vodolija podznak skorpija [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : vodolija podznak skorpija

teleskop
11-01-2010, 23:37
Zdravo svima..obzirom da me astrologija jako interesuje ,sto nije ni cudo imajuci u vidu ispunjenost 12 polja ...da li mi neko moze reci nesto o mom natalu...p.s.vrlo sam ambiciozna osoba:)

nedda
12-01-2010, 17:34
Nezgodni kvadrati :(
Pretpostavljam da je i tebi saturn u 12 doneo novo interesovanje za astrologiju...a da li ti je uneo i nered u zivot, uopste? Imas jednu temu, prilicno aktivnu ovih dana, ovde na forumu gde je nekoliko ljudi sa stelijumima u vagi, mozda ti bude zanimljivo :)
Primetih da imas i sunce mesec sekstil (koji ti astro.com nije iscrtao), cisto da ne izgubis iz vida :)

teleskop
12-01-2010, 22:47
Nezgodni kvadrati :(
Pretpostavljam da je i tebi saturn u 12 doneo novo interesovanje za astrologiju...a da li ti je uneo i nered u zivot, uopste? Imas jednu temu, prilicno aktivnu ovih dana, ovde na forumu gde je nekoliko ljudi sa stelijumima u vagi, mozda ti bude zanimljivo :)
Primetih da imas i sunce mesec sekstil (koji ti astro.com nije iscrtao), cisto da ne izgubis iz vida :)

Hvala :-) mada iako su kvadrati meni ide vrlo dobro u zivotu...mozda malo u ljubavi bzv ...da i saturn i pluton:-) moj astrolog mi inace kaze da su to tj 12 polje pokaztalje inostranstva odn zivota tamo..a imajuci u vidu jos Mo u Sa ...da li ,obzirom da mi je Ve stalno u 90 stepeni ,znaci nesto posebno(moram reci da se svidjam muskarcima koji nisu odavde)
Tebi je Pl na ASC ...genijalno..pa cini mi se da imas vise skorpionskih karakterstika nego svog podznaka..kad jednom nesto odlucis:) ...

loreley
12-01-2010, 23:46
ja sam takoder vodenjak sa podznakom skorpije..smatram da u ovakvim situacijama ipak predvlada jači na relaciji znak -podznak. a u ovom slucaju skorpija daje odlučnost i ustrajnost, te time podrzava vodoliju u njenim bezbrojnim zamislima i daje joj probitačnost:)