47- ma godina , i sve ispocetka [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : 47- ma godina , i sve ispocetka

vladica
01-03-2010, 01:42
Postovanje drugari,

Ja sam Vladica i imam 47 godina. Evo zelim da naucim astrologiju i malo razjasnim sebi zasto se neke stvari desavaju u mom zivotu. Izgubio sam posao prosle godine, izgubio prijatelje, povukao se u kucu,....ne pricam sa ocem. Totalni preokret u zivotu. Inace 22 godine imao drzavni posao, bio na dobrom polozaju, bio vrhunski sportista, putovao po evropi zbog sporta,..poducavao decu u sportu i sve je to stalo prosle godine. Inace ozenjen sam i imam odraslu decu. Eto ako neko zna nekao da mi kaze kad ce ovo da prestane, sta se to desilo. Kokurisem svuda za posao i nista, nista
Sa postovanjem

http://i45.tinypic.com/16lia1y.gif

Ramona
01-03-2010, 18:44
Mozda ne bi bilo lose postaviti solar s kucama..

Ovako po tranzitima vjerovatno je to izmedju ostalog donio tranzit SA vladara MC-a preko natalnog MA + UR u opoziciji s MA koji vlada 7 kucom (drugi ljudi) a Ovan je ukljesten u 12. kuci sto je mozda potpomoglo izolaciji.. Pretpostavljam da kad SA u potpunosti predje u Vagu da ce biti bolje.. a tu ko to vec zna bi mogao pogledati i direkcije pa nam razjasniti malo.. ja bas nisam toliko strucna :o

NOVICSLAVICA
01-03-2010, 19:03
Da li ste izgubili posao u februaru 2009 god?

mattilda
01-03-2010, 21:38
Ja naprotiv mislim da bi moglo da potraje sve dok saturn bude bio u Vagi, tj vasoj kuci posla...a to je nekih 2.5 god...odnosno sada vec 2 . Kada to prodje, pocece da pravi neke lepe aspekte, pa se moze ocekivati bolji period.

vladica
01-03-2010, 23:17
Pozdrav svima! Evo da odgovorim na pitanja. Posao jesam izgubio u februaru 2009 godine, razlog tehnoloski visak. U tom trenutku su me smenili i sa funkcije u sportskom klubu. Stvarno se iskreno molim i nadam da nece da potraje toliko dugo koliko kazete. Razlog je sto od 15.000 dinara zivim sa cetvoroclanom porodicom. Cerka student ,sin u osnovnoj skoli...tako da nas moja supruga izdrzava. Ne znam sta da kazem, da li da koknkurisem, gde, za koj posao, jer niko nece da primi nekog sa 47 godina. Razmisljao sam nesto privatno da otvorim , ali niti znam sta bi dobro islo, a i finansije su problem. Eto hvala vam sto ste se potrudili. Ako neko ima neki predlog, sta da pocnem da trazim, kad je povoljno da konkurisem bio bih od srca zahvalan.

Neko je pitao da ostavim solarnu kartu, evo postavicu je.

http://i49.tinypic.com/15hyav8.gif

mattilda
01-03-2010, 23:43
Nemojte da klonete. Saturn kazu to ne voli. Posto je u sestoj kuci on trazi bas naporan rad, tj. ako vam ne ide ...konkurisite svugde, gde god se ukaze prilika...i saturn ce to znati da nagradi!! On zna da oteza stvari, ali kazu da ukoliko se covek ne preda, sve ipak bude dobro. Ja nisam nista pomogla sa ovom demagogijom, ali nadam se da ce se javiti neko ko bi mogao nesto malo vise reci, i dati smernice. Samo glavu gore!! Vi ste sportskog duha..i ne lezi vam ocajanje;)

vladica
01-03-2010, 23:50
Hvala mila Mattilda:) Trudim se da budem pozitivan i jesam koliko je to moguce. Konkurisem i idem na razgovore skoro svake druge nedelje, i pre 4 dana sam bio na razgovoru i opet nista. Negde duboko osecam da ce se nesto desiti ove godine jos, ali videcemo....Tesko je
Veliki pozdrav

NOVICSLAVICA
01-03-2010, 23:59
Vladice -Saturn kad prolazi šestom natalnom kućom može da donese posao tipa mnogo radim a parica malo znači nešto u vezi uslužne delatnosti koje vas neće baš usrećiti ali ako se potrudite druga polovina maja i prva polovina juna možete naći posao.Privatni posao stoji vam negde u podsvesti ali sta??.. kad nemate jasnu sliku.Da li ste kvalifikovani da možete aplicirati za predavača u srednjoj skoli ? u tom slučaju sa privatnim časovima u kući bilo bih dobro.Da li ste radili u fabrici proizvodnje oruzija ???...pozz

vladica
02-03-2010, 00:25
Slavice,
Konkurisao sam za neku slovenacku firmu, sutra je zadnji dan da mi jave. Ako prodjem ici cu 2 meseca na obuku u Beograd. To je skladiste robe. Pa bih taman poceo sa radom u junu. Imam visu ekonomsku, tako da ne bih mogao da budem predavac. Bio sam medjunarodni sudija u fudbalu i direktor fabrike obuce, i kasnije zamenik direktora delta prodavnica (trgovina) ali sam dobio otkaz sto nisam hteo da muvam i kradem i zaposljavam ljude za pare. To nije nekima odgovaralo i dobio sam otkaz. ....Ne znam Slavice sta mi je ciniti:(

NOVICSLAVICA
02-03-2010, 00:47
Vladice- biće tu još i lepih dana .Slovenija je u znaku Device pa taman kad se Saturn vrati blizu vaseg Marsa oko 27* biće kreni stani ali sve bolje i bolje. Nemojte nas zaboraviti ako je roba u skladištu povoljna brzo saljite privatne poruke da se i mi ovajdimo.Jer kad vam Uran dođe u 12 kuću biće stalno nove robe.

Chither
02-03-2010, 01:20
Vladice, izvinjavam se sto upadam na temu, ali zaintrigiralo me ovo "februar 2009" - kako si videla Slavice? Gledam sad efemeride i ocigledno ne vidim nesto sto bi trebalo:confused:

zvjezdica
02-03-2010, 01:40
Pozdrav, evo ja ću da pomognem sa tumačenjem solara jer to znam i nadam se da će vam malo pomoći :)

Odmah se vidi promjena u solaru i to velika.

Solarni ASC upada u 5 polje u Djevicu u konjukciji sa Uranom - to prikazuje da se vama osobno događaju nagle i ne predviđene, ne očekivane promjene, ono totalno naopačke. Vladar vašeg ASC (bik) je Venera koja je solarno opet na ASC i to u konjukciji sa Plutonom- dakle vi se potpuno transformirate, preokrećete, staro se ruši i očekuje se novi početak. ovo je ja bih rekla školski primjer ogromne promjene u nečijem životu.
Solarna Venra je i u konjukciji sa vašim 6 poljem ( posao) pa to jasno opisuje da je glavna promjena upravo na poslu.

Vi ste prikazani planetom Merkur koja je otišla u 12 kuću što pokazuje da ćete provoditi mnogo vremena u zatvorenim prostorijama, tj. kući. Otuđeni, osamljeni..baš kao što ste i sami naveli.

Vaša solarna 2 ( novac) upada upravo u natalnu 6 (posao) i tu su mars i saturn. Gdje se nađe mars tu se najviše energije troši. Dakle najviše vas brinu financije i otežane su zbog saturna u ovom polju koji nosi prepreke i kočenje. Osjećate se kao da se svijet srušio, ali imajte na umu da saturn uvijek nagradi lekcije.

Imate 47 godina. Vaša 6 i 12 kuća su zaključane. Obuhvaćaju 3 znaka. To su kuće koje se otključavaju u kasnijim godinama i nekim bitnim tranzitima, ja bih rekla da je upravo ova godina prekretnica za vašu karijeru i posao. Zato nemojte se plašiti, ovo se moralo dogoditi. :)

Vaš IC solarni je u škorpiji, Pluton je retro u 5 solarnoj tj 9 natalnoj. Da li imate problema sa djecom ili nesuglasica sa ženom? Moguće otežane komunikacije u obitelji i pod krovom.
U solarnoj 4 vam je i solarni mjesec u konjukciji sa vrhom 8...Mjesec je inače u solaru vladar vašeg 11 polja tj prijatelja, a 8 kuća donosi smrti i prekide...dakle vi u ovoj godini prekidate neka bitnija prijateljstva, što će u konačnici rezultirati povoljnim ishodima po vas. Jer netko tko nije sa vama kada vam je teško, vam ni ne treba onda kada slavite.

Vaša 6 solarna (posao) je u vodoliji i upada na MC ( ugled, karijera) vladar je Uran ( nagle promjene) i to retro u 8 kući koja upada u 12. ( kuća je ili doslovno ili preneseno značenje za smrt tj završetke...Što jasno pokazuje da je naglo došlo do preokreta tj do prekida posla kojim se dugo bavite, uran je nagao planet a kad je retro onda je gadan.
Još je u konjukciji sa JUpiterom koji je prirodni vladar vaše 8 kuće, kuće završetaka.

Još mi je tu malo nešto zamjetno: jupiter je planet morala, u konjukciji sa reetro Uranom u 12 kuči tajni i neprijatelja mi djeluje kao da je vama netko to smjestio upravo jer niste htjeli pristati na nemoralne ponude i zaposlenja ne kvalificiranih ljudi.

Vaša supruga je predstavljena retro neptunom u konjukciji sa kironom. Moguće da bude bolesna ove godine pa pripazite na njezino zdravlje.

Jupiter kao vladar vaše 9 ( putovanja, fakulteti) je u konjukciji sa vašom solarnom 9 što daje ljepe mogućnosti ili za odlazak u inostranstvo ili za odlučivanj za neki fakultet možda tečaj.. :)

Natalni saturn upada u vaše 6 solarno polje, opet otežava upravo poslovnu situaciju, a i MC solarni je na asc što naglašava zaokupljenost daljnjom karijerom.

Ukoliko želite, možete postaviti i solar za iduću godinu, pa da i njega pogledam pa da vidimo ima li pomaka na bolje :)

Sretno!

NOVICSLAVICA
02-03-2010, 12:57
MARIJANA 511-nemoj se izvinjavati, smatram da to može postati praksa ako ti nešto pravi nejasnoće da možeš postaviti slobodo pitanje a da ti potom sledi odgovor.
Aktiviran je natalni kvadrat Neptun iz sedme kuce i natalnog Saturna iz 11-te kuće od strane tranzitnog Neptuna koji je u to vreme bio na 21* vodolije potpomognut igrankom tranzitnih planeta Marsa Merkura Jupitera pa kad ima mnogo pl. u jednoj kući žurka je tu a domaćin MC-a Saturn voli da bude sam i orginalan i sve sto može izaći u javnost oslobadja se.

Ramona
02-03-2010, 20:17
Ova solarna karta pokazuje desavanja za godinu od sljedeceg rodjendana (od jula 2010.) Vladar natalnog MC-a SA je u solarnoj drugoj kuci, sto bi moglo donijeti i novac od posla. Natalni SA je u 6. solarnoj tako da on donosi rad, rad i rad. Obzirom da je tu zajedno s Marsom koji je dosao na natalni polozaj, a kako ste rekli da ste se bavili sportom mozda tu treba i usmjeriti energiju. :)
Nadam se da cete imati uspjeha :)

vladica
02-03-2010, 23:53
Hvala zvjezdice:) Bas je sve tako. Pored svega toga i deca su nervozna i supruga, svima smetam. Valjda navikli da radim, nisam kuci...Evo jos uvek cekam odgovor za tu slovenacku firmu,...ako se sutra ne jave, znaci nista. Neke su vec zvali da krenu sa obukom, ali to su trgovci. Ja sam konkurisao za poslovodju. Ne znam,..videcemo. Javicu cu prvo svima vama ovde:) ako dobijem posao. Ja se bas ne razumem u astrologiju ali mislim da mi je solar za 2011/2012 dosta, dosta bolji... Video sam jupiter u 6 kuci . To je valjda dobro:)
Hvala beskrajno svima na vremenu, razumevanju. Dosta ste mi svi pomogli vasom pozitivnom enerijom.
solar za sledecu godinu 2011/2012
http://i45.tinypic.com/2qjc8cn.gif