Natalna karta-moja recite mi :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Natalna karta-moja recite mi :)

jovan1988
11-02-2010, 19:20
Pozz svima,jel bi mogao nesto da mi kaze o mojoj buducnosti?tipa karijera,ljubav,uopsteno zivot u buducnosti??bio bih zahvalan.

Evo moja natalna karta:
http://www4.slikomat.com/10/0213/jfw-jole.gif

skorpijica
11-02-2010, 19:42
jovane cao evo ja cu nesto
imas mesec u konjukciji sa merkurom u vodoliji u 10k.jel puno pricas ili volis da pises ili pak citas
zena bi ti mogla biti neka strastvena vladar 7k mars u 7k u strelcu 90 venera sa kojom se zbog prevelike strasti i neces bas razumeti jer venera ti je vladar karte jer je vladar tvog podznaka tj ascedenta a mars vladar tvoje 7k braka

sta studiras i jesi li zadovoljan izborom fakulteta jer imas neptun u 9k
ti si dnevni covek okrenut karijeri i druzenju drugim ljudima
ukoliko imas tajne one su uglavnom vezane za partnerske odnose i bilo koji oblik udruzivanja i budu uglavnom otkrivene
volis zene kao prijatelje i lako prelazis iz ljubavi u prijateljstvo i obrnuro

jovan1988
11-02-2010, 20:14
Visu poslovnu-bankarstvo,da li sam napravio pravi izbor?koliko brakova mi sledi?i moze nesto vezano za pare,karijeru,i zdravlje?Unapred zahvalan,pozz za tebe skorpijice i hvala ti

Mahdia
11-02-2010, 20:23
Meni je zanimljivo, mada me ne uzimaj skroz za ozbiljno jer sam ja totalni amater u astrologiji,ali ces imati dosta nekih opasnih situacija u zivotu zbog ove hm konjukcijeu 8 kuci ali posto ti je vladar 8 jupiter koji je o tisao u 12 cini mi se da ce te iz problema izvlaciti neka uniformisana lica na polozaju(jupiter u ovnu) a posto je to u 12,ti toga neces biti bas cesto svestan,mislim ovo ti dodje kao neki andjeo cuvar u uniformi koji tiradi iza ledja,ali u tvoju korist. toliko od mene. meni je to bilo zanimljivo na prvi pogled.

skorpijica
11-02-2010, 20:30
Visu poslovnu-bankarstvo,da li sam napravio pravi izbor?koliko brakova mi sledi?i moze nesto vezano za pare,karijeru,i zdravlje?Unapred zahvalan,pozz za tebe skorpijice i hvala ti

pitala sam te jer ti je na vrhu devete neptun a on zna da nas zavara pri odluci fakulteta.ali visa skola se gleda kroz simboliku 7k
osnovna je 3k srednja je 5k visa 7k fakultet 9k

karujeru gledas kroz simboliku 10k
a zdravlje 6k
dispozitore gde su polozeni eto:)

jovan1988
11-02-2010, 20:48
Jel bi mogla ti za pocetak da mi kazes nesto o zdravlju i karijeru u buducnosti?posto se ja ne razumem u astrologiju,pocecu polako da ucim...

Madhia hvala ti puno...

skorpijica
11-02-2010, 20:58
jovance i ja jos ucim ali evo nesto ali cu promasiti 99posto
posto su ti vladari 6k venera i mars i imaju medjusobni kvadrat venera u ribama mars u strelcu
venera aflikovana u ribama ume da donese infekcije neumerenost
a mars u strelcu/zuc, isijas groznice pluca upale usta vene hemeroide operacije nogu
ali to moraju da pokrenu odredjeni tranziti u tvojoj karti na ove planete

sama venera kao venera bez obzira u kom je znaku inace vladavenama bubrezima vratom kozom hormonima
a mars gvozdje u krvi cirkulacija genitalijama crvenilom

posto su tebi aktivirane 11 i 7k
11k odgovara znaku vodolije a sedma vage

to bi npr mogao da pokrene uran tranzitirajuci na tvoju veneru jer je tad u kvadratu sa tvojim marsom .............................................jasnije

jovan1988
13-02-2010, 18:27
Hvala,mada ako bih mogla bolje da mi pojasnis ...da mi napises otprilike kad cu se ozeniti?i za posao?hvala unapred

markobgd
13-02-2010, 18:33
a da postavis kartu lepo kao gif image u potpis ? :)
link koji si dao na astro.com guest nalog je istekao, te se karta ne moze videti
nadji na forumu uputstvo da postavis kartu na imageshack ili slicni servis.

jovan1988
13-02-2010, 18:44
E Marko hvala ti,evo sad cu staviti:
http://www4.slikomat.com/10/0213/jfw-jole.gif
ako bilo ko nesto zna neka kaze,unapred zahvalan.Pozdrav

uranija
13-02-2010, 18:51
ovo sunce ti je za bankarstvo dobro zbog predosecaja za odredjene situacije kad si na polozaju koje bi lako moglo biti sefovsko,zene brale problem,ribe su dupli znak i to sa drugaricama,hm,zena ce isto biti intelektualka,susret na poslu,neobican stil i razmisljanje,svasta ces ti praviti tamo na poslu

jovan1988
13-02-2010, 18:57
Hvala uranija
Mogu da ti kazem da sam upisao Visu poslovnu-i to smer bankarstvo.
Jer je to posao kojim cu se baviti ili mozda neki drugi?
Zenu jel poznajem ili cu je tek upoznati?moze li nesto o mojoj porodici da mi kazete?
Hvala.

uranija
13-02-2010, 19:09
ne bih rekla da si promasio jarcevi su dobri u bankama,mc je na mestu egzaltacije marsa,mars u 7.-oj,bice to neka borbena zena,nastavices ti tu skolu i dalje,nije to kraj,jupiter i mars su zamenili vladare,nisi nista pogresio,samo ti momentalno tako izgleda,kad se zaposlis ide i porodica,ljubav

venera vladar asc ti je u 11.-oj u ribama,osecajan si za muskarca,kako ti ide pisanje i muzika?decom ces biti ponosan iako se moze desiti da ti zena bude tajnovita,lepa zena,pluton su crnke,pa videcemo,strastvena u svakom slucaju

jovan1988
13-02-2010, 19:22
A pa dobro,hvala.
Jesam osecajan,skroz tacno.Pa ne znam,muzika jednostavno ne znam,volim da pevam,ali nemam glas :-) A kad bih mogao da se ozenim u kom periodu?da li poznajem tu zenu ili cu je tek upoznati?koliko dece cu imati?
Hvala.

uranija
13-02-2010, 19:34
ja bih rekla jedno dete,cak i to mi nije ok zbog osme kuce,kao da ce to biti rezultat afere na poslu,sticajem okolnosti upadnes medj lose zene,kazu zla zena i dobar muskarac,tek bi sa trecom vaznom vezom nesto lepo uspelo ako se ne varam posto sam otupela od gledanja

jovan1988
13-02-2010, 19:57
Musko ili zensko dete?
Dete ce biti rezultat afere na poslu?
Moja zena ce biti zla ili ?
i jos jedno pitanje u koliko godina cu se ozeniti?
hvala.Pozdrav

uranija
13-02-2010, 20:03
cini mi se da ce zena zeleti nesto drugo pa ce abortirati,ako su jupiter i mars zamenili mesta tako deluje,ici ce za poslom,to tamo posle 27,saturnovog povratka zbog tvog znaka u jarcu

jovan1988
13-02-2010, 20:07
Cekaj mislis ozenicu se tek posle 27 godine?

A kad zena abortira,jel cemo imati posle dece?ili jel cu ja imati dete uopste?

uranija
13-02-2010, 20:29
hoces,imaces,venera je ipak u 11.-oj u ribama i duplom znaku pa ti plodnost nije problem bice,bice,u 27.-oj,a sta fali i ja toliko punim ove god pa nemam dece jos uvek

jovan1988
13-02-2010, 20:37
Musko ili zensko dete ce biti?jel cu se ozeniti u 27 godini?i jer su imati 1 ili vise brakova?izvini na ovoliko pitanja.Pozdrav