Moj natal: lav-lav [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moj natal: lav-lav

Havoc
07-03-2010, 21:16
Pozdrav svima! :-)
Moze li neko da mi nesto kaze o mome natalu,karaktersticnim stvarima ?
+ ima li ovde potencijala za bavljenjem astrologijom ?
i poslednje,ali nesto sto me najvise zanima je zivot i rad u inostranstvu?!
Inace zadnjih par godina radim van granica Srbije i to 3-4 meseca godisnje,van moje struke.Sada bih pak zeleo da ostanem na duze...

gasimetrija
11-03-2010, 08:46
Ciao Havos,
prva kuca pocinje u Lavu-vladar Sunce otisao u 12. kucu,ali ostaje u svom sedistu u Lavu.Imas zaista mogucnost bavljenja ezoterijom,i naravno astrologijom,a to nam govori i da si vernik.
Suvladar Merkur,takodje u svom sedistu u Devici,inteligentan si,a i Venera u 1 .kuci...ti si veoma upadljiv,lep,komunikativan mladic.Ipak nisi tako otoren kako to drugima na prvi pogled izgleda,vec tvoje poverenje treba da se zasluzi.
Zbog saturna u 3.kuci,budi oprezan u saobracaju,posebno od vozila velikih po gabaritu,kamiona...
Po natalu imas u 4.kuci(koja pocinje Skorpijom,vladar Pluton otisao u 3-putovanja)suvladar Jupi u sedistu,u strelcu-mislim da ti je dato da drugu polovinu zivota provedes u inostranstvu.A posto ti je Sunce u 12.kuci,to mi govori da bi za tebe bile najbolje prekookeanske zemlje.
Dalje o tome govori i 6.kuca,koja pocinje u Jarcu,a drugi deo je u vodoliji ciji je vladar Uran u Strelcu- to znaci posao u inostranstvu,cak vezan za neki vid elektronske komunikacije (posto je u konjukciji sa Jupijem)za siroke mase,nesto na veliko...
Nisi pitao za brak,ipak evo...
7.kuca pocinje u Vodoliji,vladar Uran otisao u strelca,i u konjukciji sa Jupijem,znaci prva zena definitivno iz inostranstva,i prilicno imucna.;)
Uzmi me sa rezervom,pocetnik sam.:)

Majana
11-03-2010, 09:45
10.(profesija, karijera) počinje u Biku (fiksan, zemlja). Mislim da je posao okrenut sebi, tj tebi. Vl Venera je u 1. Venera u 1. daje lepotu, kreativnost, ljubav ka umetnosti. U tvom slučaju, Ve opisuje i tvoju profesiju.
2. u Devici, vl. otišao u 1, pored naše lepe Ve, i gradi konjukciju sa njom. Me opisuje način na koji stičemo novac, a on je u 1, dakle ti ćeš sam sebi ceo život biti svoj gazda. Me je u svom sedištu, znači lako ćeš stvarati novac.
Me0Ve pokazuje da su profesija i tvoj novac usko povezani.
6 (posao koji obavljamo), počinje u Jarcu, dakle obavljaćeš ga vredno i disciplinovano. Vl Saturn je u Vagi, u egzaltaciji, i njemu je lepo u 3 (putovanja, komunikacija),a Saturn ima i sekstil sa tvojim novcem (ME)
Da rezimiramo radićeš ono što voliš (Ve), pritom i lako zaradjivati,(Ve120MC) a mislim da je posao vezan za lični izgled ili talente, u kombinaciji sa dosta komunikacije i putovanja. Manekenstvo, muzika, u principu lep posao.
Neptun (mašta, kreativnost) u 5. (zabava, umetnost, zadovoljstva)- imaš talente, a NE120ME(novac) verovatno ćeš i zaradjivati talentima, a još nam i Ne dolazi iz 8, dragi moj ja gledam u umetnika, zar ne ;)

uranija
11-03-2010, 10:39
ovde je jaka trgovina po meni,vladar 6.-e je saturn u 3.-oj u konj sa plutonom,sredstva za informaciju,profesor u osnovnoj skoli,venera u devici je lepa ali usamljena ali sa neptunom u 5.-oj malo teze,mozda je rec o nekom talentu,lepo ti je sunce u 12.-oj,zaista,vidis ono sto drugi ne vide,puno interneta

Havoc
11-03-2010, 15:14
Napokon da i moj natal postane aktuelan.
Sve u svemu hvala vam na tumacenju,a sto se tice odgovora
stvari manje vise stoje kao sto ste mi napisali.
Prvo za G.Sutanovca.
Svidja mi se nacin na koji si mi istumacio natal.
Dosta je tu stvari pogodjenih,pa i do onog dela da ima stidljivosti u meni
iako tako ne izgleda na prvu loptu.
Uglavnom to zavisi od ljudi koje upozbajem i sam taj pocetak kada upoznam nekoga.
Retki su oni koji mi nisu rekli da sam povucen,rezervisan ili cak i arogantan(po mome ponasanju zakljucivali da sam pre rak nego lav),a tek nesto kasnije s vremenom uvideli da sam zapravo susta suprotnost.
Sto se tuce saobracaja,recimo da intuitivno
me navodi da izbegavam da vozim.
Cesto sam imao probleme u saobracaju.
Sto se tice tih zemalja tipujem na Ameriku ili Austrsliju,a kako su mi pojedini isugerusali pa i Novom Zelandu.;-)
Sto se tog dela za moj rad preko,ukratko nadam se.:-)
Sezonski rad u Gr poslednjih par godina je tome jos vise doprineo.
Prosto mi je nezamislivo koliko sam se tamo bolje isecao nego ovde u Srbiji.
Elektronske komunikacije kazes,pa blizu si.
Apsolvent sam na masinskom fakultetu.
Prosto da ne poverujes.

gasimetrija
11-03-2010, 15:22
Drago mi je.... da i ja nesto pogodim!:)

Havoc
11-03-2010, 15:33
Za Majanu:
Prosto je zanimljivo koliko mi mnogi vide vezu sa umetnoscu,a da sam ja zapravo masinac.;-)
Tu bih mogao da kazem da mislim za sebe da imam dosta istancan ukus za lepo,za muziku i sl.stvari.
Sto se tice dela gde kazes da cu biti sam avoj gazda,pa nadam se da je tako,jer sam jedan od onih koji ne trpi autoritete.
Gotovo uvek im se suprostavljam.:-))
Sto se tice lakog stvaranja novca,pa sta znam.
Jednostavno od kada sam poceo da sam za sebe zaradjujem za zivot poceo sam najbolje da zivim.Kud cu lepse od toga.
Inace posao vezan komunikaciju i dosta putovanja,to je ono o cemu oduvek mastam.:-)
Za Uraniju:
Sto se trgovine tice,nisam nikada o tome razmisljao...mozda pak i bude u buducnosti,ko zna.
Nego kako mislis da je Devica usamljena i zasto je po tebi Neptun toliko los u 5.kuci??
Za ovu zadnju recenicu bih se slozio;-)

Majana
11-03-2010, 16:40
Što ne znači da nemaš talenat, mislim da ćeš ga vremenom otkriti i spojiti lepo i korisno ;)

zvjezdica
11-03-2010, 20:32
Što se tiče veza prije braka.Vladar 5 je jupiter u 4 u svm sjedištu u konjukciji sa uranom koji je retro i ujedno vladar i tvog DC-a.

Možda naglo ulaženje ili prekidi u vezama, mogu biti i neke neobične ljubavi.

I neptun retro u 5 mi se baš i ne sviđa, može donjeti prvare, laži, obmane. A ako gledamo da ćeš jednog dana biti otac, onda taj neptun isto daje poteškoće sa djetetom.

Jupiter ima opoziciju na tvoj mjesec, koji je vladar 12. Tajne u vezama ili skrivene veze od javnosti. Možda jednostavno ne pronalaziš djevojku koja bi te emotivno zadovoljila.

Retro neptun je tu došao u 5 iz osmog polja, moguće da ti je seks jako bitan ali da tu nastaju neke razmirice vezane za to.

Jel išta od ovoga?

Havoc
11-03-2010, 23:03
Što se tiče veza prije braka.Vladar 5 je jupiter u 4 u svm sjedištu u konjukciji sa uranom koji je retro i ujedno vladar i tvog DC-a.

Možda naglo ulaženje ili prekidi u vezama, mogu biti i neke neobične ljubavi.

I neptun retro u 5 mi se baš i ne sviđa, može donjeti prvare, laži, obmane. A ako gledamo da ćeš jednog dana biti otac, onda taj neptun isto daje poteškoće sa djetetom.

Jupiter ima opoziciju na tvoj mjesec, koji je vladar 12. Tajne u vezama ili skrivene veze od javnosti. Možda jednostavno ne pronalaziš djevojku koja bi te emotivno zadovoljila.

Retro neptun je tu došao u 5 iz osmog polja, moguće da ti je seks jako bitan ali da tu nastaju neke razmirice vezane za to.

Jel išta od ovoga?
Ne mogu reci da mi se svidja ovo sto sam procitao,ali sta je tu je.
Sto se tice brzog ulazenja ili izlazenja iz veza,mogao bih potvrditi za ovo drugo.
Cesto me ponese neja euforija,pa je shodno tome takav ishod sa brzim/naglim zavrsetkom neminivan.
Mozda je i ta moja zaljubljiva priroda kriva za to.
Veze koje sam do sada imao nisu bile neobicne,cak naprotiv.
Moje misljenje za taj Neptun retro u 5.kuci znaci da na kraju neke veze sam ja bio taj ko je izneveren.
Takva situacija me je toliko ojacala da skoro vise i nerazmisljam da imam ozbiljnu vezu.
Nego sta konkretnije,taj aspekt Mo opozicija Ju znaci,odnosno te tajne u vezama sa cije su strane
da li ja tu tajim ili...???
Do sada sam imao 2. Tajne veze od po mesec ili 2 i to je sve.
Mozda je najblize to poslednje da nijedna bivsa nije imala onu pravu emociju,kakvu sam ja ovakav zahtevan :-) ocekivao.
Smatram da mi sex nije bitniji do u prosecnog gradjanina.

skorpijica
12-03-2010, 09:25
lav lav
ti sex dozivljavas jako emotivno i uveksi spreman na akciju jer bi stalno trosio svoju energiju bilo po tom pitanju ili na nekom drugom polju
volis lepe devojke sa stilom ...odmerene ali male pricalice sa kojima se mozes i druziti ....

uranija
12-03-2010, 09:29
po ljubavnom zivotu donosi neke obmane,duple situacije e sad zato kazem nosi lepe talente,sve ima i dobro i lose

Havoc
12-03-2010, 09:58
po ljubavnom zivotu donosi neke obmane,duple situacije e sad zato kazem nosi lepe talente,sve ima i dobro i lose

moze biti,ali jedna stvar koju je meni doneo
da od onog emotivnog i hrlenja da budem u vezi
sam dosao do stadijuma
da mi je to na 5.,6. mestu,a mozda i dalje,jer cini mi se da bivam sve manje zainteresovan da za vezu.
tako da moguce da taj neptun u mome sl.i to znaci.
veliku promenu na emotivnom/ljubavnom planu.

problem jeste postojao,jer sam uvek isuvise ocekivao od doticne i na kraju uvek bio manje vise razocaran,prevaren ili sta vec...:-)
opet sa druge starne,meni treba neka dinamicna devojka,atraktivnog izgleda
a kao takva naravno da ona privlaci mnogo paznje

gasimetrija
12-03-2010, 09:58

I vladar 7. polja,Uran(Vodolija) i suvladar Neptun (Ribe) je retrogradan,..zato si to zakljucila Urki.A Neptun je u 5 je polju,polju zabave pre braka...

Havoc
12-03-2010, 10:06
lav lav
ti sex dozivljavas jako emotivno i uveksi spreman na akciju jer bi stalno trosio svoju energiju bilo po tom pitanju ili na nekom drugom polju
volis lepe devojke sa stilom ...odmerene ali male pricalice sa kojima se mozes i druziti ....

tu si upravu,mada i tu vremenom kako sazrevam sticem na stabilnosti
tako da umem da se iskontrolisem i razdvojim neke stvari...
recimo da me je ta stvar oduvek nervirala....uvek se dogadjalo da kada do njega dodje
doticna uvek bude vise zadovoljna od nego ja.
a to da sam uvek spreman na akciju itekako stoji
jer niposto ne volim da sam usporen,da se dosadjujem,da se nista ne dogadja
vec hiperaktivno napred :-)
nego sta cu,apsolutno sam vizeulena tip
i smatram da umem dobro da procenim devojku sa stilom,sto bi moji prijatelji rekli da imam istancan ukus :-D
taj deo za pricalice isto stoji,jer kako gore navedoh
volim dinamicnije devojke,jer ponekad meni mozda toga manjka ;-)
tako da skorpijice,svaka ti cast
pogodila si ravno u centar :-)

I vladar 7. polja,Uran(Vodolija) i suvladar Neptun (Ribe) je retrogradan,..zato si to zakljucila Urki.A Neptun je u 5 je polju,polju zabave pre braka...

nego da li po tebi stoji da ozbiljne veze nisu moj fah?
...jer imao sam ja dosta veza u svome zivotu,jednu vlo ozbiljnu do pre neku god...koja je umalo dovela do braka...srecom nije:-)
smatram da pre toga imam jos dosta stvari da uradim

uranija
12-03-2010, 10:19
atraktivan i savrsen opis je venera u devici,e sad,venera u devici je u padu,zato sve te savrsene naucice te da obratis paznju na nesto drugo,devica ide do detalja pa bi ona morala dobro da opravda sebe da bi joj progledao kroz prste,cistota odnosa je vrlo bitna,pre svega onda je vazno da je inteligentna tek onda ce shvatiti sta je prednost biti cist

Havoc
12-03-2010, 10:32
atraktivan i savrsen opis je venera u devici,e sad,venera u devici je u padu,zato sve te savrsene naucice te da obratis paznju na nesto drugo,devica ide do detalja pa bi ona morala dobro da opravda sebe da bi joj progledao kroz prste,cistota odnosa je vrlo bitna,pre svega onda je vazno da je inteligentna tek onda ce shvatiti sta je prednost biti cist
Znaci imati Veneru u Devici po tebi je losiji polozaj???
jos + gradi neke losije aspekte...hm?!
definitivno je da nakon tih savrsenih u tom jednom pogledu pocinju da mi menjaju satvove i da pocinjem da cenim neke druge vrednosti malo vise.to je u principu dobra stvar...
cistota odnosa jeste bitna,ali nju je skoro nemoguce postici.zar ne?
ma uz mene je svaka manje vise shvatala koja je prednost i sta je tu dobro po njih,ali tada je vec uveliko bilo kasno.:-)

uranija
13-03-2010, 14:51
cistota odnosa se moze postici,kad se sve poklopi ,vasi plusevi i minusevi bice ok,a venera u devici jeste losa ali daje putokaz prema necemu drugom u karti,merkur,misli treba da vam se poklope i ti ces tad biti zadovoljan,naravno bez osnovne hemije neces otici nigde,jeste tesko al ako sam ja nasla i ti ces

NOVICSLAVICA
13-03-2010, 21:08
Havoc- uz dužno poštovanje ,ali moram reći moje mišjenje o Veneri u devici i ujedno prihvatam demant jer je Venera ipak Vaša .
Venera u devici od grančice ne vidi šumu. Što bih značilo da se uhvatite za sitnice a gromada prolazi kod Vas ne zapaženo.

Vladarka
15-03-2010, 22:27
aj sto je ta VE slaba koja predstavlja devojke, nego je mesec na algolu a on predstavlja pored majke - suprugu...
Masinstvo MA kv SA, a umetnost... pa mozda neka gluma sa tim suncem u
XII polju jos i u lavu.

NOVICSLAVICA
15-03-2010, 23:15
Vladarka -pa prvo treba da mu rodi dete da bih je gledao kroz Mesec,[jedino ako je bio oženjen i ima porodicu Mesec bi obeležio u tom slučaju njegovu bivšu suprugu.]

Havoc
15-03-2010, 23:17
aj sto je ta VE slaba koja predstavlja devojke, nego je mesec na algolu a on predstavlja pored majke - suprugu...
Masinstvo MA kv SA, a umetnost... pa mozda neka gluma sa tim suncem u
XII polju jos i u lavu.

Mozes li mi malo pojasniti sta to znaci kada je venera slaba i to sto ona prestavlja devojke???
A sta znaci to sto je mesec na algolu(prvi put cujem za ovo)
znaci mars kvadrat saturn prestavlja masinstvo???

NOVICSLAVICA
16-03-2010, 00:15
HAVOC-Venera u devici je u padu -zaokupljena je detaljima, teško Vam je da se dajete na emotivnom planu , spremniji ste za posao ili intelektualne stvari.
Mesec na ALGOLU-to je zvezda nekretnica lošije energije [imate temu fiksne zvezde i naj bolje pročitajte ]pozz

Vladarka
16-03-2010, 02:13
znaci mars kvadrat saturn prestavlja masinstvo???

pa da. sta te to cudi? moze i borilacke vestine.... ;) znam ih mnoge, mada 2 velika majstora imaju MA konj SA u svom znaku;)
aspekt koji zna da se obije zestoko o glavu ako si los prema ljudima.

Havoc
16-03-2010, 12:51
pa da. sta te to cudi? moze i borilacke vestine.... ;) znam ih mnoge, mada 2 velika majstora imaju MA konj SA u svom znaku;)
aspekt koji zna da se obije zestoko o glavu ako si los prema ljudima.

Ma nije da me cudi,ali bilo je tu dosta dvoumljenja da li masinstvo ili ne
pa i sada se razmisljam da li je to pravi izbor...
A za to obijanje o gkavu
snatram da je kod svakog manje vise tako,zar ne?!