Usamljena vodolijica [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Usamljena vodolijica

Princess77
17-03-2010, 12:57
Dragi moji, kao sto naslov kaze ovdje jedna usamljena vodolijica koju interesuje hoce li uskoro svanuti na polju ljubavi i kako bi mogao "izgledati" moj buduci. Ko ima vremena nek pogleda. Hvala svima

http://img340.imageshack.us/i/astrow2at01dijanahp5972.gif/

Zar je stanje tako lose pa niko nema srca da mi kaze :-( Ja bih gledala sama ali jos uvijek nemam potrebno znanje jer se tek ukljucujem u sve ovo.

Nadam se da je sad ok, hvala

Novi pokusaj, ni sa linkovima nisam na ti :-(

http://img340.imageshack.us/img340/9332/astrow2at01dijanahp5972.th.gif (http://http://img340.imageshack.us/img340/9332/astrow2at01dijanahp5972.th.gif)

Hvala, i ovo je vise od onoga sto ja mogu da vidim iz karte :-))

NOVICSLAVICA
17-03-2010, 21:39
Princess 77- Obrati pažnju oko 5,6 -og maja imaš prve pokazatelje da ti neko može pokazati naklonost .A što se tiče opisa budućeg partnera ?..
Treba pomoć boljeg poznavaoca astrologije .

jadrankar
11-04-2010, 11:00
priincess 77 ti imas dosta razocarenja i svako tesko prebolis sto se ljubavi tice.ti dosta idealizujes svog partnera i nikad nisi zadovoljna odabirom.trazis savrsenstvo i uvek ti se zadese ili porocni ili komplikovani tipovi.tebe privlace neobicne i misticne osobe.tvoj ulazak u brak moze biti ishitren ili se odlagati.sve je ne izvesno od samog kvaliteta braka ,samog partnera do tvog stava prema ulasku u brak.neizvesno je ikoliko ce taj brak trajati zbog vrha 7 polja koje je u vodoliji.tvoj buduci partner ce se razlikovati tj u necemu ce biti neobican.mozda ce se baviti poslom koji je vezan za uniformu,vrlo je moguce da ga upoznas u svojoj kuciili zbog neke veze sa tvojom porodicom.ulogu poznanstva odigrace mozda neki kraci put ili neko od tvoje blize rodbine.a moze da se desi i da si tvog buduceg upoznala u mladjim god.pa ce posie niz god.doci do ponovnog susreta.tvoj partner ce imati jaku intuiciju,experimentisace u sexu tj uvek neke novine.za tebe ce biti magnetski privlacan .imace prodoran mistican pogled,tamne oci i kosu.njegovo zadovoljstvo bice pomesano sa opasnoscu i bice sklon riziku.nezavistan,snazne volje i vrlo otvoren .sa tvojim ocem nece imati dobar odnos mozda zbog stava,,ja sam taj koji zna sve.,,

Princess77
11-04-2010, 17:40
Hvala Jadranka. Potpuno si u pravu sto se tice mojih razocarenja i teskog oporavka nakon istih, kao i u vezi mog izbora komplikovanih tipova.
Narocito mi je zanimljiv tvoj opis mog buduceg, u potpunosti si opisala jednog muskarca kog sam upoznala prije devet godina i sad smo se opet sastali u januaru nakon tri godine. On je u to vrijeme radio za vojsku, vrlo je snazna i otvorena licnost a odgovara mu cak i opis eksperimentisanja u seksu :-) kao i to da me privlaci bas kao magnet, prosto se izgubim kad sam u njegovoj blizini. Moze li se iz moje karte vidjeti da li bi moj buduci mogao biti stranac?

Princess77
12-04-2010, 21:18
Nadam se da nije glupo pitanje ali moze li Vodolija u VII polju oznacavati i to da bi buduci partner mogao biti neko ko je razveden ili se bas odnosi na mogucnost razvoda za mene?

Merkur
13-04-2010, 01:19
.. pre rekla da je mogucnost razvoda za tebe.
Zbog cega?:confused:

capella
13-04-2010, 15:07
Meni se cini da si ti nedavno imala poznastvo i da te to i nije bas ostavilo ravnosdusnom.

Princess77
13-04-2010, 17:47
Meni se cini da si ti nedavno imala poznastvo i da te to i nije bas ostavilo ravnosdusnom.

Pa jedino taj susret nakon tri godine koji me definitivno nije ostavio ravnodusnom. Inace nista drugo ni na vidiku. :(

capella
13-04-2010, 18:02
Pa jedino taj susret nakon tri godine koji me definitivno nije ostavio ravnodusnom. Inace nista drugo ni na vidiku. :(

Ups to mi je promaklo, ja otvorila kartu i nisam citala dalje :S ali evo sad vidjeh

Mislim da svakako prelazak JU preko natalne VE, koji su svakako u kontaktu i u natalu, nije mogao proci neopazeno

Princess77
13-05-2010, 12:35
Moze li ovaj vladar moje devete Neptun u strijelcu znaciti zivot u inostranstvu? I Foruna u 12 kuci (daleka putovanja)

Angliana75
14-07-2010, 18:08
Moze li ovaj vladar moje devete Neptun u strijelcu znaciti zivot u inostranstvu? I Foruna u 12 kuci (daleka putovanja)

naravno da moze...;)
gledas li ti gde ti je NE u strelcu??...u 5.polju=ljubav...a Fortuna ti je u raku u 12.polju..prekookeanska zemlja..;)..koja izlazi na more...a MO u vodoliji na vrhu 8.polja...razveden muskarac...
a sad kad ti se na 2* priblizi tvom IC tranz. SA oko Nove Godine eto tebi preselenja....;)
SA donosi mnogo ....vise nego UR...Saturnovi prelazi su zestoki,jaki i upecatljivi....

srecno :)

Princess77
14-07-2010, 18:26
naravno da moze...;)
gledas li ti gde ti je NE u strelcu??...u 5.polju=ljubav...a Fortuna ti je u raku u 12.polju..prekookeanska zemlja..;)..koja izlazi na more...a MO u vodoliji na vrhu 8.polja...razveden muskarac...
a sad kad ti se na 2* priblizi tvom IC tranz. SA oko Nove Godine eto tebi preselenja....;)
SA donosi mnogo ....vise nego UR...Saturnovi prelazi su zestoki,jaki i upecatljivi....

srecno :)

Je l' da da se uklapa ovaj moj :)
To se ja i nadam, da ce Sa da postavi stvari na svoje mjesto.
Hvala puno Angliana75

capella
14-07-2010, 18:29
Postoji mogucnost i da to bude razvedena osoba,ali gledamo tvoju kartu,pa bih pre rekla da je mogucnost razvoda za tebe.

Ne lupetaj, svi rođeni sa granućim Lavom će se razvesti ?!?!?!
To sam napisala zato sto joj je Vodolija na Dsc.To ne mora da znaci,ali toliko mojih prijatelja poznanika i najblizih koji imaju Vodoliju na vrhu VII su razvedene osobe.:(
Vladar sedme joj je u cetvrtoj kuci,ta je kuca naglasena sama po sebi..Uran je znak partnera neobicnih sklonosti...Mozda je neozbiljno da ja napisem odmah razvod i drago bi mi bilo da nisam u pravu.

Za sve treba bar tri pokazatelja a znak na vrhu kuće nije dovoljan.

Princess77
14-07-2010, 18:58
Ja se ipak nadam da se necu razvoditi ja vec da cu se udati za razvedenog muskarca (i to ovog mog stranca) i otici u inostranstvo krajem godine kako Angli rece :)
Sta mislite cure, jesam li ja zaludjena ili bi to stvarno mogao biti on? Stranac, upoznali se na poslu koji je bio vezan za vojsku, vodolija u horoskopu kao i ja, sedam godina stariji, na visokom polozaju u kompaniji.