Ohrabrite me, ljudi! [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ohrabrite me, ljudi!

Makaveli
16-01-2010, 23:52
Pozdrav ljudi, mnogo mi znaci da mi protumacite natalnu kartu.... Znam da mi je prva kuca katastrofa :)
Idemo dalje :)

Moja karta
(http://img8.imageshack.us/img8/6040/natalc.gif)

nedda
17-01-2010, 00:36
Ne bih rekla da je toliko strasno :)
Cini mi se da ces se ti vise baviti osom 2-8 kuca, a prva ce se preko toga malo-pomalo sredjivati.
Nezgodne su te silne retrogradne, to je sigurno :(

xenijajajaja
17-01-2010, 00:44
nije nije prva kuca ti je extra sve ljude koje znam da imaju uran i neptun u prvoj su duhoviti i intresanti......vladaoc druge u prvoj to su valjda sigurne pare al skromne jarac na vrhu.. mozda dosta truda.... jupiter u petoj ucitelj dece ,vaga na vrhu desete jos venera u blizancima posaao sa decom u vezi umetnosti ?....jel jeste ?? a mozda i nesto u vezi pisanja

Makaveli
17-01-2010, 09:18
Bavim se pozorišnom režijom! :)

Pa kakva je natalna u globalu! Ja sam se zadnjih par dana jako zainteresovao za ovo, pa bi bilo super da me naučite kako se tumači ovo čudo od natalne karte!

Puno pozdrava i hvala!

Poppy
17-01-2010, 09:31
Zadnjih par dana :) Neki se ovdje interesuju evo zadnjih nekoliko godina ;) Welcome :p

Makaveli
17-01-2010, 11:14
Pa počeo sam pre neki dan.... :)

Hvala bolje vas našao!

mirab
02-02-2010, 17:11
Dragi Makaveli, da ti se protumaci natalna karta treba truda dane i dane a ti bi kao mnogi na brzinu, zasto nekom na das da ti izradi kompletnu natalnu kartu, naravno to ce svako naplatiti,jer znanje se placa, a ovde mi po nesto izmenjamo kao znanje iz astrologije, to su korisna iskustva onih koji vole astrologiju i koji je proucavaju.Pozdrav svima od mireb.