30-07-2010, 21:18
Hvala Sax puno :) tako slicno mi je rekla zena sto mi je rad

ila NT kartu, bas to :) a hoce li on biti stariji dosta od mene, to me

zanima? hvala na vremenu... kissss

NOVICSLAVICA
31-07-2010, 14:15
JECAMIKi- Pepuu danas nije u formi inace joj ne bih promaklo da ti tranzitni Uran pravi 90 sa natalnim mesecom vladarem MC-a a istovremeno ti vladar 4-og polja[ zavrsetaka] Saturn iz vage kvadrira Mesec vl. 10-to polja .to je sto se tice gubitka posla.

Vladar 5-tog polja izaci ce u 7-mo polje javnosti tako da ces znati o kome se radi ali dosta dugo se preplice 180 Saturn Uran i te dve planete na relacija 1-7-ma kuca moze ukazati na staro za novo .Znaci pomirenje sa nekom osobom sa kojom si nekad bila u vezi .Pepuu ukljuci se pozz

jecamiki
13-09-2010, 22:15
hvala vam devojke na odgovorima... ipak sam nasla posao pepuu, bila si u pravu :) a sto se tice ljubavi, slabo se nesto desava :D al bice, ako ima jos nesto zanimljivo kod mene, javite ;)

ognjenka724
15-09-2010, 08:01
Imširagić kaže: "Ne može se reći da natus ima neku planetu u polju, ukoliko je ona postavljena na 5 stepeni od vrha druge kuće – to je već slabo, Može se reći da će se dogoditi kasnije u životu. Ta planeta koja je na kraju
kuće, čak snažnije deluje na sljedeću kuću, jer se smatra da je na njenom vrhu."
JU je na kraju 7.

jecamiki
15-09-2010, 20:33
a sto znaci? je l bi mogla nesto vise da mi kazes o mojoj natalnoj karti? hvala :)

ognjenka724
17-09-2010, 08:15
Ti si VE koja odlaziš u 7. Preko 10., tj. pronalaziš sebe kao ličnost kroz karijeru. Jupiter je udaljenija planeta ali i i prirodni vladar 9. kuće, on može ukazati da je riječ ne o prvom, već drugom partneru. Ovo bi ukazivalo na sreću s partnerom nešto kasnije u životu.
Možda ne živiš u skladu s vremenom i prostorom (JU135SA). Jedno pričaš, a drugo radiš (JUQME). To se može odnositi i na neku vezu sa nekim zauzetim muškarcem (JU90VE). Imaš prevelika očekivanja i to može dovesti do razočarenja (SO90JU).
Ali, ne gubiš optimizam, nadu i vjeru (MO60JU) u pozitivno (JU120NE).
Taj drugi partner ti je možda učitelj ili nadređeni i prema njemu gajiš veliko poštovanje. Brak ti je skoro najvažnija stvar u životu. A u brak bi se mogli miješati i roditelji partnera (vlad. 7 u 10.)

Ja još učim, pa mi nemoj uzeti za zlo ako sam otišla u posve krivom smjeru ili ako sam bila previše direktna.

jecamiki
17-09-2010, 23:49
To da ocekujem mnogo i da mi je brak jako bitan, to si definitivno u prvu! Je l to znaci da cu imati 2 braka? Trenutno sam u veza, ali nisam jos upoznala tog nekog zauzetog... Hvala na vremenu. Kiss
Nadam da sam i ja malo pomogla :)

ognjenka724
19-09-2010, 09:56
Ne moraju biti dva braka. Mogu biti i veze.
Ali sve što ti je u simbolici JU je kasnije u životu, jer se nalazi na kraju 7. kuće.
Mislim da bi prva dulja veza ili brak trebali biti s nekim vezanim uz karijeru, jer su i MA vladatelj 7. i VE prirodni vladatelj 7. u 10. Ili ćeš možda karijeru pretpostaviti braku, iako ti je brak jako važan.

jecamiki
28-09-2010, 18:47
hvala puno.. ako ima jos nesto zanimljivo, ukljucite se..

dacamaca
20-10-2010, 01:00
Mislim da ces muza upoznati ove ili sl godine...slabo znam, neka se jos neko ukljuci...pozdrav

jecamiki
25-01-2013, 01:35
Hvala Dacomaco!!! :p lepo sto si se ukljucila....to mi je isto rekla jedna sto mi je gledala natalnu... je l bi jos neko mogao da mi nesto kaze, billo bi very nice :p aj......:D

Moze li jos neko da mi nesto kaze o mojoj natalnoj! Bila bih mu zahvalana :)

Zdravo, devojke! Dugo me nije bilo na forumu. Volela bih da se neko ukljuci posto za par dana putujem u inostranstvo da radim, pa sam malo uzbudjena. Volela bih ako bi mi neko rekao da li su mi sad dobri aspekti sto se tice putovanja i karijere. Da li cu se snaci tamo? Hvala Vam puno unapred! Mnogo bi mi znacilo da mi neko malo vise kaze o tome.. :) :)