ribe,skorpija [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : ribe,skorpija

dianna
08-12-2009, 13:33
caoo:)
da li neko moze da mi kaze nesto o mojoj natalnoj karti, uspjeh, zdravlje, ljubav itd.....
hvala punooo!!!

http://tinypic.com/view.php?pic=1z4a3r4&s=6

jupiter
08-12-2009, 14:09
Mozda si dosta okrenuta poslu i karijeri,ali istovremeno te obavljanje posla zabavlja.Ne znam cime se bavis.U ljubavi se najbolje osecas kada imas svoju slobodu,i ne volis ogranicenja.Muskarci koji te mogu privuci su iz poslovnog okruzenja,ili da su povezani sa inostranstvom.Ve u vodoliji daje osobe koje vole flertove preko sms-a,interneta...

skorpijica
27-01-2010, 19:34
mars vladar karte u 1k a inace oznacava gde trosimo energiju ...tako da ti svoju energiju trosiiis najvise na sebe
mesec u 7k u biku na 26 stepenu bika.........oznacava vaznost koju pridajes partnerskim odnosima........mesec je dusa a tvoja dusa je u 7k kuci partnerstava

mirab
02-02-2010, 16:43
Mesec na 26 stepenu Bika oznacava da se nalazi na fiksnoj zvezdi ALGOLI, kako je u 7.kuci moze znaciti da ces zbog nekog gubiti glavu,ili ce te zbog nekih partnerskih odnosa boleti glava(partnerski odnosi podrazumevaju i svaki odnos u javnosti sa nekim),uglavnom Mesec se nalazi na losem stepenu jer je tu neketnica ALGOL(vrlo zlocudna fiksna zvezda.Pozdrav svima od mene mirab-novi clan.

baba cajkovski
03-02-2010, 02:25
Što se tiče karijere, možeš biti uspešna u organizovanju privatnog ili čak porodičnog posla, od partnera očekuješ da bude savestan, emotivan i situiran, zdravlje - problem malokrvnost, čuvaj stopala,sasvim je sigurno da ćeš teško uskladiti u svom životu da si istovremeno i majka i ljubavniva i to ćete dugo na neki način sputavati, malo si više ljubomorna nego što bi to trebalo, hrabra i osoba od inicijative, voliš zabavu, sigurno ćeš voleti i decu...za plodnost nemoj nikako da brineš, Mars u Škorpiji, Mesec u Biku, malo je nezgodno što je na Algolu, ali to može da ima i prednosti....prijatelje možeš lako da gubiš, čuvaj one sa kojima si duboko vezana a ne one sa kojima si dugo vezana........

zvjezdica
03-02-2010, 02:36
Kiron u 7 kući je znak da će ti parntner biti najvjerojatnije boježljiv i da ćeš dosta o tome voditi brigu...možda imaš malo promjenjivo ponašanje u komunikaciji tj burnost?

Imaš li braću ili sestre? :)