ja sam nova i eto .. [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : ja sam nova i eto ..

mace
24-02-2007, 17:40
...zato pomagajte, jer ne znam ni da tumacim natalnu kartu, ali zato citam sve sto je vezano za astrologiju, tako sa i dosla ovde :)
takodje sam prvi put i na nekom forumu (sem serbian c.)
ovo je moja natalna, ne znam kako bi drugacije postavila sem ovako..
vidim da nema nikog na forumu pa cu doci kasnije
http://www.geocities.com/macepace_mace/violeta_natalna.gif

moonstruck
25-02-2007, 14:49
Pozic mace :) ( suzdrzavam se da ne kazem - Vodolijice draga hehehehe...da me ne optuze devojke da sam pristrasna :D )

Zao mi je sto nemam vremena, rado bih ti "pomogla" da odgovoris na ovo sto te bamby pitala ;)
U potpisu: ponosna vlasnica Saturna u Biku :doh: hahahaha...

mace
25-02-2007, 21:45
a sta stvarno znaci taj satrun u 8 kuci i to u biku ...ajde ako znate kazite ...ja ne zn am ..takodje mi vidite imali mi slucajno negde jednog strelca rodjenog 30.11.1961 (nemam vreme .), udovac, sa jednim detetom, upoznala ga u novembru 2006 tacnije 18.11.2006...ide vrlo kilavo...a numerolozi kazu karmicka veza, on 4 ja petica :)..

LosT_in_SpaCe
25-02-2007, 23:45
Istekla joj karta iz potpisa, neg' ja malo promuvala po ovoj prvoj, pa evo Mace, ne zameri na sledecem textu, ja malo vezhbala na tvojoj Karti...

Pravi si "vazdushnjak" - Vodolija/Vaga...
Jako lep trigon koji verujem da svima privlachi pazhnju kad otvore tvoju Natalnu - Pluton 120*Mesec 120* Merkur - odlichan aspekt za govornike i pisce, brzo kapirash stvari, sklona si da prikupljash informacije sa svih strana, mozhda pomalo extremista zbog ovog trigona sa Mesecom iz 8. ali sasvim sigurno dobar psiholog...
Vladar tvog AC-a, Venera - otishla u polje komunikacija i kracih putovanja, pa verujem da si osoba sa kojom se lako mozhe naci zajednichki jezik, pogotovo shto je Venera u Strelcu - strastvena ali mozhda i pomalo buntovna zbog ovog kvadrata sa Plutonom na AC-u, koji s druge strane mozhe da ukazuje i na neko neslaganje sa nekim iz blizhe rodbine...
Smisao za lepo, umetnichka dusha, pomalo avanturistichka priroda - rekla bih da si ti sve ovo pomalo...
Sa ovakvim AC chini mi se da imash razvijenu intuiciju, i da te zanima milion stvari u isto vreme...
Ne znam chime se bavish, ali mi je jako zanimljiv ovaj Neptun na stepen nizhe od Jupitera, kakve li se chudne stvari tebi deshavaju kada su pare u pitanju - samo ti znash. S druge strane, konjukcija Marsa i Jupitera ti je verovatno dala dobru dozu pronicljivosti, imajuci u vidu da je Jupiter u svom sedishtu.
Sve mi nekako "mirishe" na umetnost i psihologiju, pa chak i da se time ne bavish - na ove osobine mozhesh da rachunash, rekla bih...
Ova 8. kuca mi je takodjer zanimljiva, no ne bih da je chachkam, ali ipak - nekako mi "lichi" najvishe na neko potezanje oko nekog nasledstva ili tako necheg...

mace
26-02-2007, 10:25
ajme meni pa ti si mi vise rekla nego oni sto sam ih placala :)
iskreno strasno me zanima psihologija i zao mi je sto to nisam studirala, a bavim se racunarima inace cisto da kazem, strastvena da, buntovna da,sve je da :).
Kad su pare u pitanju desavaju se cudne stvari da ih zaradjujem nekim cudom i trosim kao luda onda ostajem bez para pa opet nekim cudom ..puj puj da ne ureknem ...i sve tako u krug ...plasim se jer ne umem da stedim..jednostavno me svrbe...ja sam bolesna :(
ne slazem se sa ocem.
nemam nasledstvo za sad i cisto sumnjam da cu ga imati, jer ne znam odakle, nemam bogate rodjake bez dece :(
super si
ulepsa mi dan
cmok :)

http://www.geocities.com/macepace_ma...ta_natalna.gif

VIDITE MOLIM VAS sta ce mi biti sa firmom registorvana po papirima o6.03.2003 ali je ustavri pocela raditi 01.aprila 2002 pitam jer sam zaduezna do guse
dal da prestanem da radi sa teh.robom i da se "bacim" na nesto drugo, sta predlazete..
samo brzo jer "gori"
pozdrav i hvala

Merkur
21-08-2007, 21:25
Ne znam da li jos uvek gori ali imam pitanje. Jesi li imala neku duzu vezu do sada. I ako jesi, da li je on bio sportista?:)
A sto se tice firme, mislim da ce se to pozitivno zavrsiti, mozda ce te neko finansiski podrzati, pa ces cak i nesto novo zapoceti. tr. UR 60 na. SA ali to tebi i dalje tu nesto ne stima tr VE 90 SA. :confused:

mace
21-08-2007, 21:40
Ne znam da li jos uvek gori ali imam pitanje. Jesi li imala neku duzu vezu do sada. I ako jesi, da li je on bio sportista?:) BEBO nisam imala sportistu!
A sto se tice firme, mislim da ce se to pozitivno zavrsiti, mozda ce te neko finansiski podrzati, pa ces cak i nesto novo zapoceti. tr. UR 60 na. SA ali to tebi i dalje tu nesto ne stima tr VE 90 SA.
zatvorila sam firmu posle 5 godina, ipak ja nisam za to, svasta me snaslo, od inspekcije u vidu inspektora sa zlatnim zubom:confused: i zlatnom narukvicom...:rolleyes: koji je trazio mito :mad: ma sam uzas...ostali dugovi silniiiiii i ljubav koju sam ulozila u sve to..
.plackali su me dva puta lopovi, jednom oruzana pljacka :(
joj ne pitaj, samo da prodje sve...
nemam snage za novo, nemam novac volju snagu, a sve je to potrebno za pocetak novog posla...
cekam da me neki covek zaposli...
ja ti nisam za privatni biznis, treba biti u partiji, davati lovu da bi dobio posao i imati zaledjinu...bar za posao koji sam ja radila...
na sve to i ljubav katastrofa :(
ljubac za lepu zenu koja ima :bebadeckic: :bebadeckic: :bebadeckic: :bebadeckic: bebe

Merkur
21-08-2007, 21:55
nisam imala sportistu!

:) Bas lepo, imaces ga.
Po progresijama sto se tice posla postoje odredjene neuspesne finansiske situacije, iznudjeni troskovi itd, itd. Ali takodje uskoro sirenje veza, pojavljivanje novih kontakata, pocetak biznisa koji je mozda povezan sa izdavastvom, transportom itd, ne sekiraj se.
:4kiss:
Lepo ja rekoh, zavrsice se pozitivno. Znas li ti onu pricu "Mozda jeste, mozda nije"?
Ako ne znas, obavezno procitaj:
http://astro.axisdraw.com/forum/6050-post10.html

mace
21-08-2007, 22:15
:) Bas lepo, imaces ga.
E vala da vidim tog koji ce da bude samnom jer ja nista ne vezbam:D

Po progresijama sto se tice posla postoje odredjene neuspesne finansiske situacije, iznudjeni troskovi itd, itd. Ali takodje uskoro sirenje veza, pojavljivanje novih kontakata, pocetak biznisa koji je mozda povezan sa izdavastvom, transportom itd, ne sekiraj se.
:4kiss:
Lepo ja rekoh, zavrsice se pozitivno. Znas li ti onu pricu "Mozda jeste, mozda nije"?
Ako ne znas, obavezno procitaj:
http://astro.axisdraw.com/forum/6050-post10.html

PRICA JE FENOMENALNA
volim lepe price, pogotovo neke koje daju podstrek :4kiss:

Mace da ti i Bubamarica pozeli dobrodoslicu.
Jedva cekam da se pojavi taj sportista:)

jao hvala duso...znas i sama kako bi to bio lek za mene...ali ga nema...mada ja i ne izlazim, ne verujem da ce kucati kod mene ...
moram da se aktiviram...
ali prvo da nadjem posao...ako neko zna za nesto neka javi :help:
:read: citam oglase ali ....
radim na racunaru..:kompjuteras:
eto :curtsey:

dacked
24-08-2007, 21:42
mace, ja se ne razumem u astrologiju, ali ono sto vidim je da ti uvek uspe da dobijes odgovore( svaka cast za tu moc :) ), za razliku od mene koja uvek postavljam pitanja i ugavnom prodjem bez odgovora( sem jednog na ovom sajtu). inace, vidjala sam te na serbiancafe-u! pozdrav!

mace
25-08-2007, 16:51
bila sam malo nesto...ali tamo veze nemaju sa astrologijijom :)
ne dobijam uvek odgovro na pitanje...ali sam vec dugo ovde, pa citam,ucim...
pozdrav :):)

dacked
31-08-2007, 19:45
da, da, vidim tek sad...
a to za serbian... znam, u pravu si! cak sam i neke tvoje komentare procitala, ala si im ocitala svaka ti cast! :)
pozdrav!

mace
31-08-2007, 21:16
e duso da sam znala ovo sto sad znam ne bi gubila vreme a kamoli silni novac na ludake!!
prognoze se po blasketu ne mogu uraditi bez tranzita, progresija, antscija,i to par godina unazad da bi astrolog imao uvid koja planeta tj signifikator deluje najvise na klijenta....A
pre svega treba prouciti natalnu, kao i detaljan razgovor sa klijentom.

Ako ih ko zna (astrologe u srbiji) , znam ih ja jer nisam zabadava pitala, znaci imam problem, ne verujem da iko normalan ko je srecan, ima posao, zdravu decu, muza i novac itd...(sem ako nisu zaljubljenici) idu kod astrologa da daju novac...
na zalost kod nas je to uzmem ti novac pa ti misli sta ces...
eh golgota dok nisam shvatila
poz

dacked
31-08-2007, 22:43
znam to sve!
meni se desilo jednom i to cisto iz zezanja dala sam da mi radi horoskop neki tip koji nije poznati astrolog ali navodno zna, pogadja i uzima pare, doduse manja cifra od poznatih, ali sad kada vidim na osnovu cega je on video neke stvari...zna isto koliko i ja sada, t.j. vrlo malo se razume u neke osnovne stvari, sklopi pricu i nema blama da uzme pare...jos sam cekala danima da on to zavrsi, posto to nije jednostavan proces! :)
otisle smo na neku drugu temu...ali eto....
zato sam ovde da postavljam pitanja isto kao i ti, da bih znala bar nesto da mi se to ne bi ponovilo. naravno prvo postavis licna pitanja jer te to najvise interesuje, a i tako najbolje naucis, tipa: zasto je kod mene to tako ili ovako... ovo je jedini sajt gde ti ljudi izadju u susret...svuda su u fazonu da te ignorisu, jer trazis pomoc i da te otkace u fazonu idi pa plati i ako ne znas sta da platis, koga, zbog cega...
ako mi astrolog kaze npr. "udaces se 2014", treba da cekam tu 2014 da vidim da li me je zeznuo ili nije, ili treba da pitam nekog zbog cega mi je on to rekao i da vidim koje planete ukazuju na to ili ne ukazuju?
a sa druge strane ne mogu da kazem pogledajte moju kartu recite mi ovo ili ono, jer ja nisam objektivna kada gledam svoju kartu! ne, ja nemam pojma, nisam ni objektivna ni subjektivna, samo hocu da saznam nesto novo za mene, a to mnogi ignorisu!
uh, bas sam se raspisala....

mace
03-09-2007, 00:08
slobodno se po "mojoj" temi raspricajte :)
ja sam dosta naucila ovde ali iz knjiga takodje
veoma je tesko davati prognoze,za mene bar..

postavicu solarnu kartu coveka koji je do pre neki dan imao sa mnom paralelnu vezu a napravio dete drugoj mladjoj od mene, da li se to vidi ili ako neko ume da vidi neka kaze koji su signifikatori, a vezano je za temu da je SO0MO razvod, e pa ovde nije razvod nego ocigledno vencanje :)

http://www.dodaj.rs/f/24/tB/1xDX6hM6/solar-2010-alex.gif

Angliana75
14-09-2010, 12:30
pa cekaj sad mace....ja te ne razumeh..jel se on to zeni s tom ??

spo
14-09-2010, 12:36

Sa nekim se zeni....a meni se cini sa trudnom....:eek:
devojke, pravite novu temu - paralelne veze, ovde je razvod na tapetu.:D

i nemoj da mi skrecete......:rolleyes: :p

Fiorellino
14-09-2010, 12:39
Sa nekim se zeni....a meni se cini sa trudnom....:eek:
devojke, pravite novu temu - paralelne veze, ovde je razvod na tapetu.:D

i nemoj da mi skrecete......:rolleyes: :p

Ima tema: Da li me vara, ili tako nekako, ali moze da se odnosi na sve strane trouglova!!!!! Mnooogo je zanimljiva!! :D

LavJarac
14-09-2010, 12:46

Evo ja da se ubacim,posto se mace ne javlja (nece se ljutiti :rolleyes: ) Meni po natalu tog gospodina izgleda da ce se on i vencavati i razvoditi i sve tako u krug, vidimu se po karti da voli da svrcka . Venera u 12.kuci kao i vladar Asc; Venera jos u konj. sa Marsom u Skorpiji opozicija r Saturn (dispozitor mu je Venera).Inace vladar 7.Merkur u ekzaktnom kvadratu sa Uranom.A i voli da laze Neptun na 1'Strelca konj. Asc

mace
15-09-2010, 13:12
Evo ja da se ubacim,posto se mace ne javlja (nece se ljutiti :rolleyes: ) Meni po natalu tog gospodina izgleda da ce se on i vencavati i razvoditi i sve tako u krug, vidimu se po karti da voli da svrcka . Venera u 12.kuci kao i vladar Asc; Venera jos u konj. sa Marsom u Skorpiji opozicija r Saturn (dispozitor mu je Venera).Inace vladar 7.Merkur u ekzaktnom kvadratu sa Uranom.A i voli da laze Neptun na 1'Strelca konj. Asc

On se vec razveo jednom pre par godina, ima jedno dete, sad se jos nije ozenio ali ce se ozeniti jer je dete na putu...znaci to ce mu biti drugi brak. Voli da svrcka, na svakom koraku muva zene, ali se lazno predstavlja ap ne mozes da ga provalis...kameleon... ja sam ga provalila i to mi je rekao i sam ali vec sam bila zaljubljena :) sta cu , ja imam 4 planete u strelcu :) sve pada na njegovo I polje...

Slazem se Lav Jarac, da ga i ne zali. Groznog li iskustva...Nego kako bi neko protumacio njegovu So0Mo u solarnoj VI? Mislim kako sad VI-a u celoj toj prici paralelne veze+dete+brak, sem ako su se desavale jos neke novine u kontextu VI?

to se i ja pitam draga, ipak sesta kuca... zato sam i postavila nije mi jasno!

Nego nesto razmisljam, mozda SO0MO, moze da oznacava i vencanje i razvod ?

Santijen
20-09-2010, 23:36
Da li to znaci Santijen da je ova moja konjukcija Sunca i Meseca u solaru nevazeca?
Taman sam se ponadala da ce biti nesto od te konjukcije :(

ajd ti prvo obrati paznju na tekuci solar..a do ove konjukcije, za koju se smatra da nije konjukcija jer je razdvojena prirodom znakova u kojoj se nalaze so i mo...ima jos vremena ako se ne varam..
usput zar ti ove godine Ac ne pada na jupitera koji je na algolu a dispozitor otisao u 5 koja pada u 8...hmmm
a solarna 5 ti pada u 7 na vertex..u njoj suvladar solarnog ac i to na 2 stepenu i jos i suvladar solarne 2...sve mi se to oko neke love vrti...

mace
21-09-2010, 15:19
Sunce mu je vladar 9. natalne i 3. solarne kuće, s obzirom da 9. kuća predstavlja 2. brak, odnosno desc, a 3 kuća je derivatno naše 1. polje kada se gleda drugi brak. Ovdje se 3. solarna kuća spaja sa 9. natalnom i obrnuto, dakle to je to, očigledno je da ova konjukcija predstavlja početak nečeg novog, a to je drugi brak.

E sad, to solarno sunce nosi u sebi marsa, vladara 5. natalne kuće, i ide da se spoji sa venerom, vladarem 5. solarne kuće i takodje spaja se sa mjesecom, vladarem solarnog asc, pa vidimo da je dijete ono što njega vodi u drugi brak... i opet, dispozitor cijele te garniture jeste jupiter koji je otišao u 9. solarnu kuću (2. brak!), ali s obzirom da je JU u vodoliji, rekla bih da će to prije biti zajednički život u slobodnoj formi, ili će tu preovladavati dosta slobode ili će brak biti nestabilan, jer ujedno cijeli ovaj stelij je zakačio kvadrat tranzitnog UR, koji upravo šeta kroz njegovo 4. natalno polje, tako da on ne može imati miran porodični život.

e bas mi je milo , nisam zloca al neka mu bude tako :D

Santijen
21-09-2010, 22:21
postavicu solarnu kartu coveka koji je do pre neki dan imao sa mnom paralelnu vezu a napravio dete drugoj mladjoj od mene, da li se to vidi ili ako neko ume da vidi neka kaze koji su signifikatori, a vezano je za temu da je SO0MO razvod, e pa ovde nije razvod nego ocigledno vencanje :)

dal je ta devojka bogata....i dal su radili zajedno...

mace
22-09-2010, 10:28

mislim da nije bogata , a nisu radili zajedno :confused: gde to vide? mislis zbog naglasene solarne 6 kuce?

Santijen
22-09-2010, 13:14
mislim da nije bogata , a nisu radili zajedno :confused: gde to vide? mislis zbog naglasene solarne 6 kuce?

pa ima nekih pokazatelja..pa pitam a i sve se vrti nekako oko nekih para a i stepeni su takvi a i orbisi pa ce onda sigurno imati neko drugo znacenje u simbolici venere razumes

vrh njegovog solarnog 5 polja pada na urana...znaci promena na planu ljubavi dece itd..osa natalne 12 kuce..kuce tajni izlazi u to 5 solarno polje i u njoj venera i mars koji su vladari ujedno..ali to je u uklestenoj kuci pa kontam da to nece ici tako glatko..a i u solarnu 11 padan natalna 5 koja je takodje uklestena..a i natalna 1 i natalna 7 padaju kao uklesteni znaci i kuce..hmm..bice tu problema ali ne samo po pitanju ove devojke i tog deteta..

mace
22-09-2010, 13:25
pa ima nekih pokazatelja..pa pitam a i sve se vrti nekako oko nekih para a i stepeni su takvi a i orbisi pa ce onda sigurno imati neko drugo znacenje u simbolici venere razumes

vrh njegovog solarnog 5 polja pada na urana...znaci promena na planu ljubavi dece itd..osa natalne 12 kuce..kuce tajni izlazi u to 5 solarno polje i u njoj venera i mars koji su vladari ujedno..ali to je u uklestenoj kuci pa kontam da to nece ici tako glatko..a i u solarnu 11 padan natalna 5 koja je takodje uklestena..a i natalna 1 i natalna 7 padaju kao uklesteni znaci i kuce..hmm..bice tu problema ali ne samo po pitanju ove devojke i tog deteta..
kakvih ? :confused: ja mu necu praviti problem i ako sam povredjena

Mozda to sto on nije zavrsio stan u kom bi trebalo da zive a ona je trenutno kod svoje majke ?

lepo rece Supernova ovaj covek nece imati miran porodican zivot ...........ali zasto kad je voli i kad joj je napravio bebu?

Draga rekla si savrseno, ona je bogata i finansira ga ! kako si to videla? ps.upoznala sam je i sve joj rekla, ona nije imala pojma da je on takav a inace je ona finansijer stanova koji se vode na njegovo ime, treba da se porodi i ne zna sta da radi, mada kaze da nece da prekida i da hoce da zivi sa njim ali da mu se sveti polako...ma haos

Santijen
19-10-2010, 22:24
Draga rekla si savrseno, ona je bogata i finansira ga ! kako si to videla? ps.upoznala sam je i sve joj rekla, ona nije imala pojma da je on takav a inace je ona finansijer stanova koji se vode na njegovo ime, treba da se porodi i ne zna sta da radi, mada kaze da nece da prekida i da hoce da zivi sa njim ali da mu se sveti polako...ma haos

e hvala za feed back rekoh ti da se sve vrti oko love i venere ,tj nekretnina...ne znam dal je ali tip malo deluje ko krim varijanta a oni najcesce biraju devojke sa lovom ...usput so i mo su vladari njenog 2 polja, a njegovog 8 znaci tudji novac ovde od partnera ali i njegova spavaca soba..a moi so u muskoj karti cesto ukazuju na tajnu zenu a i venera je blizu pa ne znam dal da to tumacimo kao muza zenu iljubavnicu.....vladar 7 pada u njegovu 2 znaci lova i nekretnine preko braka ..ima jos dosta pokazatelja nemam vremena da nabrajam..a vladar njegove prve je u 12 a ti bi mogla biti ovde predstavljena ovim marsom i venerom u 12 kuci a dispozitor pl vladar kuce tajni otisao u konjukciju sa dc pa ce ga pluton polako preobraziti posto ga namuci:) a kako to pada u kucu novca bice verovatno debelo sankcionisan...a dispozitor saturn otisao u 4 i natalnu 10 pa ce i na porodicnoj lestvici karijere biti prestrukturiranja....moze se obratiti paznja i na stepene a posto nema fiksnih zvezda na karti malo je uocljivo da vrh solarne 12 kuce tajni pada na algola