Jarac-Ovan [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Jarac-Ovan

sole
10-02-2010, 15:40
Pozdrav svima! Ja sam se bas navukla na astrologiju, da se pitam da li bih trebala da se zabrinem??? Odusevila sam se forumom i provela sam poslednja 2 dana za kompom, pokusavajuci da skontam sto vise....malo sam se uputila al mi je opet sve zbrkano u glavi i ne znam bas puno... radila sam vec vise puta natalne karte na raznim besplatnim sajtovima al bih volela da mi neko kaze nesto o tome jer ipak je drugacije kad te ziv covek posavetuje!
Najvise me zbunjuje to sto sam jarac i kao takva ne bih trebala da se bas interesujem za ove stvari...tako sam bar cula negde...u podznaku sam ovan a mesec mi je u raku...cini mi se da su sva tri tako razlicita i to mi stvara konfuziju :confused:
Najvise me zanima brak i porodica kao i posao jer mi svuda pise da cu biti uspesna, a ja jos uvek studiram, a imam 27 godina :eek:
..jako bi mi znacilo kad bi neko zeleo da pogleda moju natalnu i kaze mi par stvari :)

neda
10-02-2010, 23:47
Da ti potvrdim ..da biti ćeš pozna(jako uspješna u poslu)na kojem ćeš i svoga muža upoznat. on će biti stariji od tebe..Imaš li možda brata?starijeg?

sole
11-02-2010, 00:05
cao nedo!!! hvala ti na odgovoru, nova sam ovde pa mi bilo kakva informacija dobro dodje..hmm..imam brata 3 godine mladjeg od mene...ali ja ne bih da upoznam muza na poslu, u vezi sam sa momkom za koga bih da se udam a on nikako ne moze imati veze sa mojim poslom...a stariji je od mene 5 godina!!! Jel bas moram da ga upoznam na poslu??

neda
11-02-2010, 00:22
sole uzmi me s rezervom, i ja se učim tek...ako se želiš udat za njega, šta čekaš?;) . moguće upoznavanje preko prijatelja?
možda brat ima potrebu biti češće van kuće? kakvi su mu odnosi s mamom?nebih rekla baš najbolji...?
ponavljam učim se uzmi me s rezervom...ako sam i ovo fulala neću više ništa pisat i nadat ću se da će ti neko iskusniji pomoć:o :D

Chither
11-02-2010, 00:55
Vladar VII kuce Venera je u jarcu u X, Suce koje predstavlja muza u zenskoj karti takodje u jarcu u X, dispozitor Saturn u VII kuci...
Moze da govori o tome da ce tvoj muz da bude covek na polozaju, ozbiljan, zreo pa i stariji muskarac, osoba od autoriteta...Saturn u VII kuci moze da da kasniji brak.
Interesantno mi je da je tvoje Sunce neaspektovano!

sole
11-02-2010, 00:58
ma opusteno...znas u svakom slucaju vise od mene, a ako si i pogresila to je normalno i treba da gresis...samo tako nastavi :)
mada...sad kad sam razmisljala kako smo se upoznali, to je bilo pre desetak godina, kad sam radila u kaficu preko leta..radili smo zajedno..hmm?!
a sto se tice brata i mame, brat zivi sam...nisu posvadjani ili u nekom bas katastrofa odnosu al mislim da jedan drugog malo guse...nisam sigurna da sam to dobro opisala, al to je moje misljenje kao nekog ko posmatra sa strane :) ?!

neda
11-02-2010, 01:14
da za brata i mamu sam mislila u tom kontestu, nije da su na nožima , ali ni nemaju baš neki odnos, ova opozcija mjesec merkur je za to zaslužna, al sve se može popravit i prevladat kad su opozicije u pitanju.:D

sole
11-02-2010, 01:23
pozdrav marijana511! :)
malo sam istrazivala sta znaci ''neaspektovano sunce" i naisla sam na razlicite stvari...od egoiste, tiranina, diktatora do nekog ko nije svestan sebe...negde sam procitala da osoba sa neaspektoivanim suncem razlikuje se od drugih, moze da radi sta zeli i da se ponasa kako zeli jer je nista u tome ne sprecava??! ne znam... hmm...sto je tebi interesantno moje neaspektovano sunce?! :)

Chither
11-02-2010, 01:29
Pa iskreno nisam se mnogo bavila neaspektovanim planetama. I ja sam citala raznorazna tumacenja istih, vidim da su misljenja bas podeljena, a u svom blizem okruzenju nemam nikoga sa neaspektovanim planetama pa iskustveno ne mogu nista da kazem.
Kazem da je zanimljivo jer nema aspekata a u konjukciji je sa MC-om sto naglasava njegov uticaj!

nedda
11-02-2010, 16:33
Upoznala sam zenu koja ima neaspketovano sunce u ribama u devetom polju.

Njen otac se bavi bioenergijom, dijagnostikom i lecenjem ljudi. Pored toga vrlo je principijalan, potpuno samostalan i distanciran.

Ona ima divan odnos sa svojim muzem i decom.
Deluje srecno, i puno daje u odnosima sa ljudima.

Da mozda tvoje sunce ne opisuje tvog oca?
Ima li uspesnu karijeru? U nekom tradicionalnom poslu?

sole
14-02-2010, 14:17
sorry nisam bila pri kompu par dana....zdravstveni radnik..uskoro ce u penziju :))

jadrankar
09-04-2010, 14:15
za ne aspektovano sunce ja sam negde procitala da osoba moze da radi u zivotu sta hoce i da ce uspeti jer ga ni jedna druga planeta ne ugrozava.ono je samostalno ,kotrlja se i nista ga ne ometa.e sad koliko je to tacno ne znam ali po meni ima neke logike.

Merkur
09-04-2010, 15:15
Da ti potvrdim ..da biti ćeš pozna(jako uspješna u poslu)na kojem ćeš i svoga muža upoznat. on će biti stariji od tebe...
Pa nece biti bas preko posla, pre ce biti preko prijatelja. I ne mora da znaci da ce biti stariji zato sto je Venera u Jarcu. Mozda ce biti arhitekta, gradjevinar, politicar...