evo i moje karte [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : evo i moje karte

sagittarius
12-04-2010, 16:26
u potpisu je i moja natalna karta, vjezbajte koliko hocete :D

gasimetrija
13-04-2010, 12:10
Posto ti je 5 kuca puna planeta,sigurno si jako kreativna.Mnogo i duboko razmisljas,imas sirinu u pogledu(mlada si ali ,imaces je kasnije).

ASC u Raku na 17 stepenu-ovo ukazuje na osobu koja ce putovati.Bice istrazivac.U prilog tome govori i vladar ASC Mesec koji je u Strelcu(volis ljude) a Strelac je i simbol 9 kuce-putovanja.:)

sagittarius
13-04-2010, 16:56
do sada mi se svidja ovo sto ste napisali :D ..a sto se tice toga sa brakom, necu jos time da lomim glavu.. XD..ali me interesuje, pojavljuje li se tu neki stranac? :D

sagittarius
16-04-2010, 16:24
hvala vam puno na tumacenju..:) moze jos jedno pitanje, pa dalje da pokusavam sama da tumacim..izvinite ako sam dosadna :D

sagittarius
18-04-2010, 14:29
Pitaj,ako nije bezobrazno..:D
Ako znam,rado cu ti pomoci...;)

hehe, nije bezobrazno :D
koga god sam do sada pitala da mi malo protumaci natal, svi su mi uglavnom govorili slicne stvari,uglavnom tacne..i posto mi svi spominju inostranstvo zanima me postoji li sansa da odem u inostranstvo da studiram ili tako nesto??..rekli su mi da cu vec u 2 ili 3raz. srednje otici u inostranstvo, pa je li tako??

gasimetrija
19-04-2010, 13:08
Evo jos malo ja,na osnovu polozaja SMC I JMC i ASC u Raku.
Moje misljenje je da svako tumacenje natala treba poceti od karmicke.
Pa tvoj ASC kaze da imas vodenu karmu,koja nosi sa sobom psihicko i emotivno sazrevanje u ovom zivotu.Bila si zenskog pola,a to znaci da ces u ovom zivotu primati sudbinu kroz iskustva koja ti dolaze kao posledice proslog zivota.
U ovom zivotu tvoj zadatak je dostizanje duhovne dubine.Pa super sto si sa nama i ucis astologiju,to ce ti biti laksi put...za dostizanje cilja.
Opredeljena si za materijalno.Hedonista si.Imas intenzivne zelje(i robujes njima).Distancirana i od okoline na jedan poseban nacin.Posesivna.Nefleksibilna.Potrebno je da prihvatis promene i prolaznost vremena.U cilju tvog duhovnog napretka veoma bi bilo lepo da se interesujes za psihologiju.:) Sve najbolje.

sagittarius
19-04-2010, 18:06
...Ne svidja mi se samo Saturn u tvojoj devetoj kuci.Zbog ovog Jupiter kvadrat Saturn trebalo bi da obratis paznju na novac i na krvnu sliku.
Imaces jako neobicnog bracnog partnera,moguce da ces ga idealizovati.:)

haha, da, to za novac me ne cudi..kad bi mi se vratio sav novac koji sam bacila na gluposti ili izgubila, bila bi to pozamasna svota :D
To za partnera,ne cudi me..Jeste da sam jos 'mala' za te stvari :D , ali uvjek mi se neko malo cudan i svidi..ne svidja mi se osrednjost, a pogotovo ne praznoglavi muskarci :D
Jos jedno pitanje sto se tice inostranstva (dosadna sam,znam :D)..Da li je moguce da sva ta prica o inostranstvu u mom natalu ustvari ukazuje na to da imam dara za jezike,posto je tako,pricam 3 strana jezika,super mi to ide, a ne da cu putovati. To kazem jer do sad bas i nisam nesto putovala..

....Pa tvoj ASC kaze da imas vodenu karmu,koja nosi sa sobom psihicko i emotivno sazrevanje u ovom zivotu.Bila si zenskog pola,a to znaci da ces u ovom zivotu primati sudbinu kroz iskustva koja ti dolaze kao posledice proslog zivota.
U ovom zivotu tvoj zadatak je dostizanje duhovne dubine.Pa super sto si sa nama i ucis astologiju,to ce ti biti laksi put...za dostizanje cilja.
Opredeljena si za materijalno.Hedonista si.Imas intenzivne zelje(i robujes njima).Distancirana i od okoline na jedan poseban nacin.Posesivna.Nefleksibilna.Potrebno je da prihvatis promene i prolaznost vremena.U cilju tvog duhovnog napretka veoma bi bilo lepo da se interesujes za psihologiju.:) Sve najbolje.

Ovako..Moram priznati, jako zanimljiv post :D ..Nije mi bas jasno to oko dostizanja duhovne dubine,da budem iskrena..A sto se tice astrologije, jako me interesuje,ali na ovom forumu ima toliko toga da ne znam odakle da pocnem. Vec su mi preporucili neke teme koje su dobre za pocetnike, ali se ipak pomalo gubim medju svim tim temama.. Mozda je to lose,ali stvarno sam nestrpljiva, i zelim da sto prije savladam teoriju kako bih se posvetila tumacenju karti, Znam da je dug put predamnom, ali ''ubija'' me kad pogledam neki natal i vidim da apsolutno nista ne znam, uocim tek neke sitnice..Interesuje me psihologije, ali ne u dovoljnoj mjeri da bih joj se posvetila ili da bi se njom bavila
Hvala na tumacenju

nedda
19-04-2010, 20:42
Strane jezike leko ucis jer ti je merkur (jezici, govor, pisanje) u stralcu (inostranstvo, ucenje...)
To samo podrzava pretpostavku da bi ti prijalo inostranstvo.

U principu, nista te ne moze teleportovati tamo, ako ti sama ne krenes na put. Saturn u 9. polju ce te mozda tome nauciti - za sve treba rada.

sagittarius
19-04-2010, 21:58
Strane jezike leko ucis jer ti je merkur (jezici, govor, pisanje) u stralcu (inostranstvo, ucenje...)
To samo podrzava pretpostavku da bi ti prijalo inostranstvo.

U principu, nista te ne moze teleportovati tamo, ako ti sama ne krenes na put. Saturn u 9. polju ce te mozda tome nauciti - za sve treba rada.

Hehe, svjesna sam da se ja moram sama potruditi, nista mi nece sa neba pasti :D ..Nego toliko zapitkujem o toj temi sa inostranstvom jer bih stvarno voljela da sto vise putujem...