Moja natalna, zamolio bih da mi kazete ponesto :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moja natalna, zamolio bih da mi kazete ponesto :)

Danijell
29-03-2010, 15:58
Evo dobri ljudi imate ovde moju natalnu, pa ako moze da mi kazete nesto o njoj. Forum je super i vidim da ovde moze mnooogo da se nauci o astrologiji, tako da cu poceti od svoje karte :D

jellenajeca
29-03-2010, 16:09
Evo dobri ljudi imate ovde moju natalnu, pa ako moze da mi kazete nesto o njoj. Forum je super i vidim da ovde moze mnooogo da se nauci o astrologiji, tako da cu poceti od svoje karte :D

Iako sam amater sto se astrologije tice, pokusacu ti pomoci.
Nemam bas toliko znanja da mogu tumaciti bas sve, pa mi reci sta te konkretno interesuje?Ako mognem pomoci.

Danijell
29-03-2010, 16:49
Iako sam amater sto se astrologije tice, pokusacu ti pomoci.
Nemam bas toliko znanja da mogu tumaciti bas sve, pa mi reci sta te konkretno interesuje?Ako mognem pomoci.

Pa ne znam ni sam, ne interesuje me nista konkretno, ali svaki komentar ili pokusaj analize je dobrodosao. Ti na primer mozes reci sta ti je prvo zapalo za oko, sta ti se svidja ili ne svidja...itd :) Meni je recimo zanimljiv ovaj mars, koji je izgleda mnogo jak u mojoj karti..

jellenajeca
29-03-2010, 17:52
Pa ne znam ni sam, ne interesuje me nista konkretno, ali svaki komentar ili pokusaj analize je dobrodosao. Ti na primer mozes reci sta ti je prvo zapalo za oko, sta ti se svidja ili ne svidja...itd :) Meni je recimo zanimljiv ovaj mars, koji je izgleda mnogo jak u mojoj karti..

Mars ti jeste u sjedistu-ovnu ali je retrogradan i prav i lose aspekte sa sucem, mjesecom, asc, MC, neptunom...vladar ti je sedme kuce-brak,partnerstva pa vjerovatno na tom polju daje izazove koje moras nauciti prevladati. Pravi trigon sa venerom sto je lijep aspekt. A i venera ti je vladat asc i jos u desetoj u lavu, e to mi se svidja kod tebe. Mozda karijera kroz neko lijepo zanimanje koje ima veze sa umjetnoscu, scenom...

Danijell
29-03-2010, 20:40
Ima li jos neko nesto zanimljivo da kaze? Sta je sa Jupiterom? Ima dosta pozitivnih aspekata..

jadrankar
06-04-2010, 11:43

mislim da si veoma duhovita osoba.puno drzis do svog izgleda i pazis na jelo i na svoju liniju.lepo se oblacis.snalazljiva si osoba.u prvoj1/3 zivota imaces poteskoca .tvoje nezadovoljstvo proizilazi iz loseg odnosa sa ocem.da bi ostvario svoje ambicije moraces puno truda da ulozis.mislim da jos uvek imas blokadu i teskocu u izrazavanju i komuniciranju.nekad i u samom startu odustajes od borbe.sve to vesto krijes svojom maskom hvalisavosti.mislim i da si tvrdoglav i da ne vidis svoje greske pa zato cesto burno reagujes.sve to moze te dovesti u opasnost narocito u saobracaju.oduska nalazis u brzoj voznji.mislim da si omiljen kod zena i od njih imas podrsku.osecanja su ti jaka.velikodusan si prema svojoj ljubavi i spreman si i na gubitke druge vrste da bi vezu zadrzao.sa bracnim partnerom mislim da ce biti razlike u godinama i da ces biti veran