Ribe - Kirenica natal [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ribe - Kirenica natal

kirenica
20-03-2010, 20:44
Da li mi neko moze napisati nesto o ljubavi i karijeri iz moje natalne karte? ... Hvala
http://i43.tinypic.com/x54d5e.jpg

kirenica
26-03-2010, 22:23
Hvaaaaaala puno :)
Bas sam se pitala zasto niko ne odgovara...

kirenica
16-09-2010, 01:05
Da li neko moze malo "vezbati" i na mojoj natalnoj karti? Karijera, ljubav... Hvala

Uranus_princes
18-09-2010, 15:11
Draga moja,imas veoma jak intelekt,sklonost ka introspekciji,skolona si samoanalizi,poeziji,pisanoj rijeci.Veoma lijepo se izrazavas,moguce je da si teatralna.Ucis na greskama,tezis visokom obrazovanju,slusajuci tebe,covjek moze zaista mnogo nauciti,samim tim vjerovatno bi ti od ruke isle uciteljske djelatnosti.Ti si veoma ambiciozna,rekla bih da odlicno procjenjujes ljude,i da se od tvog "rendgena" tesko sakriti.Rekla bih da se kreces u drustvu uspjesnih i ambicioznih ljudi sa samog vrha,sklona si tome da privlacis takve ljude...mozda hladne i odmjerene,ali zaista veoma uspjesne.To su osobe koje ti mogu pomoci u karijeri.Moguc je konflikt sa ocem zbog nekog od prijatelja,ili mu se mozda ne svidja tvoj odabir drustva.Vjerovatno si energicna,umijes da budes i imupulsivna,imas talenat i energiju za sport.Istrajna,vrijedna,izdrzljiva,ali tesko izrazavas emocije,rekla bih da se dosta kontrolises,iako si veoma emotivna.Ne trazis pomoc od drugih,osim sto smatras da vecinu mozes sama,ne zelis da skreces paznju na svoje slabosti.Talenat za slikarstvo,velika masta,intuicija,instiktivno osjecas buduce trendove,inovativna si,idealisticna.Nisu svi prijatelji iskreni i dobri prema tebi,neki od njih bi samo da se okoriste od tebe,i kad to shvatis odbacujes ih od sebe,rekla bih da ti se to vec dogadjalo u zivotu,i da je bilo osoba koje si iz slicnih razloga odbacila.Moguce je privlacis nasilne muskarce,i da obicno nasilno prekidate veze.Postoji mogucnost silovanja(Ve90Ma).I sto se tice tebe,svidjaju ti se neobicne,eskcentricne osobe,koje odudaraju od prosjeka,cesto energicne,dominantne,harizmaticne.Rekla bih da nisi imala srece u ljubavi,da se nisi bas osjecala voljeno,da nisi primala paznje onoliko koliko zaista trebas.Bracni partner ce vjerovatno biti stariji od tebe,uspjesan,i moguce je da ga upoznas na poslu.Posto imas talenat i interesovanje ne za jedno,vec za vise zanimanje,moguce je da se trazis i mijenjas zanimanja,dok ne naidjes na ono prvo.Mo i Ve u 10. kuci,mnogo poslovnih kontakata,moguce da ces biti popularna medju ljudima,da ces upoznati mnogo ljudi,ali da ce vrlo malo njih dobiti mogucnost da te istinski upozna.Toliko od mene.Pozdrav.:girl_wink:

kirenica
18-09-2010, 15:48
Hvala puno!!! :) Inace zavrsila sam glumu i apsolvent sam na novinarstvu pa me zanima kako stojim na tom planu :) Ako mozes, pogledaj :) Hvaaaaaaala

Uranus_princes
18-09-2010, 16:17
Vjerujem da ces prosperirati u zanimanjima koje si odabrala,mislim da narocito sklonost imas prema glumi,i umjetnosti inace,tako da vjerujem da je tu i prosperitet.Na poslovnom putu ce biti i poteskoca,ali isplatice ti se koliko god energije ulozis,budi istrajna,zalazi se,i procices ta iskusenja.Dosta ce ti tu pomoci tvoj osmjeh,sposobnost da zavaras ljude sa njime,u smislu da se na tebi ne vidi kad ti je tesko.Ambiciozna si ti i znas sta zelis od zivota,drzi se toga,i uspjeh nece izostati...:) Veliki pozdrav

viksi72
22-09-2010, 23:40
malena, devojke su ti dosta toga pojasnile.. ja cu pogledati sta se desava po pitanju tranzita i da li ti se mogu pokrenuti neke stvari uskoro.. saturn je ulaskom u vagu poceo da pravi trigon, odnosno sextil na tvoju osu asc/dc pa ti donosi mogucnost pojavljivanja nekog ozbiljnog u tvoj zivot tvoje zaljubljivanje.. medjutim u nekom narednom periodu nece ti dati mogucnost da to ucvrstis ili ces imati neke probleme vezane za tog decka, jer u isto vreme saturn kvadrita vladara sedme, jupitera.. ako studiras, saturn ti daje sada mogucnost da to i zavrsis.. pluton ti prelazi preko neptuna vec nekih godinu dana, pa mislim da si imala poprilicnih turbulencija po pitanju prijateljstava.. zanimljivo je da ce krajem januara, isti ovaj pluton doci na tvog vladara sedme, jupija, pa sve ukazuje da ce se taj decko pojaviti i mislim da ce ti biti veoma znacajan.. jupiter ne pravi ni jedan los aspekt, saturn ce dotle vec otici sa sedmog stepena vage, tako a ne bi trebalo da bude problema sa ulaskom u vezi.. ali znaci od nove godine.. ono sto me po malo plasi je tvoja vodolijska venera, koja trazi slobodu, pa ako naletis na nekog posesivnog, sto ce ti verovatno pluton doneti, moguce je da ces pod tranzitom urana u ovnu, da ludis i prekidas sa njim pricu.. ali to je tek od 2013-te, tako da cemo ovo ostaviti za neko rugo vreme..
nadam se da se bevis nekim vidom umetnosti, jer bi ti to stvarno prelepo islo.. a saturn ce te naterati vec od novembra da se time poprilicno pozabavis i da pocnes da stavljas stvari na svoje mesto.. i vodi racuna o zdravlju, o reproduktivnim organima, bubrezima, jer ulazak saturna u sesto polje moze da najavi neke probleme, mada ne mora da znaci.. moze i da znaci da ces se samo malko vise pozabaviti svojim zdravljem;)

kirenica
23-09-2010, 12:39
Hvaaaaala puno... Da, bavim se umetnoscu :)
Samo me zanima ljubav... U vezi sam vec godinu dana i prilicno verujem i zelim da to bude to. On je devica i zivi u inostranstvu... Pitam jer stoje ta neka zaljubljivanja tek...

gasimetrija
23-09-2010, 15:05
Draga,pa tebi "stoji"decko iz inostranstva...
jer tvoj DC je na 2 st. strelca (7 kuca),a 2 stepen je analogan znaku bika-njega bih opisala kao zgodnog dasu,skladno gradjenog,stranac,ili druge vere, a svakako iz drugog mesta rodjenja nego tvog,inace je gde god se pojavi "spazen",ima odlike i bika,pa je porodican,voli lepe stvari,harmoniju.Ima i duguljasto lice i izražen osmeh i zube. Verovatno je visok.
Imas i uran u 7 kuci na 13 st. strelca pa je ta vasa veza mozda malo i na daljinu...ali rekla bih da time nije slabija,jer 13 stepen je analogan i znaku ovna,a mars daje vatrene emocije i na daljinu(ipak je tu uran).
Upoznala si ga tamo gde je vladar strelca,a tvoj jupiter je u jarcu u 8 kuci,i u konjukciji sa neptunom...pa je to simbolika uzivanja na moru(jupi i neptun),ili
simbolika 8 kuce...;)

E jos, vidi ,po derivatnim kucama...njegova 6 je tvoja 12,pa je vladar te kuce , mars,otisao u skorpiju...(a skorpija je prirodna 8 kuca)ili ...kao i jarac (gde je otisao vladar 7 kuce)dakle ti njega UPOZNAJES na poslu(verovatno njegovom)...
pozdrav

kirenica
23-09-2010, 15:37
Jooooj hvala puuuuuuuuuuuno :)
Puno toga se nekako poklapa... Ne razumem se bas, ali ovaj jednostavniji deo tumacenja shvatam... Hvaaaaaaala
A da li se "vidi" bilo sta vezano eventualno za decu, otprilike? Jako zelim da budem i majka jednog dana...

gasimetrija
23-09-2010, 15:41
Dete ces imati..jer se gleda 5 kuca-devica,a vladar merkur otisao u ribe i u konjukciji je sa suncem,pa ce to tvoje 1 dete ispuniti tvoja ocekivanja.
toliko...:)