LaLuna [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : LaLuna

LaLuna
28-01-2010, 12:46
...zanima me kako vi vidite kroz moj nataj problem sa saobracajem i jos pravni sistem i sudskim procesima

HVALA

nedda
28-01-2010, 13:05
Ne znam ko je to video, al evo ono sto je ocigledno na prvi pogled:

Vladar 3. kuce (saobracaja) merkur (i prirodno i u tvom natalu) na hironu, u opoziciji sa Uranom (iznenadna desavanja, nepredvidjene velike promene - na sta te to asocira u saobracaju?...)
...i u kvadratu sa Saturnom (red, rad, disciplina, zakon)

LaLuna
28-01-2010, 13:23
da...imala sam za svojih 10 godina iskustva u voznji dve saobracajke od cega je jedna bila jako ozbiljna i desila se letos...elem, ne znam koliko je moguce da se sve to ponovo dogodi ako je vec dva puta bilo?
I ovde i ja vidim zakon, ali sta moze biti presudjeno?...iskreno ja se bojim podmicivanja suda ....

hvala najlepse

nedda
29-01-2010, 12:14
Za to ipak treba pogledati tranzite, progresije i solar, recimo.
Tebi u natalu stoji da ces imati puno prilika da zaglavis na sud zbog saobracajka, i da treba toga da se pazis stalno. Za svaki pojedinacni put moras pogledati sta se trenutno na nebu desava sto je bilo okidac za ono sto se desava.

Za podmicivanje gledas:
javnog neprijatelja i sudjenje - vladara 7. kuce
sudiju - obicno je predstavljen saturnom, ili vladarom 10. kuce
neptuna - njegov kontakt sa nekim od prethodnih (posebno ako je i u kontaktu sa jupiterom) ukazuje na muvanje, skrivanje, cesto 'nedostatak podataka' tokom procesa, izostajanje sa sudjenja i sl.
i posto je u tvom konkretnom slucaju ukljucen i novac - tvoj i tudji, gledas i 2. i 8. kucu.