a meni? [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : a meni?

neda
28-01-2010, 09:20
i ja bi volila da neko kaže nešto o mojoj natalnoj.

gagilica
28-01-2010, 12:55
Evo ja cu da pokusam malo za pocetak, molim da me ispravite ako nesto brljavim :)
Odmah mi se dopao trigon So i Mo, ja to prvo pogledam, ali mesec dosta ostecen od Me, Ma, Ur i Pl. Meni se cini da tebi zivot nije lagodan, da si dosta emotivna i da cak i preterano emotivno reagujes na svaku sitnicu sto se odrazava na tvoju podsvest (saturn u 12). Takodje venera koja je u biku, sredistu pa jos u 7 kuci (brak) ima 180 sa marsom, ne znam kakva su ti do sada bila ljubavna iskustva, ali mi se cini da su nekako muskarci sa kojima si bila ili koji te privlace dosta agresivni, da ti u toj vezi ne mozes da se izrazis, cini mi se da ti mnogo toga skuplas u sebi, pa kad se nakupi i kada planes, leti perje (ma 0 sa, pa jos u 12 u skorpiji!). Bez obzira sverni u sedmoj koja pocinje bikom, sa venerom tu ja bih rekla da ces imati uspesan brak, mada treba da budes oprezna pri izboru partnera. Jupiter u drugoj nije lose aspektovan i trebalo bi da ti donese novac.

nedda
28-01-2010, 12:59
Primetih lepe aspkete sunce i meseca, saturna i jupitera... trebalo bi da imas neku zilavost koja ti omogucava da ostajes zdrava i sa energijom i kada drugi u tome ne bi uspeli.
Takodje, imas vise aspekata koji govore o slidnom odnosu roditelja i uskladjenim potrebaa u okviru porodice. Ne znam samo da li imas brata ili sestru. Ukoliko da, moguce da je odnos sa njim/njom pomalo eksreman na neki nacin, a moguce je i da je u pitanju osoba koja na tebe utice na pomalo nejasan ali intenzivan nacin.

Primtih i ovu zanimljivost:

vladar Asc-a na Asc-u, vladar Dsc-a na Dsc-u! Naravno, u opoziciji.
Zanima me kako se to odrazava? Moji su u konjukciji, pa cisto da uporedimo :)

neda
28-01-2010, 13:54
Evo ja cu da pokusam malo za pocetak, molim da me ispravite ako nesto brljavim :)
Odmah mi se dopao trigon So i Mo, ja to prvo pogledam, ali mesec dosta ostecen od Me, Ma, Ur i Pl. Meni se cini da tebi zivot nije lagodan, da si dosta emotivna i da cak i preterano emotivno reagujes na svaku sitnicu sto se odrazava na tvoju podsvest (saturn u 12). Takodje venera koja je u biku, sredistu pa jos u 7 kuci (brak) ima 180 sa marsom, ne znam kakva su ti do sada bila ljubavna iskustva, ali mi se cini da su nekako muskarci sa kojima si bila ili koji te privlace dosta agresivni, da ti u toj vezi ne mozes da se izrazis, cini mi se da ti mnogo toga skuplas u sebi, pa kad se nakupi i kada planes, leti perje (ma 0 sa, pa jos u 12 u skorpiji!). Bez obzira sverni u sedmoj koja pocinje bikom, sa venerom tu ja bih rekla da ces imati uspesan brak, mada treba da budes oprezna pri izboru partnera. Jupiter u drugoj nije lose aspektovan i trebalo bi da ti donese novac.

emotivna , emotivna i to previše. al to šta kažeš o skuplanju u sebi, istina je ..šutim i kupim , al kad se desi eksplozija leti puno toga al ne sve. opet jedan dio ostaje unutra i sigurno se odražava na taj saturn u 12. Partner nema novac kao ni ja,bar za sada...valjda će jednom kapnit nešto.;)

Primetih lepe aspkete sunce i meseca, saturna i jupitera... trebalo bi da imas neku zilavost koja ti omogucava da ostajes zdrava i sa energijom i kada drugi u tome ne bi uspeli.
Takodje, imas vise aspekata koji govore o slidnom odnosu roditelja i uskladjenim potrebaa u okviru porodice. Ne znam samo da li imas brata ili sestru. Ukoliko da, moguce da je odnos sa njim/njom pomalo eksreman na neki nacin, a moguce je i da je u pitanju osoba koja na tebe utice na pomalo nejasan ali intenzivan nacin.

Primtih i ovu zanimljivost:

vladar Asc-a na Asc-u, vladar Dsc-a na Dsc-u! Naravno, u opoziciji.
Zanima me kako se to odrazava? Moji su u konjukciji, pa cisto da uporedimo :)

žilava da žilavija ne mogu biti, puno ljudi kaže da mi se divi kakvim životom živim i sve to izdržavam, puna energije i zdrava, stvarno rijetko da me uhvadi neka prehladica.S obitelji sam jako povezana, čak i sa rodicom i tetkom, Imam brata (vodenjak - ovaj uklješteni u 3 kući), imamo jako čudan odnos..2 smo različita svijeta, ništa zajedničko nemamo, al opet , nekako čudno ...neznam opisat taj odnos..toliko je dubok , al kao da ga nema uopće..nešto full čudno
Šta se tiče opozicije vladara Asc-a i Dsc-a kod mene funkcionira ovako...neznam što bih bez svog partnera, kad razimšljam shvaćam koliko dobrog čovjeka sam izabrala, a opet s druge strane na neke stvari desimi se da se :mad: :ranting: i dođe mi da ga spucam šakom ;)

zvjezdica
28-01-2010, 15:49
ja sam početnik nedo pa me rezervirano uzimaj :)

ovako ono što ja vidim:

trećom kućom vlada Uran a on ti je u prvoj..rekla bih da voliš dosta pričati..mislim da ti je komunikacija sa partnerom jako dobra jer ti je u 3. mjesec u trigonu sa suncem koje je u 7... ali vladar 9 ti je sunce, tako da vjerujem da voliš dubokoumne razgovore voditi...
ja bi čak rekla da bi se i bolje shvaćala sa nekim strancima možda..

mislim i da sa partnerom imaš prijateljski odnos..jer ti 11 počinje u vagi, a venera ti u 7 :)

što se tiče toga da ti i partner nemate baš novaca...istina je da ti je jupiter u 2 kući, ali je retro pa mislim da bi to mogao biti razlog...saturn u 12..možda novac od nekih službi, zatvorenog prostora...bolnica?

svakako mislim da ćeš novaca kasnije imati jer ti je merkur u 6. ( posao) a radi trigon sa jupiterom u drugoj...vjerojatno je to sve otežano malo za sada jer saturn ipak najvećim djelom vlada 2. poljem...

i neptun ti je u 2. kući,

neda
28-01-2010, 17:30
ja sam početnik nedo pa me rezervirano uzimaj :)

ovako ono što ja vidim:

trećom kućom vlada Uran a on ti je u prvoj..rekla bih da voliš dosta pričati..mislim da ti je komunikacija sa partnerom jako dobra jer ti je u 3. mjesec u trigonu sa suncem koje je u 7... ali vladar 9 ti je sunce, tako da vjerujem da voliš dubokoumne razgovore voditi...
ja bi čak rekla da bi se i bolje shvaćala sa nekim strancima možda..

mislim i da sa partnerom imaš prijateljski odnos..jer ti 11 počinje u vagi, a venera ti u 7 :)

što se tiče toga da ti i partner nemate baš novaca...istina je da ti je jupiter u 2 kući, ali je retro pa mislim da bi to mogao biti razlog...saturn u 12..možda novac od nekih službi, zatvorenog prostora...bolnica?

svakako mislim da ćeš novaca kasnije imati jer ti je merkur u 6. ( posao) a radi trigon sa jupiterom u drugoj...vjerojatno je to sve otežano malo za sada jer saturn ipak najvećim djelom vlada 2. poljem...

i neptun ti je u 2. kući,

3 . kuća mi je na 29*46´ jarca znači retro Saturn u 12.k.;)
Šta se tiče partnera prije svega imamo prijateljski odnos, smatramo da je komunikacija jako bitna za uspješnu vezu i brak.
Novac? nadam se da ćemo ga imat ka šta kažeš i da će to doć što prije :D