blizanac,devica [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : blizanac,devica

sladja
04-12-2009, 14:44
da li moze neko nesto da mi kaze o mojoj natalnoj karti?nalazim se na prekretnici i ne znam sama sta da radim.imam problema na svim poljima.unapred hvala na odgovorima!!!

http://tinypic.com/view.php?pic=ir3z2p&s=6

bilja
05-12-2009, 22:21
Ocekuj prestanak problema kad tranzitni saturn predje 20 stepen skorpije,a posto do tad ima 2 i nesto godine gledaj kako da se sa problemima cistog uma i srca nosis sto bolje mozes.Inace tranzitni saturn ce ti do 29 aprila 2010 praviti konjukciju s marsom,a onda ce preci u devicu gde ces osetiti olaksanje,pa opet se krajem 2010 vraca u vagu gdje ce ti opet praviti konjukciju s marsom,prelaziti preko svoje natalne pozicije,plutona,ulaskom u skorpiju preko jupitera (i meni ce isto takodje preko jupitera),da te utesim preko plutona je presao i srecom se nista nije dogodilo,a na 19 stepenu skorpije ce ti biti u kvadratu sa mesecom,tako kad sve to prodje ti ces osetiti olaksanje,a do tad se drzi i nedaj se.

sladja
06-12-2009, 03:29
Ocekuj prestanak problema kad tranzitni saturn predje 20 stepen skorpije,a posto do tad ima 2 i nesto godine gledaj kako da se sa problemima cistog uma i srca nosis sto bolje mozes.Inace tranzitni saturn ce ti do 29 aprila 2010 praviti konjukciju s marsom,a onda ce preci u devicu gde ces osetiti olaksanje,pa opet se krajem 2010 vraca u vagu gdje ce ti opet praviti konjukciju s marsom,prelaziti preko svoje natalne pozicije,plutona,ulaskom u skorpiju preko jupitera (i meni ce isto takodje preko jupitera),da te utesim preko plutona je presao i srecom se nista nije dogodilo,a na 19 stepenu skorpije ce ti biti u kvadratu sa mesecom,tako kad sve to prodje ti ces osetiti olaksanje,a do tad se drzi i nedaj se.

znaci jos samo malo :) koliko taj period sa saturnom vec traje????poslednjih 9 godina su mi bas teske!!!hvala ti puno na odgovoru!!!
da li mozes da mi kazes nesto o odlasku u inostranstvo???imam dve ponude da idem,ali ja ne znam sta da radim.

skorpijica
06-12-2009, 11:38
evo sad ima nije htelo juce da mi se otvori

devet godina kazes///ja sam donedavno saznala za sade sati a to je jako tezak period kada saturn ide preko meseca znaka ispred meseca i jednog posle....to bi bilo nekih 7.5godina
mislim da te lepa ljubav ceka za 2godine...ako ne i brak
i mesni je sad saturn u konjukciji sa marsom ali sta to tacno donosi mozda napetost nervozu itd..

bilja
06-12-2009, 17:03
Pa saturn je usao u raka 5.juna 2003 od tad su tebi poceli takozvani sade sati ili 7.5 godina tuge. Posto je mesec nasa dusa koja je prosla kroz mnoge zivote u tih 7.5 godina saturn nas stavlja u nekakvo stanje otkajavanja starih dugova. Rekli bi smo da su ulaskom saturna u vagu tvoji sade sati prosli i da bi ti trebala vec osjetno lakse da dises,ali tvoj natalni saturn i ako je na mjestu svoje egzaltacije je retrogradan (sto bi znacilo da ce ti se u ovom zivotu ponavljati greske koje si pocinila u proslom i pretproslom,kao naravno i mogucnost njihove ispravke)greske su tipa previse uzivanja na poziciji,uobrazenosti i ambicioznosti. Za inostranstvo mogucnosti postoje i mnogo mi je neverovatno da postoji bice na ovim nasim bivsejugoslovenskim prostorima koje se dvoumi oko tog pitanja.

sladja
06-12-2009, 17:57
skorpijice meni su svi problemi poceli kad mi je otac umro.sad kad bolje razmislim,prve tri,cetiri godine posle njegove smrti su bile i podnosljive.2004 nastupa bas los period za mene.
nadam se da si u pravu za ljubav :) .
biljo sto se tice gresaka,ne verujem da u ovom zivotu mogu da ih ponovim,ali zapamticu sta si mi rekla.ambiciozna jesam,ali uobrazena i sklona uzivanju nisam:)
sto se tice inostranstva u pitanju je australia.moras da priznas da je bas daleko.mogla sam da odem pre 5 godina ali sam to stopirala zbog porodice i fakluteta.to sam svima rekla,a u stvari nisam htela da ostavim mamu i sestru.sad to ponovo postaje aktuelno i ne znam sta da radim.ne bih da mamu i sestru vidjam jednom u 5 godina.daljina je jedini razlog zasto se dvoumim.da je negde blize sutra bih otisla.

bilja
06-12-2009, 21:10
Bogami,Australia-ribe,pa 7 kuca,a vl asc.u 9 mogla bi ti otici tamo i udati se. Jupiter pa retro-mislim vracanje ljubavi iz proslog zivota.

sladja
07-12-2009, 01:11
izgleda da cu na kraju da odem na kraj sveta:)
reci mi sta si mislila kad si napisala australia-ribe?

bilja
07-12-2009, 18:28
Covek ne treba da se protivi svom horoskopu vec da ispuni njegovu simboliku,a tebi 7 polje pocinje u ribama (polje partnerstva) a ribe predstavljaju sve daleke ostrvske zemlje kao sto je australija. Cetvrto polje (opis mesta zivljenja) strelac-daleko inostranstvo i sunce (muz) u 9 kuci ili kuci opet inostranstva. Pa prema tome sta cekas? Ja ti zelim srecan put.

sladja
07-12-2009, 19:44
biljo hvala ti!!!!puno si mi pomogla:)
reci mi samo jos ovo sunce(muz) znaci da ce mi muz biti iz inostranstva????e sad da li za mene koja sam zivela u bosni i dosla da studiram u bg srbija inostranstvo????