moja Natalna karta [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : moja Natalna karta

crystalnoir
19-01-2010, 11:58
pozz svima..Ja sam relativno nova ovde,pa neznam ni da li cu umeti da postavim svoju natalnu kartu:mad:
U svakom slucaju ako mi uspe volela bih da mi je neko malo, koliko je u mogucnosti izanalizira..Hvala unapred

http://www.astro.com/cgi/aclch.cgi?btyp=ack&&cid=br1fileUvhbws-u1263896933

gagilica
21-01-2010, 15:41
Ja sam pocetnik u astrologiji, pa cu pokusati malo za pocetak, mada je ova karta nekako nepregledna. Ja bih rekla da si veoma vezana za majku ili da ona ima dosta uticaja u tvom zivotu, sa druge strane zbog konjukcije sa marsom ukazuje na agresiju ili veliku energiju koja pritiska emotivni mesec. Merkur ti je u devetoj kuci u vodoliji i rekla bih da si veoma obrazovana i da tezis visim znanjima, posto ti je tu i sunce. Jupiter u 11 trebalo bi da ukazuje na to da ces imati srece u karijeri i cini mi se da si dosta posvecena poslu. Ne dopada mi se ovaj saturn u trecoj kuci koji pravi opoziciju sa suncem, merkurim i 90 sa uranom, ali prepustila bih to iskusnijima od mene.

landara1234
24-01-2010, 17:03
Saturn u 3 kući donosi lošu komunikaciju sa svima.Verovatno se Crystalnoir uplaši kad razgovara sa nepoznatim ljudima ili sa autoritetima,pa zapne kad govori ili počne da zamuckuje.Ona oseća veliku nervozu i strah (zbog konjukcije Marsa i Meseca) i potrebno je da tu svoju nervozu kanališe jer se može negativno odraziti na njeno psihičko znanje.Veoma inteligentna osoba.Inostranstvo....

skorpijica
24-01-2010, 22:21
descedent u strelcu /odgovara ti partner koji ce ti dati potebnu slobodu i neko ko ce prosiriti tvoje vidike ali pak ve 0 ne/mogucnost idealizacije partnera sa tvoje strane

Ivanna
25-01-2010, 11:21
Posveti se maximalno obrazovanju.Poslovno ces dosta putovati.Kad ti je tesko u zivotu posveti se duhovnim stvarima,procitaj neku knjigu o tome ili idi u crkvu..Partnera upoznajes preko prijatelja ili ce brak iz prijateljstva nastati.On ce biti neko ko ce voleti poroke ili,ako nije to u pitanju,imace nekakve veze sa morem(zivi tamo ili putuje poslovno).Cuvaj pluca,oci i sinusi su ti slaba tacka.Vodi racuna o ishrani,mozes da imas problema sa metabolizmom ili stomakom.
Nemoj voziti auto ukoliko imas veliki strah.Cuvaj se kamiona na velikim raskrsnicama.
Probaj da prevazidjes probleme koje imas sa autoritetima.
Znam da ti ne prijaju tvoje nagle promene raspolozenja,umes veoma burno da reagujes a posle da ti bude zao.Usmeri u nesto taj visak energije koji imas.

crystalnoir
25-01-2010, 23:55
Posveti se maximalno obrazovanju.Poslovno ces dosta putovati.Kad ti je tesko u zivotu posveti se duhovnim stvarima,procitaj neku knjigu o tome ili idi u crkvu..Partnera upoznajes preko prijatelja ili ce brak iz prijateljstva nastati.On ce biti neko ko ce voleti poroke ili,ako nije to u pitanju,imace nekakve veze sa morem(zivi tamo ili putuje poslovno).Cuvaj pluca,oci i sinusi su ti slaba tacka.Vodi racuna o ishrani,mozes da imas problema sa metabolizmom ili stomakom.
Nemoj voziti auto ukoliko imas veliki strah.Cuvaj se kamiona na velikim raskrsnicama.
Probaj da prevazidjes probleme koje imas sa autoritetima.
Znam da ti ne prijaju tvoje nagle promene raspolozenja,umes veoma burno da reagujes a posle da ti bude zao.Usmeri u nesto taj visak energije koji imas.
Ivana , hvala ti kao i ostalima koji su dali svoj doprinos u tumacenju natalne karte..:) E sad nesto sto mene samu (a pocetnik sam zbunjuje)..To sa kamionima na raskrsnicama i autoputevima ima veze sa polozajem Saturna ako se ne varam..Da li to moze da se dovede u vezu ne samnom vec sa mojim partnerom tj.muzom , koji je bas (nazalost) poginuo upravo od kamiona..na autoputu..(to je bilo pre 13 god)..
Za sinuse i oci si potpuno u pravu, kao i za metabolizam..Na zalost od obrazovanja sam morala da odustanem, zbog nekih drugih zivotnih prepreka..
E sad, da li ovo sto si mi rekla za partnera..?da li se to odnosi na brak koji sam vec imala, ili za nesto u buducnosti?
Hvala ti u svakom slucaju, sto si posvetila paznju mojoj natalnoj karti..
HVALA I SVIMA OSTALIMA...VELIKI POZZ

zvjezdica
26-01-2010, 00:33
Jesi možda živjela u inostranstvu? Jer vladar 1. i 4. kuće su ti u 9...

a što se tiče prekinutog školovanja, mislim da ti je to vladar prve merkur donio u 9 kući jer je retro...ako griješim, neka netko ispravi...ja sam isto početnik :)

Neznam kakva ti je karijera..ali imaš umetnutu 6 i 12 kuću...a vladar MC-a uran, ti je u 6..po meni mislim da ti se poslje karijere tj uspjeha u poslu otvara nakon 30-te...

crystalnoir
26-01-2010, 08:08
Jesi možda živjela u inostranstvu? Jer vladar 1. i 4. kuće su ti u 9...

a što se tiče prekinutog školovanja, mislim da ti je to vladar prve merkur donio u 9 kući jer je retro...ako griješim, neka netko ispravi...ja sam isto početnik :)

Neznam kakva ti je karijera..ali imaš umetnutu 6 i 12 kuću...a vladar MC-a uran, ti je u 6..po meni mislim da ti se poslje karijere tj uspjeha u poslu otvara nakon 30-te...
Nisam zivela u inostranstvu..I mada mi svi (a i ja koliko se razumem, a doduse razumem se malo)spominju inostranstvo,ne znam odakle bi to moglo da dodje..:) Mada nikad se nezna.
A karijera..za sada nikakva..za dalje videcemo..:)
I Hvala ti naravno:)