Lazybag ~ natalna karta [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Lazybag ~ natalna karta

jadrankar
08-04-2010, 01:53
lazybag kakvu ti zurku imas u 5 kuci.u svakom slucaju dobro ti nama dosla.

Shmishonja
08-04-2010, 12:01
Veliki pozdrav svima, ja sam nova ovde pa bih zamolila nekog od vas ako moze da mi malo razjasni natalnu kartu, interesuje me da li cu diplomirati ove godine i sta mi stoji po pitanju ljubavi? Hvala svima unapred!
Ovo je moja natalna karta
http://img511.imageshack.us/img511/6791/natalnakartalazybag.gif

Lazybag
08-04-2010, 15:18
Jaooo vidim da mi je prepuna peta kuca a ostale skoro ili potpuno prazne :(((

nedda
09-04-2010, 20:47
Kada postavljas takvo pitanje, ne bi bilo lose da kazes i sta studiras. Po karti, moyguce da je to nesto u cemu se koriste novine, tehnologije i slicno, prilicno dosadno i dugo ucenje, al korisno...

Generalno, prema tranzitima sporijih planeta, trebalo bi da ti ide ok polaganje ispita narednih meseci, pa ne bi bilo lose da to iskoristis. Glavni je ovaj trigon urana, a trigoni su malo lenji, pa to znaci da bi trebalo da ga sama malo poguras ;)
Da li te to neko iz porodice gura da zavrsavas studije?

Sto se pete kuce tice (predbracne veze), kao sto Jadranka rece, prava zbrka. Tranzit saturna ce sigurno doneti promene narednih par godina. Al obzirom na to da stelijumi umeju da budu prilicno komplikovani za tumacenja, morala bi i ti da se malo vise potrudis i da probas da procenis sta se od simbolike ispunjavalo tokom proteklih tranzita :)

Lazybag
09-04-2010, 22:55
Hvala na odgovoru! Studiram na filoloskom fakultetu pa se oteglo k'o gladna godina :) malo zbog toga sto sam lenja, malo zbog tezine (mada to i nije najtezi fakultet)...a sto se tice toga ko me gura da ga zavrsim...heheh pa svi iz porodice :) Sto se tice veza..dve propale veze i nekoliko simpatijica ali nista ozbiljno i to je to. :)