a ko ce meni malo da pogleda [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : a ko ce meni malo da pogleda

mica_maca
20-01-2010, 13:51
nesto o ljubavi ako mozete da mi kazete
hvala unapred

skorpijica
20-01-2010, 13:58
imas lepe aspekte 5k umes da dajes ljubav..nego meni je zapalo za oko ovaj ascedent na regulusu i saturn u konjukciji ...to bi bilo neki fazon vodje ..ja da sam rodjena pre mnogo godina rekla bih
kraljica je rodjena

mica_maca
20-01-2010, 14:03
hvala skorpijice na odgovoru
svidja mi se ovo kraljica je rodjena :)

skorpijica
20-01-2010, 14:13
ma nista
moja prva karta bila je ovako u bojama pa mi se svidelo
venera u devici donosi analizu ...pazis na detalje da sve bude skladno i lepo
merkur u devici-kad nesto objasnjavas to cinis da svima bude zanimljivo strucno i jasno
mesec u blizancu donosi koketnost i sarm mladolikost duha
mars u raku ..lepo je da ga zena ima jer je marsova energija ublazena pitomim rakom
opa imamo i lilit u konjukciji sa uranom i to u skorpiji kakva je ovo seksualnost...tvoja mracna strana opasno nemasta
pa jos sunce u lepoj vagi u konjukciji sa plutonom
planete koncentrisane ka tewbi

mica_maca
20-01-2010, 14:17
a hoce li tu uskoro neka nova ljubav???

skorpijica
20-01-2010, 14:25
ja mislim da je tebi vec bila neka ljubav pre godinu dana manje vise
a sad saturn ti ide na merkura pa donosai da ti analiziras i proucavas sebe
ne mogu ti na osnovu ove karte nista detaljnije reci jer nema stepena da vidim po direkcijama ako budes htela postavi drugaciju kartu imas na www.astro.com (http://www.astro.com) pogledaj karte svih ostalih clanova pa ces znati kako izleda tamo ima sve detaljnije pa kad stignem kuckacu ti
eto

skorpijica
20-01-2010, 14:26
pogresila sam nije ti lčilit u skorpiji nego u blizancima retro je

mica_maca
20-01-2010, 14:33
evo sa www.astro.com malo jasnija karta

skorpijica
21-01-2010, 09:19
e ovako po dirwekcija pomerimo neku od tvojih planeta onoliko stepeni koliko ti imas godina
ti sad imas pune 33 godine
pa kad npr.tvoje sunce pomerimo za 32 stepena ono ce sa8stepeni vage da dodje na 10 urana u skorpiji ...sto bi bilo da ti se nesto izdesavalo u 32 godini
a to nam potvrdjuje i tvoja venera koju kad pomeimo za 32 stepena ona dodje na plutona....
a znas da svaki znak ima 30 stepeni
pa bi moglo da znaci da si ti prosle godine imala neku fatalnu vezu venera ljubav-pluton fatalnopst
sunce zivot kreativnost-uran iznenada
ali mene malo buni jer su ti ti vladari posla i karijere...a ti kazi jel tako
i sve tako

mica_maca
21-01-2010, 09:52
nemam jos pune 33. ove godine punim 33 sto znaci da ce ta fatalna ljubav uskoro :)

skorpijica
21-01-2010, 09:56
e vidi stvarno....pa verovatno i to kad saturn dodje na tvog plutona ...to bi bilo sredinom godine...mozda leto ...ajde videcemo