Mozete vezbati i na mojoj natalnoj karti :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Mozete vezbati i na mojoj natalnoj karti :)

Sunčica
15-03-2010, 13:55
Slabo se razumem u astrologiju, znam samo uopstene stvari...
Pokusala sam sama da tumacim natalnu kartu i :D :D :D dalje mozete zamisliti.....:confused:
Ako ima neko raspolozen da vezba na mojoj karti ja bih bila zahvalna...

nedda
15-03-2010, 21:48
A do cega tako strasnog si dosla sama...mislim, kad ne smes da kazes? :)

Evo, ti kreni...pa cemo da nastavimo..

Sunčica
15-03-2010, 23:09
A do cega tako strasnog si dosla sama...mislim, kad ne smes da kazes? :)

Evo, ti kreni...pa cemo da nastavimo..

Smem da kazem,gde ne smem :) ...
Cinilo mi se strasno kada sam procitala da je bolje nemati ni jednu planetu u 12. kuci, a ja imam tri :eek:

Chither
15-03-2010, 23:39
Jel se bavis nekom umetnoscu?

Sunčica
16-03-2010, 00:25
Jel se bavis nekom umetnoscu?

Ne bavim se, ali imam bujnu mastu koju bas nisam iskoristila... To nekako povezujem sa mamom koja je jarac i bile su bitne samo prakticne stvari u zivotu... Rad, rad i rad! :) :) :)

Chither
16-03-2010, 00:40
Videh prvo Mesec 0 Neptun, a onda da ti je lokacija u snovima :) Sve jasno!
Imas dara da negujes, da lecis...kada sam prvo bacila pogled na kartu palo mi je na pamet slikarstvo, ali i poezija...ako ti posao nije vezan za medicinu, veterinu, dom za decu ili stare, ili bilo sta slicno - onda definitivno tu svoju mastu treba da usmeris u nesto sto ljude leci "iznutra". Ako me kapiras?

Sunčica
16-03-2010, 10:41
Vidis sve sto si navela me je jako interesovalo u detinjstvu, ali ocigledno nisam imala jaku volju i ambiciju da to ostvarim tj. bila sam podlozna uticaju okoline (ukucana)...
Pa dok sam se ja "trgla" i osvestila i ta interesovanja su slabila :) Zavrsila sam srednju trgovacku, sto uopste ne odgovara mojim interesovanjima, a da ti ne pisem da to nisam radila ni pune 2 godine... Presla sam u racunovodstvo, tu je nekako mirnije za mene, radis sa manje ljudi i definitivno mi odgovara samoca... sto sam negde i procitala da donose planete u mojoj 12.kuci. Daleko od toga da ne volim da se druzim, ali ima momenata kada zelim da sam sama, jedine osobe koje mi nikada ne smetaju i sa kojima mogu da provedem 24h su suprug i deca. Deca ponekad zanju da mi kidaju zivce, ali to sve ide u opis posla :)

Da ne davim previse, idem malo da istrazujem, jer za mene je sve ovo novo i slabo se snalazim sa terminima.
Ima jedna stvar koja me zanima, imam dvoje dece, bliznakinje, to sam oduvek zelela, govorila da cu imati i dobila. Oduvek sam zelela da imam troje dece, ali ne mogu na danasnju situaciju da prelomim za trece, (podstanari smo, ja ne radim, nesto nemam na vidiku posao) ali i dalje jako zelim da ga imam... Da li neko moze da mi pogleda sta kazu zvezde na tu temu.

jadrankar
09-04-2010, 10:25
sunce u vagi je u padu i to mu nije dobar polozaj ukazuje da nisi preterano ambiciozna.i ono sto nije dobro za merkur je konjukcija sa suncem.tebi su cak na istom stepenu 15 vage.tj merkur je spaljen.to ne umanjuje tvoj intelekt ali te cini egoisticnom i hvalisavom sa nemogucnoscu da intelektualno odes duboko.nije ti najbolje vreme za posao jer u narednih 2 1/2 god saturn ti ide preko 12 polja tj preko pl.,so. i me.a ujedno ce ti praviti opoziciju sa ju.ali ne smes se predati jer mnoge stvari ces nauciti.ukazace ti na greske koje si pravila . povedi racuna o svom zdravlju bas zbog prelaska preko sunca.

Merkur
09-04-2010, 15:27
...Ima jedna stvar koja me zanima, imam dvoje dece, bliznakinje,.... Oduvek sam zelela da imam troje dece, ali ne mogu na danasnju situaciju da prelomim za trece, ....ali i dalje jako zelim da ga imam... Da li neko moze da mi pogleda sta kazu zvezde na tu temu.
U natalnoj imas predispozicije za troje dece. Moj savet, samo napred. :)

Sunčica
10-04-2010, 22:57
jadrankar

Hvala puno za analizu! Pun pogodak, zaista nisam ambiciozna.
U poslednje vreme sam shvatila gde sam u proslosti pravila greske, i to je tacno.
Primetila sam da su se mnoge stvari kod mene promenile kako sam dobila decu.
Zdravlje, poslusacu te, s obzirom da imam problema sa venama i cistu na jajniku, sto nije smetalo da dobijem dve :bebadeckic:

Merkur

Hvala puno! Jos samo supruga da ubedim :)

ginger
10-04-2010, 23:20
jel suprug strijelac u horoskopu?

Sunčica
11-04-2010, 11:32
nije, devica je, evo njegove natalne ako te zanima za neko poredjenje http://i41.tinypic.com/2ivmdjo.jpg
nisam bila mnogo upucena u astrologiju kada smo se upoznali, mada mi je bilo poznato da devica-vaga nije bas najbolja kombinacija,to sam zanemarila jer je zaista divan covek,
sto se i pokazalo tokom 12 godina zajednickog zivota. Ne cvetaju nam bas ruze u zivotu sto se tice materijalnih stvari, ali to ne utice na nas odnos, uvek smo podrska jedno-drugom. Desava nam se da sve radimo po dva puta, da nista ne ide iz prve, po nekad imam utisak da cega god se uhvatimo krene nizbrdo.
Sto se tice strelceva, nikada nisam bila u vezi sa njima, stalno su mi se "lepili" ribe i rakovi, a nikako sa njima nisam funkcionisala...
Deca su nam strelcevi sa asc u lavu
Da ne davim vise, imam i tu crtu u natalnoj karti :o :)

ginger
11-04-2010, 13:35
ima on tebe u karti (vladar desc 0 tvoj asc,sunce)

njega kod tebe ne nailazim :)

on ti je prvi suprug..mislim, nisi se dva tri put udavala?

Sunčica
11-04-2010, 16:03
Ovo mi je prvi brak, imala sam duzu vezu 4 godine, meni je to duze jer se ispostavilo da ne vodi nikuda. Iz te veze sam mozda impulsivno "otplovila" u brak, vise je bilo na suprugovu inicijativu, a ja sam to gledala: kako cemo? lako cemo! Ako ne bude valjalo lako cu se vratiti kuci :D eto jos se nisam vratila :)
Dete sam razvedenih roditelja i uvek sam za dobar razvod umesto za los brak.
Ja jos slabo sta vidim u bilo cijem natalu, nasla sam dobru temu Za totalne neznalice! pa lagano... zahvaljujem svima jos jednom sto ste odvojili malo vremena da mi ponesto napisete!

Ne znam koliko je bitan detalj da smo sedam i po godina ziveli u vanbracnoj zajednici, vencali smo se "reda radi" zbog dece i papirologije (ja sam ta kojoj papiri ne znace nista, njemu znace :) ), vidim da je njegova sedma kuca u vodoliji sto ukazuje na razvod. Znam da cete mi reci da se ne gleda tako, da se gledaju i aspekti i sve po redu, ali eto ja za pocetak ovako, i nemam nameru da se razvodim zato sto je jedna vodolija odlucila da vlada njegovom sedmom kucom :D

moram da dosadjujem, svaki dan se sve vise odusevljavam kako pronalazim sebe u pojednim stvarima
npr.
1. Natalni Retrogradni Jupiter
Sklon je vjerovati više u sebe nego u ikoga drugog iako pritom nije arogantan.
....ovu osobu rijetko impresionira nečija veličina ili društveni utjecaj. isto tako ne drži previše do klasne tradicije
2. CHIRON U 7. KUĆI
Ovdje se osoba brine o svom partneru koji ima neki problem (zdravstveni)
3. Chiron u Ovnu
Retko kad se se osecate dobro u vezi sa samim sobom.

znam, znam... treba gledati sve aspekte :) jos puno toga sam pronasla, krenem kao redom, a zavrsim ko zna gde, ali svuda ima nesto zanimljivo

br.1 lakse mi je da sam uradim nesto nego da proveravam da li je to neko uradio kako treba
br.2 zaista sam bila u toj situaciji, i dalje je zdravlje klimavo, ali nedamo se
3. ovo pobedjujem polako, mada me ponekad iz cista mira uhvati neka nelagodnost

naravno i dalje me kopka sto mi je ginger napisala da ne nalazi mog supruga u mom natalu, moracu sama da ga ucrtam :p