brak, djeca... i moj natal [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : brak, djeca... i moj natal

ajana
27-03-2010, 17:37
moze li neko da mi kaze nesto o mom horoskopu? zanima me konkretno brak , djeca... nikad nisam bila trudna a imam 34 god. da li cu imati brak i djecu ikad u zivotu. jedan brak sam vec imala. ako uspijem da ubacim kartu, nadam se...

http://tinypic.com/r/69j5gp/5

ajana
28-03-2010, 17:11
Pokusacu onoliko koliko znam...Tvoj DSC je u znaku Vodolije koje je inace nepovoljan za brak,povoljno je samo ako partneri zive u slobodnoj zajednici,i obicno se takvi brakovi zavrsavaju razvodom.:(,kao sto se tvoj nazalost zavrsio. Gledajuci na to moramo da preskocimo tvoju VII kucu i gledamo IX kucu i tamo ti stoji mogucnost da u sledeci brak udjes neplanirano,iznenada,reklo bi se imulsivno,moze biti sitnih svadjica ali i pomirenja...Sto se tice dece mislim da imas mogucnost za decu,jeste su ti vrhovi pete u Jarcu (ne tako plodan znak),Bliznaci (kod njih je sve relativno),ali zato ti je Rak plodan i Mesec ti je u Ribama i to je povoljan polozaj za tvoje potomstvo.;) Ako sam negde promasila,nek me neko ispravi....:o

stalno razmisljam da mozda necu imati djece jer nikad nisam bila trudna, mislim da mozda ni ne mogu imati.. nisam sigurna. kada mi stoje djeca moze li se to vidjeti? pm vrijeme jel' to nocno, rodjena sam u 23.45

jadrankar
28-03-2010, 18:50
moze li neko da mi kaze nesto o mom horoskopu? zanima me konkretno brak , djeca... nikad nisam bila trudna a imam 34 god. da li cu imati brak i djecu ikad u zivotu. jedan brak sam vec imala. ako uspijem da ubacim kartu, nadam se...

http://tinypic.com/r/69j5gp/5

draga ajana stvari stoje ovako.vec 10 maja o.g.tranz.jupi. ce preci preko tvog nat. meseca koji je u ribama tako da su ti uskoro velike sanse za trudnocom.posle meseca jupi ide ka tvom nat.jupiteru koji je u ovnu i mislim da negde oko 10 6 jupi ulazi u ovna.bice u ovnu mislim do pred kraj jula a onda se opet vraca u ribe . negde oko 17 oktobra opet prelazi preko tvog meseca.znaci jupi je i dalje retro..oko 20 decembra u direktnom hodu on ponovo znaci 3 put prelazi preko tvog meseca.mislim da su naj vece sanse u oktobru jer je jupi u to vreme retro a retro ti je i u natalu. pa vec kad taj jupi donosi srecu i prosirenje neka prosiri i tvoju porodicu.puno srece javi kad budu lepe vesti. ja bar tako vidim jer i inace u zivotu prvo vidim ono sto je lepo pa onda sve ostalo.mozda i ovde ima nekih teskoca ali ja ih ne vidim i iskreno se nadam da ih nema. ljubac za buducu mamu.

ajana
30-03-2010, 02:55
hvala puno, vidjecemo . ali beba bez braka...

jadrankar
30-03-2010, 09:42
neke stvari se jednostavno dogode i tek onda mnogo vise razmisljamo o onom sto nam se dogodilo

ajana
30-03-2010, 17:20
neke stvari se jednostavno dogode i tek onda mnogo vise razmisljamo o onom sto nam se dogodilo

znas kako , ja sam mnogo teska osoba, prvo mi se niko ne svidja, drugo sam zaljubljena u covjeka koji ima zenu... i zato nekako ne vjerujem da cu se udati i imati djecu. drugarica mi kaze udaces se iznenada , meni malo cudno sve to. ona to u mom horoskopu vidjela pa me zato sve to zanima. inace ja sam pocetnik i tek ucim astrologiju. mnogo toga me zanima

a i do sada nisam mogla ostati u drugom stanju

evo moja natalna karta , mnogo padova u zivotu.. vjecita borba za opstanak. hoce li mi doci sreca i mir uz covjeka i dijete ? ili cu ostati sama? zasto sve sto je ljudima lako , za mene je tesko i moram da se preznojim i oderem dok dodjem do cilja?

ajana
31-03-2010, 17:46
Ajana stavi natalnu kartu u potpis.
Postupak je sledeci..Ides tamo gde su ti privatne poruke..Skroz levo gore imas opciju *edituj potpis i tamo kopiraj ovu kartu koju si stavila u prvom postu...;)

mislim da sam uspjela

ajana
31-03-2010, 17:57
Jesi sad je okej..;)

bar sam jos nesto naucila ha ha ha, hvala ti
imam ja jos da uciiiiiiiiiiiiiiiim......

spomenka
06-04-2010, 12:46
vodenjak na vrhu sedme kuće ti može donijeti (ili ti je donijelo) neobična partnerstva. To također ukazuje i na uspone i padove u braku, pa čak i na razvod!
Vladar vodenjaka, uran se smjestio u trećoj kući i pravi konjukciju sa merkurom-govori da si inteligentna, nestrpljiva u komuniciranju, brzo shvaćaš bit stvari, ... To može i govoriti i o vezi sa intelektalcem kojeg ti vjerojatno i tražiš ili si već i pronašla;)!

venera u drugoj kući govori da veliku važnost pridaješ novcu. inače si vrlo vješta kada je novac u pitanju i smatraš da se gotovo sve stvari njime mogu kupiti! a venera je ovdje u vagi u svome sjedištu tako da mislim da ti dosta dobro stojiš po tom pitanju.

Škorpijon na vrhu četvrte kuće govori da su tvoji osjećaji prema obitelji duboki i snažni. Buntovni stav u mladosti te je mogao "koštat" ranog odlaska od kuće?!
Ovaj položaj može i označit da ćeš u kasnijim godinama života steći i neko značajnije naslijeđe.

vladar škorpijona pluton u trećoj kući govori da imaš snažne veze sa rođacima, ukazuje i na moguće probleme na putovanjima i kaže da si nametljiva osoba.

evo toliko od mene!;)

pozz

Merkur
09-04-2010, 14:46
Izuzetno ti fali energija. Sve te drzi jako kratko. A sto se tice materijalne situacije, ne bih se slozila sa Spomenkom tako da mislim da ti dosta dobro stojiš po tom pitanju.
Ja vidim suprotno a i Veneru posmatram kao da je na vrhu treceg polja. Zapravo tu i jeste.