Grcka snajka :-) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Grcka snajka :-)

Sax
17-05-2010, 10:51
:213: ...Evo me i ovde....Novajlija sam u svemu ovome pa mi malo treba vremena da se snadjem ali valjda cu uspeti...:)
Nadam se da sam dobro postavila moju natalnu kartu u potpis...ako nisam neka me neko opomene da probam da ispravim...daklem...ne mora niko da mi tumaci,ne znam,koliko kartu.Ja bi samo volela da vezbam na sopstvenoj natalnoj i vidim kako napreduje to moje "samo-ucenje" astrologije...a obozavam je.Pa bi mi neki savet ili ispravka ako pogresim dobrodosla....udavih vas!!!Nadam se lepom druzenju sa vama....

Lyra
17-05-2010, 11:00
Ciao Sax :) . Dobrodošla.
Ni meni navigacija nije bila baš jednostavna u početku...samo polako.
A karta ti još uvik nije u potpisu ...

p.s. Jel to Sax od saksofon ? :p

Sax
17-05-2010, 11:05
Cao Lyra i hvala na dobrodoslici...:)...mislim da sam uspela da je sad ubacim...nadam se!
He he...Sax mu dodje skraceno od Sanja...a moze i taj saksofon...he he he!!!

Lyra
17-05-2010, 11:07
Haha...sve može :) ...
Karta je u potpisu. Bravo!

Sax
17-05-2010, 11:24
Trenutno sam trudna pa me sad najvise zanima dete naravno....prvo se gleda kroz petu kucu koliko sam shvatila...a s obzirom da imam sunce u Ovnu(muski znak) trebalo bi da bude momak....:)...a videcu u cetvrtak da li sam u pravu...he he!!!
E sad me zanima ovaj kvadrat sunce-mesec...inace mi je mesec u raku(gadno sam osetljiva)...imam malo problem sa tim povezivanjem aspekata...ali naucicu!!!He he he!!!

gasimetrija
17-05-2010, 13:46
Doro nam dosla SAX!U prvi mah svima je problem postavka karte,ali bravo za tebe,uspela si!:)

Nale 83
17-05-2010, 19:52
http://i642.photobucket.com/albums/uu141/niffynoodles/Welcome/c64c045d.gif
Sax :)
Kakvo osvezenje! Napokon neko ciji moto nece biti: "A ja? A meni? Zasto ste me preskocili?" :D
Hajde da se druzimo i da, kroz druzenje, zajedno ucimo :)

uranija
18-05-2010, 02:03
pozz sax,poprilicno su ti na lepim mestima planetice,sunce u ovnu u znaku egzaltacije,slika nekog maco muskarca u smislu da ti se takvi svidjaju,princevi na belom konju savremenog doba,cesto je sunce kvadrat mesec u natalu ,znak neslaganja roditelja,nekad i razvod,madai mesec i sunce su jaki i u svojim znacima,mesecu bas nije mesto u 8.-oj kuci koja je analogna skorpiji a tu je mesec u padu,kao i tvoje emocionalno stanje u trudnoci
venera je u lepom osecajnom znaku,humana si jer je i vladar 11.-e,vrlo buntovna,slobodna,sa uranom u egzltaciji na asc nije cudo voleti astrologiju,da ti je kraci put u zivotu napravio velike preokrete jer je ukljesteni znak u 3.-oj,desavalo se kasnije,ne u ranoj mladosti
nego sta ti je doneo ovaj neptun u 2.-oj?a vladar je 4.-e,nesto u vezi braka,putovanje i preseljenje definitivno jeste,jos nesto?

natasha-77
18-05-2010, 13:34
Da i mene zanima,jer cu i ja uskoro postati grcka snajka;)...kada si se preselila i sta je to sto je ukazivalo na to preseljenje,ako moze neko da nam kaze sta je to u njenoj karti sto ukazuje na muza stranca...

Sax
18-05-2010, 23:28
Uh uranija pa ti dobro baratas astrologijom...svaka cast.Ja bas nisam toliko strucna...
Sto se tice ovog kvadrata sunce-mesec i neslaganja roditelja....to znam i ja da to znaci,ali kod mene to nije slucaj u porodici.Cak naprotiv roditelji mi imaju divan brak...bar do sada. :)...
E sad sto se tice ove druge kuce...jel' ona nekad znaci prekid prvog braka(ili zajednickog-verenickog zivota od dve godine)?Ako je to onda mozda ima veze sa naglim prekidom svega toga koji sam imala pre dve godine,posle sam upoznala sadasnjeg muza i odlucila da dodjem i zivim u Grcku...
A sto se muza-stranca tice...hmmmm....nesto ga ja nisam "trazila" u mojoj karti....moja sedma kuca pocinje u biku,a venera mi je otisla u cetvrtu kucu u ribice(voda,more).Cetvrta kuca je dom koliko znam...
Dobar sam djak?Ili nisam....:)....
Hvala jos jednom svima na dobrodoslici....

Princess77
19-05-2010, 00:06
A sto se muza-stranca tice...hmmmm....nesto ga ja nisam "trazila" u mojoj karti....moja sedma kuca pocinje u biku,a venera mi je otisla u cetvrtu kucu u ribice(voda,more).Cetvrta kuca je dom koliko znam...
Dobar sam djak?Ili nisam....:)....
Hvala jos jednom svima na dobrodoslici....

S obzirom na to da sam i ja djak prvak nisam sigurna, ali mozda to sto je venera u cetvrtoj u ribama a vladar riba neptun je otisao u strijelca (inostranstvo) moze da ukaze na muza stranca.

malibiser
19-05-2010, 09:20
S obzirom na to da sam i ja djak prvak nisam sigurna, ali mozda to sto je venera u cetvrtoj u ribama a vladar riba neptun je otisao u strijelca (inostranstvo) moze da ukaze na muza stranca.

Pa da, i ja tako mislim, osim toga Ju je suvladar Riba , a on je u IX kuci , znaci inostranstvo. Sama Venera je na stepenu Device a Grcka je je u znaku Device ( koliko se ja secam) .Pri tom si ti Sax verovatno jako srecna u Grckoj , jer je Ve egzaltirana u Ribama.

tori
19-05-2010, 09:24
jeste Grcka u znaku device:) i njoj je zaista lepo tamo!:)

uranija
19-05-2010, 11:35
Uh uranija pa ti dobro baratas astrologijom...svaka cast.Ja bas nisam toliko strucna...
Sto se tice ovog kvadrata sunce-mesec i neslaganja roditelja....to znam i ja da to znaci,ali kod mene to nije slucaj u porodici.Cak naprotiv roditelji mi imaju divan brak...bar do sada. ...
E sad sto se tice ove druge kuce...jel' ona nekad znaci prekid prvog braka(ili zajednickog-verenickog zivota od dve godine)?Ako je to onda mozda ima veze sa naglim prekidom svega toga koji sam imala pre dve godine,posle sam upoznala sadasnjeg muza i odlucila da dodjem i zivim u Grcku...

2.-a kuca govori o onome sto ti licno mozes da postignes za zivota,pa ne bih rekla da ima konkretno veze sa drugim brakom nego indirektno mozda je vladar povezan sa vladarem 9.-e(drugi brak ili vazna druga licna veza).
e sad zato te i pitah za roditelje jer su obe planete jake pa bez obzira na taj kvadrat,otac sluzi kao uzor svojim mogucnostima a majka daje duboku emocionalnu stabilnost(a moze biti i zbog kuce u kojoj se nalazi da u jednom delu zivota postane pitanje ranjivosti)

Sax
19-05-2010, 14:09
Uh...pa vi ste za mene svi eksperti ovde...ja sam jos onda u jaslicama sto se tice astrologije!!!:D ...ali iscupacu se ja iz ovih jaslica...:p

uranija
19-05-2010, 16:51
nije to bas tako kao sto izgleda,interaktivnim ucenjem i druzenjem se sve brze postize,svi su ovde tako isli,analizirali puno karata,cavrljali po temama i tako i ucili,procitali pocetke postova,bar prvih nekoliko stranica jer zamorno je bilo bar meni i jaaaako mnogo vremena bi mi trebalo da bas sve postove procitam,al najvaznije je da ne postavljas novu temu( iako stara postoji) odmah da bi tu nesto saznala na licu mesta