Mandrak-21 [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Mandrak-21

mandrak-21
11-03-2007, 01:59
Uspavana!
da probam nesto.Kad ima puno aspekata ja one sa vecim orbisom zanemarujem neptun-sunce je orbis skoro 8* tako da on deluje jedino sto sam cesto bio zrtva prevare,vremenom sam shvatio i sad verovatno taj mars se razestio i jednostavno ne dam vise da me lazu varaju...
Neptun ???
Nekako uvek naletim na razne duhovne ucitelje koji su me usmeravali na razne strane.Bas moj ucitelj astrologije mi kaze da je moj pokretac ta opozicija i da mi je ona jako vazna u natalu i da me spasava od prevelike ,,srece" tog lotosa ili trigona.
Mars ne znam sta bi predstavljao nisam se bavio sportom osim sahom ali sam sve sportove voleo i bio dobar.. bukvalno ja imam dve ,,desne" ruke i dve desne noge nekako baratam isto sa obema i rukam i nogama jedino sto ne pisem levom.bio sam uspesan i u streljastvu ali ni to nisam profesionalno radio jedino u skoli i vojsci.U sahu sam bio uspesan ali i to kao omladinac nekako nisam imao jaku zelju za tim nekako mi je ponasanje u stilu eto vidim da mogu sad necu juriti titule....
E TrilijanSi kaze da joj jupiter pada u oci i prilicno je u pravu .. okosnica je svih dobrih aspekata . trigon sa vladarima SA,Ne, Ve,sekstil sa uranom i plutonom a da se ne bi ulenjio tu je mars zaduzen da ga ponekad razdrma i probudi
Zaboravih na Sunce-znacaj sunca je bar mislim u tome sto me nekako putevi ili sudbina navedu na upoznavanje zaista znacajnih i vaznih ljudi i sto je najinteresantnije oni zele da se druze samnom i nude pomoc(koja mi uglavnom ne treba) uslugu kad god ti nesto treba izvoli br itd????????
Jedino merkur -mesec u trigonu mi je jasan ali opet merkur je u bas bliskoj opoziciji sa plutonom.....tako da ja a i svi mi kad treba sebi nesto da vidimo jednostavno dodje do blokade i bas mi stane mozak..........

uspavana
11-03-2007, 23:18
Orbis 8*, a govorimo o svetlu, ne bih odbacila, s tim što je baš taj Ne vladar tvog So. Taj 90 je donosio prevare, zablude a ti:
jednostavno ne dam vise da me lazu varaju...
Ne treba da bežiš od ovog 90 a i uopšte od ''napetih'' aspekata u SVOM natalu, ako bi 90 So i Ne ''menjao'' za 120, gde bi stigao...bacao bi te u sumnje, dileme a bez ikakvog plana za razrešenje situacije, što ti 90 verovatno i donosi.
verovatno taj mars se razestio
Naravno sa sve srćnim So120Ma a Ma u Sco, ne da taj na sebe...
ALI ono što ovde sad može biti nepovoljno je da te sve ovo nabrojano ne odvede u krajnost, Ne itekako zna to da učini a uz pomoć jakog Ma, u ovoj priči, u potpuno nepoverenje u bilo šta i bilo koga.
Uspavana:

180 Ur i Pl na 2. ali šta bi drugo bio pokretač ovih silnih povoljnih aspekata...

Mandrak:

moj ucitelj astrologije mi kaze da je moj pokretac ta opozicija i da mi je ona jako vazna u natalu i da me spasava od prevelike ,,srece"

Osim što, naravno, 90 i 180 nose sa sobom probleme itd. u tvom natalu te itekako baš spašavaju! Bez njih bi bio bukvalno nesposoban za realnije sagledavanje stvari, uvučen u zamku i Velikih trigona i Zmajeva, zvana lenjost i nemogućnost i akcije i reakcije.
U mom natalu ima kvadrata, divota jedna...ali NIJEDNE 180 koja mi ne donosi onu odlučnost da bukvalno presečem i kažem zbogom, ali 90 me bacaju, uvek teraju na vaganje, lomljenje pa eventualno i na akciju, ne mogu reći da sam baš sposobna za akciju kad se pojavi problem koji me slomi a to mi donosi, po mom skromnom mišljenju Ju...najlakše mi je povući se u lenjost i dići ruke...
Tvoj Ju, ne znam da li uzimaš u obzir 90Ma, je aspektovan...da ne može biti bolje...pa ne znam sa čim nije u 120 ili 60 ... verovatno si svestan, al' aj učim, mislim da je on taj koji te bukvalno iz svake nevolje izvuče ili makar donese dozu optimizma...a da je on taj koji ''radi''-nije...on ti samo jednostavno servira sve povoljne prilike koje ti želiš ili ne želiš da iskoristiš...naviknut si na to...problem i eto frke...Iz tog razloga su u karti itekako poželjni i teži položaji.
Mars nemoj posmatrati samo kao sport...baš o tome i želim da ovde kuckamo i iznosimo svoja iskustva.
Poveži ga sa simbolikom i Ovna (OK sport ali ima tu još mase simbola), i Sco, Ma, kao onaj drugi vladar( ili prvi :) ) Sco, pa još i on sam u Sco pa na 1. , simbolikom 10. u kojoj je, onda dodaš malo Venere...:) kao vladara 10...
NP: avanturistički duh, želja da budeš 1. i najbolji u onome što radiš, čime se baviš, izdržljivost, borbenost, predaja, smelost, popularnost, važni ljudi u tvom okruženju, strast, sex, stalno preplitanje ljubavi i mržnje, sreće i bola...jedan od nejvećih izazova- ljubav za koju se treba boriti, rešenost da se nikom ne predaje!
Ovo su samo crtice...ne direktno vezane za tvoj natal ali neke sigurno jesu...
Mislite o tome ;)

mandrak-21
11-03-2007, 23:40
E TrilijanSi kaze da joj jupiter pada u oci i prilicno je u pravu .. okosnica je svih dobrih aspekata . trigon sa vladarima SA,Ne, Ve,sekstil sa uranom i plutonom a da se ne bi ulenjio tu je mars zaduzen da ga ponekad razdrma i probudi

Uzeo sam jupiter-mars 90 u obzir za mars sam samo napomenuo sport ne bih bas sad o seksu i ljubavi ali si potpuno u pravu
Poveži ga sa simbolikom i Ovna (OK sport ali ima tu još mase simbola), i Sco, Ma, kao onaj drugi vladar( ili prvi :) ) Sco, pa još i on sam u Sco pa na 1. , simbolikom 10. u kojoj je, onda dodaš malo Venere...:) kao vladara 10...
NP: avanturistički duh, želja da budeš 1. i najbolji u onome što radiš, čime se baviš, izdržljivost, borbenost, predaja, smelost, popularnost, važni ljudi u tvom okruženju, strast, sex, stalno preplitanje ljubavi i mržnje, sreće i bola...jedan od nejvećih izazova- ljubav za koju se treba boriti, rešenost da se nikom ne predaje!
Ovo su samo crtice...ne direktno vezane za tvoj natal ali neke sigurno jesu...
Mislite o tome ;)
a primer sporta sam izneo zato sto je u 9 polju
i naravno gde bih zavrsio da nema tih kvadrata i opozicija ..
ima jos tri zanimljiva aspekta
mars-merkur 135*
mars -vanera 144*
sunce-jupiter 144*
sad pitanje da li da se ja oslonim na te manje vazne aspekte?

uspavana
12-03-2007, 22:40
http://img338.imageshack.us/img338/1417/mandraksoicw5.gif

Mandrak,
Prvo kad se ne šlogirah od zmajeva i trigona ;) ...
Kako reče Trili, Ju svakako upada u oči, a Ne takođe. Ako ćemo u priču Venere...Ju120Ve120Ne... 7. 2. 10. , ovo može da vodi u nekakvu dobru zaradu, neke vrste umetnosti koja se prikazuje u javnosti...znači saaamo gledam ovaj aspekt i ovo je ona prva školska asocijacija na ovaj trigon...Ovo može u tvom natalu značiti ko zna šta još.
E sad, hajde da ne posmatramo samo planete koje su egzaltirane i koje imaju dobre aspekte...Nisu slatke 180 Ur i Pl na 2. ali šta bi drugo bio pokretač ovih silnih povoljnih aspekata...
Kreni redom, pokušala ja, ali sam se zapetljala žestoko...ti ćeš pomoći...

Vladar So je Ne
Vl. Asc je Sa a Sa120Ne!
No, vl.So, Ne90So
Naravno jedan ali bitan asp. ALI pogledaj ostale aspekte Ne!
Ne120Me,Ve,Ju,Sa , 60Ur, Pl !!!
Znači u 120 sa 2. a 60 sa Pl, Ur koji su u 180 na 2. Mislim da je ovo bitno.
Ali ovo So ima divan 120 sa Ma!Znači stepen So 1 49 a Ma 1 48!!!
Marsom vlada Ve ali dispozitor mu je Sco gde je odličan pa još na 1. stepenu.

Anika
13-03-2007, 02:44
Ovako sta jos nisam vidjela?????:eek:
Pa tebi covjece da nije tog plutona i urana ti bi umro! Ili bi imao neku misicnu distrofiju! :eek:
Gadno bi ti osjetio tih 8 planeta u vodi da ti nije tvojih pokretaca - opozicija...
Samo pazi da ti one ne postanu jedini pokretac....
Ovako, na prvi pogled- mrtav covjek, na 2., 3., 4. itd neobicna osoba za svoju generaciju, nema vas puno takvih.
Na 2 mjesta u karti nalazim da ti je uloga majke u zivotu jako bitna, oca ne vidim u tvojoj blizini.
Oduvijek osjetis neku vrstu praznine u zivotu, pokusavas ju kompenzirati religijom, radis puno na sebi - nekoliko puta si osjetio potpuni sklad sa kompletnim svemirom, samo u tom trenutku si istinski bio sretan - to te "gura" da trazis jos, tj da ponovo postignes taj sklad, hm, nije lako...u pomoc stizu ti gurui i ucitelji, ali ti uvijek nadjes nesto s cim se ne slazes, pa te to obeshrabri i ponovo pocinjes sam i od pocetka...
Moguce je da posjedujes neku vrstu bioenergije, lako "prodres" u osjecaje druge osobe i znas sto reci u pravom trenutku. Velika si utjeha svim zenama oko tebe. Ne volis ustaljena pravila, grozis se konzervativnih ljudi i ponekad ti dodje da odredjena podrucja svijeta "poharas" u stilu - "sodoma i gomora"...
Zapravo ispada da cesto dodjes u ta stanja kad bi sve razrusio oko sebe i poceo potpuno novi zivot, no uvijek ta vezanost...... za "nekoga", pa odustajes....
Mrzis ljude koje skrivaju pravu prirodu svojih osjecaja i ne volis nikakve vrste "igrica", kako na ljubavnom tako i na ostalim podrucjima u zivotu...
Uh...jos sam nesto htjela reci, al sam se i ja zapetljala u te zmajeve...a uostalom mozda potpuno fulam:confused: , pa ono....ispravi me pliz, pa cu nastaviti kad se zbrojim. I ako sam do sad bar nesto dobro vidjela...:)

mandrak-21
16-03-2007, 19:11
Ovako sta jos nisam vidjela?????:eek:
Pa tebi covjece da nije tog plutona i urana ti bi umro! Ili bi imao neku misicnu distrofiju! :eek:
:confused:

Gadno bi ti osjetio tih 8 planeta u vodi da ti nije tvojih pokretaca - opozicija...
Samo pazi da ti one ne postanu jedini pokretac....

a koji je drugi:confused:
Ovako, na prvi pogled- mrtav covjek, na 2., 3., 4. itd neobicna osoba za svoju generaciju, nema vas puno takvih.
tacno
Na 2 mjesta u karti nalazim da ti je uloga majke u zivotu jako bitna, oca ne vidim u tvojoj blizini.
obrnuto otac je odigrao najvecu ulčogu

Oduvijek osjetis neku vrstu praznine u zivotu, pokusavas ju kompenzirati religijom, radis puno na sebi - nekoliko puta si osjetio potpuni sklad sa kompletnim svemirom, samo u tom trenutku si istinski bio sretan - to te "gura" da trazis jos, tj da ponovo postignes taj sklad, hm, nije lako...u pomoc stizu ti gurui i ucitelji, ali ti uvijek nadjes nesto s cim se ne slazes, pa te to obeshrabri i ponovo pocinjes sam i od pocetka...
tacno

Moguce je da posjedujes neku vrstu bioenergije, lako "prodres" u osjecaje druge osobe i znas sto reci u pravom trenutku. Velika si utjeha svim zenama oko tebe. Ne volis ustaljena pravila, grozis se konzervativnih ljudi i ponekad ti dodje da odredjena podrucja svijeta "poharas" u stilu - "sodoma i gomora"...
Zapravo ispada da cesto dodjes u ta stanja kad bi sve razrusio oko sebe i poceo potpuno novi zivot, no uvijek ta vezanost...... za "nekoga", pa odustajes....

tacno

Mrzis ljude koje skrivaju pravu prirodu svojih osjecaja i ne volis nikakve vrste "igrica", kako na ljubavnom tako i na ostalim podrucjima u zivotu...
Uh...jos sam nesto htjela reci, al sam se i ja zapetljala u te zmajeve...a uostalom mozda potpuno fulam:confused: , pa ono....ispravi me pliz, pa cu nastaviti kad se zbrojim. I ako sam do sad bar nesto dobro vidjela...:)

i ovo je tacno;) tako da i nisam imao u cemu da te ispravim samo hrabro nastavi tako

Anika
18-03-2007, 15:02
Pa ja ne znam koliko je istina to da mjesec oslikava majku, a sunce oca u natalu, jer i meni svi fulaju i zamijene uloge. Kod mene su jaki utjecaji i od majke i od oca, valjda zato sto sto su mi i sunce i mjesec u svojim sjedistima, ali se puno, puno bolje slazem sa ocem i tu svi grijese. Ako se osvrnem na slaganja znak-znak, onda se lako moze protumaciti s kim se bolje slazem, jer mi je majka jarac, a otac blizanac. Ali opet kod nekih natala ni to ne drzi vodu, pa sam stvarno zbunjena po tom pitanju.
Hvala za ohrabrenje, pogledat cu ponovo tvoj natal, da vidim sto sam krivo protumacila i pokusati naci neku logiku, ali sutra, cekam neke goste...
Sorry sto pri tumacenju ne navodim tocno aspekte iz kojih sam sto vidjela, znam da mi je to greska. Jos sam pocetnik i kad gledam neciju kartu nekako sve odjednom vidim i stvorim si pricu, a kasnije ne znam gdje sam sto vidjela ostane samo neki osjecaj da to mora biti tako... (mada ne mora:))
Aj napisi dole neki san koji si sanjao, znam da moraju biti neobicni, arhetipski -sudim po natalu...Ali pisi mi koje si nedavno sanjao ili ako se tocno sjecas kakva je bila tvoja realna stvarnost u vrijeme sanjanog sna.
Pozdrav!:)

mandrak-21
18-03-2007, 20:08
jedan san sam napisao u snovima samo je moj problem sto me cesto bude pre nego sto se sam probudim i uglavnom ih zaboravljem ali razne snove sanjam.Meni se isto desava da vidim nesto u necijem natalu a posle ne znam proceduru da objasnim sta me je nateralo da to kazem...i sad cu pogledati koje mi to slicnosti imamo kad isto delujemo!!!!hvala na trudu..i lepo ugosti goste.
Sad za oca i majku mnogi gledaju sunce i mesec ali mnogo je tu nelogicnosti i pristalica sam da roditelje treba posmatrati kroz 4.i 10.polje njihove vladare aspekte........

moonstruck
19-03-2007, 15:39
Pozic Mandrak :girl_wink:
Prosto ne mogu da verujem da tek sada otvaram tvoju kartu...(valjda je "krivac" to sto ne dolazim bas cesto u poslednje vreme hehe)...Neverovatno ali u poslednjih, recimo mesec dana, nepogresivo u svoj zivot "prizivam" osobe rodjene u znaku Ribe :girl_haha: ..i ne samo to, osobe sa AsC-om na mom nat Merkuru...a njihov ME u konjukciji sa mojim SMC... vidim, i sa tobom je isti slucaj...valjda "kasnim" zato sto je sira konjukcija :smejuljica:

O da...dacu i ja svoj komentar - samo da pazljivo procitam ono sto je napisano ;)
Svako dobro ti zelim...

mandrak-21
19-03-2007, 18:19
ja obrnuto radim prvo napisem sta mislim pa posle procitam sta drugi pisu valjda da ne bih sugestivno pisao ,a mislim da je bolje i dobijamo precizniju sliku svakoga?????ili ne? pa mozda smo zbog konj.merkura asc i smc i poceli komunikaciju .....

moonstruck
20-03-2007, 01:35
He..nismo se dobro razumeli.. i ja licno volim da "prva" tumacim kartu :)...ne samo zbog "uticaja" recenog, vec i zato sto imam vecu slobodu u odabiru dela koji cu da "pretresem" ;) ... rekoh ovo, prosto jer ne zelim da ponavljam nesto sto su devojke napisale...ili da govorim kontra od njih (naravno, ako imam "primedbu" na necije tumacenje, reci cu..ali bas tako - kao primedbu...ili temu za diskusiju...ne - jednostavno da napisem drugacije vidjenje)...
e, tek sad "zakukuljih" al valjda ce mo se razumeti hehehe ako nista drugo - zbog Merkura :girl_haha:

mandrak-21
20-03-2007, 03:05
kako moj merkur u ribama razume:read: znas i sama ali osecam sta zelis reci:igracka:

LosT_in_SpaCe
20-03-2007, 03:07
Mandrak, shta te zanima konkretno, daj da reshimo to odma' sad :smejuljica:
Jel' ovde trebamo i dalje da dodajemo astro-simboliku ko shto zapochesmo kod Uspavane il' analizu iz svog ugla?

mandrak-21
20-03-2007, 03:19
ono konkretno na tarotu,a ovde..daj analizu iz svog ugla vazi?

LosT_in_SpaCe
20-03-2007, 03:45
Aj' vazhi....:-)
Kad otvorim tvoju kartu chini mi se ko da gledam Kroulijevu :smejuljica:
Ne pitaj me zashto - ne'am pojma :-D
Zanimljivo 2. polje pa mi se chini da si josh jedan od nas koji se ne stidimo da kazhemo da je "bolje je biti celi zhivot bogat, nego jedan dan siromashan" :smejuljica:
Ovo ne mislim chisto iz finansijskog ugla, vec onako u stilu Bikovske druge kuce - 'posedovati neshto'...
Kako je ta druga kod tebe pola Neptunovska a pola Ovnovska eto malo traganja za idealima a malo za nagonima (uf, shta li sam sad lupila hehe)...
Svidja mi se ovaj kvadrat sa NE koji izmedju ostalog mozhe da znachi i povremene skandale (a shta je zhivot bez toga hehe) i upravo ovo - zhelju da se ovlada nekom tehnikom, pa nije ni chudo shto te privlachi astrologija, i ona silna chuda shto ih ispisa dole u odseku "Chuda" :-)
Inache, jako lepo ispunjena simbolika 8.kuce, s onim shto mi napisa u p.p. jer i moja majka ima slichno 8. u kombinaciji sa 2. a radi u banci, oce je tudje pare celog zhivota pa to ti je :-)
Mesec u Raku, sad cu malo subjektivno, jer ih znam puno sa ovakvim MO, al' su provereno - odlichni prijatelji, tvoj MO konkretno u trigonu sa ME u Ribama, pa si naglasheni 'vodeni' tip, koji je osetljiv na senzualnost (0* VE) i opet se ta zhena za kojom tragash (ili vishe ne hehe) vrti oko ideala, romantike, voli i ceni nezhnost i verovatno sa MO u 6. polju - i ti to isto rado pruzhash :-)
Sa ovim JU u Raku na DC, ljudi verovatno vole da se nadju u tvom drushtvu, a ako pratimo ove trigone sa NE na MC-u, eto uspeha preko popularnosti u drushtvu, blazhen medju zhenama hehe, pa opet u krug do SA koji mozhe da donese neke nezgode preko ovih opozicija iz 8. kuce, ali opet daje zashtitu ovih na vrhu (NE)...:-)

princgora
21-03-2007, 19:10
Moram da dodam da nije cudo da ti se ucinilo kao da gledas Kroulijevu kartu!
Mandrak bi mogao da bude veliki mag ako razvija svoje moci.Zato me toliko i privlaci,:p.Konjukcija Ur i Pl u 8!
Energetski u tom pravcu,odlicno izabran avatar koji ce dovesti do, bar prepoznavanja misli, ako ne citanja.;)

mandrak-21
25-03-2007, 01:43
iako se salis u pravu si.Moja M... kad se udala za mene, ja u minusu bio puno para(radilo se o investiciji) pa mi je donela dosta,a i te Miree i Milice su zaista sposobne za uvecanje kapitala

Razmisljam pre penzije o tome a sto se onazisa tice ne bi voleo da imam koliko i on ali bih voleo da zivim bolje od njega
.A o bogatstvu cu vam ispricati anegdotu
.Profesor i zelenas(njih se grozim) pricaju i naravno zelenas se tada rugao profesoru kome je trebala pozajmica kako mu pamet nista ne vredi,kad nema pare.ovaj mu je smireno odgovorio :
-Ja imam pamet i uvek mogu nesto smisliti da zaradim novac,a ti nemas pameti i prvom prilikom kad te neko prevari,i ne vrati dug ti ostajes bez novca koji si pukom srecom stekao...
Epilog:
-profesor se sada bavi proizvodnjom krema za lice,zdrave hrane i prirodnih lekova(bio je profesor biologije tada) i ima dosta nekretnina...a sin mu studira u SAD
-zelenasa je jedan tip zavrnuo za vecu lovu i pobegao u jednu evropsku zemlju,ostatak novca je potrosio da ga pronadje,i sad radfi kao taksista....

Anika
30-03-2007, 00:08
Vidjela sam da si napisao tamo u "bildovanju" kao sam nesto obecala, pa me strecnulo nesto oko srca, jer ja svoja obecanja uvijek ispunjavam. I razmisljam ja na sto si mislio....i naravno koja bi ti obecanja zapamtio nego ona tebi data...

pogledat cu ponovo tvoj natal, da vidim sto sam krivo protumacila i pokusati naci neku logiku, ali sutra, cekam neke goste...

Gledala ja tvoj natal, cim su gosti otisli, ali ku... nisam skuzila!:D
Tako da ti nisam nista napisala. Trebam jos puno uciti da do kraja skuzim te natale. Trenutno proucavam 20.tak karata ljudi koje poznajem i trazim poveznice i logiku, pa cu onda prijeci na neke nepoznate. Uh, tesko je. Sto vise povecavam svoj krug znanja o astrologiji, sve vise osjecam kako me izvana neznanje pritisce svojim mocnim obrucem.:(
A tvoja karta brateeeeeeeeeeeeee, pa moras priznati da i nije bas najlaksa!
Ne znam vise sta da mislim.
Ako krenem od svoje karte (a vjerujem da tako svi krecu), tek se onda zbunim. Jer se kod mene pojavljuje na par mjesta snazna potreba za majcinstvom, znaci par aspekata to pokazuje, ap bi trebalo odgovarati u mojoj stvarnosti, ali ja uopce ne zelim djecu. N.E. Z.E.L.I.M.
Eto, sorry ako dugo cekas da ti nastavim tumacenje, ali ne mogu obecati da ce to biti bas uskoro kako napredujem.:(

mandrak-21
30-03-2007, 00:24
Vidjela sam da si napisao tamo u "bildovanju" kao sam nesto obecala, pa me strecnulo nesto oko srca, jer ja svoja obecanja uvijek ispunjavam. I razmisljam ja na sto si mislio....i naravno koja bi ti obecanja zapamtio nego ona tebi data...
Eto tvoji nezni mars i pluton u vagi...
Da bas tako ti svoja obecanja ispunjavas i moj post se odnosio na tvoje tumacenje snova jer tamo redovno analiziras bas po redosledu postavljenih pitanja kao i losti na tarotu i shmisha u dejvisonkama itd.......i to sam te ja samo pohvalio kao nekoga ko ispuni obecanje i istovremeno sebe pravdao da ako nesto ne obecam onda nemam obavezu da to ispunim.Jer i ja pripadam ljudima koji ispunjavaju svako dato obecanje ali ne obecam nista sto ne mogu ostvariti i sto ne zavisi direktno od mene.
Tako draga anika sada shvatas da su u stvari to bile pohvale na tvoj,lostin i shmishin odgovoran odnos prema obecanjima,i mislim da oko tvog misljenja o natalnoj karti ne treba da zuris jer karta je takva kakva jeste za razliku od snova,tarota i dejvisonki kod kojih je vreme veoma bitan faktor zar ne?

beba
10-04-2007, 22:24
nije ti losa ideja.Mene interesuje koja je planeta u mom natalu najjaca.I taman pomislim da sam otkrio topli vodu pojave se neke nedoumice..i tako kao sto kazes sve u krug

Mesec, Pa Jupiter, pa onda Uran/Pluton, pa Mars, a ovaj stelijum u 2 ti je u totalnom zapecku i izlazi na povrsinu kroz Neptuna

Nevencica
01-05-2007, 15:28
E da evo da prokomentarisem nisam juce stigla. Nisma citala o cemu ste pisali ali vidim da je i dalje dilema oko toga koja je najjaca planete u horoskopu ja i dalje mislim da je to mars u skorpiji.A pogotovu sto je jos na 1 stepnu stepenu ovna. Znaci duplo potvrdjeno znacenje marsa. Jos je i mars vladalac MC znaci troduplo dobro znacenje. A kako tebi stoji odlazak u inostranstvo?
A sto je toliko bitno koja je planeta najjaca? pa da bas vagas do detalja? Meni pada nesto napamet sto se nadam da nije neprijatno da pitam jel tvoja supruga imucna? Izvini unapred ako time vredjam ili nesto sl. Misilm da li je pre braka vec imala novac? Ti definitivno imas predispozicije da dobijas novac drugih ljudi. Naravno da ti oni daju hehe :D ne krades ...... to je dobra strana!;) Ti bi po menio bio dobar glumac. Zbog ovog neptuna u 10 kuci i to bi dobro radio i umeo da zaradis na tome.
I sta jos mi se javlja sada.:D Imas neptuna u 10 u skorpiji, pa je malo pomesano znacenje. Mozda mozes da ocekujes neka poslovna putovanja ali ne vodom zbog skorpije vec npr uz vodu. Obalama reka ili uz more i sl.

EnemyOfTheSun
17-05-2007, 20:51
Moram da dodam da nije cudo da ti se ucinilo kao da gledas Kroulijevu kartu!
Mandrak bi mogao da bude veliki mag ako razvija svoje moci.Zato me toliko i privlaci,:p.Konjukcija Ur i Pl u 8!
Energetski u tom pravcu,odlicno izabran avatar koji ce dovesti do, bar prepoznavanja misli, ako ne citanja.;)

Koje crne moci. Ima tu interesa ali ne i akcije u tom pravcu a to je i ono bitno. Najvise ga tome sprecava opozicija njegove druge kuce sa Ur i Pl.

Previse je lepih planeta u drugoj da bi on zrtvovao svoju drgu i usmerio se ka onome sto mu donosi osma posto je ona naj naglasenija Magicarska kuca kod njega.

Tu su naglasene ribe i neptun, ali tu su njemu neki dobitci od tajnih stvari ali ne nuzno magije.

Ono sto njega zapravo odvraca od magije jeste opozicija Saturna i Urana, tih sudbinskih planeta pa Saturn i plutona, saturna koji je kod njega jedan od vladara.

Da je taj saturn i ribama mozda bi tu i bilo nesto ovako ne verujem.

Ono sto je slichno izmedju njegove i crowleyeve karte jeste Neptun na MC, ali ne zaboravite da je crowley pored toga sto je magicar poznat i kao pesnik ( u inostranim skolama njegove knjige su lektire).

Jel pises pesme?

Inache interesatna karta, malo me podseca na moju pre nego na crowleyevu.
Prvo nam je slichan raspored polja., drugo ima mars u skorpionu.

Ono sto ga cini razlicitim od mene, znatno jeste jedan blagoslov koji on ima ili ti proklestvo koje ja nosim. Totalno drugacija pozicija meseca. Njegova u Raku a moj u Jarcu.

EDIT:

Videh da ste spomenuli citanje misli. Zbog ovog stelijuma u ribi intuicija verovatno jaka, na nju se dosta oslanjas posto sam to primetio u nasem razgovoru i sto po forumu ovde.

I jedna stvar koja me brine. Ulazna opozicija Merkur Ur PL, a Me vladar osme. Verovatno si i sam na to obracao paznju pa ja ovde necu da pricam. Takodje josh jedna stvar koja te odvraca od nekog detaljnijeg i dubljeg ulazenja u Magicarske vode.

Intelekt malte ne isti kao moj, samo je moj malo "gori" da kazem crnje misli. Vladar trece mars otisao u skorpiona u devetu, isto kao meni.

princgora
17-05-2007, 23:57
Prirodne moci i te kakve,i jos je Uran ,kao suvladar prvog polja u 8 u konjukciji sa Plutonom!
Iz licnog iskustva znam kako kod njega radi ovo polje...

EnemyOfTheSun
18-05-2007, 00:25
Prirodne moci i te kakve,i jos je Uran ,kao suvladar prvog polja u 8 u konjukciji sa Plutonom!
Iz licnog iskustva znam kako kod njega radi ovo polje...

Ali zato u opoziciji sa stelijumom. :) i To oba planeta. Prirodna itnuicija to sam i sam rekao ali nema dubljeg proucavanja occultisma.

Sem ako naravno pod ove stare dane ne slomi aspekte.

mandrak-21
18-05-2007, 18:04
Koje crne moci. Ima tu interesa ali ne i akcije u tom pravcu a to je i ono bitno. Najvise ga tome sprecava opozicija njegove druge kuce sa Ur i Pl. ta opozicija me pokrece u tom smeru

Previse je lepih planeta u drugoj da bi on zrtvovao svoju drgu i usmerio se ka onome sto mu donosi osma posto je ona naj naglasenija Magicarska kuca kod njega.
druga kuca predstavlja bogatstvo i ne samo materijalno nego i duhovno

Tu su naglasene ribe i neptun, ali tu su njemu neki dobitci od tajnih stvari ali ne nuzno magije.
mozda pod stare dane dobijem nesto na ,,crno" a to podrazumeva i tajna uchenja koja nisu svakome dostupna....

Ono sto njega zapravo odvraca od magije jeste opozicija Saturna i Urana, tih sudbinskih planeta pa Saturn i plutona, saturna koji je kod njega jedan od vladara.
saturn uran znaci kombinacija starog i novog tj raditi nove poslove na tradicionalan nacin ili modernizovati stare........
Da je taj saturn i ribama mozda bi tu i bilo nesto ovako ne verujem.
saturn i jeste u ribama.....

Ono sto je slichno izmedju njegove i crowleyeve karte jeste Neptun na MC, ali ne zaboravite da je crowley pored toga sto je magicar poznat i kao pesnik ( u inostranim skolama njegove knjige su lektire).

Jel pises pesme?
samo kad sam zaljubljen:)

Inache interesatna karta, malo me podseca na moju pre nego na crowleyevu.
Prvo nam je slichan raspored polja., drugo ima mars u skorpionu.

sto se slicnosti tice i dalje ja onazisovoj najslicnija.......
Ono sto ga cini razlicitim od mene, znatno jeste jedan blagoslov koji on ima ili ti proklestvo koje ja nosim. Totalno drugacija pozicija meseca. Njegova u Raku a moj u Jarcu.
mnogo toga nas cini razlicitim a marsa u skorpiji imaju mnogi.......

EDIT:

Videh da ste spomenuli citanje misli. Zbog ovog stelijuma u ribi intuicija verovatno jaka, na nju se dosta oslanjas posto sam to primetio u nasem razgovoru i sto po forumu ovde.

I jedna stvar koja me brine. Ulazna opozicija Merkur Ur PL, a Me vladar osme. Verovatno si i sam na to obracao paznju pa ja ovde necu da pricam. Takodje josh jedna stvar koja te odvraca od nekog detaljnijeg i dubljeg ulazenja u Magicarske vode.

Intelekt malte ne isti kao moj, samo je moj malo "gori" da kazem crnje misli. Vladar trece mars otisao u skorpiona u devetu, isto kao meni.
steta sto nisam isao u skolu mnogo bih bio pametan:)

EnemyOfTheSun
18-05-2007, 19:02
al nemaju mnogi vladara trece u skorpiji u devetoj i to bash marsa. :)

Sry za saturna ucinilo mi se da je u ovnu nisam gledao stepene :) brzopletost.

princess
25-05-2007, 13:21
Pokusacu i ja da dam svoje vidjenje tvoje karte.Imam samo mali problem da objasnjavam zasto sam sta pomislila ili je u pitanju to da se oslanjam na intuiciju ili cinjenica da se pokusavam skoncentrisati na kartu a kad bi krenula da navodim aspekte kao potvrdu toga sto pomislih moj Me u Strelcu 90 Ma u Devici bi se izgubio u detaljima i ne bi nista konkretno rekao.
E ovako....
Masta,intuicija dosta naglaseni.Neslucene dubine licnosti.Svetovi gotovo nedostizni za „obicne smrtnike“.
Intelekt strasno dubok,ne bih rekla analitican pre dubiozan,naucen kroz neke trece dimenzije.
Cini mi se da kada ucis kroz knjigu ili rec gotovo da u glavi pravis drugu knjigu,dubljih dimenzija,konkretnih redova tamo gde u prvoj retko ko bi uspeo i da vidi red izmedju.
Ruska dusa.
Voda,masta te bude i regenerisu.
Mislim da opozicija dve planete iz Device ti deluje bas toliko koliko je potrebno da izadjes iz svog sveta i ucinis konkretan korak koji ce uvek i zasigurno biti primecen i to od dosta ljudi,da ne kazem od mase.
Moguce je da tvoja i misija jeste da spoznas i shvatis zatim drugima preneses mudrost,sazvaces ono sto oni nisu u stanju da sami uvide.
Materijalno ti je dato ali ne mislim da ti je mnogo bitno.
Nisam sigurna da li se bavis nekom umetnoscu bar iz hobija ali gotovo sam sigurna da bi ti lezala.
Vezanost za oca izrazena ili njegov uticaj,ali mislim da je postojalo nesto kao nedostatak izazova izmedju vas dvojice.Kao da si cesto dobijao bitke na pladnju,ili pak da ste se nekako toliko nadopunjavali intuitivno ili pojmovno da pobednika prosto nije bilo.
S toga samu autoritativnost ili borbu sa autoritetima morao si traziti negde drugde...
Ako rekoh nesto sto ti ima smisla nastavicu malo kasnije a sad moram na posao...
Kako god bilo zaista harizmatican natal...tezak...

Scarlet
25-05-2007, 13:24
Hm, stelijum u II - Ok, ali treba valjda gledati i njegov sadržaj i kvalitet. Stelijum je u Ribama a svi znamo da su Ribe zainteresovane za zgrtanje para koliko i za lanjski sneg. Čak mislim da ih lanjski (ili bilo koji drugi;) ) sneg mnogo više zanima :p
Iz ugla II kuće i zarađivanja ovo jeste prilično dobro i novac, rekla bih, jako često kao da "pada s neba" (tako izgleda), a dolazi kroz sve što je u simbolici XII kuće i Neptuna - x pokazatelja za to.

To za okultizam se i ja slažem, čovek je očigledno orjentisan na neke druge stvari. Vladar Asc-a Saturn konjunkcija Venera u Ribama - pa još u II - okultizam ?? Još Jupiter i Mesec u Raku, - pa ne znam kakvo da je VIII polje, ovaj čovek bi sve "laganica", samo da je što lepše, tiše i komotnije, a Uran-Pluton opozicija Merkur i štošta su samo tu da mu povremeno drndaju živce i poremete san :p

Lep horoskop, sviđa mi se ;)

EnemyOfTheSun
25-05-2007, 13:33
Ok mandrake, posto imas toliko jake occultne uplive, i 40 godina starosti. Znaci manifestovali su se, mislim morali su. Mozes li nam nam opisati neka tvoja occultna iskustva, rad i praksu ?

Scarlet
25-05-2007, 13:37
Čekaj, ja baš nisam razumela da ih ima baš toliko jake. Ne kažem da ih nema ali ne bih rekla da je to nešto primarno u njegovoj karti, ima dosta prečih stvari. Ili je on napisao iz svog iskustva, a ja previdela ... ?

mandrak-21
25-05-2007, 16:56
Ok mandrake, posto imas toliko jake occultne uplive, i 40 godina starosti. Znaci manifestovali su se, mislim morali su. Mozes li nam nam opisati neka tvoja occultna iskustva, rad i praksu ?
a zasto bi to zeleo znati?

uspavana
25-05-2007, 17:09
Mo u Raku u 6. Ju u 7, takođe u Raku 120 na stelijum u 2.
Ju 120 Ne koji opet 120 na stel. u 2.
Mnoge stvari danas nazivaju ''okultnim'' ... Kako Mo i Ju dolaze iz 6. tj. 7. može biti lečenje drugih nekim alternativnim metodama ili nastojanje da se dospe do takvog umeća.

EnemyOfTheSun
25-05-2007, 17:12
a zasto bi to zeleo znati?

Da proverim tachnost tumacenja i samo moje shvatanje tvog natala?

mandrak-21
25-05-2007, 17:39
Znanje koje ti posedujes je nedovoljno za shvatanje mog natala a tumacenje zasnivas na to imam li ili nemam okultnih moci sto mene uopste ne opterecuje a ti si se bacio na okultno u mojoj karti i izgleda da si ti okultizmom opterecen.. uporedjujes tebe samnom istices moje stare dane od 40 god.a stari dani se racunaju kad dodje doba saturna........na to bih ti odgovorio da je porsche ipak porsche ma koliko bio star a yugo iako je nov iz fabrike ipak je jugo razumes!
Istices opoziciju ur i pl na stelijum u mom 2.polju kao neki bauk a to nije nikakva zlocesta opozicija pogotovo ne meni jer ako zaviris imam veliki vodeni trigon tj lotos i jos nekoliko zmajeva u horoskopu a ta konstelacija trpi sve i jako istaknut jupiter mars pa i neptun a JU 120 NE su cuvari tog stelijuma i ujedno zajednicki vladari i njihovi vladari su u svom sedistu(mars i mesec) i u tumacenjima prestanite da se obazirete na spoljasnje generacijske planete jer one ne deluju na svakog i pocinju delovati tek pod stare dane posle 40 godina (kao sad na mene) osim ako to nisu jako stare duse i prefinjene a o tome govori polozaj tih planeta....snaga mog natala je upravo u tom lotosu i na samom stepenu ascendenta o lechenju kao sto kaze uspavana jos nisam razmisljao ali znam da moja reč, glas i misao deluje blagotvorno na sagovornike

EnemyOfTheSun
25-05-2007, 17:47
Ako hocemo bash u astroloskom smislu da pricamo... mada ne vidim poentu ja te pitam sta si radio ovako... da to prepoznam na karti mozda.

Elem kao sto rekoh ako hocemo u astroloskom smislu - da opesudnit sam occultismom, iz mog dosadasnjeg iskustva nema occultiste sa naglasenim ribama i preterano naglasenim neptunom. Ili bilo kojim slichnim vodenim uplivima.

Cesto su tu umesani planeti intelekta, deveto polje. U samim occultnim kucama i poljima, ako neko ima XII polje U skorpionu pa tu josh i Plutona, znace da gleda u solju.. ali ne dobijamo Magichara.

Zato i pitam.

Scarlet
25-05-2007, 18:47
Mandrak, pogrešno si shvatio njegovo pitanje, šta drugo da ti kažem. :)
Mnogi su ovde (pre)naglašavali tvoju sklonost ka okultizmu iz natala i imali neka svoja viđenja, a Bezličnog je samo zanimalo da li je to zaista tako ili ne - da bolesno pojednostavim situaciju ;) Ja nisam stekla utisak da je hteo da te provocira ili bilo šta slično, naročito ne po pitanju godina i sposobnosti.

Peace ;)

mandrak-21
25-05-2007, 23:59
Branim se samo kad sam napadnut.
Objasnio sam neke stvari oko pozicije i dispozicije planeta u mom natalu i delovanje toga on se samo osvrce na to da li ja jesam okultista ili nisam ja SE NE BAVIM OKULTIZMOM a druga je stvar da li cu to raditi a cinjenica je da mogu............sad opet objasnjenje bas su vodeni znaci pokazatelji toga kao 4.8.i12 kuca meni su sve planete u vodenim(okultnim)znacima a PL i UR u okultnoj 8.kuci (sto je isto kao da su u skorpiji) od nekretnica imam sirijus i seat nad mesecom i saturnom u orbisu manjem od jednog stepena.......

Scarlet
26-05-2007, 00:05
Uf, ja baš u svakoj čorbi moram da budem mirođija :cool: ... :)
Nije te niko napadao, to je bio moj utisak koji sam ja napisala.
A napisala sam i astrološki šta mislim, odnosilo se ne toliko na predispozicije (njima se gotovo nisam ni bavila) koliko na to na šta si uglavnom u životu orjentisan pa iz toga indirektno zaključila da se ne baviš time, tako nekako.
;)

mandrak-21
26-05-2007, 00:09
Da, bavim se mnogim stvarima sto je astroloski lako videti u mom natalu.....

Scarlet
26-05-2007, 00:15
Misliš, profesionalno, ili si pričao o interesovanjima i hobijima ?
Mislim ono drugo ;)

mandrak-21
26-05-2007, 00:22
profesionalno radim na dva posla i treci zapocinjem i naravno imam vise vanprofesionalnih interesovanja

Schveca
26-05-2007, 00:25
profesionalno radim na dva posla i treci zapocinjem i naravno imam vise vanprofesionalnih interesovanja
Izvinjavam se na offtopicu, ali moram da kazem http://img2.imagetitan.com/img2/small/3/3_011.gif za mandraka.... cenim vredne ljude http://img2.imagetitan.com/img2/small/3/3_011.gif

Scarlet
26-05-2007, 00:43
Od mene nema aplauza, da se ne ulenjiš :D
Možeš ti i više, s obzirom na natal :p

mandrak-21
26-05-2007, 12:09
gde vise.........spavam u proseku 3-4 sata dnevno

Scarlet
26-05-2007, 18:35
E,pa, dragi, zato imaš Mars u Škorpionu :D
A sa ovim stelijumom u Ribama ... koliko ti je litara kafe potrebno za takav modus vivendi ? :p :)

mandrak-21
26-05-2007, 20:56
samo esspresso sa mlekom pijem i to 2-3 dnevno oš me vodiš na kafu??'

Scarlet
27-05-2007, 02:50
Onda se uspešno boriš protiv uspavljujućeg stelijuma :p
Ja, moram priznati,nisam baš toliko agilna. ili spavam ili ispijam kafe u nedogled - obe stvari u simbolici Neptuna ;)

Za kafu sam pitala samo zato što taj tempo treba izdržati. Ali stvarno "obožavam" kad mi se neko nudi da ga JA vodim negde :p
Kakav je to Mars u Škorpiji koji se ovako neptunovski potura da ga jedna krhka ženska osoba vodi na kafu ... ?? :eam:
:p

mandrak-21
27-05-2007, 10:06
Onda se uspešno boriš protiv uspavljujućeg stelijuma :p
Ja, moram priznati,nisam baš toliko agilna. ili spavam ili ispijam kafe u nedogled - obe stvari u simbolici Neptuna ;)

Za kafu sam pitala samo zato što taj tempo treba izdržati. Ali stvarno "obožavam" kad mi se neko nudi da ga JA vodim negde :p
Kakav je to Mars u Škorpiji koji se ovako neptunovski potura da ga jedna krhka ženska osoba vodi na kafu ... ?? :eam:
:p
to se kaze cicija ili škrtica ili...?:) salim se naravno samo sam za ravnopravnost polova;)

princess
28-05-2007, 11:34

Covece bez obzira na "lotos" i ostalo Kako postizavas?????
Bravo

uspavana
28-05-2007, 16:15
Kako postiže?
Malo li je Ma na 1. pa u 120 So na 1. što će reći perfektan trigon!
Neverovatna snaga kojom uspeva da dobije ono što želi. Kad osvoji jednom,
ovaj aspekt traži još...Prepreke su ovde samo izazov i žešći podsticaj,
u fazonu - ''e neeeš jarane'' heheh... :)
Moj skromni doprinos ;)

Scarlet
28-05-2007, 23:20
Pa i ne samo to - ostatak horoskopa podržava celu priču.
:rolleyes:
Rekoh ja, rodi me majko srećnog pa me u đubre baci :p

Skorpija
03-06-2007, 01:13
Sta je s brakom? Volis li ti mandrace da sedis na 2 stolice? U svakom slucaju ovaj MO u 6 kuci se krije od tebe,pa nije bas najbolje za brak.Ali moram da ti pohvalim ovog marsa u sco,tvoj je na 1*,a moj na asc isto u sco,u svakom slucaju bolje da se ne svadjamo:D

Scarlet
03-06-2007, 01:36
Ma gde ne voli, sa tim stelijumom u Ribama :p
A sve sa stavom "ma, ko, jel ja ? svašta" :D

mandrak-21
03-06-2007, 10:44
ja uvek sedim na dve stolice ko nije za dve nije ni za jednu

Sta je s brakom? Volis li ti mandrace da sedis na 2 stolice? U svakom slucaju ovaj MO u 6 kuci se krije od tebe,pa nije bas najbolje za brak.Ali moram da ti pohvalim ovog marsa u sco,tvoj je na 1*,a moj na asc isto u sco,u svakom slucaju bolje da se ne svadjamo:D

interesantna bi bila nasa sinastrija moj mars na tvom SMČ a neptun na asc i suncu i marsu....uran na mesecu...onda moj JMC na krugu srece......

Merkur
04-06-2007, 01:17
reč je data čoveku da sakrije svoju misao!!
Pa zatim Mandrak rece:
:eam: Nisam sigurna da tako stvarno misli sa ovim Mesecom u Raku.:)

Scarlet
04-06-2007, 12:13
interesantna bi bila nasa sinastrija moj mars na tvom SMČ a neptun na asc i suncu i marsu....uran na mesecu...onda moj JMC na krugu srece......

u kom smislu interesantna - 90% navedenog su aspekti generacijskih planeta ;)

Mars na SMČ - koji se jako sporo kreće.
Neptun na Asc i ličnim planetama - isti razlog.
Uran na Mesecu - takođe. Mesec još i 'ajde, ali gledaj iz ugla da svi koji su rođeni maltene iste godine kad i ti imaju Uran na njenom Mesecu.
JMČ na fortuni - vrlo suspektan pokazatelj u sinastriji, ali opet isti komentar.

Nisu generacijski aspekti, ali generacijske planete svakako da (izuzev čvorova koji, naravno, nisu planete ali po brzini se mogu strpati u ovom slučaju u taj koš). Samim tim to nisu faktori koji nužno govore o ... u stvari, zavisi šta si hteo da kažeš :p

Merkur
04-06-2007, 20:43
:5rotfl: :5rotfl: :5rotfl: :5rotfl: :5rotfl: :5rotfl: :angel:
Molim objasnjenje gos'n Mandrak. :confused:
Zasto se smejse, hocu obrazlozenje.:D

ArijeL
04-06-2007, 21:45

vidi ti njega...treba tebe strasno i efikasno:guza: pa da ne možeš ne na dve, nego ni na jednu:p

mandrak-21
04-06-2007, 23:09
Molim objasnjenje gos'n Mandrak. :confused:
Zasto se smejse, hocu obrazlozenje.:D

Mesec u raku ...u pravu si jako sam privrzen porodici i domu i to je moja oaza
ali merkur ga cacka trigonom iz riba.........a i opozicija uran venera me nekada tera na drugu stolicu.....

Merkur
04-06-2007, 23:11
Mesec u raku ...u pravu si jako sam privrzen porodici i domu i to je moja oaza
.....
Meni je ovo bilo vazno, Merkura ignorisem. :D

mandrak-21
04-06-2007, 23:15
Meni je ovo bilo vazno, Merkura ignorisem. :D

U pravu si za to, brak jako visoko kotiram- znaci ,astroloski pun pogodak..... i primecujem u poslednje vreme bas si aktivna tj hiperaktivna i dosta dobro povezujes stvari:)

swiss
02-01-2011, 02:46
Mada je pre sto godina zadnji put ovde nesto napisano,al usudicu se da pokrenem opet i ZAMOLIM TE da slusas intuiciju svoju,prvi dojam ce biti da je to too,sto ti je se X puta potvrdilo kad gledas neciji natal,kad pricas sa covekom,kad slusas druge itd,oslusni to u sebi sanjaru jedan,jer to te izvede na pravi put kako kad. Ne osvrci se na ne sigurnost svoju,u stvari,nije ne sigurnost,nego difuzno razmisljanje koje te opseda kad gledas,slusas,razmisljas. Jednostavno pokusaj da kanalises razmisljanje,koncetrisi se i videces cudo :-) u neku ruku slicno razmisljamo,al razlicite poteze povlacimo pa se i meni javlja sto i tebi al u obrnutom smeru hehehe. poz :) i sve najlepse u novoj godini 2011 ti zelim.

mandrak-21
03-01-2011, 23:58
Hvala swiss!! takodje sve najbolje u novoj 2011.god.i u pravu si uvek je prvi utisak kod mene pun pogodak (samo sto sebi ne verujem uvek)

swiss
04-01-2011, 00:32
Hvala swiss!! takodje sve najbolje u novoj 2011.god.i u pravu si uvek je prvi utisak kod mene pun pogodak (samo sto sebi ne verujem uvek)

Da,i kod mene je isti slucaj,NE VERUJEM SEBI UVEK,pogotovu kad mi zatraze da im gledam karte pitam se odmah,sta sad hoce,koji im je....ma jok,oni to hoce da vide dal lupetam ili istinu zborim itd. E to mene sroka do daske,pa izgubim poverenje u to scim se bavim kako kad :),Al sad treniram mozak da nesme i ne treba da se bakce takvim stvarima,i da ne treba da razmislja o onom STA CE SVET DA MISLI,jer svet misli i kad to zahtevas i en zahtevas od njih heheheitd. Razumem te.....nesigurnost je tu koje cu se resiti postepeno kad je licni posao u pitanju :D Hvala tzi na lepim zeljama u novoj.

uranija
05-01-2011, 17:18
tacno tako,kad mi neko trazi ja ne mogu,uran je sloboda,pre svega,jupiter znanje na visem nivou,ali opet sirine i sloboda,u kreativnostima,talentima,one idu same od sebe,kad ima poriv,on ce vam nagovestiti ako je vazno,da li verujete,da ima nesto sto govori u meni duboko a verujem i u njemu kad je nekome hitno da se pomogne,prsti kucaju momentalno,nekad je taj prijem otezan,ali nekad je jak,vazno je da sve pocinje iznenada;)

mandrak-21
05-01-2011, 22:00
tacno tako,kad mi neko trazi ja ne mogu,uran je sloboda,pre svega,jupiter znanje na visem nivou,ali opet sirine i sloboda,u kreativnostima,talentima,one idu same od sebe,kad ima poriv,on ce vam nagovestiti ako je vazno,da li verujete,da ima nesto sto govori u meni duboko a verujem i u njemu kad je nekome hitno da se pomogne,prsti kucaju momentalno,nekad je taj prijem otezan,ali nekad je jak,vazno je da sve pocinje iznenada;)
nama sta tacno tako :)
ni sam ne znam zasto bas nekome kome je bitno i van foruma) pogledam natal bas kad zatreba i kad imam sta da kazem,,prosto otvori se ''kanal'' i onda tecee
Capella,cmokic78 betys itd,prihvatam kritiku i popravicu se...:)

nale777
09-05-2011, 22:17
Mandrak, a da probaš da protumaćiš moju 2, 9,7 i 12 kuću?One mi stvaraju najviše zabune kod tumačenja.Odnosno, o drugoj i devetoj najmanje znam, jer su prazne, a sedma u povezanosti sa dvanaestom i partnerom me zbunjuje,ima preširoku simboliku.