Ko želi da vežba... i da da savet [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Ko želi da vežba... i da da savet

Ivanna
16-01-2010, 16:36
Toliko dugo drugima tumacim karte,uzelela sam se da i meni neko nesto pogleda.Vi pisite,vezbajte a meni ce svakako biti zanimljivo;) Sve je dozvoljeno-pisite sta god vam padne na pamet.Ko ume neka mi pogleda i solar,naravno da me interesuje trudnoca:bebadeckic: Oce li da bidne ili nece?! To neka bude onako usput,a natal prioritet:D
Fala unapred! Puuuno!

Buby
16-01-2010, 23:13
Ciao Ivanna! :)
Evo ja cu se odvaziti da malo vjezbam ali ja sam stvarno pocetnik i tek ucim pa me uzmi sa rezervom okay!!?!!
Znaci So u Raku (12 kuca vladar je Riba pa je vjerojatno naglasen taj Rakic), Ascedent u Lavu na obrisu 1* pocetak kuce jako je tu mocan i Mo u 8 kuci u Vodenjaku (Skorpionska kuca). Wow...veoma snazna licnost...voda + vatra + zrak (malo u konfliktu sama sa sobom?!)

So90Pl rekla bi izazov za ego i stvara napetost na nivou licnosti. Nestrpljivost prema pravilima. Velika sposobnost za promjene u životu. Velika energija, kvaliteta vođe, borbenost. Sunce 90 sa Pl- neostvarivi planovi, frustracije izazivaju zestoke svadje, egocentricnost, impulzivnost izaziva nesrece.

Primjecujem da ti je vrh 3 kuce u Djevici sto znaci da si rezerviran tip, analitična, kritična i naučnog uma, osoba koja stalno postavlja pitanja. Ćutolog. Govoris koliko je potrebno, koncizno, teško donosis odluke, ali dobro funkcionise u kritičnim situacijama. Brzo "kapiras" i dobro komuniciras, ali mora da prevaziđes svoje osećanje inferiornosti, koje si sakupila u mladosti. Dar za pisanje i razmišljanje. Volis putovanja i saobraćaj, čak i posao u vezi tog. Dosta briga oko rodbine.
A 3 kuca je kuca komunikatora Merkura koji se nalazi u tvojoj 12 kuci zajedno sa So i pravi trigon sa Ur i kvadrat sa Pl.
U 3 kuci imas Marsa i Saturna i to sa losim aspektima Ma90Ne i Sa90Ne...
Imas Ma0Sa ali ti vecinom prevladavaju 90° – neznam ja sam pocetnik pa mi je lakes vidjeti konflikte nego srecu...ti me slobodno ispravi... :rolleyes:

Ivanna
16-01-2010, 23:28
Ciao Ivanna! :)
Evo ja cu se odvaziti da malo vjezbam ali ja sam stvarno pocetnik i tek ucim pa me uzmi sa rezervom okay!!?!!
Znaci So u Raku (12 kuca vladar je Riba pa je vjerojatno naglasen taj Rakic), Ascedent u Lavu na obrisu 1* pocetak kuce jako je tu mocan i Mo u 8 kuci u Vodenjaku (Skorpionska kuca). Wow...veoma snazna licnost...voda + vatra + zrak (malo u konfliktu sama sa sobom?!)

So90Pl rekla bi izazov za ego i stvara napetost na nivou licnosti. Nestrpljivost prema pravilima. Velika sposobnost za promjene u životu. Velika energija, kvaliteta vođe, borbenost. Sunce 90 sa Pl- neostvarivi planovi, frustracije izazivaju zestoke svadje, egocentricnost, impulzivnost izaziva nesrece.

Primjecujem da ti je vrh 3 kuce u Djevici sto znaci da si rezerviran tip, analitična, kritična i naučnog uma, osoba koja stalno postavlja pitanja. Ćutolog. Govoris koliko je potrebno, koncizno, teško donosis odluke, ali dobro funkcionise u kritičnim situacijama. Brzo "kapiras" i dobro komuniciras, ali mora da prevaziđes svoje osećanje inferiornosti, koje si sakupila u mladosti. Dar za pisanje i razmišljanje. Volis putovanja i saobraćaj, čak i posao u vezi tog. Dosta briga oko rodbine.
A 3 kuca je kuca komunikatora Merkura koji se nalazi u tvojoj 12 kuci zajedno sa So i pravi trigon sa Ur i kvadrat sa Pl.
U 3 kuci imas Marsa i Saturna i to sa losim aspektima Ma90Ne i Sa90Ne...
Imas Ma0Sa ali ti vecinom prevladavaju 90° – neznam ja sam pocetnik pa mi je lakes vidjeti konflikte nego srecu...ti me slobodno ispravi... :rolleyes:

Nista ne brini draga moja,svi smo mi nekako pocetnici,inace ne bi bili ovde:) Odlicno ti ide,dosta toga si napisala-svaka cast! Mogu ti reci da si i skoro sve pogodila,osim za mesec u osmoj-on me cini takvom da sam daleko od jake licnosti,bar kad je ono moje 'unutrasnje' u pitanju.Mozda me samo tako dozivljavaju drugi,mozda samo tako izgledam...
Sve u svemu super si;) Hvala.

xenijajajaja
17-01-2010, 01:04
peta kuca u skorpiji nija najpovoljnija za decu ali je njen vladar u kuci trudnoce u vagi koji je u trigonu sa venerom u blizancima ,koji oznacavaju decu. neptun u ppetoj ponekad moze da da pobacaj a i uran u petoj nije povoljan. al ta venera koji pravi trigon sa vladaocem pete je na 16tom stepenu u simbolici raka jos u znaku koji predstavlja dete sto je dobro;)
a cime se ti bavis ako smem da pitam bas me zanima jer vl. 10 i 6 su ti u devici pa nesto tipa device?

nedda
17-01-2010, 01:49
Hmmm...vladari prve i dvanaeste u dvanaestoj...otkud ti u astrologiji? ;)
Da ne pominjemo njihovog dispozitora u osmoj :)

Inace, karta deluje na prvi pogled teze nego sto jeste. Ove dve opozicije jesu aplikacione, ali imaju sire orbise, svi glavni kvadrati separacioni. Nema egzaktnih aspekata, pa ni onih sa jednim stepenom orbisom, izuzev sekstila saturna i urana, sto je zaista lep aspekt.
Nema recepcija u karti. Znaci...sve sto se radi, radi se na misice ;)

Izmedju vladara AC i DC nema aspekata. Izmedju IC i MC postoji kvadrat, ali je 9 st. separacioni. I ako ima utcaja, ne verujem da je stresan...samo se mozda, ponekad zaboravi da se nesto zavrsi za sobom, i vrata zatvore, pre nego sto se pocne nesto novo...a mozda i ne?

Asc na prvom, ovnovskom stepenu lava...Energija, energja, energja. Ali sunce u raku, dvanaestom polju riba. Pitanje je kako se snalazi u tome.

Krenih ja izokola...a najvise me interesuje ovaj mesec. On se definitivno ne oseca najbolje. Ali je u polju preobrazaja, cuvenoj osmoj kuci. Za majcinstvo i decu ne smem nista da kazem, videla sam post na drugoj temi. ;)
Generalno, mislim da su ti teme psihe, ezoterije, duhovnog razvoja jako znacajne - na kraju krajeva, ovaj tvoj mesec to i zahteva...preobrazaj. Sa druge strane, verujem da imas kapaciteta za stremljenje ka ciljevima, rad, ucenje, sticanje, pedanteriju kada je potrebna, i prihvatanje kada se to trazi.

Ivanna
17-01-2010, 10:08
peta kuca u skorpiji nija najpovoljnija za decu ali je njen vladar u kuci trudnoce u vagi koji je u trigonu sa venerom u blizancima ,koji oznacavaju decu. neptun u ppetoj ponekad moze da da pobacaj a i uran u petoj nije povoljan. al ta venera koji pravi trigon sa vladaocem pete je na 16tom stepenu u simbolici raka jos u znaku koji predstavlja dete sto je dobro;)
a cime se ti bavis ako smem da pitam bas me zanima jer vl. 10 i 6 su ti u devici pa nesto tipa device?

Ne bavim se nicim:D Za sve ove godine nisam uspela da nadjem normalan posao tako da sam kuci sa detetom.Ali volim dosta da citam i pisem,zelja mi je da jednog dana izdam knjigu.Imala sam pobacaj,to je taj uran a i ovu prvu trudnocu sam odrzavala(neptun).
neddo,za ovo sto spominjes decu a neces da kazes i to nekome ko ima mesec u osmoj-bices bijena:D (taj izraz je koristila moja baba:) ).Salim se naravno.Kad sam pogledala drugu temu shvatila sam zasto to kazes.Pitas od kud ja u astrologiji-nemam pojma.Nije to kod mene bas tako lako,ostavljam pa joj se vracam i sve tako godinama.Imam jako izrazenu intuiciju pa nekad nekome vidim nesto a pojma nemam odakle mi.I to mi pomaze.
A za mesec sta da ti pricam-zivim zivot manja od makovog zrna,ubise me silni strahovi,samo razmisljam o najgorem,brinem o jednom,drugom,trecem,...Non stop mislim o smrti i to je tema koja mi uglavnom okupira mozak.Kad mi dete dobije temperaturu za mene je to odmah smak sveta,ne umem nikako da se opustim.Onda su tu fobije,ranije napadi panike,izgubila sam relativno rano mamu i to je sve mesec...
Hvala vam.

nedda
17-01-2010, 12:39
Pitala sam otkud ti u astrologiji, pomalo saljivo, misleci da ti je astrologija potpuno prirodna, i da ti je najnormalniji nacin da pocnes dan uz citanje foruma i kaficu ;) Sunce i merkur u dvanaestoj kuci vrlo lepo svedoce o tvojoj intuiciji, a kad ti nesto dobro ide, ne ide tako slucajno...treba ga iskoristiti :)

Mislim da bi trebalo da radis, bilo da juris karijeru, bilo da se jednostavno zaposlis u nekoj firmi (sto bi ti mozda i bilo bolje, sa vladarom 6. u prvoj). U svakom slucaju, i jupiter, i saturn i mars prave lepe aspekte prema ovim planetama i 12. kuci, ali i prema uranu. Verujem da ako budes krenula saradom, da ce se uranska energija iz petog polja (koje jeste polje dece, ali je i polje pokazivanja pred drugima) vise trositi na to, ipak su egz. aspekti u pitanju :)
Slicno je i sa jupiterom

Ivanna
17-01-2010, 13:57
Pitala sam otkud ti u astrologiji, pomalo saljivo, misleci da ti je astrologija potpuno prirodna, i da ti je najnormalniji nacin da pocnes dan uz citanje foruma i kaficu ;) Sunce i merkur u dvanaestoj kuci vrlo lepo svedoce o tvojoj intuiciji, a kad ti nesto dobro ide, ne ide tako slucajno...treba ga iskoristiti :)

Mislim da bi trebalo da radis, bilo da juris karijeru, bilo da se jednostavno zaposlis u nekoj firmi (sto bi ti mozda i bilo bolje, sa vladarom 6. u prvoj). U svakom slucaju, i jupiter, i saturn i mars prave lepe aspekte prema ovim planetama i 12. kuci, ali i prema uranu. Verujem da ako budes krenula saradom, da ce se uranska energija iz petog polja (koje jeste polje dece, ali je i polje pokazivanja pred drugima) vise trositi na to, ipak su egz. aspekti u pitanju :)
Slicno je i sa jupiterom

Slazem se da bi mi odlicno bilo da radim,mnogo bih se bolje osecala nego sad ovako u kuci,ali ne mozes da verujes kako mi ne ide to trazenje posla.Za sve ove godine nema gde nisam jurila,kuda sve nisam trazila i nista.Kao da sam najgora od sve dece.Jeste da imam zavrsenu samo srednju ali znam mnoge koji su se i tako zaposlili.Mogla bih eventualno da radim poslove koji su 'nize kavlifikacije' ili kako vec da se izrazim i koji su pri tom jako malo placeni.Probala sam i to i shvatila da mi je za te pare bolje da sedim kuci s detetom.
Sve vise razmisljam o necem privatnom da zapocnem ali o tom po tom.

markobgd
17-01-2010, 14:20
pad kad ti je jupiter vladar 6te u devici u padu...
dispozitor merkur u 12toj kuci...
probaj da trazish posao u zatvorenoj instituciji... simbolici riba...
bolnica ..itd ;)
boravak saturna u devici ti je def onemogucio da nadjes posao
a sad ce jupiter iz riba takodje raditi opoziciju na natalni jupiter...
dobro je sto ce malo da pokrene ovaj merkur u neko doba... i sunce
samim tim i jupiter ce se osecati bolje
probaj da se bavish pisanjem, lepo bi ti islo ;) a taman da iskanalises mars0saturn

u privatnom biznisu mars0saturn opet otezanje...na periode moze da bude bolje ...npr kad jupiter udje u bika pa uradi trigon sa devicom, a pre toga kad ti aktivira 10tu kucu ..
itako... ;)

Ivanna
17-01-2010, 17:12
E marko da znas da ti je svaka zlatna!:D Ne znam kako te nisam primetila do sad,jesi li od skoro ovde?
Ma znam ja da je saturn uglavnom kriv za sve:) To privatno sto planiram necu bas u skorije vreme,mozda tek tamo sledece godine,posto da bih to zapocela moram da sacekam da prodje ova svetska kriza,inace propadoh.

markobgd
18-01-2010, 22:08
pa onako... relativno skoro ;)
ti javi ako nesto treba :)

kanon
19-01-2010, 11:00
Sorry Ivanna i ja sam samo pocetnik i to P od pocetnika. I meni prvo padaju u oci ovi ovi teski aspekti.. Sa90Ve, Sa90Ne, Ve opozicija Ne (pogledaj moju kartu pa ce ti biti jasno zasto sam to prvo uocila). Ne ti je prilicno lose aspektiran pa kada budes kretala u taj privatni posao budi jaaako oprezna, neka ti barem onda bude pod dobrim aspektima da ne bi kasnije pozalia. Pitaj za dodatno misljenje, savijet nekog dobrog astrologa, i citaj sitna slova na ugovorima. U kuci tudjeg novca ti je Mo takodje lose aspektiran pa se probaj ne zakreditirati ako ne moras. Pogotovo zato sto ti je Ju u izgonu u drugoj kuci i lose aspektiran sa Mo. Ju u drugoj kuci ukazuje na povecanu zaradu, ali neharmonican moze razbacivati novac i pretjerivati sa optimizmom u spekullacijama a u opoziciji sa Mo donosi nemir, frustracije, osjecaj poraza... . Sve sto postignes nece ti pasti sa neba, sve ce ici na guranje. Vrh seste kuce ti je u Strijelcu, a vladalac se preselio u drugu kucu, pa bi uz predan rad, red i disciplinu mogla nesto i napraviti. Jer, mislim, bolje bilo kakav Ju u drugoj nego nikakav.
Oprosti ako sam lupetala bez veze, ali eto probala sam...

Ivanna
19-01-2010, 12:25
Sorry Ivanna i ja sam samo pocetnik i to P od pocetnika. I meni prvo padaju u oci ovi ovi teski aspekti.. Sa90Ve, Sa90Ne, Ve opozicija Ne (pogledaj moju kartu pa ce ti biti jasno zasto sam to prvo uocila). Ne ti je prilicno lose aspektiran pa kada budes kretala u taj privatni posao budi jaaako oprezna, neka ti barem onda bude pod dobrim aspektima da ne bi kasnije pozalia. Pitaj za dodatno misljenje, savijet nekog dobrog astrologa, i citaj sitna slova na ugovorima. U kuci tudjeg novca ti je Mo takodje lose aspektiran pa se probaj ne zakreditirati ako ne moras. Pogotovo zato sto ti je Ju u izgonu u drugoj kuci i lose aspektiran sa Mo. Ju u drugoj kuci ukazuje na povecanu zaradu, ali neharmonican moze razbacivati novac i pretjerivati sa optimizmom u spekullacijama a u opoziciji sa Mo donosi nemir, frustracije, osjecaj poraza... . Sve sto postignes nece ti pasti sa neba, sve ce ici na guranje. Vrh seste kuce ti je u Strijelcu, a vladalac se preselio u drugu kucu, pa bi uz predan rad, red i disciplinu mogla nesto i napraviti. Jer, mislim, bolje bilo kakav Ju u drugoj nego nikakav.
Oprosti ako sam lupetala bez veze, ali eto probala sam...

Dobra si ti za jednog pocetnika;) Ispada da to svakome kazem ali divim vam se na strpljenju da napisete vise od tri recenice.Ja to tako ne mogu,kad treba da pisem tesko mi je ali zato uzivo mogu svasta da istandrljam.
Da mi nista u zivotu ne ide lako-ne ide,novac dolazi i jos brze odlazi...Ali zbog ovog loseg aspekta jupitera i meseca nekako ni sama nemam meru.Tek u poslednje vreme pocela sam malo da stedim.
Pogledala sam tvoju kartu,odavno nisam videla toliko aspekata.Kazi mi kako ti je zdravlje?To me najvise interesuje.

gagilica
25-01-2010, 16:43
Ja bih samo dodala da, posto imas severni cvor u drugoj, koji nema tako lose aspekte, tebi novac ipak nekako dolazi sam od sebe, iako ne radis, ali da moras nauciti i da dajes, pomazes drugima, jer sto vise budes davala vise ces i dobijati. Sunce u 12, mesec u 8, uau, ti si bas sva u duhovnim sferama, i deeeefinitivno imas jaku intuiciju. Mislim da otplacujes neke karmicke dugove iz proslosti, u stvari ne mislim, sigurna sam i to tesku karmu. Zivot ti je veoma buran, pun uspona i padova.
Sto se meseca u osmoj tice, znam kako ti je :(

kanon
25-01-2010, 16:56
Ja bih samo dodala da, posto imas severni cvor u drugoj, koji nema tako lose aspekte, tebi novac ipak nekako dolazi sam od sebe, iako ne radis, ali da moras nauciti i da dajes, pomazes drugima, jer sto vise budes davala vise ces i dobijati. Sunce u 12, mesec u 8, uau, ti si bas sva u duhovnim sferama, i deeeefinitivno imas jaku intuiciju. Mislim da otplacujes neke karmicke dugove iz proslosti, u stvari ne mislim, sigurna sam i to tesku karmu. Zivot ti je veoma buran, pun uspona i padova.
Sto se meseca u osmoj tice, znam kako ti je :(
zdravlje mi je dobro, imunitet solidan i poprilicno sam izdrzljiva sto je malo cudno s obzirom na moje "sprzeno" So.Imala sam dvije teske bolesti, karcinom kada mi ja Sa sjeo na ASC i radio kvadrat sa Ve (pogodi gdje) i hormoni stitnjace su mi podivljali kada mi je Sa bio u Djevici. Medjutim na srecu meni sve to dodje i prodje na cudjenje lijecnika bez posljedica, kada se izlijecim kao da nikada nije ni bilo... Konjukcija So0Mo problemi sa vidom...ajde napisi malo ako ti se da sta si primjetila u mom natalu......thnx

Ivanna
25-01-2010, 23:10
zdravlje mi je dobro, imunitet solidan i poprilicno sam izdrzljiva sto je malo cudno s obzirom na moje "sprzeno" So.Imala sam dvije teske bolesti, karcinom kada mi ja Sa sjeo na ASC i radio kvadrat sa Ve (pogodi gdje) i hormoni stitnjace su mi podivljali kada mi je Sa bio u Djevici. Medjutim na srecu meni sve to dodje i prodje na cudjenje lijecnika bez posljedica, kada se izlijecim kao da nikada nije ni bilo... Konjukcija So0Mo problemi sa vidom...ajde napisi malo ako ti se da sta si primjetila u mom natalu......thnx

:confused: :rolleyes: Trudim se da razumem o cemu se sad ovde radi,al mi nesto ne ide.
kanon,da nisi ti malo zalutala?
gagilice,vidis kako ti ide;) Odlicno! Ubola si svaka cast,posebno za novac-kad trosim imam ga sve vise a kad stedim ne postignem nista.Inace,moja sreca je u davanju,vise volim da dajem nego da primam.Trudicu se da budem jos bolja.
Nego,sta kazete za solar? Ima li trudnoce na vidiku? Ko je strucnjak za solare moze slobodno da napise nesto:D

kole
06-03-2010, 15:39
Ivanna, nisam strucnjak za solare ali mislim da je trudnoca izvjesna. Zbog: Pl180Me, Ma0Ve, Pl90Ur, Ju60PL, Ju90Ma tu vidimo povezivanje Vk, XIk, VIIIk i VI kuce kojom vlada Ve i formira 90 JU - prosirenje porodice mozda ces trudnocu morati cuvati ili tako nesto, ne uzimaj me zdravo za gotovo ipak ucim. U svakom slucaju ti zelim sve najbolje.

Edit: Iskrena da ti budem nije da sam te se sjetila, nego sam trazila natal od jedne clanice kojoj sam obecala pomoci oko tumacenja natala i kako sam listala bi mi nesto zanimljiv naslov te provirih, od te clanice nisam nasla kartu, ali vjerovatno nista nije bez razloga.

Ako sam dobro svatila, cestitam i zelim ti sve najbolje od srca, znam kako je cekati trudnocu. Saljem ti puno pozitivne energije.

Ivanna
06-03-2010, 20:22
Hvala sto si me se setila.I reci cu ti da si u pravu-bar za prvi deo price,za onaj drugi cemo videti(kako ce sve teci).
Hvala puno!
Iskoristicu priliku da se zahvalim Smishonji sto mi je odgovorila na pitanje na horarcima,nadam se da ce videti:)

Za sad imam jedno dete i ona je skorpija sa podznakom ribe,tako da si za to bila u pravu.
Sto se tice sedme kuce to sam vec 'odradila' a o tome sam vec dosta i pisala.Uglavnom,vodolija je ucinila svoje;)
Taj nesudjeni je bio bik, a sadasnji muz je vaga.

zvjezdica
07-03-2010, 18:11
Ivana daj molim te okači solar sa kućama, ovu kartu neznam solarnu gledat.

Baš me zanima da li vidim trudnoću s obzirom na natalne planete :)

bilja
07-03-2010, 18:28
Ivancice...Ja ovu astrologiju malo tumacim drugacije...Evo ja cu ti napisati,a ti me ispravi sta sve nije tacno od ovog...:D
Ti imas mogucnost za dva deteta koja bi trebalo da budu u sledecim znacima ili podznacima.....Strelac,Skorpija,Riba ili Vodolija.....Znas da su deca sva zaceta,a ne samo rodjenja..
Dalje...Ne svidja mi se sto ti je vrh sedme kuce u Vodoliji....to ti je siguran razvod...kad-tad ovo je tacno..:(
Muz ti moze biti samo u znacima oko 5 ili sedme kuce...Znaci Bik Blizanac,Vodolija...Lav ili Skorpija....Meni moji prijatelji kazu da ja ovako nabrojim ceo zodijak,ali ti znas sta se odve poklapa asta ne...Bas me interesuje..???:)

Izvini Iva,moram nesto da te pitam uvezi ove konstatacije za decu. Na osnovu cega vidis mogucnost za drugo dete?

Ivanna
08-03-2010, 13:27
Ja sam ti vec odgovorila gore ali mozda me nisi razumela.
Vec sam zivela sa deckom godinu dana i trebala da se udam za njega ali to je puklo.Znaci kod mene ima veze ta vodolija na vrhu sedme,ali i afliktovana venera u blizancima koja je mozda doprinela svemu.
Sadasnji muz je vaga u horoskopu.
Imam jedno dete i to mi je bio prvi porodjaj ali ne i prva trudnoca,posto sam imala jednu neplaniranu i jedan spontani.A naravno da planiram jos dece i nadam se da necu imati samo jedno:)

Ivana daj molim te okači solar sa kućama, ovu kartu neznam solarnu gledat.

Baš me zanima da li vidim trudnoću s obzirom na natalne planete :)

Evo nakacih nekako...Plavusa...Jos po karti ispade da sam musko.E blago meni bez mozga:D

spomenka
08-03-2010, 14:55
ive;) evo da i ja nešto pridonesem:)

ja stala kod tvoje četvrte kuće...stala i ostala!hehe

ja mislim da ti u kući ne nalaziš zadovoljstvo (posebno u mladosti), nešto ti smeta ili ukućani ili ti njima- nešto je negdje, "čući" problem...i mislim da se to na tebe odražava na taj način što se ti bez cilja vrtiš okolo, nekako ne možeš se odlučit što bi-kao da si "izgubljena"...vrh je u vagi, a vladar venera nije u najsjajnijim aspektima, pa to po meni potvrđuje ovo što pišem...

a sad ovaj pluton- ma nekak mi to "smrdi" na neku opasnost u kući , možda u ranim danima...nešto je bilo, ili se nekome tebi bliskom dogodilo nešto u kući il van nje, i od tada vam rekla bih ne ide--ajd odgovori baš me zanima!!!!

ja sam ti početnik...nadam se da nisam sad "nalupala"!

Ivanna
08-03-2010, 16:51
Stvarno mi je drago sto se konacno opustas:) I to ne kazem samo zato sto je moja karta u pitanju.
Generalno,pluton u cetvrtoj gotovo nikad nije najsrecnija okolnost pa jos na 18.stepenu. Bar meni nije doneo nesto dobro. Ja ga dozivljavam najvise kao naznaku za ne bas srecno detinjstvo i za smrtnu opasnost za jednog roditelja.Tako da si u pravu za ono sto si napisala i mislim da toj mojoj uznemirenosti i 'nepronalazenju' jos doprinosi i mesec u osmoj.
I jos nesto da kazem za taj pluton-sada zivim pored groblja.Ali izbegavam da mislim o tome:D

spomenka
08-03-2010, 22:41
e pa onda sam dobro zaključila... i da to taj pluton nosi kao neku "opasnost"- groblje....brrrrr.mene bi bilo jako strah!

ma opet ću ja "bacit" pogled na tvoju kartu!;) hehe...laganini:)

pozz

Buby
08-03-2010, 23:03
Evo bas sad citam nesto vezano za stupnjeve pa sam se htjela nadovezati na tvoj 18° Ivanna. Nasla sam da 18° odgovara znaku Djevice i da je veoma negativan stepen tzv. "Djavolski stepen". E sad se pitam s obirom da je Ivanna tvoj Pl na 18°58* da li se ipak malo gleda i kao 19° za koji Imsiragic kaze 19° u Vagi - je mesto gde je Sunce u padu.neki slavan covek koji dozivlajava pad.Razveden muskarac. Moguce ili lupam?

Ivanna
09-03-2010, 11:11
Ne draga,u simbolici 19. stepena ja se ne prepoznavam:D Takvoga nema,mislim muskarca.
A inace verujem da 18.stepen nije bas dobar...

Buby
09-03-2010, 22:48
Ne draga,u simbolici 19. stepena ja se ne prepoznavam:D Takvoga nema,mislim muskarca.
A inace verujem da 18.stepen nije bas dobar...

Zakljucam lupam ga samo tako :D

Ivanna
30-10-2013, 17:21
Da ne bih otvarala novu temu,stavicu ovde solar.
Interesuje me samo posao,nista vise.
Pomagajte,ima li ikakvog zaposlenja na pomolu,hocu da poludim vise:(
(znate vec da sebi ne umem da gledam)

Godinama trazim posao i nista...

Ako moze neko da mi napise nesto po pitanju zdravlja,bila bih zahvalna. Po tom pitanju stvari su krenule nizbrdo i bas sam zabrinuta :-(
Unapred hvala.