Oce Neko Da Mi Pogleda Kartu I Kaze Nesto Bilo Sta [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Oce Neko Da Mi Pogleda Kartu I Kaze Nesto Bilo Sta

xenijajajaja
27-11-2009, 03:37
Rodjena , 25 Jun 1991
21 :40 U Beogradu:)
zanima me ljubav zdravlje buducnost stagod znate:))

http://www.astrotheme.com/ascendant.php

energija
28-11-2009, 22:23
http://www.dodaj.rs/f/3E/1X/30Qe56l1/astrow2at12ksenijajjaaah.gif

najpre, evo ti je natalna karta, na onom linku se ne vidi, pazi, ovo je prvi put da kao nesto tumacim i nista nemoj da shvatis ozbiljno!

Sa Suncem u raku, veoma su ti vazni dom i porodica, posebno ljubav majke, ali volis da nadjes tajno mesto na kom ces biti sama sa sobom. Rakovi su obicno hipersenzibilni, ali tesko pokazuju svoja osecanja, kriju ih, logicno, pod ljusturom.
Brzo ucis, ali, sudeci po horoskopu, cesto dozvolis da te vode emocije. Medjutim, umeces da ucis na svojim greskama, neces ih ponavljati vazda.
Sa Venerom u lavu, ti volis i volis da bydes voljena, ali isto tako volis da budes i dominantna medju ljudima koji te vole, pa moze da se desi da biras krug prijatelja u kojem znas da mozes da se istaknes (svesno ili nesvesno), sto bi potvrdio i ovaj mars u lavu. Bices ti u ljubavi ta koja nosi pantalone :D, naravno s ovim mora da se pazi, moras da znas kad da spustis loptu. Jurices slavu, novac i bogatstvo i mozda ih da stignes, ali bilo bi lepo da pazis i na druge, nemo gazis preko mrtvih :D, mada mislim da sa senzibilnoscu raka mozes da napravis odlican balans. S ovim plutonom u skorpiji u devetoj kuci, ti si jedna pametnica i mozes svetu da doprineses svojeom pamecu. Iskoristi to! Konjukcije sa plutonom ukazuju sve na to da bi da enjassvet, medjutim u detinjstvu je to malo zajebano, jer bi da kontolises sve, pai porodicu, pa ozda imas malo zajebat odnos sa roditljima, n, svi smo roz to prosli. Mesec u jedanaestoj kuci, u strelcu- volis svoje prijatelje i pravednost medju njima, ali nemoj da ih kontrolises.
Nek ti znaci misljenje drugih, ali nemoj da se vodis istim. Moze nekad da ne bude prihvaceno tvoje misljenje, ali dobro razmisli da li ces ga se odreci. Veliki se empata, ali nemoj da te ubije tudji bol. dakle, prakticna si, racionalana, ali i idealista, nezavisna, ali i druzeljubiva, ve sto ti je potrebno je da dobro izbalansiras i uspeces na svim poljima!

xenijajajaja
28-11-2009, 23:46
e bas ti fala dobra si dobra si :))

ko zna nek kaze :))
i za iskusne , da li cu menjati fax studiram medije i kom. a presla bi negde na likovno ?????

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_xendzxa_hp.84585.18559.gif&res=63&va=&cid=g15file0yFtR7-u1274830184

i ovaj pluton u 9 ??? mislim zivela sam u inostranstvu i imam valjda plutonski um i sve to al za fax sta mi to znaci ako neko ima pojma nek se javi :)))

ko zna nek kaze :))
i za iskusne , da li cu menjati fax studiram medije i kom. a presla bi negde na likovno ?????

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_01_xendzxa_hp.84585.18559.gif&res=63&va=&cid=g15file0yFtR7-u1274830184

i ovaj pluton u 9oj ??? mislim zivela sam u inostranstvu i imam valjda plutonski um i sve to al za fax sta mi to znaci ako neko ima pojma nek se javi :)))

mirab
26-05-2010, 23:34
Sto da ne promenis fakultet ako zelis,u naredne dve godine ce ti Saturn tranzitirati i kroz 9 polje -polje fakulteta, pa ce to biti dobra prilika da ozbiljno shvatis sta ce to za tebe biti najbolje i tada bi trebala i doneti pravu odluku.Kako se vladar(Venera nalazi u znaku Lava u 7 kuci nebi bilo lose da promenis fakultet za koji si vise vezana.Pa Pluton u devetoj kuci oznacava da si sklona dubokoj filozofiji.Sa ovim polozajem Plutona studije se shvataju ozbiljno, ali sa losim aspektom Marsa i Plutona upravo imas predipoziciju za promenu fakulteta, cak i prekid, a donosi i impulsivnost,eksplozivnost pa stoga nista po tom pitanju ne resavaj na brzinu, vec dobro razmisli i donesi pravu odluku, jer jedino ti svojom slobodnom voljom donosis odluke i usmeravas energije ovih planeta u svoju korist.Kako je aspekt Marsa i Plutona aplikacioni moras obratiti vise paznje na odnose sa drugima kako nebi imala poteskoca u komunikaciji sa onima koje nazivamo drugi, transformacijom svoje svesti mozes popraviti mnogo toga izmedju sebe i onih sa kojima dolazis u kontakt,ponekad znas biti surova prema drugima.Jesi li zadovoljna odgovorom?

Hekata
26-05-2010, 23:39
Saturn u Vagi ti je arhitektura i neke društvene komunikacije u vezi umtnosti, isto ti je i pravo jako leži, a i stilista i sve sa nečim kitnjastim i lakim, ne neka teška umetnost, nego neka laka komercijala društvena, igra , ples, nakit, nešto što ukrašava i da je dobar izgled za jedno pojavljivanje, nešto što se menja.... recimo gardaroba, stilista.... cveće i bavljenje njime ti jako leži :D
Inče, naslov teme ti je katastrofa.... nismo mi ovde babe gatare.... samo od tebe zavisi da li hoćeš nešto da završiš ili ne!

xenijajajaja
27-05-2010, 01:59
e mirab puno ti hvala :)) jeste to za duboku filozofiju ceo zivot filozofiram i non stop filozofiram o svemu (mesec u strelcu jos jupiter trigon) ... a i za surovost jeste ponekad ,mada sam rak jos mesec / jupiter to je ta neka dobrocudnost valjda :D

a dancho mislis na tranzitni saturn? ja kolko znam ima nacin da se gleda u natalu prekid fakulteta tj. prekid braka i sve to ...nesto sam skoro citala u nekoj nasoj knjizi naslov teme je bio " kako se vidi da je ova osoba prekinula studije" mada nisam ulazila u to mnogo je komplikovano.. a i ne zavisi od mene zavisi od mog marsa :D

a znam da mi umetnost lezi jbg samo ne mogu da se pomerim sa tacke i da odlucim, a ovo me ubija u pojam

mirab
30-05-2010, 20:02
Pa zar ti nije dosta sto si otvorila dva puta istu temu, sada jos navaljujes da ponovo pricamo istu pricu,cudna si?? Javi se nekom astrologu da ti izradi natalnu kartu, nije potrebno otvarati vise puta istu temu!!! Ovde se uci ASTROLOGIJA, vezba se na kartama.Receno ti je sta ti je raditi,zasto si nezadovoljna?

xenijajajaja
31-05-2010, 01:03
mirab nemoj mnogo da se palis jadno je ...
post je greskom dvaput u isto vreme otvoren ;)

Probacu da upisem glumu u sep. tako da me zanima da li mi stoji uspeh u toj oblasti.
Koliko ja znam, venera i mars u lavu naglasavaju to , a vladaoc moje 10te je u 9oj , i to valjda oznacava da su karijera i studije direktno povezane.

Ako neko nesto (bilo sta) vidi, neka kaze:))

http://tinypic.com/view.php?pic=aypmj5&s=6

Majana
21-06-2010, 18:57
To što je vladar X u IX znači da je vladar X (karijera) otišao u svoju XII što baš i niije dobro ali kod tebe jeste jer je gluma inače vezana za XII kuću.
Dakle XII ima veze sa glumom jer predstavlja skriveno zanimanje koje je totalno iza očiju javnosti i vezuje se za Neptuna koji predstavlja glumu, maske, film, bioskop, studio. Dakle tebi je vladar karijere Pluton otišao u kuću glume a ujedno i tvoje studije. Pluton je takođe planeta transformacije, ašta je gluma nego transformacija ličnosti.
Tvoja XII kuća je mnogo jaka jer se tu nalazi i njen prirodni vladar Neptun, ali i Uran i SMC. Pa ćeš možda dobijati moderne uloge.
Mesec kao popularnost je lepo postavljen sa sve trigonima i vlada VII (javnost) a u Strelcu je što mu daje slobodu i avanturistički duh.
Takodje i Venera, Jupiter i Mars u Lavu u VII - gluma, akcija, javnost, lepota, uspeh.
Želim ti svu sreću :D

LadyInRed
21-06-2010, 19:26
vladar tvoje 9 kuce, fakulteta je venera u lavu . inace 7 kuca kao angularna daje na snazi veneri u lavu koja je jedan od pokazatelja glume i kreativnosti uopsteno.prelep trigon meseca i venere pojacava tvoje umetnicke skolonosti.

sigurno je da ima pokazatelja da se bavis nekim kreativnim poslom ,izmedju ostalog i glumom jer volis da budes u centru paznje.naglasena 7 kuca. da ostvaris interakciju sa ljudima.

srecno

kanon
21-06-2010, 19:32
Ja bih još dodala da je drgom polju koji govori o načinima zarade vladalac Ne koi je vezan i za glumu. A dispozitor Me vladaoca pete kuće koja između ostaloga predstavlja i "daske koje život znače" i "svijetla pozornice" je lijepo pozicioniran u kući naklonosti koju primamo. A njegov dispozitor otišao u kuću javnosti...Ja bih rekla samo naprijed, živi svoj san.