Ljiljac ~ natalna karta [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ljiljac ~ natalna karta

Shmishonja
29-04-2010, 14:32
Na molbu članice Ljiljac ~ evo njene natalne karte : http://img571.imageshack.us/img571/5286/ljiljac.jpg

Samohrana mama koja živi sa ćerkom. Ljilja trenutno ima dosta problema na poslu... a i nekada davno se bavila astrologijom. Interesantan čart, zar ne :)

Šta vi mislite?

kole
29-04-2010, 15:05
Ja bih rekla da se vise puta udavala, mozda dva puta. Vjerovatno isto toliko djece. Zbog konjukcije vladara IX i XI ne mogu da se otmem dojmu da ima fine srece u zivotu. MA90SO koji povezuje dvije maleficne kuce svakako nije dobar ali mislim da je vise nesrece donio njenim muzevima ili ocu nego njoj samoj (povrede, ranjavanje, svadljivost). Da li si imala saobracajnu nesrecu?

ljiljac
30-04-2010, 15:37
Ja bih rekla da se vise puta udavala, mozda dva puta. Vjerovatno isto toliko djece. Zbog konjukcije vladara IX i XI ne mogu da se otmem dojmu da ima fine srece u zivotu. MA90SO koji povezuje dvije maleficne kuce svakako nije dobar ali mislim da je vise nesrece donio njenim muzevima ili ocu nego njoj samoj (povrede, ranjavanje, svadljivost). Da li si imala saobracajnu nesrecu?

Nisam se udala ni jednom. Sreće u životu sam imala pri zapošljavanju i kod prodaje manjeg stana i kupovine većeg. Sve ostalo je diskutabilono da bi se nazvalo srećom. Nisam imala saobraćajnu nesreću.

kole
30-04-2010, 16:23
Vjerovatno zbog Ne90Ur i Ju90Pl nije bilo formalnog braka, ali bar znacajne veze?

ljiljac
30-04-2010, 23:17
Za značajne veze si u pravu. Interesuje me kako tumačite UR0JU u tranzitu u VII kući sa natalnim JU u trigonu. Trenutno mi je JU0SO u VII ali ništa posebno mi se ne dešava na tom polju čak ni prilike nema.

kole
05-05-2010, 09:15
Ljiljo, vjerujem da ce po tranzitima biti odredjenix desavanja na polju partnerstva kada Ur0Ju dodje na 1st Ovna i napravi ezaktni 120 na tvoj natalni Ju i 90 na natalni Sa. Bilo bi dobro da prokomentarise jos neko sa vise iskustva.