Natalna i tranziti - što donose? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Natalna i tranziti - što donose?

micika 129
22-04-2010, 14:59
Evo, opet ja i moj natal....
Izbrisao me netko, pa ču pokušat još jednom...
Šta mi donosi venera u 9, mars u vagi??

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=xx0fileuxgwPG-u1253699099_2796053283&lang=e&gm=a1&nhor=426802&nho2=866875&btyp=245&mth=gw&sday=22&smon=4&syr=2010&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

evo karte

nedda
23-04-2010, 08:53
U pitanju je prgresibna, ne tranzitna venera. Mogla bi da ti donese odlicne uslove za skolovanje, nastavak skolovanja, privodjenje kraju i pocetak posla. Takodje i mogucnost za inostranstvo.

Tranzitna venera je brza, te stoga nije uneta na ovu kartu. Njen uticaj traje 1-3 dana...imas vise na temi o njoj.

micika 129
23-04-2010, 11:54
U pitanju je prgresibna, ne tranzitna venera. Mogla bi da ti donese odlicne uslove za skolovanje, nastavak skolovanja, privodjenje kraju i pocetak posla. Takodje i mogucnost za inostranstvo.

Tranzitna venera je brza, te stoga nije uneta na ovu kartu. Njen uticaj traje 1-3 dana...imas vise na temi o njoj.

Hvala nedda...malo sam se uzbunila, i misima sam imala natalnu veneru, koja mi je u 9 polju a tranzitna luna ide preko nje:)) Pa neznam dal ima neke šanse za ljubav ili ne...ali nakon toga ide na kiron, pa mislim da če me nešto zdrmat:D jel tako??
Pozzzz

capella
23-04-2010, 12:40
prog mjesec preko venere moze donijeti zljubljivanje u pogresnu osobu, u tvom slucaju u prijatelja ..mislim :)

micika 129
23-04-2010, 14:58
prog mjesec preko venere moze donijeti zljubljivanje u pogresnu osobu, u tvom slucaju u prijatelja ..mislim :)

Zašto pogrešnu osobu :confused: ..........možeš malo da mi kažeš zašto?Učim astrologiju pa me interesira. Pa uviek se zaljubim u pogrešnu osobu, stvarno ništa novo :(((((((((((((((((((((( pa i sada sam zaljubljena u pogrešnog....ima curu 3 godine,a upoznali smo se na putuvanju:(( misliš da je to to?

ginger
23-04-2010, 23:46
mene interesira zašto ste joj napisali da je progresivni mjesec preko natalne venere zaljubljivanje u pogrešne osobe?
:confused:

direktivni mjesec preko venere donese emotivnu priliku.kakvu takvu.
šta bi bilo "pogrešne osobe"?
to da je neptun u igri sa venerom ajde ...alio ovo

capella
24-04-2010, 11:13
ne mislim pogresnu u smislu da on nije za nju, nego u smislu da je to prijatelj a prijetelj treba da ostene i prijatelj
to se, kasnije svakako ispostavi

thalatte
24-04-2010, 11:24
Zasto to mislis? Pa prijateljstvo je temelj za dobru vezu (kaze neko ko ima vladara 11 u 7 :D hehe)

bar pola uspjesnih veza i brakova oko mene je nastalo iz visegodisnjeg prijateljstva...:/

Jedino ako mislis da njoj u natalu tako postavljeno...al onda ako mozes malo jos to objasnit...

Pa Mo na Ve je zaista lijep aspekt...sama simbolika je da djevojka (Venera) postaje Majka (Mjesec)

capella
24-04-2010, 15:22
Pa nemam bas dobro ikustvo.
To je istina da je prijateljstvo dobar temelj ali kod mene to nikad nije zazivjeli, ostalo samo na teznjama, koje su predugo trajale da se od toga ne desi nista.

Na zalost!

Angliana75
24-04-2010, 17:10
a u muskom??posto vidim da pricate o progres. MO na natal. VE...i to u 7.polju se desava kod jednog tipa...
da li to znaci da moze da se ozeni u tom periodu??Mo mu je vladar 6.polja a VE mu je vladar 4.polja=dom, i 9.polja=inostranstvo...jel moguce,posto je on nije nikad zenjen bio,da mu se desu da ozen devojku iz insotrantva ovom progres. MO na natal. VE?

thalatte
24-04-2010, 17:19
A moguce...ili ljubav na poslovnom putu sa domacom djevojkom , recimo ...to je bas ljubavni aspekt....
Ali gledano po kucama mogla bi biti i pokretanJe nekog biznisa od doma... neka zarada od uvoza-izvoza...

Angliana75
24-04-2010, 17:44
to je inace onaj tip iz sinastrije :D
on ,...on radi vec iz doma..privatnik je ;)
mozda prosirenje posla...ali ne znam meni nekako sve vuce promena u samom njegovom domu..jer ako uzmemo da mu VE vlada 4.poljem i sad kad mu naleti taj progres. MO na nju,taman mu stoji izgleda da dovodi VE=devojku kao svoju MO=zenu u kucu,znaci promena u kuci,jer je ta VE smestena u 7.polje..=bracni partner!
a posto mu ta ista VE vlada i 9.poljem...a na samom vrhu 9.polja je UR s kojim ta VE gradi sextil pa po sistemu derivatnih polja ,njegova 9.kuca ,buduce zene je to 3.kuca,a ta kuca je polje susreta,komunikacije,interneta....te je upoznaje preko neta...iz inostranstva!
ja :D...
mozda ovo moje tumacenje nije tacno...ili ja to mozda vucem na svoju vodenicu ?:D...
ali prosto je neverovatno sto i meni se desava krajem godine progres. MO u konjukciji sa progres. Vertex-om preko tacke braka u mom 7.polju u vodoliji,a on ima podznak u vodoliji,a u isto to vreme njegov progres. MO prelazi mu preko natal. VE isto u 7.polju u znaku lava...a ja podznak lav...
i sad kazite da je to slucajnost??:rolleyes:
jel moguce da nam je sudjeno?

tori
25-04-2010, 13:33
Angliana, ja sam bacila pogled na tvoju tr.situaciju ali i po mom skromnom misljenju ja se slazem sa tvojim tumacenjem:)
Ustvari, bas bi bilo lepo da nam se udas zar ne? nadam se da je taj tip zaista tebe vredan:)

Angliana75
25-04-2010, 13:49
Angliana, ja sam bacila pogled na tvoju tr.situaciju ali i po mom skromnom misljenju ja se slazem sa tvojim tumacenjem:)
Ustvari, bas bi bilo lepo da nam se udas zar ne? nadam se da je taj tip zaista tebe vredan:)

pa ne znam...videcemo...i ja sad cekam taj famozni septembar-oktobar....:D

hvala tori :)

damsel
25-04-2010, 21:31
Ja sam se trenutno zagledala u ovu tranzitnu opoziciju Sa i Ur...tj. sutra će baš biti egzaktna. Meni je na osi 2-8 polje i prelazii preko natalnog Pl u 2.kući. Budući mi je Pl jedan od vladara 4. kuće...hm, hm...bojim se da ne donese nešto negativno. Doduše jednom mije viksi rekla da po dnevnom rođenju vladar Škorpije se gleda Mars a ne Pluton.
Taj tranzitni Sa u mojoj 2.kući i tekako osjećam po pitanju zarade, financija...sve se svelo na štednju i gledanja na svaku kunu....Ur u 8. nekako do sada i nisam osjećala

ginger
25-04-2010, 22:15
ne mislim pogresnu u smislu da on nije za nju, nego u smislu da je to prijatelj a prijetelj treba da ostene i prijatelj
to se, kasnije svakako ispostavi

ovako: riječ je o progresivnom mjesecu nad natalnom venerom,jelda?
(danas mi se već dogodilo da nešto krivo pročitam i interpretiram... i idem gledat-kad tamo- merkur je retro već neko vrijeme..)

inače progresivni mjesec je dobar signifikator događaja, bilo kakvih kada se nađe nad nekom planetom ili uglom, a ovisno o samoj prirodi planete tj ugla

dakle progresivni mjesec nad natalnom venerom može donijeti jedino emotivne prilike. kakve god da jesu

a to dal će to biti veza sa natusovim prijateljem ili sa nekom drugom osobom (dotad nepoznatom)- e to se nemože reć na temelju progresija
za to se pogleda natalna, pa ako u njoj postoje naznake za vezivanja sa prijateljima onda postoji jedna od mogućnosti da se osoba u periodu progress mjeseca nad venerom veže za tu osobu

moram ovako sve detaljno opisivat jer je merkur retro pa ću opet nešto krivo iznest:D :D

aha mislila si eventualno da mjesec kao natalni vladar 11 polja progresijom kada dođe na veneru dade prijateljsku vezu

pa može i tako..a tko zna šta na koncu bude...

damsel
25-04-2010, 22:46
aha mislila si eventualno da mjesec kao natalni vladar 11 polja progresijom kada dođe na veneru dade prijateljsku vezu

pa može i tako..a tko zna šta na koncu bude...[/quote]

eh da...i meni će idući mjesec prog. Mo sjesti na nat Ve na 20* Blizanaca
natalno Mo - vladar 12. kuće a Ve - vladar 3. i 10. kuće
Tajna ljubav??? Hehehe a možda uopće niti nema veze sa ljubavlju:)

ginger
25-04-2010, 22:50
Damsel ja bi to tumačila najjednostavnije moguće (bez zalaženja u to koja planeta je čega vladar)

dakle venera- ljubav
jupiter- studije
mars- sex :D dobro može i drugo
sunce- zdravlje
mjesec - obitelj

(odnosno- sve što je u domeni neke planete)

šta jednostavnije- gledati osnovnu simboliku planete

primjetila sam nešto da tako najbolje funkcionira

ako netko ima drukčija iskustva neka slobodno opovrgne ovo moje ;)

damsel
25-04-2010, 22:54
Damsel ja bi to tumačila najjednostavnije moguće (bez zalaženja u to koja planeta je čega vladar)

dakle venera- ljubav
jupiter- studije
mars- sex :D dobro može i drugo
sunce- zdravlje
mjesec - obitelj

(odnosno- sve što je u domeni neke planete)

šta jednostavnije- gledati osnovnu simboliku planete

primjetila sam nešto da tako najbolje funkcionira

ako netko ima drukčija iskustva neka slobodno opovrgne ovo moje ;)

Ma da, naravno...tako kad se gleda djeluje puno lakše protumačiti...
A kako onda konjukcija prog. Mo - nat. Ve...ljubav u obitelji...emocije vezane za ljubav?

ginger
25-04-2010, 22:54
još nešto- u karti ove članice koje je otvorila temu venera ide na sunce kroz dvije godine
dakle ako ne upali ovo sa mjesecom-progresivna venera nad natalnim suncem obećava lijepe trenutke :)

Damsel-
ne. progresivne planete su u funkciji aktivatora i njima ne pridaješ značaj. samo to dal su benefici ili malefici

natalne planete interpretiraš kako sam napisala

npr. ide progresivni mjesec na jupitera- osoba je napredovala po pitanju studija (diplome) ili upisuje postdiplomski itd..ovisi šta je u igri

možda ja griješim sa tom teorijom, ali nekako mi se čini da je mjerodavna

damsel
25-04-2010, 22:59
[quote=ginger;178394]npr. ide progresivni mjesec na jupitera- osoba je napredovala po pitanju studija (diplome) ili upisuje postdiplomski itd..ovisi šta je u igri/quote]

Shvaćam!:)

damsel
25-04-2010, 23:13
ginger da li mi možeš nešto reći, tvoje viđenje ove tranzitne opozicije Sa/Ur...ili bilo tko?
da li će još nekome tako kao meni ta os poklopiti se s nekom od natalnih planeta...voljela bih čuti vaša razmišljanja

ginger
25-04-2010, 23:18
kada je to i sa kojim planetom se poklapa?

damsel
26-04-2010, 07:38
Ja sam se trenutno zagledala u ovu tranzitnu opoziciju Sa i Ur...tj. sutra će baš biti egzaktna. Meni je na osi 2-8 polje i prelazii preko natalnog Pl u 2.kući. Budući mi je Pl jedan od vladara 4. kuće...hm, hm...bojim se da ne donese nešto negativno. Doduše jednom mije viksi rekla da po dnevnom rođenju vladar Škorpije se gleda Mars a ne Pluton.
Taj tranzitni Sa u mojoj 2.kući i tekako osjećam po pitanju zarade, financija...sve se svelo na štednju i gledanja na svaku kunu....Ur u 8. nekako do sada i nisam osjećala

Evo tu sam nešto pisala o tome

zora
26-04-2010, 07:46
Pa nemam bas dobro ikustvo.
To je istina da je prijateljstvo dobar temelj ali kod mene to nikad nije zazivjeli, ostalo samo na teznjama, koje su predugo trajale da se od toga ne desi nista.

Na zalost!

ja sam u dugogodisnjoj vezi ,sa nekada mojim drugom, ali smo nas dvoje tj.vise on imali hrabrosti da pokusamo.....pozzzz

zujalica
26-04-2010, 08:06
Meni ce u novembru progresivni Mo doci na natalnu Ve , pa kako je Mo vladar 8., a nat. u 5. kojom vlada Ve (a vlada i 6. i 10.) koja je natalno u egz. 150 sa Mo... mogao bi mi taj progresivni Mo doneti trudnocu ? :D Inace, nedavno je presao MC i stelijum na njemu i nistaaa... mozda jer nat. nije u kontaktu sa njima, a kao sto Shmisha rece - treba pogledati derivatna, mozda se nekome iz nase okoline nesto desilo... - bice da je to kod mene.

Angliana75
26-04-2010, 08:47
zujalice....kako to mislis nista ti nije doneo progr. MO preko stelijuma u 10.polju??:confused:
prosto ne mogu da verujem....
mora da ti se nesto izdesavalo a da ti napr. nisi tome pridavala znacaj,ocekivala si mnogo vise....
razmisli dobro...

elem....damsel...ista situacija kao kod mene....
znaci tranz. SA kroz moje 2 polje evo vec 2 i po godine me isisao...totalno!
ne da sam se naucila stednji,nego sam se odrekla mnogih stvari za koje sam mislila da nikad necu...a da ne pricam kako me ostavi bez ijedne prebijene pare par dana do plate....da se sama sebi divim kako se dovijam i kako prezivim tih dana...i onda kad stigne plata dok platim racune,kupim hranu ....opet potrosim i opet nemam i opet grcam i brojim sate i minute kad ce plata....
znaci ne pamtim kad sam sebi nesto kupila....sve se svelo na osnovne,podvlacim,osnovne potrebe!!...uzas!jedva cekam da mi tranz. SA udje u 3.polje...jest da mi kaci natal. PL kao i tebi...li samo da mi se skine sa 2.polja!!:(
imam i ja opoziciju u istom polozaju SA-UR kao i ti....meni tranz. SA kroz 2.polje a tranz. UR kroz 8.polje..pa ja to nekako shvatam,UR prolazi kroz polje tudjeg novca-plata,preko banke novac,a SA prolazi kroz polje finansija i reze nas duplo po dzepu! :(
da sednem i da placem!!

zujalica
26-04-2010, 09:21
zujalice....kako to mislis nista ti nije doneo progr. MO preko stelijuma u 10.polju??:confused:
prosto ne mogu da verujem....
mora da ti se nesto izdesavalo a da ti napr. nisi tome pridavala znacaj,ocekivala si mnogo vise....
razmisli dobro...

Angliana, lepo nistaaa... kad je stao na MC dao mi je samo razgovor za posao i na tome je ostalo... interesantno je sto je razgovor bio sa 2 osobe , 1 muska i 1 zenska i naravno zenska osoba me je iskasirala...Eto, to je sve. Ali zato je mom momku dao promene kroz njegov dom... to je ono sto Shmisha rece.
A ovo za novembar ocekujem da ce se realizovati jer mi direktovana Ve dolazi na Ju, a dir. Mo ce napraviti 150 na Ju... , pa i tranzitni Sa dolazi na stelijum... - kako neki iskusniji rekose sledi mi i ludi kamen...

damsel
26-04-2010, 09:26
elem....damsel...ista situacija kao kod mene....
znaci tranz. SA kroz moje 2 polje evo vec 2 i po godine me isisao...totalno!
ne da sam se naucila stednji,nego sam se odrekla mnogih stvari za koje sam mislila da nikad necu...a da ne pricam kako me ostavi bez ijedne prebijene pare par dana do plate....da se sama sebi divim kako se dovijam i kako prezivim tih dana...i onda kad stigne plata dok platim racune,kupim hranu ....opet potrosim i opet nemam i opet grcam i brojim sate i minute kad ce plata....
znaci ne pamtim kad sam sebi nesto kupila....sve se svelo na osnovne,podvlacim,osnovne potrebe!!...uzas!jedva cekam da mi tranz. SA udje u 3.polje...jest da mi kaci natal. PL kao i tebi...li samo da mi se skine sa 2.polja!!:(
imam i ja opoziciju u istom polozaju SA-UR kao i ti....meni tranz. SA kroz 2.polje a tranz. UR kroz 8.polje..pa ja to nekako shvatam,UR prolazi kroz polje tudjeg novca-plata,preko banke novac,a SA prolazi kroz polje finansija i reze nas duplo po dzepu! :(
da sednem i da placem!!

Da sve kako si napisala....samo mene brine što se tu našao moj natalni Pl kao vladar 4. kuće....a možda i nije neki crnjak...:confused: Možda jednostavno veeelika štednja i paženje na financije i na sve što se odnosi na 4. kuću, nekretnine....samo da ne bude gore

Angliana75
26-04-2010, 10:27
Angliana, lepo nistaaa... kad je stao na MC dao mi je samo razgovor za posao i na tome je ostalo... interesantno je sto je razgovor bio sa 2 osobe , 1 muska i 1 zenska i naravno zenska osoba me je iskasirala...Eto, to je sve. Ali zato je mom momku dao promene kroz njegov dom... to je ono sto Shmisha rece.
A ovo za novembar ocekujem da ce se realizovati jer mi direktovana Ve dolazi na Ju, a dir. Mo ce napraviti 150 na Ju... , pa i tranzitni Sa dolazi na stelijum... - kako neki iskusniji rekose sledi mi i ludi kamen...
eee....vidis...to je to.,..ipak je po derivatnom sistemu tvoje 10.polje 4.polje tvog decka....sigurno zivite zajedno pa se to odrazilo na njega?
i znas sta jos....mozda ti ne delujes na progresije mozda kod tebe ipak jace rade tranziti i direkcije...nismo svi isti..zar ne?svi reagujemo drugacije,...
i tacno...to sto si rekla...ludi kamen..mislim da ono sto tranzitni SA donese...vala nijedna progresija niti direkcija ne donese tako :)
Da sve kako si napisala....samo mene brine što se tu našao moj natalni Pl kao vladar 4. kuće....a možda i nije neki crnjak...:confused: Možda jednostavno veeelika štednja i paženje na financije i na sve što se odnosi na 4. kuću, nekretnine....samo da ne bude gore

pa i meni je kao i tebi vladar 4.polja PL!
jos zamisli ovo...meni je od prosle godine direkt. PL egzaktno na vrhu mog natal. IC-a...za sad se nista ne desava...i ja sam bas ocekivala da ce mi doneti ili promenu mesta boravka...ili neko renoviranje..kako su mi svojevremeno mnogi na ovom forumu rekli....no..nista se ne desi..sem sto mi se u sept. prosle godine roditelji odselise u Bosnu kod brata...
e ako je to to...a vala ne lici mi taj direk. PL na tu promenu bas da donosi :confused: ja bih pre rekla da je to preselenje mojim roditeljima doneo tranz. SA u devici kroz 4.polje moje majke....a tata mi je devica..pa je i njemu delovao...samo ne znam kroz koje polje jer on ne zna kad je rodjen,..niti mu pise u izvodu iz MK...a tada ...te davne 1944. god. ko je zapisivao vreme rodjenja?!

damsel
26-04-2010, 10:42
pa i meni je kao i tebi vladar 4.polja PL!
jos zamisli ovo...meni je od prosle godine direkt. PL egzaktno na vrhu mog natal. IC-a...za sad se nista ne desava...i ja sam bas ocekivala da ce mi doneti ili promenu mesta boravka...ili neko renoviranje..kako su mi svojevremeno mnogi na ovom forumu rekli....no..nista se ne desi..sem sto mi se u sept. prosle godine roditelji odselise u Bosnu kod brata...
e ako je to to...a vala ne lici mi taj direk.

Zanimljivo ti i ja imamo istu situaciju. Gledala sam malo po direkcijama će meni Pl baš u narednoj 38. godini života isto praviti egzaktnu konjukciju s vrhom 4. kuće (IC-om).....Sad kad s današnjeg stajališta gledam...kod mene baš nema nekakvih naznaka za nikakvo preseljenje kao ni preseljenje mojih roditelja...tu smo gdje smo. No nikad se nezna!

Angliana75
26-04-2010, 10:52
Zanimljivo ti i ja imamo istu situaciju. Gledala sam malo po direkcijama će meni Pl baš u narednoj 38. godini života isto praviti egzaktnu konjukciju s vrhom 4. kuće (IC-om).....Sad kad s današnjeg stajališta gledam...kod mene baš nema nekakvih naznaka za nikakvo preseljenje kao ni preseljenje mojih roditelja...tu smo gdje smo. No nikad se nezna!

veruj mi ..ni kod nas nije bilo naznaka...no se odluka donese u 2 meseca...tj. brat im rece da ih seli kod sebe jer nema ko da mu vodi dete u skolu i vraca jer on i snajka rade po ceo dan...:o
a nije hteo da placa neku zenu kad su nam roditelji ionako u penziji ali vrlo aktivni i vitalni...
tako da....ko zna..:rolleyes:

zujalica
26-04-2010, 10:52
eee....vidis...to je to.,..ipak je po derivatnom sistemu tvoje 10.polje 4.polje tvog decka....sigurno zivite zajedno pa se to odrazilo na njega?
i znas sta jos....mozda ti ne delujes na progresije mozda kod tebe ipak jace rade tranziti i direkcije...nismo svi isti..zar ne?svi reagujemo drugacije,...
i tacno...to sto si rekla...ludi kamen..mislim da ono sto tranzitni SA donese...vala nijedna progresija niti direkcija ne donese tako :)

Ma ne zivimo jos zajedno, ja to tako povezah... lupam... (Me je po der. vladar 3. -brat, pa je njegov brat imao boljitak i napredak).
Direkcije me umeju drmnuti, a o Sa... sta reci... taj je nepogresiv! Praticu sta se desava, pa javim...

micika 129
26-04-2010, 12:21
Micika,evo ja cu ti nesto malo napisati ukratko o tebi na osnovu tvog natala.
Ti si osoba koja je cesto u centru paznje.Postoji velika mogucnost da u toku tvog zivota budes na nekoj rukovodecoj poziciji.Da bi iskoristila sve tvoje potencijale bice ti neophodno vise obrazovanje.Mozes raditi u oblastima spoljne trgovine i putovanja ce cesto biti povezana sa poslom.Mozes uspeti pomocu rodjaka od tvog partnera.Mozda ces recima zeleti da iskazes tvoj sistem vrednosti o novcu i puno ces energije trositi na zadovoljenje tvojih finansijskih potreba.Cesto ces zeleti da se predstavljas kao vrsni poznavalac novca i vlasnistva.Ali s'ozbirom da ti je vladar cetvrte Jupiter u drugoj ja mislim da ces ti finansijski jako dobro stajati.;)Takodje moguce da ce ti posao biti vezan sa medijima,ali i da ces neki posao raditi sa tvojim rodjacima,bracom sestrama,jer je treca kuca ovde naglasena.
Tvoj Dsc je u znaku Riba sto znaci da ces najverovatnije u brak uci na neobican i romantican nacin.Medjutim,kako Ribama vlada Neptun,moguce da ce tvoj partner nesto kriti od tebe,sto bi kasnije moglo da izadje na videlo..Vladar tvog Dsc-a je u tvojoj 4 kuci,ili ces ga upoznati u kuci,ili da ce oko kuce ili u vezi sa kucom postojati te "tajne".

Iva,puno ti hvaaala!!
Istina je sto si napisala! Več i sada radim sa sestrom i bratom, imamo doma privatan biznis, pa je to,to :)
Nisam završila fax i mislim da če mi bit veoma žao...:(
Ali neki mi kaže da imam jupiter u 2. neki u 3. pa šta je sad istina? Dal mogu gledat, i vladara 7 jupitera? pa ako ode u 2 kuču šta mi donosi od partnera, gdje da ga upoznam?

micika 129
26-04-2010, 12:31
hmmmm....pa zar je moguče, da mi je tranzitni Mo na natalnu Ve (sada jo u kunjunkciji) donijo ljubav u inostranstvu, jer sam se zaljubila na skijanju, prije mijesec dana????Pa možda je to,to.....samo nažalost neznam kako če se nastavit, jer on ima djevojku....

tori
26-04-2010, 13:49
Evo da vidimo vase misljenje:
Sta moze doneti tr.Me retro u konjukciji sa natalnim MC, a natalni Mc je u konjukciji sa natalnim kironom? Pocela sam da radim pre mesec dana na novom poslu pa zato pitam, da li me to cekaju neke promene?
Juce bila prva plata:)

Angliana75
26-04-2010, 16:07
pa tebi barem donese prvu platu...sto je super!:)
ali ja ga nesto posmatram i pitam se hoce li mi doneti neku promenu u karijeri...no..fakticki ni nemam karijeru..jer stagniram i ne vidim nista da ce biti bolje...:(
tako da se ni ne nadam....kod mene ..vec dugo nista novo..
e sad...ono sto mi pade na pamet je onaj tranz. JU koji je krstario proslu godinu kroz moje 6.i 7.polje...i nista vala ne donese...jer kad pogledam onaj tranz. SMC tacno na vrhu 6.polja mi donese posao...a tranz. JU je bio tu negde pred kraj 6.polja..e onda je naleteo taj tranz. JU preko moje tacke braka sa sve progres. Vertex-om i tranz. NE i tranz.CHIronom!!
ali nista........znas kad niste se nije desilo!
ja se ono kao ladno nadala udacu se...i nista!! :(
i onda sad ocekujem progres.MO preko te iste tacke braka...i ista konjukcija tranz. NE i CHirona...e ako mi se nista ne desi..majke mi bacicu ovaj komp :D

micika 129
06-05-2010, 15:20
Pa zar je moguče, da tranzitni mijesec na natalnu veneru ne donese baš ništa????
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=xx0fileuxgwPG-u1253699099&lang=e&gm=a1&nhor=427882&nho2=867939&btyp=2&mth=gw&sday=6&smon=5&syr=2010&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

micika 129
11-05-2010, 17:04
Kako se u natalu vidi profesija partnera? zar je to 10 ili 6 njegovo polje? Po derivatnim kučama njegovo 10 je u strijelcu a 6 u lavu. Čime če se on bavit....
Molim vas pomognite mi :)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=

micika 129
19-05-2010, 15:55
Ev, ja mislim da mi sad prolazi tranzitni mjesec na veneru, i meni se nije dogodilo ništa!!!!!! Kako sad to ?
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=xx0fileuxgwPG-u1253699099&lang=e&gm=a1&nhor=427882&nho2=867939&btyp=245&mth=gw&sday=19&smon=5&syr=2010&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

tori
19-05-2010, 15:59
Mici, tranzit Mo ili ve su jako kratki pa mozda se zato nista nije desilo...

micika 129
19-05-2010, 17:00
Mici, tranzit Mo ili ve su jako kratki pa mozda se zato nista nije desilo...

Pa meni se ne čine baš tako kratki, kat treba Mo da prodje 27 godina....ili.............:confused: Sad mi progresira 9 polje i veneru.Valjda sam se tu zabunila, mislila sam progresiran Mo :) sorry...:)

tori
19-05-2010, 17:06
Mici ovo sam nasla u vezi tr. Mo:
Trajanje uticaja tranzita:2-3 sata.

Mo je brz, tako da pogledaj recimo gde ce ti tr. Mo biti za par dana pa ces se i sama uveriti kako je brz:)
sve najbolje, draga:)

micika 129
19-05-2010, 17:40
:D , :D , :D sorry još jednom! Hvala ti! Mislila sam progresiran...možda znaš nešto o njemu??? Kad mi je bil Mo na natalnom Mo zaljubila sam se i bila sa dečkom mjesec dana,a onda ništa:p , pa evo sad ništa :p , samo kad če mi doš na Hirona, valjda če boljet za poludjet :D

tori
19-05-2010, 17:46
Ma nije nikakav problem,Micika, svi mi gresimo:)
E sad o progresijama...hm hm, pocetnik sam skroz:( Ali brzo ucim i trudim se:)
Ajd polako, savladacemo mi i tranzitni i progresivni i sve zive mesece!

micika 129
19-05-2010, 18:02
Mici ovo sam nasla u vezi tr. Mo:
Trajanje uticaja tranzita:2-3 sata.

Mo je brz, tako da pogledaj recimo gde ce ti tr. Mo biti za par dana pa ces se i sama uveriti kako je brz:)
sve najbolje, draga:)

Ma nije nikakav problem,Micika, svi mi gresimo:)
E sad o progresijama...hm hm, pocetnik sam skroz:( Ali brzo ucim i trudim se:)
Ajd polako, savladacemo mi i tranzitni i progresivni i sve zive mesece!

Ejjjjjjj, pa ti si iz SLO? dobrodošla :) :)

tori
19-05-2010, 21:41
Mici, trenutno ne zivim u Slo:( vec na Bliskom Istoku!