Natalna karta Skorpije [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Natalna karta Skorpije

Ona29sa
28-11-2009, 01:10
Ako je neko raspolozen da malo zaviri u ovu natalnu kartu ... Ono sto mene posebno zanima jesu tranziti saturna koji mislim da ce sada da idu preko mog natalnog saturna i venere u 8 kuci ... Isto tako imam konjukciju saturn i jupiter u 8. u vagi (kao sto sam procitala da je bio jedan od losijih aspekata za smrt Toseta :(...) Uopste, u vagi imam 4 planete u 8. kuci i prosto me strah ovog saturna ...
I naravno zanima me "taj neko" i da li ce ga uopste biti??? :)))

skorpijica
30-11-2009, 13:48
moje misljenje kad ti dodje saturn na veneru das ces uci u neku dublju vezu punu strasti fatalnu pomalo i da ce trajati bar godinu ako ne i vise

Ona29sa
30-11-2009, 14:01
moje misljenje kad ti dodje saturn na veneru das ces uci u neku dublju vezu punu strasti fatalnu pomalo i da ce trajati bar godinu ako ne i vise

Sto je nekad oktobar - novembar 2010 :( Znaci nista prije...
Hvala. A ja se nadala da ce ova sadasnja prica potrajati ... A moze li se ikako, ako nisam dosadna, procjeniti kojeg ce znaka biti ta osoba?

skorpijica
30-11-2009, 14:08
ako si sada sa nekim to bi se tad moglo ucvrstiti ali i ja sam početniikk jerje sve u vagi znaku partnerstva....u kuci skorpije snazne emocije i sex

Ona29sa
30-11-2009, 14:26
ako si sada sa nekim to bi se tad moglo ucvrstiti ali i ja sam početniikk jerje sve u vagi znaku partnerstva....u kuci skorpije snazne emocije i sex

Skorpijice hvala puno.

Ma neka jeste prica sada u pitanju, ali nismo bas u vezi, rekla bih da je neka fatalna prica u pitanju ali sa neizvjesnim ishodom, pa ako neko bude ko bolje zna od mene zainteresiran da pogleda :) bice mi drago...
Naime prica pocela u martu ove godine (05.03.) i strasno je jaka, ali ne znam bas kako ce se sve odvijati...
Ako ko nesto vidi, pomagajte :))))