Moja natalna [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moja natalna

radalavica
07-04-2010, 19:40
Početnik sam i nije me bilo par nedelja, priznajem. Zanima me da rastumačim moju natalnu ali ne znam odakle da počnem. Može li neko da počne ja ću da naučim i nastavim.:D

Majana
07-04-2010, 22:59
Pretpostavljam da si prošla dosta toga pa mogu da ti postavim pitanja pa ako je tačno naučićeš gde je to u karti?
Jel si dobila veliki novac od bračnog partnera ili novac zaradjivala poslovima vezanim za tudj novac?
Jedan od roditelja je znatno, direktno, uticao na tvoju karijeru, profesiju? Sukob sa jednim roditeljem?

Česta putovanja, kuća kraj mora, život u inostranstvu?
Jel si se možda razvela, imala dva braka?
Zanimaju te pitanja o životu i smrti, okultne stvari?
Život te je namučio "muški", previše grub i okrutan, bez časa mira.
Pitaj nešto konkretno pa da vidimo dalje :D

Marlen
08-04-2010, 02:14
Me u devici u VIII.... analiziras seks?:D

jadrankar
08-04-2010, 09:49
radalavica tvojom zivotnom energijom vladaju jaka osecanja pa se kod tebe cesto javlja nedostatak samokontrole.veliki si radnik uvek izmislis neki posao ako ga i nema jer visak energije te tera na akciju.preterani rad mozda je oslabio nerve tvoje glave tako da su glavobolje prisutne.mozda si se cesto selila .majka je imala veci uticaj na tebe.ti si inace omiljena kod dece.imas lep i otvoren pristup.posedujes talenat za jezike i studiranje.mislim da si dosta ljubomorna i da je to prouzrokovalo ceste svadje u braku.

radalavica
08-04-2010, 18:39
Pročitah sve i donekle ima svega po malo i istine i nagađanja.
Razvedena sam vec 19 godina imam 2 ćerke iz tog braka koji je bio jako loš u početku i zaista ne vidim sebe u drugom braku mada poželim da ne budem sama. I nisam sama mlađa ćerka mi se još nije udala,starija jeste.
Sukob je bio sa majkom i loše sam što nemam krov nad glavom,svoj-podstanar sam.
Zanima me kako da izbegnem ponavljanje grešaka i pare jer sam u penziji i moje ćerke?

ja jesam u ok odnosima sa decom ali imama problem u komunikaciji često sa mlađom,mnogo je zatvorena o svom životu.

Majana
08-04-2010, 19:19
Vladar asc je Retrogradan Jupiter u Ribama, svom sedištu, u II, kući novca. Ima divne aspekte a jedini loš je opozicija sa vladarem VII, tj braka, tj tvoj bračni partner, koji je u VIII u Devici.Rekla bih previše okrenut sebi. Ne trebaš da očajavaš, Jupiter je odlično postavljen i trebalo bi da sa lakoćom stvaraš novac.:) Čime se baviš?

radalavica
10-04-2010, 18:14
Draga Majana, ja sam u penziji od dec.2009 ali ne znači da je to kraj poslu. Interesuje me novac i odnos sa ćerkama, da se ne ponavljam. Ima sve napisano u postu pre tvog.

bela
10-04-2010, 20:19
radalavice,jako mi je interesantan vas natal pa cu probati da vidim da li mogu sklopiti neke kockice.ako se ne budem obrukala ,nastavicu.ovako ,kao prvo,vi imate veneru u raku u 7.kuci,verovatno imate tople izrazajne oci i vas san je bio ljubav za ceo zivot i kuca puna dece.ovo je dobar primer kako venera u 7.kuci i to ne u losim aspektima,ne garantuje srecan brak.kad ste sreli svog muza verovatno je to bila fatalna ljubav i nije vam dugo trebalo da se odlucite na brak.ali si verovatno ubrzo uvidela da si ti videla ono sto si zelela a ne ono sto on zaista jeste.da li je imao problema sa alkoholom i nasiljem?tvoj jupiter jeste u ribama ali retro,a kazu da jupiter koliko god bio dobro postavljen ako je retro ,nema nekih velikih ,u ovom tvom slucaju,posto je u drugom polju,para.e,sad vrlo je moguce da ces dobiti nesto u nasledstvo od njega,ili tvoje cerke.imas taj divni trigon jupitera i urana koji povezuje tvoju 2.i 7.kuci.to bi trebalo da bude neka iznenadna sreca ,a posto je jupiter u 2.polju onda se odnosi na novac ,uran u 7.tvoj muz.da li je bilo vec nesto ili se nadas necemu takvom.i iskreno znam puno osoba sa kontaktom venere i saturna i dosta njih ima problema na ljubavnom planu i sukob sa majkama.kao da su one na neki nacin odgovorne za njihovu nesigurnost i ranjivost.tvoj dobar sekstil ti je pomogao pa si imala srece da ne budes dugo u tom braku.jako si vezana za svoju porodicu i bukvalno posedujes 6.culo kad su oni u pitanju.trigon marsa i jupitera govori o tvoj nepresusnoj energiji i jako mladom duhu.pokusavas da prodres u svaki deo duse svoje dece sto ponekad za njih predstavlja opterecenje.mislim isto tako,da te je okultno oduvek privlacilo ali da zato sto nisi zelela da verujes u svoje sposobnosti,a mislim da ih imas,to je ostalo negde zakopano jer si se usredsredila na zaradjivanje novca.e sad sto se tice drugog braka,mislim da ti papiroloski brak ne bi bio dobar zbog tog malefika neptuna u 9.kuci.kuci drugog braka i tog nezgodnog kvadrata sa uranom.ali neformalan brak,svakako i mislim da bi u takvoj vezi zaista uzivala.samo nikako papir.e,sad ,pogodi li nesto ili ne,nadam se da ces mi odgovoriti,da vidim da li je nacin na koji povezujem stvari ispravan.ipak sam ja pocetnik,u stvari samo ljubitelj,jer nemam vremena za ucenje da bi bila bar pocetnik:( :( :rolleyes: :rolleyes: :)

radalavica
16-04-2010, 18:28
da se nastavim, pogodila si oko bivšeg muža i našeg braka koji je bio loš. Moj bivši muž i nije baš sjajan otac, nemaju ćerke lep odnos sa njim i zato sam više je prisutna u njihovim životima.
Taj Retro Jupiter u Ribama mi je napravio problem da često sumljam u sebe. Ima i te duhovnosti,mistike ali i ne sposobnosti snalaženja u društvu.

radalavica
15-06-2010, 18:40
Može mala pomoć oko tumačenja.Kako se gledam unuke u natalnoj?

capella
15-06-2010, 23:32
peta od pete=deveta