Jos jedna u nizu [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Jos jedna u nizu

malavila79
11-05-2010, 12:42
Evo i mene posle duzeg perioda odsustva. Dala otkaz, polagala ispite, nasla drugi posao, pa rekoh da i ja nastavim sa ucenjem astrologije.

Evo i mog natala, pa da krenemo :)

malavila79
12-05-2010, 13:19
Veruj mi trudim se da je okacim, ali mi ne ide. Prekasno sam uocila da file koji sam attach-ovala nije podrzan.
Datum je 26.02.1979./04:45h/Beograd
Pokusacu da je okacim.

Hvala i cmokic:5:

Mislim da sam uspela, evo linka do natala:
http://i44.tinypic.com/r2tcag.jpg

mirab
12-05-2010, 16:51
Ti si jedna Riba sa Ascedentom u Jarcu, pa je tvoj vladalac Saturn.Kako je i znak Vodolije ukljesten u prvoj kuci , drugi vladalac koji te obelezava je Uran u devetoj kuci na MC-u. Sa Saturnom u Devici u 7 kuci koja je prirodna kuca Vage gde je Saturn egzaltiran mozes dobiti osecaj za pravednost,ambicioznost...ali i depresivnost,teske misli razna opterecenja.Tvoje psihicko stanje moze biti stalno optereceno.Detinjstvo ti je moglo biti tesko i problematicno, bilo da se radi o zdravlju ili nekim drugim stvarima.Trebalo bi da razvijas spontanost i da se opustas jer Merkur koji pravi opoziciju sa tvojim vladaocem ukazuje na neki grc,bilo da je fizicki ili psihicki.Kako i Sunce pravi opoziciju na tvog vladara tebi stoji dosta neprijatnih stvari u zivotu.Do uspeha mozes doci kroz veoma tezak i naporan rad.Ovo moze da ukaze neke nevolje sa ocem, bilo da se on nije ostvario ili tvoje probleme sa njim.Moras biti oprezna prilikom odabira supruga(ako vec nisi udata) jer kasnije u zivotu te ceka dosta problema u braku.Karmicki ovo je dug po pitanju odgovornosti i ne postovanja oca ili nekog autoriteta u proslom zivotu.Moras poraditi na opustanju jer ovo ukazuje na neki grc bilo fizicke prirode ili psihicke.Genetski sve ide preko muske loze koja je teska.Tvoj suprug dolazi karmicki u tvoj zivot jer ti je cela 12 kuca u Jarcu.Vladar tvoje 12 kuce je takodje Saturn pa je tvoja KARMA teska; mogu te pratiti usamljenost depresije,jaki tajni i javni neprijatelji.Ovo je jedino dobro za duhovne stvari pa bi trebalo sto vise svoj zivot posvetiti duhovnom razvoju,treba praktikovati neki duhovni proces.Dug zbog nekih dela u ranijoj inkarnaciji.Drugi vladar Uran koji se nalazi u Skorpiji na MC pokazuje kako te drugi vide.Kako se Uran ovde nalazi u egzaltaciji on je jak i donosi ti jaku individualnost,cudljivu i neobicnu prirodu,tvrdoglavost,jaku intuiciju,sklonost astrologiji.Ja ti ukazujem na neke aspekte koji mogu biti problematicni za tebe jer za duzu analizu treba mnogo vise vremena.Kako je u tvom prvom polju Mars u konjukciji sa Mesecom(koji je vladar tvog sedmog polja) ti jesi hrabra i sposobna da se uhvatis u kostac sa opasnostima ali si sklona i nesrecnim slucajevima.Vrlo si osetljiva pa te moze i najmonja sitnica povrediti, a to nebi bilo dobro za partnerski zivot gde je potrebno biti tolerantan.Kako je dispozitor Meseca Uran u kvadratu sa Marsom ovo moze samo pojacati ovaj los aspekt.U tvojoj kuci je moglo biti dosta nemira koji je ostavio trag na tvojoj psihi.Sa ovim aspektom ti bi morala voditi racuna kako zivis i u kakve situacije se upustas.Moras vezbati toleranciju jer je nemas..Vegetarijanstvo i razvijanje samilosti je dobar nacin da se teska energija ovog aspekta umanji.Meditacija i duhovnost u potpunosti mogu neutralisati lose osobine pa je preporucljivo da sto pre pocnes sa budjenjem duhovnosti jer te jedino to moze spasiti od problema koje nosi ovaj aspekt.Jupiter na nultom stepenu Lava u sedmoj kuci moze za pocetak doneti mnogo dobrog preko partnera, ali kako je Venera u opoziciji sa Jupiterom ponovo ukazuje na probleme kroz bracni zivot, narocito u vezi novca.Ovaj aspekt ukazuje na dosta preterivanja u svemu: hrani, vezama, trosenju novca...pa ti samu sebe mozes dovoditi u nelagodne situacije.Mozes dostici uspeh kroz karijeru ali problem moze biti sto ne znas sa novcem pa ga lako gubis. Sa ovim aspektom treba nauciti stedeti.Venera se nalazi u Jarcu , gde ukazuje na zelju za sigurnoscu, tezices dugim i trajnim vezama.Partner moze biti stariji..Partnera mozes sresti na planini,zimovanju,klizanju,muzejima,u prirodi ali i tamo gde ima starijih ljudi.Ovo je samo ukratko,malavila79, a savetujem ti da svoj horoskop analiziras temeljno jer ces samo tako puteve svog zivota lakse otvarati.Javi ovde kako se to podudara sa onim sto je u realnosti.Ti si jos mlada i mnogo toga te jos ceka.

malavila79
13-05-2010, 15:08
Hvala Mirab na analizi!!!! Problem sa ocem je taj sto sam ga u 16-oj godini izgubila, umro je :( ! A obzirom da sam bila tatina devojcica, to je ostavilo veliku rupu u mom srcu.A u detinjstvu sa imala problema sa glavoboljama i stalno bolesljiva.Nisam udata, ali se iza mene nalazi poduzi niz kratkih,losih i neuspelih veza.A sto se tice novca, pare kako dodju, tako i odu...
A da sam mlada, i ne osecam se bas tako.Kako sam presla 30-tu sve mi je krenulo nizbrdo.