jel moj natalko kriv za sve [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : jel moj natalko kriv za sve

todeski
30-11-2009, 20:48
[img=http://img341.imageshack.us/img341/3537/astrow2gw01todeskihp697.th.gif] (http://img341.imageshack.us/i/astrow2gw01todeskihp697.gif/)

hej ljudi veliki pozdrav za sve dugo vasario po forumu kao gost pa eto napokon osmelio i evo me u vasem jatu :)

trebam pomoc naime 25 god. ni puno ni malo no jedan problem koji me sputava i predstavlja za mene veliki problem najkrace receno eto do sada nikada nisam mogao da se zaljubim a kamo li da zavolim nekoga
bilo je cura i neznam ni sam koliko vezica onih kratkih najduza je trajala 3 meseca ali ja sam prazan nema u meni nicega i kaka svi govore o tim leptiricima a mene muka ubije dodje mi da vristim od jada i bola sta je to samnom u cemu je moja greska ???
zar ne mogu i ja voleti kao i svi drugi jesam li time kaznjem za ceo zivot???
prosto bezim od takvih prica i osecam se izolovano posta ja nemam sta o tome reci jedino tudja iskustva koja opet nisu moja nazalost :(
postoji li osoba na ovome svetu koja me moze odlediti koja ce mi podariti te dugo cekane i zeljene leptirice pa neka i boli i to je bolje od ove ravnodusnosti.....

jupiter 66
01-12-2009, 07:05
Cao Todeski,ne treba da panicis, mlad si i ceo zivot je pred tobom.Uzmi to sve kao dobro i uzivaj u vremenu koje ti je universe dao, bez ljubavi i odgovornosti koje ce te kasnije stici.Tvoj emotivniji asc ce proraditi na vreme iza 30te kada ces promeniti svoj karakter.Kao skorpija mozda malo"nasilno" teras sebe da se zaljubis.A mislim da si opterecen vezama(Pluton u 5) i povrsan(mesec u blizancima).Merkur sa uranom ti daje iznenadne veze i prekide i vise njih.Pluton daje duboka osecanja koje mozda zena u znaku blizanaca(mesec u blizancima) ti odgovara.Naravno njaneobicnije kombinacije mogu dati neocekivano lep rezultat(Ja rak-devica, moj muz,vaga-riba) pa nije lose da 'ispitas' pre nego se uglavis u ozbiljnu vezu.Tvoj karakter se menja iza 30te kada rak preduzima tvoju licnost.Saturn ti daje starijeg ili mladjeg partnera, kao i kasnije postojanu vezu ili brak.Gde je venera to znaci isto zene koje ti mogu biti atraktivne.Srecno!:)

thalatte
01-12-2009, 08:36
Jooj...pa život bez leptirića je zbilja grozan...ja ne bi mogla živjeti bez njih :(

Mislim da tebi smeta ovaj Saturn u konjukciji sa Suncem i u 5. kući...dodatno je zeznut i Mjesec u 12.-oj ...U Blizancu pa osjećaji tako malo djetinjasti...dok Venera 0 Neptun govori da vjerojatno živiš u nekoj iluziji ženskog savršenstva, koje ne postoji...pa tvoj Mjesec ostaje na sigurnom - van pogleda, u 12-oj kući...

Možda za početak bi trebao nekakvu vezu koja će biti tajna....možda da se na taj način probudiš...i od obične djevojke napraviš ''posebnu'' :) koja će tada biti dovoljno zanimljiva da ti zadrži pažnju na neki duži period...

todeski
01-12-2009, 10:59
e cure divne ste hvala vam puno :)
a i u pravu ste obadve
bas kao sto kaze jupiter teram se da se zaljubim bas nasilno valjda od silne zelje da dozivim vec jednom to eto zvuci dobro pa makar i posle trideste samo da ja otkravim
e a ovo sa starijim partnerom bas sam se slatko nasmejao (trenutno mi se svidja jedna cura nista neuobicajeno no malo me zaintrigirala ) dva razloga za to prvi sto je ona starija od mene 10 god. a drugo poklapanje kako rece moja venera u znaku strelca a ona strelac -skorpija neverovatno

hvala pepuu na razumevanju jeste zaista je bezveze ma totalno fuj sa osecanjima na leru

"Venera 0 Neptun govori da vjerojatno živiš u nekoj iluziji ženskog savršenstva, koje ne postoji"... u ovoj tvojoj recenici sam se pronasao 100%
e znas sta kad upoznam curu i samo posle nekih pola sata do sat vremena cura bez pardona pristaje sex ( a nisam siguran ni ime da mi upamtila) svo ono sto je lepo na njoj nestaje i ja vidim samo razocarenje ne nisam ja staromodni tip samo mislim da neki kodexi ponasanja i malo morala nije na odmet i tu svaka dalja prica i mogucnost bilo kakve veze nestaje i mozda u tom smislu trazim neko ako se moze reci savrsenstvo ili bar malo vise dostojanstva

"Možda za početak bi trebao nekakvu vezu koja će biti tajna" mislis da bih sebe mozda trebao malo naterati na kakvu istrajnost i potruditi se da oformim vezu dati sansu sebi daleko od ociju drugih ??? ako sam te dobro razumeo ???!!!!
zaista nije losa ideja

thalatte
01-12-2009, 11:50
e cure divne ste hvala vam puno :)

"Možda za početak bi trebao nekakvu vezu koja će biti tajna" mislis da bih sebe mozda trebao malo naterati na kakvu istrajnost i potruditi se da oformim vezu dati sansu sebi daleko od ociju drugih ??? ako sam te dobro razumeo ???!!!!
zaista nije losa ideja

E da to sam mislila...bit ćeš pod manjim ''stresom'' ako se odvija daleko od očiju javnosti...a i sve dodatno dobiva na zanimljivosti...

Ta starija djevojka koja ti e sviđa ne zvuči uopče loše...još ako je s posla ili veterinarka ili doktorka...imamo BinGo :D

todeski
01-12-2009, 22:13
upoznao sam je preko sestre zajedno rade mada donekle i ja sam imam dodirnih tacaka sa njihovim poslom inace nije vegetarijanka ali je pravi pobornik zdrave ishrane zaista vodi racuna o svojoj ishrani kad sta koliko i pre svega zdrava hrana mozda je time ispunjena ta simbolika ?????

markobgd
01-12-2009, 23:26
vladar pete u opoziciji sa vladarom prve
tj ti u opoziciji sa ljubavlju :D (mesec180venera)

sahadow452
02-12-2009, 00:17
vladar pete u opoziciji sa vladarom prve
tj ti u opoziciji sa ljubavlju :D (mesec180venera)

Da ali tu se umesao i Neptun...pa sad vidi...on kad zamagli...i to je 6 i 12 kuca...prvo venera u strelcu toliko voli da flertuje,ali nesvesno..ona to uvek cini....samo nemo da koketiras i flertujes sam sa samim sobom...pa ti se ne izgubi osecaj za ljubav i emocije...inace mozes imati paralelno nekoliko veza...nista to tebi ne predstavlja problem...mada ce uvek ona druga biti u tvojoj glavi...i cuvaj kosti,zivce i parne organe....
I,da...nemoj da ti se desi da flipnes zbog ljubavi pa da se samoposluzis tableticama...nikako!!!!!!!!!!!!!

todeski
04-12-2009, 20:45
hvala marko bas je tako nazalost definitno u opoziciji s ljubavlju :(

sahadow hvala na komentaru i savetu :)
nikad se nezna ali do sada sam uspeo odelevati svim porocima cak sam i cigarete ostavio jedino osta pivo kao najveci porok
kad kazes "da flipnem zbog ljubavi" mislis zbog neke ili zbog toga sto sam lisen osecaja za ljubav???

sahadow452
05-12-2009, 19:39
hvala marko bas je tako nazalost definitno u opoziciji s ljubavlju :(

sahadow hvala na komentaru i savetu :)
nikad se nezna ali do sada sam uspeo odelevati svim porocima cak sam i cigarete ostavio jedino osta pivo kao najveci porok
kad kazes "da flipnem zbog ljubavi" mislis zbog neke ili zbog toga sto sam lisen osecaja za ljubav???

Pre sam mislila da se zaljubis i umislis tu ljubav...da ti ne bude uzvracena na taj nacin kako ti zelis...pa onda da se desi kratak spoj u tvojoj glavi i da odes u drugu krajnost