Lost in Novi Sad [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Lost in Novi Sad

Blendende!
27-03-2010, 11:19
ljudi moji, tek sam se preselila u novi sad, posle zivota u beogradu, pa se osecam kao da mi se izmaklo tlo pod nogama. Naravno, preselila sam se zbog jednog decka, al me bas zanima sta ce biti sa svim tim?

http://img229.imageshack.us/i/blendende.gif/

Rabiosa
29-03-2010, 10:16
Ehh, na ova pitanja niko ništa ne želi da ti kaže. :D
Vladar 5 kuće, ljubavnih veza je u 4 kući - bolje da si ostala u domu i da se nisi selila. Vladar VII kuće, Saturn, ti je u III! Zanimljivo, jer treća simboliše kraća putovanja. E sad... kako da znamo da je to putovanje zbog ljubavi? Pošto je Sa u opoziciji sa Su, tvoj otac mora da se protivio tvom odlasku od kuće, sa njim si sigurno imala nekih problema a ne verujem ni da je sa mladićem bilo lako?! Pošto su Mars i Sunce u konjukciji ( malefik i benefik) rekla bih da se tvoj izabranik i otac ne slažu baš najbolje. A ti si dosta privržena ocu. Dakle, da se vratimo u NS. :D Jupiter ti donosi sreću na kratkim putovanjima i u saobraćaju, možda ti je posao vezan za kraća putovanja (vladar VI u III)? A i suvladar VI ti je u trećoj.

U svakom slučaju, srećno!

vagica
29-03-2010, 15:40
trenutno ti venera i merkur jos koji dan prave kvadrat na DC, A KAD ONI PRODJU ETO I SUNCA DA TAKODJE PRAVI KVADRAT....
vladar 7 u 3 daje osobu koju upoznajemo na kracem putu, u skoli, u saobracaju , u susedstvu.....
Procitaj teme o saturnovom povratku tebi ce negde oko septembra, pa obrati paznju ,bice tu zelje da se sve ostavi...
puno srece anyway.

nedda
29-03-2010, 16:30
Dom je tamo gde ga ti napravis :)

Ne odnosi se 4. kuca samo na stan u kome si rodjena/odrasla...a koji si, verujem, zamenila jos pre vise godina.
Ne vidim neke jace probleme u tovjoj karti koji bi mogli danastanu iz ovog preseljenja...Ti cak imas potencijala i za zivot u inostranstvu.

Vladar 7. kuce ti jeste u trecoj, ali na samom kraju u konjukciji sa Ic-om, pa mozemo reci da osim toga sto je tvoj bracni partner vezan za kraca putovanja, isto tako moze da prouzrokuje promenu kuce (4. polje). Ipak, pod uticajem saturna, to moze ici nekako sporo, tesko i otegnuto. Zato verujem da ce biti lakse, i slazem se sa Vagicom da treba da preguras jos taj povratak saturna pa ce vec sve doci na svoje mesto :)

Blendende!
31-03-2010, 08:40
bas ste zlatne :) hvala!
pokusava polako sama da kontam, al svaki dan ovde saznajem toliko novih stvari, da mi je trenutno totalna zbrka u glavi..

Blendende!
05-04-2010, 20:35
Moram da priznam da je ovo najcudnija karta koju sam ikad videla...

http://img107.imageshack.us/img107/6955/lux.gif

bas me zanima vase misljenje o ovom mladicu i njegovoj cudesnoj sudbini :)

select81
05-04-2010, 20:38
sto je cudna?

Blendende!
05-04-2010, 20:43
nemam mnogo iskustva,.. valjda je zato meni cudna, jer nikada nisam videla da su se planete tako koncentrisale na 3,4 polja..

ginger
05-04-2010, 21:02
ništa specijalno
osoba je jako orijantirana na sebe, pustolovnog je duha, svojeglav, vjerovatno je uspješan kod žena-same mu se nabacuju

Blendende!
05-04-2010, 21:52
e bas ovo je interesantno.. gledajuci sve aspekte, rekla bih da je rec o coveku koji ostvari sve sto zamisli.. talentovan, privlacan, drustven...uglavnom, osoba koja ima srece...
no, rec je o mom rodjenom bratu, koji sebe naziva rodjenim baksuzom. zbog spleta okolnosti nije zavrsio ni srednju skolu, nikada nije imao ozbiljnu devojku i uvek je nekako patio...nikada nije bio sa devojkama koje je voleo.. kad god pocne nesto da radi, uvek se desi nesto nepredvidjeno, sto mu pokvari sve... vrlo cudno...
ja nisam uspela da provalim u cemu je fora (kao sto rekoh, imam skromno iskustvo)...

Miraceti
05-04-2010, 22:06
Neznam odkud cudesna sudbina ali ova osoba je vrlo samoorjentisana? Ja licno nisam ipresionirana njime jer ima neke aspekte koji su teski za placanje iz proslih zivota. Sta li toliko fasiconiralo?

Moram da priznam da je ovo najcudnija karta koju sam ikad videla...

http://img107.imageshack.us/img107/6955/lux.gif

bas me zanima vase misljenje o ovom mladicu i njegovoj cudesnoj sudbini :)