nonsalant natalna [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : nonsalant natalna

Shmishonja
30-03-2010, 08:28
Interesuju me ljubav i posao.

Hvala

http://i40.tinypic.com/ela2dj.gif

gasimetrija
08-04-2010, 14:23
Ukratko-
vise brakova,
a posao vezan za internet,telefoniju...i posao sa zakasnjenjem (ukljestena Devica u 6. kuci,a vladrar Merkur u Vodoliji ) .

skorpijica
08-04-2010, 16:18
ja bih dodala i mogucnost tajnih i fatalnih veza u toku braka

Vojvotkinja
08-04-2010, 22:07
ovo je brak sa partnerom koji baš neće naići na razumijevanje od strane okoline..bićete čudaci i povodi za raznorazne priče i nagađanja.
Tvoj izabranik biće primjetno stariji od tebe, domaći čovjek, što bi se reklo..a brak će biti nekonvencionalac, uzbudljiv na početku, nerazumljiv drugima, a kasnije će preovladati romantika i neka neobjašnjiva povezanost...ti si tip koji živi za brak i koji mnogo zavisi i ovisi od partnerstva..sa sedmom u Vagi i Ve i Mo u Ribama...
Najgore i no što mi se ne sviđa po pitanju sedme kuće je napada lažljivog Neptuna na konjukciju Mo i Venere...tajne, skrivanja, bježanja od istine, problema...

cmokic78
09-04-2010, 12:42
Karmicki odnos, velika ljubav, mozda vas spoji ljubav prema veri ili interesovanje za okultno ~ ja licno ne mislim da ce biti vise brakova nego samo jedan ~ jeste da vaga govori o dvojnosti, a njen vladar je otisao u trojni znak ali su ribe takodje i ukljestene u 12 kuce pa bih pre rekla da se radi o karmi i eventualnom bracnom neverstvu nego o vise brakova

nonshalant
09-04-2010, 21:46
ovo je brak sa partnerom koji baš neće naići na razumijevanje od strane okoline..bićete čudaci i povodi za raznorazne priče i nagađanja.
Tvoj izabranik biće primjetno stariji od tebe, domaći čovjek, što bi se reklo..a brak će biti nekonvencionalac, uzbudljiv na početku, nerazumljiv drugima, a kasnije će preovladati romantika i neka neobjašnjiva povezanost...ti si tip koji živi za brak i koji mnogo zavisi i ovisi od partnerstva..sa sedmom u Vagi i Ve i Mo u Ribama...
Najgore i no što mi se ne sviđa po pitanju sedme kuće je napada lažljivog Neptuna na konjukciju Mo i Venere...tajne, skrivanja, bježanja od istine, problema...

Hvala svima na tumacenju.
@Vijvotkinja, interesuje me da li je moguce da taj partner u stvari bude puno mladji?