Moja natalna (dupla devica),svi ste dobrodosli :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moja natalna (dupla devica),svi ste dobrodosli :)

marina :)
20-12-2009, 05:06
ja sam takodje dupla devica.zaledila sam se kad sam videla svoj solarni (to je ono solar returns...)Saturn opozicija Uran,i Mars opozicija pluton.Puno kvadrata,i Neptun je cini mi se u nekoj opoziciji.Nemam pojma sa ovim.Ako bi mi neko pomogao,jer ne znam nista o ovoj vrsti karte...:)solar return (http://i1016.photobucket.com/albums/af285/tony308/solarreturn.gif)
natal+solar (http://i1016.photobucket.com/albums/af285/tony308/solarnatal.gif)

blindguardian
20-12-2009, 15:50
Pa solarnu kartu proučavaš kao i natalnu, samo što se ova ne odnosi na cijeli život već na idućih godinu dana. Koliko vidim tebi je istaknuto polje braka i odnosa, imaš puno, puno napetosti i borbi. Ja bih ti voljela pomoći ali solarne karte se u mom iskustvu nisu pokazale kao nešto pouzdano, barem ništa što već nije naznačeno tranzitima u natalnoj karti. Nadam se da će me netko demantirati i objasniti ti ovaj tvoj solar;)

20-12-2009, 23:03
Sunce konj Asc Sujeta.Roditelji su mi se razveli kad sam imala 6 mes.Nemaju nikakav kontakt.Otac mi je pun kao brod,a mama tek sad uspeva da zaradi da nije u dugovima.Tako da je to Mesec opozicija Sunce.Sa mamom sam jako bliska,mogu sve da joj kazem.Sa ocem imam kontakt samo taj sto mi salje mesecno kad daje plate radnicima u firmi.Oboje imaju nove brakove,s tim sto je mamin muz preminuo od infarkta u svojoj 45toj cini mi se.Imam dva brata sa mamine strane,a dva brata i sestru sa tatine.Eto neke stvari,pa ako neko uspe da prokomentarise jos.Studiram gradjevinu imam jos master.Lepo crtam...I da svi momci su imali simboliku lava(venera u lavu).Prvi lav/vaga,drugi (sa kojim sam bila 6 god cak i ziveli zajedno jedno vreme)lav/vaga Pluton na Asc,a ovog sadasnjeg sam upoznala pre dve i po godine,studiramo isto,zivimo zajedno trenutno kod njega.On je jarac/lav.Izglda je dovoljno da ima nesto lavovsko i ja sam gotova...

Na temi Dupla djevica sam pokusala da komuniciram sa ljudima,ali sam bila prinudjena da otvorim novu temu iako je i ono tema dupla devica.Tako da mozete ovde da stavite sta god vas interesuje,meni niko ne smeta;)
Wellcome!
P.S.ja cu polako analizirati sta god stignem,i kako nesto naucim.Zasad ako neko nesto zna nek mi pomogne.A i ja cu drugima...

nedda
22-12-2009, 11:44
ja sam takodje dupla devica.zaledila sam se kad sam videla svoj solarni (to je ono solar returns...)Saturn opozicija Uran,i Mars opozicija pluton.Puno kvadrata,i Neptun je cini mi se u nekoj opoziciji.Nemam pojma sa ovim.Ako bi mi neko pomogao,jer ne znam nista o ovoj vrsti karte...:)solar return (http://i1016.photobucket.com/albums/af285/tony308/solarreturn.gif)
natal+solar (http://i1016.photobucket.com/albums/af285/tony308/solarnatal.gif)

Marina,
stvarno nema mesta za paniku :)

Aspekt saturn opozicija uran traje vec duze vreme, i svi ljudi ga trenutno imaju u svom solaru. Mars opozicija pluton, da, ali separacioni. Pri tome, ti u svom natalu nemas aspekt izmedju marsa i plutona, cak je i tvoj natalni mars u skorpiji, pa se moze reci da su kod tebe stvari vezane za te planete vec donekle povezane. Ove godine ces samo jos malo raditi na tome (na opozicijama se moze svesno raditi, zato one i nisu toliko teske kao kvadrati).
Neptun ti nije u opoziciji, samo ti je u stelijumu na Asc-u. Ti stelijumi su uvek teski za tumacenja, pa to ostavljam tebi ;)

Ja bih samo u tvom solaru izdvojila mesec i mars. Prvo, mesec ti je na Asc-u. Zatim, pravi trigon sa marsom, kao i u natalu, i konacno, mars ti je u raku, gde se definitivno ne oseca dobro.
Zbog ovih stvari, cini mi se da ces se puno baviti emocijama ove godine. Mozda ces pokusavati da se 'marsovski' izboris sa njima - kroz akciju, ali mars ti u tome nece pruziti mnogo podrske. Negde procitah da je mars u raku "kao davljenik - koprca se, i bori, ali ga emocije savladavaju, dok ne nauci da im se prepusti".
Srecno! Javni posle kako idu stvari...

22-12-2009, 13:13
jao Boze pa Mars je jedina planeta u mom horoskopu koja je u svom sedistu!Zasto je morao bas Mars da mi napadne!Jadan moj Marsic...Ma izboricemo se mi sa tim nekako.A da to nema veze s tim sto sam ponovo pocela da radim vezbe i fizicke aktivnosti...?

nedda
22-12-2009, 13:47
jao Boze pa Mars je jedina planeta u mom horoskopu koja je u svom sedistu!Zasto je morao bas Mars da mi napadne!Jadan moj Marsic...Ma izboricemo se mi sa tim nekako.A da to nema veze s tim sto sam ponovo pocela da radim vezbe i fizicke aktivnosti...?

Prvo, i saturn ti je egzaltiran, i super aspketovan, a ni ostale planete ne mogu bas mnogo da ti se pozale ;)
Ali ovo za marsa! Ko je tebi napao marsa? :D
Vezbe mogu samo da ti koriste, samo napred!

22-12-2009, 14:13
Mesec tako sam razumela...Ma da kad nemam blage veze pa lupetam,a tog saturna sam se plasila uvek.De bas u kuci novca da mi bude...
A tek da ne govorim o Suncu Mesecu i Neptunu(mislim opozicija sunce mesec i neptun retrogradni).Jedino sto volim je taj Mars i Venera u lavu.Al u pravu si verovatno vise lupetam nego sto je to zaista tako...

nedda
22-12-2009, 14:25
Marina,
moja greska verovatno. Nekako sa mojim ugrozenim mesecom ne mogu da skontam da on moze nekoga da napadne...Glavna stvar u kojoj mi osecamo mesec su emocija i psihosomatika. Mi ga najvise osecamo kada je povredjen, jer tada preplavljuje, sputava, donosi fizicke probleme, ako ga ne uvazimo i negujemo...
On i u tovm solaru i u tvom natalu pravi lepi trigon. Znaci imas mogucnost da uskladis te razlicite energije na elegantan nacin, i ovo je prava godina za to.
Suncem i mesecom se nemoj mnogo baviti sada, nemas to u ovom solaru, baci se bolje na tu pricu neptuna i meseca...