šta ova osoba ima... [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : šta ova osoba ima...

selena
09-03-2010, 18:08
ovako ova osoba ima jedan veoma neobičan životni put..pa ako želi tko pogoditi kakav?

http://i43.tinypic.com/ohmlvs.gif

bilja
09-03-2010, 20:41
Bravo Selena;tako brate malo tema za vezbanje. Nemoj odmah odgovarati sta je u pitanju,samo sa to da a to ne. Pusti nas da se ispogadjamo. Evo pocinjem ja;
1)Da li je u zivotu kod njega naglaseno ono sto naglasava i karta 7,8,9,10,i 12 kuca?
2)da li je najnaglaseniji posao?
3)da li je taj posao vezan za inostranstvo i opasnosti?
Sa mog stanovista tesko je dalje utvrditi bilo sta dok ne vidimo da li je ovo navedeno pokazatelj koji govori da smo na pravom putu? Lupetati mozemo,naravno,ali necu.

selena
09-03-2010, 20:44
gornji dio karte jeste....
posao baš i nije..iako je jedno vrijeme boravila u inozemstvu....
obratite pozornost na 10 kuću ,na aspekte mjeseca i umetnutu djevicu...

bilja
09-03-2010, 20:54
Gledam gledam i ne vredi. Nemam resenje,a i sputava me pomisao da je osoba mlada da bi u tom zivotu moglo da se desi sta neobicno. Ajd jos jedan pokusaj
1)ne poznaje majku?

Majana
09-03-2010, 21:09
Pa ajd da probam.
7 kuća u Lavu, a vladar u 10. Možda ima veze sa javnošću, uticajan i moćan otac ili muž?
Menja mesto boravka, dom u inostranstvu.
Loši odnosi, neslaganje, roditelja?
Vladar 10 (karijera) je Jupiter u 9 (studije). Verovatno je završila fakultet, višu. A Jupiter u Škorpiji, dispozitor Mars je u 12, posao vezan za zatvorene mesta i simboliku Škorpije - ginekolog, laboratorija, patolog...
Al je tajanstveno :-)

Buby
09-03-2010, 21:39
Ovo je veoma slicna natalna mojoj...rodena je par dana nakon mene :) bas me zanima kakav joj je zivot bio. Ja sigurno necu pogoditi jer sam pocetnik ali imam slicnu kartu pa po tome mogu nesto lupiti.
I ona ima Ma90Sa, Ma90Pl, rChirona u 3 kuci u Biku, Ju u 9k, Sa i Pl u 8k, Ma u Jarcu u 12 kuci.

Ovi kvadrati sa Mo..hm..tu mi ovo ne izgleda najbolje jer kvadrat So i Mo-a svjedoci o svjesnom ponašanju koje je u sukobu s ponašanjem koje je potrebno za sigurnost. Vjerojatno problemi u braku roditelja. Neznam ta 7k nesto tu ima...ja bih nekako rekla (prevadam lupila:) da je vezano za majku i partnere).

Pa kakav god zivot da je do sada imala ovi divni aspekti sa So i Mc-om i Ur (vladarem njezinog AC-a) znace da ce ona svoj zivotni cilj svakako ostvariti. Vjerojatno samo mora pripaziti na taj Mo. Bar su tako meni rekli :)

zvjezdica
09-03-2010, 21:56
Hm, da se nije zaredila ili promjenila spol?

Majana
09-03-2010, 22:07

He, e ovo je baš originalno i zanimljivo! Svaka čast na povezivanju. Ali mislim da danas nećemo saznati odgovor.

Chither
09-03-2010, 22:45
Imam utisak da ona kroz posao, ili na neki drugi nacin znacajno utice na zivot velikog broja ljudi. Prva asocijacija mi je psihoanaliticar a sledeca politicar :)

zvjezdica
09-03-2010, 22:49
Pa znaš kako to gledam:

Ona je uran, a uran je u strijelcu u 9, dispozitor je jupiter opet u 9-kuća duhovnosti. Vrh 9 je u škorpiji, pluton u 8 zajedno sa saturnom. Možda duhovnost pa spoznaja smrti jako izražena.

A mjesec umetnut u 7 kući braka i partnerstva pa u kvadratu sa venerom i merkurom,a merkur je i mjesečev dispozitor, po tome bih rekla da nije zainteresirana možda za brak.

A ovo za promjenu spola: mjesec umetnut u 7 u djevici, umetnuta planeta se ne osjeća tu baš dobro, mjesec u djevici sklona analizama, dispozitor merkur-bezspolna planeta. I još mjesec u tim kvadratima, možda se ne osjeća kao žena. Jer mjesec je u trigonu sa marsom, a mars je princip muškarca. A mjesec u sekstilu sa jupiterom vladarom MC-a. Rekla bih da zapravo teži preobražaju u muškarca.

Neznam, to mi je onako upalo na prvi pogled. Mada sam još početnik pa.

Marlen
09-03-2010, 23:01

E to sam i ja pomislila, da je lezbejka, monahinja, ili mozda samo mnogo vezana za prijateljice?

selena
10-03-2010, 00:35
žena ima 3 sina...
nije završila školu...ima probleme sa sexualnošću ..i da utječe na živote mnogih jer je manipulativna...
posao obavlja u zatvorenoj ustanovi....
ima još...

zvjezdica
10-03-2010, 00:45
Pa dobro ovo što si napisala je sasvim normalan opis. Ništa čudno.

probleme sa seksualnošću donosi ovaj saturn i pluton u konjukciji u 8.

Mars u 12- čuvar u zatvoru ili ludnici.
jel možda promiskuitetna?

selena
10-03-2010, 00:48
ima malo problema tipa promiskuiteta...

cokolina
10-03-2010, 00:49
Usvojena to je prvo sto sam pomislila ili jako mlada otisla iz kuce drugo sto sam primetila saturn i pluton u 8 novac drugih ljudi mozda vezan za sexsualne usluge ali ima veze i sa nekom ustanovom jupi i uran u 9 nesto inovativno drugacije nema puno pravih prijatelja i kiron u III losa komunikacija......gledam jos posle!!!

Chither
10-03-2010, 00:52
Uh, kasnim, da,promiskuitet...mozda su deca od razlicitih oceva...do posla dosla "preko kreveta"?
I neki problem vezan za poreklo, oca...

Buby
10-03-2010, 01:43
Iskreno cure ostala sam bez teksta jer ja imam vrlo slican natal. Ja imam istog tog Sa i Pl u 8 kuci u konjukciji i nikada nisam imala nikakve probleme sa seksualnoscu osim sto mi je seks jako bitan ;)
Onda nisam uopce promiskuitetna i nisam imala puno veza vec sam jako ozbiljna u vezama (opet mjeseci su nam u drugacijim kucama ali opet). Onda manipulativna...ma joj ja sam naivna kao kruska i prijatelji me nerijetko iskoriste...pa sve nesto gadno vidjeste ...do posla preko kreveta...:eek:

cokolina
10-03-2010, 01:43
Mars u 12 mmmm interesantno moze biti skrivena agresija ili neka uniforma danju mama nocu uniforma ?koja?

Chither
10-03-2010, 03:13
Buby, karte vam na prvi pogled deluju zaista slicno ali cak i da zanemarimo taj Mesec koji je jaaaaako vazan, vrhovi kuca vam padaju u razlicite znake, pa ne moze nikako da bude slicno kada je vladar 8. kuce Ve ili Merkur i kada pravi opoziciju ili kvadrat ka Mesecu, pri tom i tvoj i njen dispozitor Meseca je Merkur ali njoj je 0 sa Ne a tebi nije...ima tu mnnoooogo razlike.

Buby
10-03-2010, 03:24
Buby, karte vam na prvi pogled deluju zaista slicno ali cak i da zanemarimo taj Mesec koji je jaaaaako vazan, vrhovi kuca vam padaju u razlicite znake, pa ne moze nikako da bude slicno kada je vladar 8. kuce Ve ili Merkur i kada pravi opoziciju ili kvadrat ka Mesecu, pri tom i tvoj i njen dispozitor Meseca je Merkur ali njoj je 0 sa Ne a tebi nije...ima tu mnnoooogo razlike.

Bas sam se zapalila ha?! :D Hvala ti Marijana 511...ja vidjela njezin natal pa sam se bas poveselila jer kao imamo slicnu kartu pa da vidim sta cete reci kad ono sve gore do gorega :p Cak sam odmah pitala sestru da li sam ja kao neki manipulator (jer mi sami nismo dovoljno objektivni) kad ona ma kakvi o cemu ti to :D Nisam bez razloga pocetnik :rolleyes:

PS-A i simpaticniji mi je bio naziv Svrca ;)

zvjezdica
10-03-2010, 03:30
a može biti da joj je roditelj predstavljen 10 kućom nesto ili umro čudnom smrti..ili pak da netko i ona sama ima problema ili imala je problema sa drogom.

nedda
10-03-2010, 08:51
ja bih ovome dodala da je vrlo verovatno da ova osoba ima ili ce imati nasledni zdravstveni problem.
Problem sa izrazavanjem emocija je sigurno prisutan, ali rekla bih da mozda i ima problema sa govorom ili vidom.

thalatte
10-03-2010, 14:12
Moguće da djevojka nema oca, jer je Me vl.4 u 10. i Sunce u 10.-oj pa ti to dođe kao da joj je majka bila i jedno i drugo, moguće psihički labilna osoba, a otac je nepoznat Mo0Ne , sestre ako ih ima su npr. također polusestre...:D ....l(da ju nije baka odgojila?)

Rano ostaje u 2.-om stanju Mo90Ve, vanbračno...

Zarađuje na nekavim stvarima koje su zapravo van zakona Ma u 12...vlada 2,.-om imovinom...ili nekako možda putem laži i nekih svojih sposobnosti-atributa..

ovaj Mjesec vladar 5. kuće ljubavnih veza u Djevici (usluge), umetnut (tajno, ne vidi se na prvu) u 7.-oj kući...moguće da joj je šef ljubavnik, možda i otac djece...

NOVICSLAVICA
10-03-2010, 14:34
da li je ova osoba MAG skidanje magije pre crne nego bele

nedda
10-03-2010, 15:17
Ima osnova, Slavice.

Mislim da bi stvarno bilo lepo da nam Selena kaze o cemu se radi.

loreley
10-03-2010, 16:10
blizu ste cure---;)

selena
10-03-2010, 16:17
pepuuu je sve složila čak i za djecu i šefa ....
njen je život od rane mladosti-12 godine vezan uz skandale i taj se trend nastavlja...sad trenutno uspješno izvodi da su joj muž i ljubavnik najbolji prijatelji...svaka čast cure!

zvjezdica
10-03-2010, 16:23
Dakle zaista ima problema sa promoiskutetnošću..i ja bih rekla velikih, jer meni ženska koja je u stanju izvodit takve gadosti tipa muž i ljubavnik najbolji prijatelji mi je zaista odbojna.

Jadna njena djeca i taj muž.

Ima li oca ili nema? Jel umro ili?

saandraa
10-03-2010, 16:28
hmmmm...ona ni nazna ko joj je otac ili? tj. otac odsutan iz njenog zivota

malo glupo ali da se ne bavi ona prostituciom?

thalatte
10-03-2010, 16:34
Sad sam gledala u knjižicu...vl. 5 u 7.-oj ako je ugržen tajni ljubavnici...Mjesec je u umetnutoj Djevici a dolazi iz 10-hefe..

Mene također posebno zanima dal ju je odgojila baka...npr...objašnjavam to osom 1-7

Ako je ona Uran u Strijelcu ,jedini aspekt koji ima je Jupiter koji i njime vlada...što ti dođe kao neki ''spasitelj'' jer u Sco pomaže al u zadnji tren kad je osoba već pred ponorom ....Taj Jupiter osim što dolazi iz 10.kuće (osoba koja je utjecala na natusa) vlada i nastavkom 1.kuće a tu bi bio npr.deda po majci...nasuprot tome je i Mjesec-majka ,također 7.-ma kuća bi onda bila baka po maminoj strani...

Kasnije kad ona sama postaje i taj Mjesec...onda se ponovo pojavljuje taj ''Jupiter'' što bi opet bio taj šef...

Pošto ima Ma vodenjaku i Uran joj je vladar Asc i Marsa....zato sam mislila da je vješta .....jer je Vodenjak napredan znak...zračan pa to više od svega ona sve sama svojim mogućnostima iscenira...

selena
10-03-2010, 16:50
iscenira sve-cijeli je njen život jedna velika laž..najbolja stvar je što u svakome skandalu ona ispadne nevinašce...
otac joj je zaštitnik u svim njenim lažima...
sad planira napustiti djecu i muža i odseliti ljubavniku...

saandraa
10-03-2010, 16:52
iscenira sve-cijeli je njen život jedna velika laž..najbolja stvar je što u svakome skandalu ona ispadne nevinašce...

znaci ima oca?

thalatte
10-03-2010, 16:54
sele i pritom će dobro zaraditi :D jel oće?

loreley
10-03-2010, 16:58
ne, ona to ne radi iz koristi nego čiste pohote;)

selena
10-03-2010, 16:59
nažalost hoće...kome nebi tome i sveci...

thalatte
10-03-2010, 17:04
Bit će da ju goni strast...zbog onog što su drugi već rekli...i taj Jupiter 60 Mars u 12 joj ide niz dlaku...jednostavno joj ide od ruke da uspije u namjerama, doslovno...

Al kasnije bi mogla zaglaviti...mislim možda taj Me0Ne90Mo

NOVICSLAVICA
10-03-2010, 17:28
Jao , jao Selena umori me za makar šta ... Takvih na tone po čemu je neobična .Pogledaj njene predispozicije .Vladar druge[ vrednosti i novca ]jeste u 12-oj ali egzaltiran u dobrom aspektu sa vladarem 6-te[ usluzne delatnosti ],losiji što je u devici ali solidan u 7-oj kući javnosti.Jupiter vladar 10-te[ karijera, najveće postignuće] podržava i vladara 2-ge i vladara 6-te, jeste Jupiter u škorpiji malo osakaćen i dobro se snalazi u opasnim stvarima i poslovima ,tako da je mogla naći bolji posao .Što kaze Zvjezdica nije njoj lako sa toliko malo mozga.

ZA Peppu sve pohvale na predikciji zaista si bila najbliža u proceni.Magije ima čim je nepismenuša ćapila šefa i sve ih zamanđija da ne vide dalje od nosa .FUJ..

selena
10-03-2010, 18:08
ostavimo sad ovu namiru evo karte jedne žene koja je zaslužila da se nađe ovdje...

http://i42.tinypic.com/2qx6uls.gif

posao koji obavlja...
porodični odnosi...
brak ili brakovi i karakteristike partnera...
jedan vrlo buran život....

zvjezdica
10-03-2010, 18:20
Na prvi pogled ili radi sa nekim umirućim pacijentima ili možda pomaže napuštenoj djeci, zlostavljanoj.

bilja
10-03-2010, 18:21
Sto ispljuvaste zenetinu - nevaljalice jedne!!!! Ha-ha!!!! Vidis da zena zna znanje iako je nepismena. Neko je napisao politicar,eee vidis samo politicar moze muza i ljubavnika drzati u prijateljskim odnosima.Tesko da ce joj neko doskociti i srusiti ovaj njen trigon,pali ova u inostranstvo.
Evo posto ste voljne za vezbanje jedna neobicnija karta pa neka neko postavi meni to ne ide od ruke. Pitanje za ovu zensku osobu je;
1)sa koliko se godina udala
2)koliko ima dece
3)da li je bila dobar ili los djak
4)opisite odnos sa ocem
5)brak
6)ima li brace i sestara
evo karta; 27.7.1980. split u 14h i 5 min posle podne.

selena
10-03-2010, 18:21
ok..žena je liječnica...

zvjezdica
10-03-2010, 18:23
Jedan muž bi mogao biti kockar ili pijandura, i to stariji..konjukcija neptuna i saturna u 2 kojeg će ona vjerojatno uzdržavati.

selena
10-03-2010, 18:25
ok koliko muževa te upučuje karta i ima li šta specifično uz te partnere?

zvjezdica
10-03-2010, 18:31
Pa vrh 7 u ribama. retro neptun u konjukciji sa retro saturnom u 2 polju, mutikaša, satriji, možd aga financijski ona uzdržavala..

2 brak. 9 u biku. vladar venera u 8...ako gledamo po derivacijskim kućama, onda je 8 njegova 12..a venera u ovnu u izgonu...neki kriminalac ili tip koji ima psihičkih problema. Možda završava u ludnici ili zatvoru.

selena
10-03-2010, 18:32
evo za bilju!

http://i39.tinypic.com/14e8kn5.gif

prvi suprug koji je ujedno i otac njene djece je psihijatar,stariji od nje mnogo-brak mu je bio krinka za njegovu homoseksualnost-nakon čega ga je ona ostavila....
sljedeća 2 partnera su oboje stariji ljudi ,koji su oba sad već pokojni....

bilja
10-03-2010, 19:01
Uh,izvinjavam se,nisam videla da je Selena postavila kartu,ova moja moze posle. Za ovu zenu mislim da je ipak srecnica,mnogo trigona i sekstila,karta se plavi.
1)porodicni odnosi;na prvi pogled sunce mesec u trigonu-roditelji se slazu,preko vazdusnih kuca-intelektualno slaganje,dispozitor suncev merkur ili ocev dispozitor je u sedistu u konjukciji s marsom-ostar um i jezik ali sve ukupno u trigonima njen otac je po ovom OK. Majka ili mesec je u trigonima,u vodoliji -humana zena ali dispozitor uran u kvadratu sa saturnom i opoziciji sa venero govori o velikim problemima u njenoj 28 i 49 godini.
2)brak-brakovi
7 u dvojnom,jupiter u dvojnom dispozitor jupiterov u dvojnom govori o vise od jednog braka. Ako pretpostavimo 2 braka reci cemo za karakteristike prvog supruga;krupan procelav obrazovan mladalackog izgleda ili mladji od nje,poslovan cvrst stabilan i zenskaros
karakteristike drugog;osecaj potpunosti,veran kasniji brak,seksualna privlacnost,takodje jak intelekt i ostar um,mladji ili mladje izgleda,vanbracna zajednica najverovatnije. Ne svidja mi se vl.drugog braka u 8 i u izgonu.

Sad cu se ubiti-znaci stariji partneri kakav promasaj.

selena
10-03-2010, 19:12
u 28 se razvela ,ali i upoznala čovjeka kojeg je izgubila u 49 godini...a koji je bio čovjek njenog života

Sad cu se ubiti-znaci stariji partneri kakav promasaj.
ali stvarno stariji -14 i više godina :D

bilja
10-03-2010, 19:35
E djavo da me nosi pogodi za 28 i 49 a romasi ovo. Ajde probajte malo ovaj moj primer,da ne bude da samo ja lupam.

NOVICSLAVICA
10-03-2010, 19:56
Biljo naj bolja si !!! uspela si da me nasmejes i oraspolozis ja posle" carice"
davalice, prljavice nesmem glavu da promolim .

nedda
10-03-2010, 22:10
Za ovu zensku koju Selena navede - po karti ja bih tesko to pogodila. Valjda smo navikli da na forumu ne vidjamo ljude koji tako direktno sprovode energiju planeta u zivot - to mu valjda dodju nizi tipovi :( A da karta ima vise potencijala - ima. I dalje stojim iza toga da zena ima nasledne probleme sa zdravljem - mozda posto je mesec umesan kroz psihicke probleme koji se tako ocrtavaju u njenom zivotu? Ne znam...
A mesec je u sedmoj kuci...u javnosti...zasto uopste drugi ljudi znaju ko joj je ljubavnik ?!?

Sto ispljuvaste zenetinu - nevaljalice jedne!!!! Ha-ha!!!! Vidis da zena zna znanje iako je nepismena. Neko je napisao politicar,eee vidis samo politicar moze muza i ljubavnika drzati u prijateljskim odnosima.Tesko da ce joj neko doskociti i srusiti ovaj njen trigon,pali ova u inostranstvo.
Evo posto ste voljne za vezbanje jedna neobicnija karta pa neka neko postavi meni to ne ide od ruke. Pitanje za ovu zensku osobu je;
1)sa koliko se godina udala
2)koliko ima dece
3)da li je bila dobar ili los djak
4)opisite odnos sa ocem
5)brak
6)ima li brace i sestara
evo karta; 27.7.1980. split u 14h i 5 min posle podne.

Evo, mogu ja malo da lupam ovde. Bas nikada ne pristajem da razmisljam o horoskopima dok ne cujem bar rec-dve o ljudima, ali ovo izgleda stvarno kao dobra vezba!
U svakom slucaju, zabavno je :D

Evo, redom...

Udala se za nezrelijeg, lepseg tipa. Velika ljubav - zbog plutona, ali je mozda strast posle splasnula. Nije bila preterano los djak, ali moguce da je napustila skolu zbog udaje.
Odnos sa ocem - ovi kvadrati upucuju na probleme sa njima, a sam merkur u simbolici oca? Hmmm...i u osmoj kuci...Mozda je otisao rano?
Mozda dvoje dece sve ukupno? Mada, ima ona jos vremena...

Za bracu i sestre ne znam - saturn je tu, a i mesec. Ako ih ima, sigurno ih mnogo voli.

bilja
11-03-2010, 13:33
Odgovor za Nedu-tacno je da je napustila skolu u 7 razredu od svega navedenog. Mislim da bi bilo pregledno da odgovore dajete pod 1,2,3.... i objasnite astroloski zasto mislite to sto mislite da bi i drugi razumeli.

thalatte
11-03-2010, 16:08
1) Moguće da se udala rano ,tipa mislim 20 godina i to u trenutku kada joj je Saturn prelazio preko Venere koja vl.7.kućom i natalno je u kvadratu sa njim...onda bi to bio stariji partner,mada Venera je u Blizancima,hm..
kako Mars dolazi iz 11. mogao joj je biti i prijatelj...a vrlo lako moguće da već bio oženjen kada su se sreli...

4.) Otac....tu se dvoumim;

1.moguć) Majka kao 10 Vl.Merkur u 8. da je umrla ranije i da se otac brine za nju u kasnijim godinama, otac vremenom postaje sve teži i hladniji...

2,)moguć da otac kao figura izostaje...jer opet imam vl.4 u 10,pa je majka kao i jedno i drugo...Merkur kao vladar u 8. možda ranije otišao ili samo odsutan, a ta bi priča onda podržala Ve90Sa da ona zbog nedostatka očinske figure traga za starijim muškarcima...

5.) Brak...hm...mislim loš i težak...moguć razvod Ve90Sa, So180Mo , Ve150Ur,Vl 7. u 8., ili udovištvo... ona se ponaša nepredvidivo i nemirno Ur na Asc, ali je pod vladavinom muža Ve vlada Marsom....da li će ju on uspjeti zadržati?

Ne znam....tu ima previše mogućnosti :D Možda mi danas nije dan...

ginger
11-03-2010, 16:17

hehe..merkur 0 neptun i još u strijelcu

mars 90 pluton

jupiter u centru karte u 9, i stelij u strijelcu

:D:D

ginger
11-03-2010, 16:19
evo za bilju!

svugdje gdje je saturn 90 venera tu su i stariji partneri

:rolleyes:

bilja
11-03-2010, 17:40
Odgovor za pepy
Tacno je ovo pod 2 za oca ,napustio ih ali uz dogovor otisao kod sestre u nemacku i naravno tamo se ozenio. Prosle godine se pojavio akon 16 godina. Tacno je da je bio razvod. Hajte deca brak i godina udaje? mlada osoba a mnogo dogadjaja

NOVICSLAVICA
11-03-2010, 20:22
Kad završimo analizu Biljinog primera natalne karte zamolila bih članove da pokušaju da vide šta ova osoba ima ??.. Rodjen je 10 oktobra 1978 god u 13 h i 05' [ako bi neko postavio kartu ja ne znam]Zovemo ga primer br 4

zvjezdica
11-03-2010, 21:07
DJECA: vladar 5 je mars u 11 u konjukciji sa plutonom koji je vladar 12 i asc. Rekla bih da je možda tajila trudnoću od nekoga ili je imala poteškoća sa istom. Svakako je trudnoća promjenila njezin život i bitno utjecala na nju.

Izvjestan je i pobačaj ili rođenje mrtvog djeteta, jer je mars u kvadratu sa merkurom, vladarom 8 kuće.

A i dispozitor marsa je venera u blizancima u konjukciji sa vrhom 8 kuće. Možda ima blizance?

Što se tiče muža, pa venera u blizancima daje otvorene ljude, možda nekad sklone flertu, u 8 kući možda partner dobro matrijalno situiran?Venera kvadrat saturn- stariji, opozicija neptun ( vladar 4) - varanje, ali i mogućnost alkoholizma i opijata. U trigonu sa plutonom ( vladar 12 i asc) - rekla bih da ih jaka privlačnost drži na okupu.

A godine kada se udala, pa vjerojatno kada je saturn tranzitirao njezinu veneru, vladara DC-a, a to bilo negdje možda 18 godina?

bilja
13-03-2010, 20:37
Hm,niko vise ne odgovara,izgleda kad se treba vezbati nece niko. posto tema gubi smisao kao i obicno ja cu odgovoriti posto je zanimljivo. Zena se udala sa 14,5 godina. U prvom braku dvoje dece koji su ostali sa ocem (sin i kcerka),a ona je otisla i udala se za drugog coveka. Decu nije vidjala,kaze ne dozvoljavaju joj (mada kada nesto istinski zeliss ko ti moze zabraniti,al nije moje da sudim). U drugom braku opet dvoje dece koja ce takodje uskoro biti napustena. Njen odnos sa ocem;napustio ih je i otisao za nemacku kad je imala 10 god. Ima jednog brata. Inace fizicki izgleda ko devojcica i niko ne bi rekao da je cetvoro dece rodila.
To je to

thalatte
13-03-2010, 21:07
Pa ja sam i mislila da se možda udala u tim godinama pošto si rekla da je ostavila školu...ali nisam vidjela kako bi to rekla u karti..

loreley
14-03-2010, 00:38
udala se sa 19 godina,ima muza od 30 gdoina i troje sinova..te niz abortusa iza sebe..

zvjezdica
14-03-2010, 03:33
ja sad ne razumijem za koga je bilja dala odg, a za koga loreley?

Dajte vi koji postavite karte, kada mi odgovorimo, citirajte naš post i odg što smo pogodili a što ne. Jer ovako, ja ispišem poduži post, na kraju neznam tko odgovara kome i na što. Sve je u neredu. I ako smo napisali nešto vezano za financije ili dobru situiranost partnera onda nam odgovorite na sve što smo napisali, jer ćemo samo tako naučiti, u protivnom enma smisla. Ja pišem o financijama a uopće ne dobijem povratnu informaciju.

:)

thalatte
14-03-2010, 09:56
evo za bilju!

Pa ja mislim da svi pričamo o ovom biljinom primjeru....nema drugog primjera..

tJ. postavila je SlaviCaNovic još jedan datum...ali nismo još napravili kartu...

Evo primjer broj 4 koji je ponudila Slavica da se tema ne zaledi i ode u zaborav. Slavice stavila sam Beograd pošto nije pisalo mjesto rođenja...:)

http://i39.tinypic.com/mt5ztj.gif

NOVICSLAVICA
14-03-2010, 12:53
Peppu- mislim da je ok .Ascedent osobe br. 4 počinje na 13 * jarca .Primer je dat pošto Mile Dupor tvrdi kako se čovek može preći u analizi i otići u pogrešnom pravcu. Da ne poznajem tu osobu bila bih jedna od tih.Neću vas dugo držati u neizvesnosti jer mi je to malo i degutantno .Samo za učenje i da vidimo šta može biti pokazatelj sudbine ovog milog mladića.[majka mladića rodjena 14 11 '55 g ,otac 09 12 '54 g u N Sad.]

bilja
14-03-2010, 18:32
ja sad ne razumijem za koga je bilja dala odg, a za koga loreley?

Dajte vi koji postavite karte, kada mi odgovorimo, citirajte naš post i odg što smo pogodili a što ne. Jer ovako, ja ispišem poduži post, na kraju neznam tko odgovara kome i na što. Sve je u neredu. I ako smo napisali nešto vezano za financije ili dobru situiranost partnera onda nam odgovorite na sve što smo napisali, jer ćemo samo tako naučiti, u protivnom enma smisla. Ja pišem o financijama a uopće ne dobijem povratnu informaciju.

:)
dala sam odgovor na pitanje o zeni koje sam postavila.

zvjezdica
14-03-2010, 19:29
Da ali općeniti odgovor si dala, a neznam dal je točno ono što sam opisala partnera njezinog..jel barem jedan bio takav?
Mislim ako već pišem, i ako već znaš, bilo bi dobro da odg da vidim koliko toga sam uspijela povezati :)

bilja
14-03-2010, 19:55
Da ali općeniti odgovor si dala, a neznam dal je točno ono što sam opisala partnera njezinog..jel barem jedan bio takav?
Mislim ako već pišem, i ako već znaš, bilo bi dobro da odg da vidim koliko toga sam uspijela povezati :)

pogodila si za partnere,obojica su stariji i alkoholicari,takodje nasilni zbog ceg ni ona ne ostaje duzna. Danas je muza raspalila poklopcem sa pasulja ha ha.

Peppu- mislim da je ok .Ascedent osobe br. 4 počinje na 13 * jarca .Primer je dat pošto Mile Dupor tvrdi kako se čovek može preći u analizi i otići u pogrešnom pravcu. Da ne poznajem tu osobu bila bih jedna od tih.Neću vas dugo držati u neizvesnosti jer mi je to malo i degutantno .Samo za učenje i da vidimo šta može biti pokazatelj sudbine ovog milog mladića.[majka mladića rodjena 14 11 '55 g ,otac 09 12 '54 g u N Sad.]

Ne razumem koja su pitanja vezana za "milog mladica"?

NOVICSLAVICA
14-03-2010, 20:20
Primer br 4 pitanje ; Zdravstveno stanje ?

ginger
10-06-2010, 23:21
ajde molim vas (jer više ništa ne razumijem ovdje) refreshajte karte-postavite ponovno link na kartu sa prethodne stranice (posta) i pitajte šta da pogađamo. tema je zanimljiva i šteta da padne u zaborav.
;)

NOVICSLAVICA
10-06-2010, 23:58
Pa ja mislim da svi pričamo o ovom biljinom primjeru....nema drugog primjera..

tJ. postavila je SlaviCaNovic još jedan datum...ali nismo još napravili kartu...

Evo primjer broj 4 koji je ponudila Slavica da se tema ne zaledi i ode u zaborav. Slavice stavila sam Beograd pošto nije pisalo mjesto rođenja...:)

http://i39.tinypic.com/mt5ztj.gif

GINGER-primer br 4 kartu je postavila PEPUUU Mladic je '78 godiste pitanje;fizicko i
mentalno zdravlje mladica...?????
pokazatelji.

cokolina
11-06-2010, 00:10
dra pokusam ali samo na brzinu neke poteskce sa govorom zato se bacio na pisanu rec radi mozda nesto sa kompljuterima i tako i a inostranstvom gubitak neke osobe ga dosta promenio bavi se nekom vrstom i javnog posla ,vrlo harizmatican..!!!!!!!!!!!

ginger
11-06-2010, 00:22
GINGER-primer br 4 kartu je postavila PEPUUU Mladic je '78 godiste pitanje;fizicko i
mentalno zdravlje mladica...?????
pokazatelji.

hvala :)

joj..psiha je zeznuta ovdje

neznam točno šta ali nije jednostavno

dok za fizičko zdravlje postoji druga priča- saturn je u djevici i ima relativno dobre aspekte (ako izbacimo ovog neptuna) i sunce je u konjunkciji sa Pl i toje dobro-daje oporavak kada ga svi otpišu (najprije mora "odradit" zdravstveni problem)

sve u svemu -psiha je ovdje koja stradava..tijelo je manje ugroženo

mars (ako ćemo promotrit kao naturalnog vladara 1 polja tj fizionomije) mu nije loš- separacija sa jupiterom od velike razlike ..ipak separacija... ali je u Sco i sa Ur
oboje jaki u znaku

ostali?

NOVICSLAVICA
11-06-2010, 01:57
COKOLINA-Ako si pisala o primeru br 4 tacno je samo problem sa govorom nema javnu karijeru Ako se slazete da idemo postupno i ujedno ucimo
Mladic ima usamljenu planetu [mesec]A tumacenje usamljene planete [SINGLITON] glasi ,,Usamljena planetapredstavlja planetu koja se usamljeno nalazi na jednoj strani u odnosu na ostalih 9 planeta koje su od nje odvojene horizontom [kao u ovom slucaju] ili osom ic-mc. Ova planeta deluje u fazama promenjivo,cesto fokusirajuci svu paznju na sebe,a zatim opet bivajuci sasvim zapusteno i neaktivna.U odredjenim tranzitima i progresivnim periodima ta planeta zna da odjednom preokrene svu paznju na sebe i da osobi dramaticnopromeni zivot za 180* ,dok u nekom drugom periodu ona potpuno miruje. Vrlo je vazno obratiti paznju koga ova planeta u horoskopu direktno predstavlja [kroz vladara kuce i esencijalnu vladavinu] Jer ce kroz osobu u datoj simbolici dolaziti do tih naglih preokreta i promena-sto cini sustinu i jednu od najvaznijih karakteristika osoba sa singltonom.
Ukoliko je singliton licna planeta, natus ce vise svesno ziveti kroz prirodu i simboliku te planete kontrolisuci je ,dok ukoliko se radi o Jupiteru ili Saturnu uglavnom ce drustvene okolnosti biti te koje ce kontrolisati ovu planetu i sposobnost osobeda preuzme kontrolu nad ovom planetom je bitno umanjena,pa joj se stvari simbolizovane pricom koju planeta nosi- uglavnom dogadjaju.
kada se radi o najdaljim planetama u SINGLITONU-osoba nema nikakvu kontrolu nad tom planetom, vec se dogadjaji koji su ovom planetom simbolizovani osobi jednostavno dogadjaju.""
IZ UDŽBENIKA DR LEA IMSIRAGIC
U ovom slucaju imamo usamljen MESEC kaze vrlo je vazno koga ova planeta u horoskopu direktno prestavlja [ kroz vladara kuce i esencijalnu vladavinu ] Tj. vladar kuce je Saturn vladar asc. koji je otisao u osmu kucu [ pomoc drugih ljudi] u znak device .I dalje Saturn vladar asc kvadrira Neptuna vladara druge kuce [vrednosti i novca] A dispozitor Neptuna [Jupiter iz sedme kuce javnosti pravi opoziciju sa Mesecom u prvoj kuci [fizicko telo i konstitucija ]
Pokusacu sutra biti jasnija .

nedda
11-06-2010, 21:41
Slavice, zeljno iscekujem nastavak :)
I primer ako imas. I tvoja iskustva sa tumacenjem...
Posle mogu da prikazem kako se taj Singliton Mesec odrazio u mojoj krati i karti moje sestre (obe ga imamo)

ginger
11-06-2010, 21:49
jel se može uzeti u obzir kao singlton planeta koja je na samoj osi? (sve ostalo važi jer je os ta koja dijeli tu planetu od ostale "ekipe")

cokolina
11-06-2010, 22:24
Novoslavice odlican tex mislila sam da je popularan bar u svom okruzenju ima tu nesto jupiU VII u lavu nemora znaciti da pojavljuje na televizije a kao sto vec rekla a kako je taj usamljeni mesec u kvadratu sa kironom u III koji gvori o problemu sa govorom pomislila da mozda gubitak neke osobe vrlo uticao na njega a ti napomene u texstu da kod ovog primera jedna osoba ima uticaj na njega nesto sto mi je uasno ostavlja utisak gledajuci ovu kartu ma da napominjem kao i prosli put vrlo sturo da nekeko soba to jes natus ide od genijalnosti nekog svog unutrasnjeg sveta pa do totalne gluposti neznam kako da opise ovo ali dal ti to bilo sta govori ti ces bolje znati jer prepostavljem da poznajes osobu,zbog neptuna u Xi mozda malo neshvacen pogresno tumacen ponekad problem da shvati i samog sebe i sve mi ukazuje a ima neke veze a inostranstvom ?????

mirab
11-06-2010, 23:27
Ne znam da li je zavrsena vezba sa primerom br.4 koji je postavila NOVICSLAVUCA,ja bih rado postavila drugi primer za vezbu i rado bih pratila vasa tumacenja, sa mojim odgovorima.Licno ne znam postaviti kartu da je tumacimo(vezbe radi) ali dacu datum Zenska osoba, 27.11.1970. u Somboru u 3 casa i 45 minuta.Njen zivot je problematican, ima mnogo dogadjanja u svakoj oblasti njenog natala; mnogo simbolike za tumacenje...,pa da probamo,ako se slazete?

nedda
11-06-2010, 23:50
Nismo jos zavrsili, rekla bih.

Sto se tice primera br. 4, verovatno da njegovi problemi imaju neke veze s jednim roditeljem?
Nesto mi nije logicno da vezujem za brak ili javnost (sto Slavica vec rece da nije), iako mesec dolazi iz 7. polja. Jedino jos resenje bi bilo sistemom derivatnih kuci da kazemo: zbog teceg brata/sestre, ili nekih predaka.
Mislim i da je ovaj mladic preosetljiv, po svim merilima, pre svega emotivno.

NOVICSLAVICA
12-06-2010, 00:20
Neznam sta da vam kazem a da me ne izgrdite bas jako.mladic sa ovim podacima postoji i to je sin moje prijateljice kojeg je Cokolina sasvim dobro prediktovala.Jos sinoc sam primetila da nesto ne stima DATUM RODJENJA DALA POGRESAN .MLADIC JE RODJEN 05 -10-1978 god u Srbobranu.
Zbog moje neozbiljnosti slazem se da predjemo na primer br 5 koji je postavila mirab Mladic o kojem sam htela da analiziramo boluje od DAUNOVOG SINDROMA poznatija terminologija mongoloid .Molim vas za oprostaj zaista je bilo nehotice [Mile Dupor je dao primer kako se presao u analizi i tek kad je video dete shvatio je da je u pitanu kako se on posluzio jednim za mene neprihvatljivim terminom idiot znam da u medicini koriste i taj termin.Jos jednom se izvinjavam pozz

cokolina
12-06-2010, 00:23
Dal to znaci da ja pogodila za ovog 1 a ti pogresila datum za mladica sa daunovim

ginger
12-06-2010, 00:23
Ne znam da li je zavrsena vezba sa primerom br.4 koji je postavila NOVICSLAVUCA,ja bih rado postavila drugi primer za vezbu i rado bih pratila vasa tumacenja, sa mojim odgovorima.Licno ne znam postaviti kartu da je tumacimo(vezbe radi) ali dacu datum Zenska osoba, 27.11.1970. u Somboru u 3 casa i 45 minuta.Njen zivot je problematican, ima mnogo dogadjanja u svakoj oblasti njenog natala; mnogo simbolike za tumacenje...,pa da probamo,ako se slazete?

ajde

ovaj primjer 4 je izgleda gotov

ajmo dalje :)

cokolina
12-06-2010, 00:28
da nebude greske u 3 i 45 ili 15 i 45

NOVICSLAVICA
12-06-2010, 00:37
COKOLINA -JESI za primer br 1 to je to otac mu je umro 2002 god .Bio mu je autoritet razume se u tehniku voli motore i bajker je u nekom klubu deluje da nema ni brige a mi se pitamo da li tu ima nesto od pameti imaju dvoje dece a i zena jos gora sto se tice motora.Inace muca kao sto mu je i otac mucao
Ovaj primer nije specifican niti primer za ucenje nego tebi objasnjenje .

cokolina
12-06-2010, 00:46
Ma ja to samo proveram dal sam ja blesava ili sta jel svi kao psihicki problem a vidim da je mali inteligentan i vispren samo malo mozda van svog vremena ali mislim da bi bila zanimljiva karta za decaka sa daunovim oni imaju izuzetnu intuiciju da namirisu osobu osete impulse jako su hipersenzitivni unutrasnja inteligencija ako tako mogu da kazem je jaca nekgo kod nas normalnih?????Negde kao kod slepih bog uzeo vid dao osecaj u prstima pojacan sluh...znas nasta mislim,elem imala ja stranku koja stano dolazila kod mene i sa sobom dovodila sina koji ima daunov sindrom on regularno sedne na klupu naspram saltera red ogroman ja nevidim nista ubi se od posla i samo u jesnom trenutku pogledam u pravcu njega o on ozaren kao da je video neznam koga tacno je znao da ga ja gledam pogledi se susreli a njemu osmeh od uva do uva i mase srce moje tako mi je neki osecaj bio u dusi ja to nemogu opisati kao da nista cistije i lepse nisam videla tog dana!!!!!!!

NOVICSLAVICA
12-06-2010, 00:57
Upravo tako ciste duse .Radila sam sa takvom decom.Evo ti i vreme 05- 10 1978 u 01h 05' pm u Srbobranu .PLanete usmerene gore druga kuca puna [dobija mat.nadoknadu]mozda zbog toga.Ali se vidi ne povezanost planeta .

cokolina
12-06-2010, 01:01
bas cu da bacim pogled hvala na informacijama!!!!!

cokolina
12-06-2010, 14:09
Upravo tako ciste duse .Radila sam sa takvom decom.Evo ti i vreme 05- 10 1978 u 01h 05' pm u Srbobranu .PLanete usmerene gore druga kuca puna [dobija mat.nadoknadu]mozda zbog toga.Ali se vidi ne povezanost planeta .

NOVOSLAVICE da nisi zeno opet pogresila izrazena mu je 10 kuca par po ovim podacima sto si dala neptun na vrhu 12 kiron u biku u IV porodica pati
Lilit u jarcu u I,lilit u kvadratu sa suncem u kvadratu sa merkurom,neptun u saxsilu sa merkurom izrazena unatrasnja svest ono o cemu sam pricala fortuna u 1 trebalo je da se rodi mesec konjukcija venera psihicki teret osecajnost,e proveri dal smo se razumele pliz!!!!!!!

NOVICSLAVICA
14-06-2010, 22:26
Cokolina-Mislim da je za tebe ovo super vezba, dostigla si nivo uocavanja da nesto nije u redu Pitala mladicevu majku ponovo za datum i evo konacno tacni podaci Mladic je rodjen 10-10-1978 god u 13 h i 05' u Srbobranu .
Hvala na strpljenju .[Pogledaj i moj intelekt valjda prelazi 75%]

cokolina
14-06-2010, 22:34
pa bas si me isetala e jel ovo provera il sta majke ti ako me nisu proverili do sad ti jei al junacki sam se drzala moras priznati zvirnem pa pisem pozdrav!!!!!!!!!

selena
10-08-2010, 18:48
evo karte mog supruga-kad njemu vidite mogućnost rastave braka i dal uopšte postoji...
7 mu je u blizancima koji označavaju dva braka...a vladar 7 mu je u 8 na 29 stupnju raka u konjukciji sa mjesecem-i taj merkur bi mogla biti ja....
ima li on išta zanimljivo u karti -ja sam kroz tranzit urana kroz svoju 7 malo presubjektivna pa vidim ono šta bi meni pasalo:bash:
molim za malu pomoć?:( :(

http://i38.tinypic.com/2zqsphw.gif suprug

:eek: :eek: