Vaga - Jarac [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Vaga - Jarac

lanica06
04-05-2010, 21:54
pozdrav narode, kos jedan novajlija :bebadeckic: koga interesuje da diskutuje sa nekim ko zna o cemu prica, pa bih vas molila samo da malo bacite pgled na moju kartu.... :):)

narode pa nije valjda tako lose, konkretno inteesuje me ljubav.......plizzzzzzzz

lanica06
07-05-2010, 08:41
ali vec jesam uradila na tom sajtu, i postavila ne razumem kako se ne vidi, zar ne pise u potpisu moja natalna i link? evo sad cu probati ponovo

evo sad sam nesto izgleda zabrljala

skribent
07-05-2010, 13:27
Ej, lanica06, imamo jako slicne karte!!! Baci pogled! Isti raspored kuca, Ne u 12, konj Marsa i Urana, Kiron u 4, Venera u 8 u konj sa SMC, So konj Sa u 9., Ju u 8, ma sve :)

lanica06
07-05-2010, 13:38
vidi stvarno prosto neverovatno, nisam jos imala prilike da vidim tako nesto....:) ne znam kako tebi ali meni je taj polozaj planeta zadavao dosta muka u zivotu....

skribent
07-05-2010, 13:43
Ni ja nisam dosada videla toliku slicnost... hehe pa sad, nije islo kao podmazano, ali ne bih rekla da sam imala nekih velikih problema. Ali muka da, u pravu si :) recimo Ma0Ur u skorpiji, uf uf, ta naglost i eksplozivnost zna biti gadna... Ali ima i dosta pozitivnih stvari!
Mesec nam je razlicito postavljen i sad vidim da je tvoja Ve u 7, a ne u 8 kao sto mi se ucinilo... Koji bi ti aspekt izdvojila? Bilo mucan bilo dobar :)

lanica06
07-05-2010, 13:47
evo sad sam bas htela da te pitam za ovog Ma u 10 kuci da li je i tebi doneo profesiju vezano za uniformu?

skribent
07-05-2010, 13:57
Ne. A tebi?

lanica06
07-05-2010, 14:00
jeste, da i uniformu i oruzje, policajac sam

skribent
07-05-2010, 14:02
Opet sam pogresno videla, hehe, zanela me slicnost na prvi pogled :) So u Sa su ti 8, zar ne? Na samom kraju doduse, ne znam kako se to gleda.

Ha, policajac! I to neki opasan sigurno :)

lanica06
07-05-2010, 14:05
i jos ovaj vl 10 Pl je u 9 kuci vezano za daleka putovanja i inostranstvo, radim na granicnom prelazu pasosku kontrolu

a pa sad vidim tebi je vladar 10 u 8......i to venera.. hm cime se bavis?

skribent
07-05-2010, 14:13
Ja sam uciteljica, samo sto ne radim sa decom nego sa odraslima. E sad, da mi je to neka profesija iz snova, nije, no fino to ide, za sada... I zivim u inostranstvu, So u 9 izmedju ostalog... A ta Ve u 8 mi je poprilicno problematicna i gradi lose aspekte, sve osim Ve 60 Pl sto je kao fin aspekt. Inace i ja sam pocetnik, vec duuugo vremena hehehe :)

lanica06
07-05-2010, 14:25
hahahah, pa cini mi se da u danasnje vreme retko ko radi posao iz snova, moj je da budem dizajner enterijera, a eto vidis gde sam zavrsila.... :)a pa da sad vidim tebi je vl ASC u 9 inostranstvo kao sudbina.....

a vidim da i ti imas ovod Ju u 8.... (andjeo cuvar) dosta puta me je izvukao iz ne mogu reci bas "opasnih" situacija, ali recimo da sam uvek uspevala da na vreme izbegnem neke stvari...

ta Ve 60 Pl ti je je "nazovi" fin aspekt jer je ljubav i opasnost blisko povezana tako da daje radjanje ljubavi u nekim najekstremnijim situacijama kao sto je rat i te stvari ali isto tako daje i makar jednu ljubav do kraja zivota, sto naravno ne znaci da ces biti sa tom osobom do kraja zivota nego uvek postoji neko ko se potajno voli......

skribent
07-05-2010, 14:44
Da, sve mi se cini da se taj neko ko se "potajno uvek voli" pojavio vec odavno... Lep je taj osecaj, bez obzira na "cinjenicno stanje stvari"! Kako tvoja Ve? Trebalo bi da joj je lepo u 7. a i u Lavu :) Mada se ja nikako ne nalazim u onim klasicnim opisima Ve u Lavu, bar ne sto se spoljasnjeg izgleda i ponasanja tice...

lanica06
07-05-2010, 14:54
uh pa za sada joj je lepo vl 4 Ve u 7, ali sve mi se cini da posto je Ve i vladar Vage (10 kuca) u 7 bojim se da mi ona sve vise ukazuje na drugi brak i stranca kao partnera.......za sada je ok vec 6 god sam sa muzem a u braku smo 2'5 god

skribent
07-05-2010, 14:56
Da, verovatno je taj Ju u 8 zasluzan za to sto me na neki nacin sreca uvek prati.

A, pa lepo!!! Ja imam utisak da se nikada necu skrasiti, niti zelim. Udaja, deca, porodica, nesto me to sve manje i manje privlaci.... Ne znam sto, rekla bih da mi to stoji u karti, mozda malo kasnije, za koju godinu... A sto bi imala stranca partnera? Koji aspekt/polozaj gledas?

lanica06
07-05-2010, 15:04
pa Ve vladar 9 kuce (Vaga) u 7?!?!?!?! i ja sam pocetnik pa ucim jos uvek i ispravi me ako gresim, 9 kuca-partner stranac ili ga osoba upoznaje u inostranstvu,

skribent
07-05-2010, 15:11
Verovatno si u pravu, mozda se neko iskusniji ukljuci i pomogne. Kako ti radi ovaj Ne u 12? Duhovnost, "vidovitost", snovi, tajne, poroci...?

lanica06
07-05-2010, 15:13
a takodje i vl 1 i 7 ako odu u 3 ili 9 ili obrnuto ukazuju na drugi brak..

pa meni je tu Ne dao onu dobru stranu od poroka jedino cigarete, a kad kazem dobru stranu mislim na snove kao predskazanja, dobru inuiciju, i visoko izrazeni moral...

e sad jos i da se vratim na onaj Ma0Ur koji si spomenula u pocetku, meni je tu tranzitni Sa koji ove godine orelazi preko mog natalnog ili je vec presao nisam sigurna nemam efemeride, ali on donosi veliku promenu u zivotu, meni je doneo promeni licnosti iz korena.Nisam vise nervozna, impulsivna, tvrdoglava i svadjalica, sada sam jednom recju flegman, i mnogo drugacije gledam na stvari, a ne pamn tim kad sam se zadnji put iznervirala za nesto..........

s_ana_dra
08-05-2010, 17:23
meni se nikako ne svidja sto si policajac. Ja sam samo pocetnik, mnogo toga jos treba da naucim, nemoj se mnogo drzati ovoga sto cu reci.
Ali sama si rekla cime bi ti zelela da se bavis, i sigurno da bi se mnogo bolje osecala da se bavis bilo cime sto ima veze sa umetnoscu.
Vladari tvog horoskopa venera koja je u lavu i saturn koji je u vagi. Saturn u vagi inace predstavlja rekonstrukciju starih fasada, ovo sam naucila od moje profesorke astrologije. Jesi ti rekla da bi volela da se bavis enterijerom, ali mozda arhitektura ne bi bila losa.
Partner se gleda iskljucivo iz 7 kuce, znaci kod tebe 7 kuca pocinje u rali. a mesec je u ribama. i to opisuje tvog partnera. Pa je to neko dosta emotivan, vezan za porodicu, majku. Moze tu biti hiljadu kombinacija.
Mada ono sto mene zbunjuje je upravo 10 kuca koja pocinje u skorpionu. Sam ambijent skorpiona moze biti i policija, pa je jos tu i mars u skorpionu koji je u 10, i blizu Mc-a...

lanica06
08-05-2010, 21:16
jeste u pravu si htela sam da upisem arhitekturu, posle srednje skole ali splet okolnosti je bio takav i nastavila sam tamo gde je moj cale poceo. al ne znam sta te zbunjuje Ma u 10, tu je morala biti neka profesija vezana za simboliku Ma, da muz mi je veoma osecajan i vezan za majku, vodjen zivotom kakvim je imao drugacije i ne mije moglo biti, i da policajac je.......Pa i nisi ti toliki pocetnik kao sto mislis... :)