Moj izazovni stelium ;-) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moj izazovni stelium ;-)

sinhro739
26-12-2009, 00:17
izvolite i pomagajte mi da bolje upoznam samu sebe, ubi me moj stelium u prvom polju, sta vi vidite u kom me zanimanju vidite ja se jos uvek trazim i lutam ...

mattilda
26-12-2009, 01:14
Dosta toga nam je slicno u natalnoj...vaga asc vaga..su konj. asc konj. ve konj PL...Ve sekstil NE...PL konj. ASC...blabla...zanimljivo...

zvjezdica
26-12-2009, 02:17
Ja ti mogu reći ono što imamo isto :)

Venera u vagi u 12 kući - tajne veze,
pluton u 1. u škorpiji - daje ti magičnu privlačnost, tu je u svom sjedištu, daje izuzetno privlačne osobe.. ( ne govori o ljepoti, dakle ne moraš biti neka ljepotica, već imaš neki magnet na koji se ljudi ljepe.)

Eto to ti mogu reći ovako :) i dobrodošla.

mattilda
26-12-2009, 12:57
Ona nema PL u SC vec Vagi ....a i VE joj je na asc , gleda se kao prva kuca...medjutim zato sto joj je PL na asc a u konj. sa VE daje joj ono o cemu si govorila, sa tim sto je najverovatnije lepa..posto joj je i SO i ASC LI.
p.s. malo me jedino buni ovaj SA koji je tu izmedju..pa ne znam kojom on bojom boji sve ovo o cemu pricamo...da li deluje starije, da li je klasicna lepota u pitanju...da li ima nesto specificno na svom liku sto je izdvaja od drugih..nesto ruzno sto je cinii lepom...hm...ne znam..

uranija
26-12-2009, 12:58
muzika te zanima,zanimanje koje ukljucuje dosta kracih putovanja,putujuca muzicka grupa,osoba na koju utice narod,asc ti je na spici,imas dobar osecaj za pero?mnooogo muzike,venera je u konj sa plutonom ,orbis je 7step,javnost,muzika,ovaj aspekt imaju apsolutni sluhisti,ljudi koji osete muziku svom jacinom,nevazno koja vrsta

sinhro739
26-12-2009, 16:51
e ljudi hvala vam za komentare....
uhhhh...ovako @ Matilda - da taj famozni Saturn dosta toga boji, ono sto ja povezujem sa njim jeste da sam jako visoka i vitka, imam izduzeno lice i naglasenu donju vilicu (to je od PL), imam probleme sa kozom jedno vreme sam imala bobuljice eto kao neki defekt lica, a ovo sa lepotom to je stvarno glupo da ja pricam, otkud znam.
Ja sam zavrsila ekonomiju tj menadzment i to svako ko vidi moju kartu se cudi. @urania muzika me jako inetersuje bez nje ne mogu da zivim ali ne sviram ni jedan instrument - pevala sam u jednoj grupi odredjeno vreme ali davno.
Ne znam ljudi verujte mi, ja imam problem sa identitetom stlni strah od toga da se necu ostvariti i to me uzasno nervira jer je slabost i osecaj da zelim da stvorim nesto i da ostavim iza sebe.
Imam Mesec u Skorpiji, emocionalni zivot me ubija...dosta, dosta me je tesko upoznati - cak mislim da ni ja samu sebe ne poznajem i upoznajem i ucim da samu sebe bolje cujem jer ceo zivot ugadjam samo drugima...sto tezim da promenim.

Pitajte me jos i komentarisite - svaki savet je dobrodosao ;-)

uranija
26-12-2009, 17:33
sto je cudno menadzerski posao,lav je na mc a sunce u prvoj,lideri i sefovi,nego sunce je i gluma,pozornica,moda,pardon bolje receno znak lava

zvjezdica
26-12-2009, 22:57
Eh imam i ja problema sa kožom, neznam koji aspekt nam je to donio, ali bolje da nije..jer je meni to patnja :(

sinhro739
27-12-2009, 00:40
sto je cudno menadzerski posao,lav je na mc a sunce u prvoj,lideri i sefovi,nego sunce je i gluma,pozornica,moda,pardon bolje receno znak lava

MC je u Raku ;-) a onda ako pratimo vldara to je Mesec koji je u Skorpiji konjukcija Jupiter.

@zvezdica, ja pretpostavljam da je kod mene VE0SA0PL a vidim da ti imas VE90SA

uranija
27-12-2009, 10:53
a sta ces sa suvladarem,da ga bacis kroz prozor:p pa i njega gledas,a ti ako bas hoces kreni putem raka,mozda to i zelis?a taj lav ce proraditi kasnije,umetnut je,zato i nisi sigurna sta zelis.a bas to sunce mi se cini izuzetno jer je u konj sa plutonom,izrazite transformacije,trnovite,bolne,mozda cak i smrt oca ne daj boze

sinhro739
09-08-2010, 12:59
Volela bih da jos neko prokomentarise moj natal ako zeli i moze, posto se trenutno osecam bas izgubljeno i dawn, hvala vam svima do sada!

thalatte
09-08-2010, 13:51
sinhro..u tvojoj karti fali kvadrata i opozicija...a to znaci da ti fali akcije..dosta toga ti je dato, jos u 1.oj kuci, ispred nosa, ali ti ne znas sto sa tim..

Dodatno Mars0Neptun ti oduzima energiju, ne bi trebala lutati u mastu, poroke, vec se sto vise tjerati na kreativne akcije, sport itd...

Da li radis? Jel bi imao tvoj posao veze s tudjim novcem? Jer ti je vl.8 ve na asc u sjedistu...

sinhro739
09-08-2010, 16:25
pepuuu,
ne da ga ubode nego ti svaka cast.
Bukvalno tako kao sto si rekla osecam jako puno energije ali moj problem je kako da je adekvatno kanalisem.

Trenutno ne radim, radila sam na dosta mesta i svuda puknem i odem, uopste imam taj problem da me uobicajena rutina radno vreme i kolektivi deprimiraju ... nemoj me pogresno shvatiti ja jesam odgovorna osoba imam Saturna tik uz Ascedent ali imam i tu neku bolesnu potrebu za slobodom, zivim za to da nadjem posao kome cu biti maksimalno posvecena ja bih volela da zivim to sto radim!!!
... U zadnje vreme pocinjem da plasim za sebe zato sto sam se povukla sa svih bojnih polja bukvalno sam zaglavljena ni tamo ni ovamo. Jako je grozno kad se trazis lutas a vreme ti prolazi i ti ne radis i nezadovoljan si i ne znam kuda, strasno :(
sta mislis kako da se izvucem?

ginger
09-08-2010, 17:06
Volela bih da jos neko prokomentarise moj natal ako zeli i moze, posto se trenutno osecam bas izgubljeno i dawn, hvala vam svima do sada!

on mi je prejak:D

jesi li ti možda osoba koja mnogo vremena provodi (previše vremena) sama sa sobom?

ovakve konfiguracije nužno daju samoću ali i samostalnost, energiju ega (ja to tako zovem.. osoba je intenzivnoi svjesna same sebe i ima jako samopuzdanje) praktički se osijeća jačom i "iznad" drugih ljudi oko nje. da ne govorimo za muške- žena je ovdje (tj. ti) dominantnija i preko mjere. ;)
to je onaj aspekt koji daje "nepoželjnu ženku za naše prostore":D (žena koja se ne prilagođava muškarcu, nije u sjeni njega, ne ovisi o njemu i sl..)
na osi su sunce (to je ovo što sam prethodno navela)
venera (vladar 8 .polja)
jaka škorpija- mislim da te interesira o sexu raspravljat, prakticirat (to je na koncu glupo reć, jer to svi nastoje :D), voliš da te se zapazi sa tog kuta, možda imaš istaknut onako neki animalni šarm (zbog vladara 8,. na asc i sco)
mislim da možeš mnogo predat se nekom poslu, nema kod tebe površnosti, tj možda i ima ali u onim stvarima za koje nisi ni zainteresirana
izuzetno je važno pronać u životu nešto što će ti "oduzimat dah"- strastveni hobi, posao koji te tjera na stalno otkrivanje i istraživanje u detalje,

mjesec u škorpiji može kazati o mladosti i djetinjstvu kada su te roditelji kontrolirali i visili ti nad glavom .. majka posebno, u sve se miješala.. nakupila se u tebi određena doza frustracije i želje za divljinom i potpunim predavanjem slobodi i strasti života i nezavisnosti

eto ukratko ta škorpija malo opisana, kakva inače je

thalatte
09-08-2010, 17:12
- moras se trgnuti..znam da glupo zvuci..ali..tako je ma0ne uspavljuje..

- taj ma0ne je na vrh 3. a vladaju 5.i 6. ..da li ima nesto kreativno da volis raditi? Pisi, dogadjaje, price, avanture, izmisljaj i stavljaj na papir..
-dobra je i komunikacija preko interneta me60ur, me je u 12., internet je za tebe..
-meni ovo lici na brokeraj ili na neku zaradu preko interneta, mozda prodaja oglasnog prostora..mozda da sama pokrenes kakvu web stranicu,ako me kuzis..

Posao ti mora biti kreativan ali ti nisi boem, treba ti dobra placa da te motivira..

Sto se tice ljubavi..tu ces morati poraditi na prilagodjavanju drugoj osobi...jer zbog nedostatka opozicija, ne shvacas suprotnosti, vjerojatno ti se kompromisi cine prezahtjevni..a bas su vazni u odnosima...plus MO U sco, posesivnost i ljubomora, pa onda zapravo jako malo prostora ostaje partneru da bude svoj...da ga prihvatis sa vrlinama i manama...
Vjerojatno je isti problem i sa poslom..
A bas vage imaju potrebu ali i zadacu da traze ravnotezu, tako da je moguce da i ti vec znas kako treba, samo bez straha i sa vise odlucnosti...

Isto tako mozda previse eng. Trosis na prijatelje ili bracu, morjs pozatvarat te ventile i obratit paznju na one koji te iscrpljuju, pa nekako izbjeci takve situacije,ljude..

Organiziraj se,budi aktivna, spost, rekreacija ,napravi !razuman! plan i pridrzavaj ga se...nikako pretjerat i gonit sve i svast od jednom

sinhro739
09-08-2010, 23:48
hvala pepuuu za odgovor ... da volim dosta toga kreativnog raditi jedno vreme sam pravila i osmisljavala plakate to obozavam premda je proslo dosta vremena i zaboravila sam mnoge programe koje sam znala, i to za pisanje je tacno jako puno citam, volim da pisem i imam neobican stil pisanja, razmisljala sam da uskoro otvorim svoj blog :) znas li mozda kako se to radi??

o ljubavi ne mogu sada ...
thank you my friend!!! :)

thalatte
10-08-2010, 00:01
pa imas te sajtove sa blogovima mislim da je jednostavno otvoriti ga, kasnije postoje finte za uredjivanje..a to bas ne znam..
Al imas ponudjene opcije skina i detalja, to je za pocetak cist fajn

sinhro739
10-08-2010, 00:25
on mi je prejak:D

jesi li ti možda osoba koja mnogo vremena provodi (previše vremena) sama sa sobom?

ovakve konfiguracije nužno daju samoću ali i samostalnost, energiju ega (ja to tako zovem.. osoba je intenzivnoi svjesna same sebe i ima jako samopuzdanje) praktički se osijeća jačom i "iznad" drugih ljudi oko nje. da ne govorimo za muške- žena je ovdje (tj. ti) dominantnija i preko mjere. ;)
to je onaj aspekt koji daje "nepoželjnu ženku za naše prostore":D (žena koja se ne prilagođava muškarcu, nije u sjeni njega, ne ovisi o njemu i sl..)
na osi su sunce (to je ovo što sam prethodno navela)
venera (vladar 8 .polja)
jaka škorpija- mislim da te interesira o sexu raspravljat, prakticirat (to je na koncu glupo reć, jer to svi nastoje :D), voliš da te se zapazi sa tog kuta, možda imaš istaknut onako neki animalni šarm (zbog vladara 8,. na asc i sco)
mislim da možeš mnogo predat se nekom poslu, nema kod tebe površnosti, tj možda i ima ali u onim stvarima za koje nisi ni zainteresirana
izuzetno je važno pronać u životu nešto što će ti "oduzimat dah"- strastveni hobi, posao koji te tjera na stalno otkrivanje i istraživanje u detalje,

mjesec u škorpiji može kazati o mladosti i djetinjstvu kada su te roditelji kontrolirali i visili ti nad glavom .. majka posebno, u sve se miješala.. nakupila se u tebi određena doza frustracije i želje za divljinom i potpunim predavanjem slobodi i strasti života i nezavisnosti

eto ukratko ta škorpija malo opisana, kakva inače je

hej gigner hvala ti za odgovor tek sad videh tvoj post. Hvala za Brajana a jeste prejak, pa eto kakve tipove volim, sve ti kaze i Mesec u skorpiji.
Dosta toga je tacno pogotovu ovo za majku i to sto kazes da moram naci nesto sto mi oduzima dah pa obrni okreni uvek je sve ili nista.
Zato sto si skorpija tako me dobro i razumes,.

Da provodim dosta vremena sama sa sobom, veliki sam individualac premda kako sam Vaga znas da bih volela da imam nekog da pratim i ja njega i on mene, opet moj mesec u prvoj stalno trazi ljude a i ljudi mene jer ja volim da slusam cak i previse tako odagnam svoje probleme, cak sam htela biti psiholog ali odoh u vode menadzmenta.