Skorpionska natalna karta :) [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Skorpionska natalna karta :)

The Rock
26-11-2009, 12:36
Imate tu moju natalnu kartu, svako je dobrodosao da je pogleda i da vezba na njoj ja cu pokusati da vam pomognem ako budem mogao...
Ako zelite da bacite neki komentar na nju ili ako zelite nesto da izneseta sta vam je zapalo za oko...
Ja ne mogu da skontam moj MARS. Ponekad i sumnjam u Astrologiju zbog njega :) Jednostavno svi ga hvale kako je u SCO i na dobrom stepenu, ali jednostavno ne mogu da se pronadjem u njegovoj simbolici kod mene u mom ponasanju.. Stvarno nerazumem moj Mars.. :(

landara1234
26-11-2009, 12:46
Mars je u svom sedistu,kao i Saturn sa kojim pravi kvadrat....Mozda ti je zbog toga Mars oslabljen,pogotovu sto Saturn dolazi iz 8 kuce...Smatram da si jake fizicke konstitucije ali bez dovoljno hrabrosti za izazovne situacije...Pozdrav.

lilita
26-11-2009, 12:52
Imate tu moju natalnu kartu, svako je dobrodosao da je pogleda i da vezba na njoj ja cu pokusati da vam pomognem ako budem mogao...
Ako zelite da bacite neki komentar na nju ili ako zelite nesto da izneseta sta vam je zapalo za oko...
Ja ne mogu da skontam moj MARS. Ponekad i sumnjam u Astrologiju zbog njega :) Jednostavno svi ga hvale kako je u SCO i na dobrom stepenu, ali jednostavno ne mogu da se pronadjem u njegovoj simbolici kod mene u mom ponasanju, kad mi je trebalo agresivnosti i hrabrosti jednostavno je nisam imao i ispadao pi ponekad kao p*cka... Stvarno nerazumem moj Mars... :(

Moram da se pridruzim postavljenom pitanju...
Poznajem decka koji ima Mars na istom stepenu,samo u prvom polju,a od sve te hvaljene sile nista! Sto The Rock rece,ponekad kao...
Jedino sto je sklon samodestrukciji i sto deluje prodorno,ali samo deluje,a od ljubomore,hrabrosti,agresije,pa i sexualnih moci-nista.
Nisam mogla da skontam zasto,jos i nije imao losih aspekata.
Kod tebe,The Rock,mozda tako deluje zbog ovog kvadrata,mada ne mogu da tvrdim...
Mogu samo da te upozorim na tu samodestruktivnost,jer ovaj decko iz mog primera je u stanju bas daleko da ode.

http://i577.photobucket.com/albums/ss212/Traditional_Astrologer/marija.gif

skorpijica
26-11-2009, 12:55
merkur prica mu je direktna i naprasna sto se vidi iz njegovih postova
ali on voli lepe i skromne cure ima lepu veneru u 4k

lilita
26-11-2009, 13:00

Slazem se za Veneru i dodala bih da verovatno voli da mu devojka bude podredjena,da on bude glavni bez rasprave :)

skorpijica
26-11-2009, 13:06
aha i ja se slazem a jesi primetila kako čim seon pojavio ovde svinavalili da tumače njegovu kartu
ipak deluje njegov mars na 5 stepenu

lilita
26-11-2009, 13:10
aha i ja se slazem a jesi primetila kako čim seon pojavio ovde svinavalili da tumače njegovu kartu

E,jesam i to :D
Nece valjda da nam se uobrazi...
Nego,i muskarci navalili da tumace,pa izgleda da ta harizma ne sluzi samo u zavodnicke svrhe...
Nastup je to! Meni na svaki deseti post odgovore. :)
A njega nema da nam nista potvrdi ili demantuje...

landara1234
26-11-2009, 13:12
Muskarci koji imaju mars u skorpionu deluju magnetno privlacno za zenski pol.....mmmm....

skorpijica
26-11-2009, 13:16
ma da ta izazovna slika i sve sex simbol a ispade da je stvarno ovaj aspekt mars saturn jači

a za muskarce sto odgovaraju pa sad hm

a ja imam mars u 5k pa i pluton na 5 stepnu skorpije pa tek nakon dve godine počese intenzivnije da mi odgovaraju--eto jbg.

The Rock
26-11-2009, 13:32
hehehe... kad dodjem iz skole, vash sam :)

markobgd
26-11-2009, 17:07
e ako si im reko :D (za skolu) :P
imam i ja marsa na 5tom stepenu strelca :D u devetoj kuci :D

The Rock
26-11-2009, 20:14
tvoj marsjeste na 5stepenu a to je taj stepen seksualnosti koga su imale velike poznate zvezde sex simboli
ali ako gledamo tvoju 8k koja označava kako ti doživljavas sex tu imamo jarca i njegov vladar je tu u kvadratu samarsom a sunce kojeoznacava tebe je takođe u kvadratu samarsom
generalno trebalo bi da imas izoilje seksualne energije ali moguće je da je određeni tranzit to malo zataskao
Pa da Skorpija peta kuca, peti stepen, konj. sunce... jezivo :)
Osma kuca mi je u jarcu, ali satrun je u vodoliji i na samom samcatom ulazu u 9 kucu, deli ga svega 0.03 stepena do 9 kuce, tako da je fakticki u 9k.
A i sa moje sunce je imalo problem dog sam bio pod kontrolom saturna... Izgubio sam identitet, ali sada je mnooooogo bolje :D :D
Mars je u svom sedistu,kao i Saturn sa kojim pravi kvadrat....Mozda ti je zbog toga Mars oslabljen,pogotovu sto Saturn dolazi iz 8 kuce...Smatram da si jake fizicke konstitucije ali bez dovoljno hrabrosti za izazovne situacije...Pozdrav.
Saturn u svom sedistu??? Ali saturn mi je u Vodoliji... I da u pravu si Jake sam fizicke konstitucije, i to bas odlicne visok oko 177, i imam 77, ali telo mi je gradjeno kao kod sportiste i bildera :) i mislid da sam ovako fizicki prilicno lep :D a sto se tice hrabrosti valjda ce to proraditi, izem ti onda ma u sco
Poznajem decka koji ima Mars na istom stepenu,samo u prvom polju,a od sve te hvaljene sile nista! Sto The Rock rece,ponekad kao...
Jedino sto je sklon samodestrukciji i sto deluje prodorno,ali samo deluje,a od ljubomore,hrabrosti,agresije,pa i sexualnih moci-nista.
Kod tebe,The Rock,mozda tako deluje zbog ovog kvadrata,mada ne mogu da tvrdim...
Mogu samo da te upozorim na tu samodestruktivnost,jer ovaj decko iz mog primera je u stanju bas daleko da ode.
Pa ja i jesam auto destruktivan, ali takve su sve skorpije, jbg... a i ljubomora sam i posesivan, ali ljubomora dolazi iz posesivnosti kada nesto ili nekog zavolim ne volim i ne zelim da ga delim ni sa kim :)
Slazem se za Veneru i dodala bih da verovatno voli da mu devojka bude podredjena,da on bude glavni bez rasprave :)

Lepa venera?? pa mozda, mozda ima dobre aspekte ali se nalazi u devici tj. Emocije vs. Razum... a o ljubavi da ne pricam dok mi je saturn prolazio devicom... jeza, ali valjda ce biti bolje, valda ce se aktivirati neki trigon u skorije vreme

lilita
26-11-2009, 20:24
Jeste u Devici,ali je ipak u 4. polju i jako je lepo aspektovana.
Verujem da ti je bilo strasno dok je Saturn tranzitirao,ali sad mozes da odahnes.
Pokazace ona sve svoje lepe osobine,videces.

nikoolaa
26-11-2009, 23:08
Ja ne mogu da skontam moj MARS. Ponekad i sumnjam u Astrologiju zbog njega :) Jednostavno svi ga hvale kako je u SCO i na dobrom stepenu, ali jednostavno ne mogu da se pronadjem u njegovoj simbolici kod mene u mom ponasanju, kad mi je trebalo agresivnosti i hrabrosti jednostavno je nisimao i ispadao pi ponekad kao p*cka... Stvarno nerazumem moj Mars... :(

A da tu nije malo ukljucena 2. kuca i Mesec kao vladar (samovrednovanje), i cinjenica da je on u 12. kuci i to u opoziciji sa tobom (vladar prve kuce). Moguce je da si u tim odredjenim momentima smatrao da ti zasluzujes da se tako osecas i da si zbog toga tako i odreagovao.

Mislim da je super stvar sto pitas sebe to pitanje i mislim da ce vremenom taj Mesec izaci malo u javnost, a sa time ce tvoje misljenje o sebi rasti. Ipak je on u Biku i deo je velikog zemljanog trigona, a i zmaja, a i sa ovim opozicijama dispozicijom ide u sekstile.

A moguce i da zestooooko gresim.

U svakom slucaju pozdrav!

The Rock
26-11-2009, 23:45

I da nisu glupe, nego pametne sa kojima cu moci da pricam :), samo sto mi se ne svidja sto je u devici, zato sto (sam) cesto preispitivao sebe i emocije... ali dobro sada vise nije tako, sada od kad mi se saturn udaljio od venere, mnogo slobodnoji razmisljam, vise nisam cepidlaka, i ne preispitujem svaku rec koju je sagovornik rekao( pogotovu ako je zenski sagovornik) :)

The Rock
27-11-2009, 00:02
hej moj pluton na 5stepenu u kopnjukciji sa tvojim marsom hm;)
Uf... sta bi to bilo... verovatno neka opasna sex kombinacija... shalim se :)
Vidis, uvek sam se pitao znacenje Me u Sco, to me bas zanima... pa da mislim da umem da budem direktan, jednostavno ne ume da pitam nesto indirektno... npr. kad zelim da pitam a da ne bude direktno, krenem neku pricu nasiroko nadugacko, ali uvek se zabunim i budem provaljen, tako da cesto budem direktan... :)
Pa mozda on deluje, mozda deluje zaintrigirajuce, ko zna... Pa mnogi su mi rekli da imam interesantnu kartu... ima tamo svacega...
E,jesam i to :D
Nece valjda da nam se uobrazi...
Nego,i muskarci navalili da tumace,pa izgleda da ta harizma ne sluzi samo u zavodnicke svrhe...
Nastup je to! Meni na svaki deseti post odgovore. :)
A njega nema da nam nista potvrdi ili demantuje...
pu pu pomerise s mesta, =) naravno da necu da se uobrazim :P tu smo da ucimo i da se pomazemo...

Zivkovic
27-11-2009, 00:14
e ako si im reko :D (za skolu) :P
imam i ja marsa na 5tom stepenu strelca :D u devetoj kuci :D
Mars je dobar u prvih 10 strelca,ali i ti imas aspekt sa Saturnom,kad postanes Saturn, to je sadisticki aspekt,mada njegov aspekt je mnogo gori...mislim da znam sta je u pitanju

ja imam jednu teoriju o ovome,iz svog nekog iskustva:D da su bolji Marsevi druge dekade sco,jer, svaki znak u svojih 30 st. nosi opet razlicite kvalitete vode,i svaki znak ima prvi kardinalni deo,a u sco to bi bio rak,e tako iskombinovano dobro je sto je rak kardinalan a znak kao znak daje glavnu notu,i onda dodje da je druga dekada najjaca:D treca,nesto izmedju

e sad,naleteo sam na brdo primera,za jedan sam bio ubedjen da je u jarcu,zbog upecatljivog oziljka na kolenu,covek koji ima Mars na 5 st. bika (dekada jarca) pa devojka operisala slepo crevo,nema nista u devici,ali je Mars na poslednjim stepenima jarca...i tako,moje misljenje:D

neki ljudi posle znaka najvise znacaja pridaju stepenu,logicnije bi mi bilo ,tj redom,dekada
@the rock
Energija Marsa je ugusena,ima snagu ali je ugusen,cenim da kad ti ''proradi'' Sunce da ce uspeti da ga podigne,a to ce uskoro
inace aspekt sam po sebi je jako los kad ukljucis cime vlada,jos gore,ali Saturn je uvek jaci;) tek kad postanes Saturn osetices snagu kvadrata

The Rock
27-11-2009, 00:19

A sto je to tako "bez dovoljno hrabrosti" jer to direktno zbog Saturna?

Prosla godina mi je bas bila katastrofa sto se tice simbolike marsa, ni energije ni agresije nicega, ali ova je mnoooogo bolja... Jer kako je Sa izlazio iz device tako je mom marsu bilo bolje tj. postao sam agresivniji i drcniji i malo sam se prokurazio sto je i bilo za ocekivati posto sam izlazio iz Saturnovog perioda (onaj period zivota koji mnogi smatraju nejtezim kada Satrun jako utice na vas... nznm kako se zove taj perio, svako ga barem jednom dozivi do otprilike svoje 29god. :) )

Zivkovic
27-11-2009, 00:25
Btw Mars u vatri je mnogo bolji;) vodeni se bazira na osecanju,a u sco snaznim osecajima,znaci zelja,osveta,ljubomora mrznja i to,ne ocekuj hrabrost, skorpije su opake, nisu hrabre;)

The Rock
27-11-2009, 00:27
ja imam jednu teoriju o ovome,iz svog nekog iskustva:D da su bolji Marsevi druge dekade sco,jer, svaki znak u svojih 30 st. nosi opet razlicite kvalitete vode,i svaki znak ima prvi kardinalni deo,a u sco to bi bio rak,e tako iskombinovano dobro je sto je rak kardinalan a znak kao znak daje glavnu notu,i onda dodje da je druga dekada najjaca:D treca,nesto izmedju

@the rock
Energija Marsa je ugusena,ima snagu ali je ugusen,cenim da kad ti ''proradi'' Sunce da ce uspeti da ga podigne,a to ce uskoro
inace aspekt sam po sebi je jako los kad ukljucis cime vlada,jos gore,ali Saturn je uvek jaci;) tek kad postanes Saturn osetices snagu kvadrata
Milsim da je ipak prva dekada najbolje tako mnogi( mozda skoro i svi kazu) da je najbolja...
Pa najverovatnije da je tako, da mi je marso predhodnih godina bio ugusen od strane saturna isto tako i Sunce, ali videcu kako ce se stvari kretati sada kad je usao u vagu i kad mi je prestao "Saturnov period" koji se zavrsio 29.10 tj. kad je usao u vagu...
Videcemo praticemo situaciju :)

Jeste u Devici,ali je ipak u 4. polju i jako je lepo aspektovana.
Verujem da ti je bilo strasno dok je Saturn tranzitirao,ali sad mozes da odahnes.
Pokazace ona sve svoje lepe osobine,videces.
Hvala ti na podrsci, I ja se nadam da ce biti bolje u buduce, bilo je papreno dok je tranzirao devicom...

Zivkovic
27-11-2009, 00:32
ok,nista ne tvrdim,moje misljenje:) u svakom slucaju sco je sco:D

markobgd
27-11-2009, 05:26
@zivkovic :) chim budem postao sadista, ti ces postati mazohista :D
veruj mi :D saturn0mars je najkul aspekt ;D posebno u strelcu ;)))

Zivkovic
27-11-2009, 18:53
Moguce:D :D
Pa ne bih bas rekao,u konjinkciji slabija planeta trpi pritisak,Nem pojma los aspekt je sadisticki,a konjunkcija je los aspekt,mada sreca jer je tu Mars bolji inace je ugusen;)
A zasto u posebno u strelcu??

The Rock
06-12-2009, 00:17
A da tu nije malo ukljucena 2. kuca i Mesec kao vladar (samovrednovanje), i cinjenica da je on u 12. kuci i to u opoziciji sa tobom (vladar prve kuce). Moguce je da si u tim odredjenim momentima smatrao da ti zasluzujes da se tako osecas i da si zbog toga tako i odreagovao.

Mislim da je super stvar sto pitas sebe to pitanje i mislim da ce vremenom taj Mesec izaci malo u javnost, a sa time ce tvoje misljenje o sebi rasti. Ipak je on u Biku i deo je velikog zemljanog trigona, a i zmaja, a i sa ovim opozicijama dispozicijom ide u sekstile.

A moguce i da zestooooko gresim.

U svakom slucaju pozdrav!

A po cemu mislis da je ukljucena 2kuca? Mozda sam radije imao problema sa samovrednovanjem ali sada je bolje, i sta znaci ta opozicija vladara prve kuce sa vladarom druge kuce... ?
Sto se tice kuca, mislim da nema nekih podela na dobre kuce i lose... mnogi govore da je 12 kuca najgora... sta ja znam astrolog u koga imam poverenje je rekao da sve to zavisi... od aspekata i od mnogih drugih stvari sto je po meni i logicno... :D

skorpijica
06-12-2009, 20:52
[quote=The Rock;156129]Uf... sta bi to bilo... verovatno neka opasna sex kombinacija... shalim se :)

vidis kako sve gledas kroz sex:)
za sex bi nam bila potrebna i venera....;)

baba cajkovski
07-12-2009, 01:22
Mars u tvojoj natalnoj karti jeste u škorpionu, što je vrlo sretna okolnost jer je istovremeno u kvadratu sa Saturnom koji je na O-to stepenu Vodolije. Uz put, da okolnosti budu malo teže za tebe i Sunce koje je na O-tom stepenu Škorpije je u kvadratu sa tim istim Saturnom. To znači da tvoja duša nosi potencijal koji može da bude dosta nezgodan i za tebe i za tvoju okolinu pa i ljude koje nehotice sretneš. Za tebe nije dobro da se upuštaš u problematične situacije, jer bez obzira na snagu, veštinu, količinu bilo čega, ti možeš da izadješ kao povredjen, ili da povrediš drugog, što negde sa aspekta pogleda duše dodje na isto. Verovatno baš nemaš dobar odnos sa autoritetima. Isto tako si sklon da ponekad praviš iracionalne planove i verovatno ti nekad kroz glavu prolete i mračne misli. Kao što smo rekli, srećom, Mars ti je u škorpiji i to je dobro, ali sve ostalo nije dobro vezano za Marsa, pa te zato neke stvari možda zbunjuju. Mars u petoj kući govori i tome da na ljubavnom planu možeš nailaziti na vrlo strastvene partnerke, ali to može da dovede i do burnih svadja i neslaganja. Mars je inače planeta hrabrosti, mnogi kažu planeta snage, želja i ratobornosti, ali hrabrost i ratobornost su dve različite stvari. Kada je Mars u Škorpiji, onda je taj Mars ispunjen, dobar je jer je u sopstvenom znaku, a onda mogu da dodju do izražaja njegove izvorne odlike, a to su milost, plemenitost i hrabrost. Pravi vitez uvek ima dobrog Marsa i onda zbog svoje iskonske hrabrosti nema potrebu da se kroz borbu dokazuje jer poseduje hrabrost i plemenitost. U borbu se ulazi baš kada moraš da se braniš ili kada se zbog nečeg uplašiš. Sa druge strane, imaš dobar odnos Venere, Neptuna i Merkura, što govori da si pametan momak i da imaš osećaj za neke više ljudske vrednosti. Trebalo bi da voliš umetnost, da težiš ka istini, možeš lepo da se izražavaš, imaš dobar upliv Jupitera i Urana, što ti daje veliku ambiciju i reformatorsku snagu, i što ti može pomoći u mnogim situacijama gde ćeš za dlaku izbeći nekakvu opasnost i slično. Evo jednu si možda već predupredio, pošto Mars pravi kvadrat na tvog natalnog Plutona, što nije baš zgodno, može da dodje do neke povrede. Znači moraš biti vrlo obazriv, pažljiv i staložem od 10-og decembra pa sve tamo do 27,28-og, a posebno vodi računa 13-tog decembra, to ti je najkritičniji dan u tom periodu, Ako nešto treniraš, malo smanji intenzitet tih dana, ako se negde takmičiš pazi da ne preteraš, budi malo rezervisan, i nemoj da te zavara eventualna iznenadna fizička snaga tih dana, jer je ona izvan tvojih moći tada i to može imati posledica, S druge strane , najverovatnije ćeš imati osećaj nedostatka snage, a možeš biti i svadljive prirode. Moje jedno iskustvo iz takvog perioda je da sam preterao u nekom radu nogom, jer je prosto letela i meni se to naravno dopalo, ali posle sam vukao mesec dana upalu. Ako imaš neko pitanje, samo napred! Pozrav- matora Škorpija !

nikoolaa
09-12-2009, 01:37
A po cemu mislis da je ukljucena 2kuca? Mozda sam radije imao problema sa samovrednovanjem ali sada je bolje, i sta znaci ta opozicija vladara prve kuce sa vladarom druge kuce... ?
Sto se tice kuca, mislim da nema nekih podela na dobre kuce i lose... mnogi govore da je 12 kuca najgora... sta ja znam astrolog u koga imam poverenje je rekao da sve to zavisi... od aspekata i od mnogih drugih stvari sto je po meni i logicno... :D
Iz tvoga posta sam video kako si sebe okarakterisao i bas sam hteo da vidim kakav je odnos 1. i 2. A zasto 2. kuca, pa 2. kuca je druga (vrednost) od 1. kuce (licnost, ti), dakle samovrednovanje. Nisam hteo da pravim podele ali jedno je cinjenica, a to je da je 12. kuca najskrivenija i nekako najmisticnija od svih ostali, pa kako god se mi dogovorili da li je ona dobra ili losa. A ona sama, takva , tako boji i svaku planetu koja se u njoj nadje. Pa tako i tvog (a i mog) vladara 2. kuce, a posto je on u egzaltaciji (kao i kod mene), pretpostavljam da se to moze manifestovati kao retko previse, a mnogo cesce premalo samopouzdanja. Kod tebe bi to mogla dodatno da potvrdi opozicija merkura i meseca. Ono sto je dobro, to je da dispozicijom ove dve planete prave sekstil, pa mislim da vreme provedeno razmisljajuci i kopajuci po tim stvarima, moze da bude pun pogodak jednog dana, ako vec nije. Pozdrav! :)

vodolija91
13-12-2009, 11:30
ja mogu da dodam da moooozda imas problema sa svojima mozda sa kevom...ili tako nesto.ovaj sekstil ma ju ti daje ono volis sport izlaske a daje i puno dece...ovaj sa u vodoliji ti moza oteza studiranje.e po tranzitima ti ide da ces upoznati jednu veoma zanimljivu osobu...

The Rock
05-02-2011, 20:19
@ baba cajkovski... hehe... lep ti je teks hvala ti puno sto si se potrudila... malo sam zbunjen u vezi marsa ali ce se to valda sve iskristalisati... :)

ja mogu da dodam da moooozda imas problema sa svojima mozda sa kevom...ili tako nesto.ovaj sekstil ma ju ti daje ono volis sport izlaske a daje i puno dece...ovaj sa u vodoliji ti moza oteza studiranje.e po tranzitima ti ide da ces upoznati jednu veoma zanimljivu osobu...
Pa nenam bas los odnos sa mamom, umemo da se posvadjamo i to isklucivo recima i to u glavom ona mene provocira :D
A sta kazu tranziti? kakvu cu i kada upoznati neku zanimljivu osobu? :)

Da li bi mogao nekog da zamolim za pomoc, da me malo posavetuje.
Svasta se izdesavalo, a najbitnije to sto sam otisao u inostranstvo da studiram ( u Slovacku - tata mi je Slovak ) pa me silno zanima vasa misljenje..

Tu sam od kraja septembra i svasta mi se izdesavalo. Generalno sam zadovoljan situaciom ovde. Svaka misljenja su dobro dosla i jako su mi bitna..

Tu su i solarne karte za 2010/2011 http://img21.imageshack.us/f/astro32...rock20102.gif/
I 2011/2012 http://img140.imageshack.us/f/astro3...011245005.gif/

Hvala unapred

gasimetrija
11-02-2011, 13:55
The Rock,
tvoj vladar ASC merkur je u skorpiji,i u konjukciji sa marsom i suncem.Verovatno brzo pricas,i brzo razmisljas,pametan si,razumes zivot,i u potpunosti ga shvatas duboko i zrelo(pluton i mars kao vladari skorpije u sedistu).
Merkur daje neverovatno snažnu intuiciju i sposobnost poniranja u dubinu stvari. Ove osobe imaju naglašen dar zapažanja, ali i osobinu da kritikuju i osuđuju i to vrlo retko rade na blag način. Merkur u znaku Škorpije nateraće osobu da sve kaže direktno i tačno onako kako i misli ili - neće reći ništa, držeći se stava da neke reči vrede više kad se prećute. Ako već govore, ove osobe neće previše birati reči i neće se obazirati na osećanja drugih. Merkur u znaku Škorpije naglašava i tajnovitost, što za posledicu ima da se zamislima i planovima priča se samo ako to ima upotrebnu vrednost i može da posluži svrsi (predumišljaj). Merkur ovde naglašava veliku odlučnost, hrabrost i snalažljivost u savladavanju prepreka, koje drugi nisu u stanju ni u najluđim snovima da savladaju. U lošem horoskopu Merkur će pojačati neke loše osobine - sklonost kriminalu, spletkarenju, intrigama, opsednutost seksom i najgorim ljubomorama i nepoverenju.
Mesec u 12 kuci- i jos u opoziciji sa merkurom...ne govoris naglas o onom sto zaista duboko osecas u sebi.
Zene te vle, jer si privlacan,sexi,i delujes na prvu loptu kao "opasan momak".I one znaju da si pametan.
Jupi u konjukciji sa venerom u devici-tvoja 1 zena ce biti mnogo lepa,i voleces je jako.Brak iz ljubavi.
Sa vodolijom na MC-u, zanima te sve novo,posebno sto ima veze sa strujom,elektronikom,kompjuterima...taj fazon.
Jel sam ubola nesto?

Trenutno ti jupi tranzitira 11 kucom...
otvaraju ti se novi vidici i nove mogucnosti ,potpuno novi prijatelji,pozitivno vreme za manifestovanje ciljeva ili zelja – vreme kada su
cuda moguca ,divna iznenadenja,nova udruzenja .

Little Warrior
14-02-2011, 03:50
Veoma lep i kompleksan horoskop koji ce tek kroz godine da pokaze svoj pravi potencijal.. bas, bas fino...snaga bez kontrole je nista, mozda to ovde treba biti osnovni moto. Ali treba paziti i na previse kocnica...toliko od mene za sada..
I da ponovim-jako zanimljiv horoskop

uranija
14-02-2011, 09:44
kao sto rece gasimetrija,nije sve u snazi,skorpije imaju drugacije kvalitete,izostrenu percepciju,pogotovo ce ti se ispoljiti to na poslu jer je tu kod 6.-og polja,ako bi glupo pokusavao da ispoljis to borbom i animalnim marsom,osecaces se bolesno,i ego ce ti biti bolesniji,ispolji se u pravoj simbolici i problema nema...kao sto primecujes,los aspekt saturna i marsa,to ti se salje signal na pravi intuitivan nacin da bi imao problema sa zakonom-9.-o polje zbog tog marsa,tako da,konstruktivno je mnogo bolji izbor od destruktivnih stvari

The Rock
20-02-2011, 20:51
The Rock,
tvoj vladar ASC merkur je u skorpiji,i u konjukciji sa marsom i suncem.Verovatno brzo pricas,i brzo razmisljas,pametan si,razumes zivot,i u potpunosti ga shvatas duboko i zrelo(pluton i mars kao vladari skorpije u sedistu).
Merkur daje neverovatno snažnu intuiciju i sposobnost poniranja u dubinu stvari. Ove osobe imaju naglašen dar zapažanja, ali i osobinu da kritikuju i osuđuju i to vrlo retko rade na blag način. Merkur u znaku Škorpije nateraće osobu da sve kaže direktno i tačno onako kako i misli ili - neće reći ništa, držeći se stava da neke reči vrede više kad se prećute. Ako već govore, ove osobe neće previše birati reči i neće se obazirati na osećanja drugih. Merkur u znaku Škorpije naglašava i tajnovitost, što za posledicu ima da se zamislima i planovima priča se samo ako to ima upotrebnu vrednost i može da posluži svrsi (predumišljaj). Merkur ovde naglašava veliku odlučnost, hrabrost i snalažljivost u savladavanju prepreka, koje drugi nisu u stanju ni u najluđim snovima da savladaju. U lošem horoskopu Merkur će pojačati neke loše osobine - sklonost kriminalu, spletkarenju, intrigama, opsednutost seksom i najgorim ljubomorama i nepoverenju.
Mesec u 12 kuci- i jos u opoziciji sa merkurom...ne govoris naglas o onom sto zaista duboko osecas u sebi.
Zene te vle, jer si privlacan,sexi,i delujes na prvu loptu kao "opasan momak".I one znaju da si pametan.
Jupi u konjukciji sa venerom u devici-tvoja 1 zena ce biti mnogo lepa,i voleces je jako.Brak iz ljubavi.
Sa vodolijom na MC-u, zanima te sve novo,posebno sto ima veze sa strujom,elektronikom,kompjuterima...taj fazon.
Jel sam ubola nesto?

Trenutno ti jupi tranzitira 11 kucom...
otvaraju ti se novi vidici i nove mogucnosti ,potpuno novi prijatelji,pozitivno vreme za manifestovanje ciljeva ili zelja – vreme kada su
cuda moguca ,divna iznenadenja,nova udruzenja .
Jao bas ti hvala na postu.. u nekim stvarima sam se lepo pronasao. (: Naravno da se trudim da razumem zivot i shvatam ga duboko i zrelo - nikako povrsno, ne volim povrsnost nikako! Ako me nesto zainteresuje volim to dosta da proucavam tj. ulazim u dubinu, ali mislim da mi to okogucava da cesto shvatim sustinu toga sto me interesuje.
Ono za diretan govor kod ljudi koji imaju Me u Sco sam se nasmesio, upravo tako! Setio sam se da nekad kada ne bi hteo nesto direktno da kazem, kad bi pokusao nesto da smandrljam uvek bi se zabunio i na kraju odlucio da je ipak direktno reci ono sto imas da kazes najbolja stvar (; Me 180 Mo pa da.. nije da ne smem da kazem sta osecam ili se stidim, ali ne pricam o tome na sav glas kao sto si rekla, jednostavno ako su joj reci bitnija od dela, onda nije vredna toga (;
A za to da me zene vole.. hmm ne znam sta da ti kazem, cesto se i ja to zapitam kakvo misljenje imaju.. o.O
A za struju i elektroniku i te stvari, nisam nesto posebno zainteresovan, kompijuteri tu i tamo..
Hvala u svakom slucaju..
Samo interesuje me da li bi mi mogla reci za jednu stvar. Od septembra sam u inostranstvu tj. u Slovackoj, tu studiram.. Da li bi mogla nesto da mi kazes za mozda moju buducnost ovde gde sam sad, sto se tice zivota, posla ljubavi.. Hvala ti unapred (:
Veoma lep i kompleksan horoskop koji ce tek kroz godine da pokaze svoj pravi potencijal.. bas, bas fino...snaga bez kontrole je nista, mozda to ovde treba biti osnovni moto. Ali treba paziti i na previse kocnica...toliko od mene za sada..
I da ponovim-jako zanimljiv horoskop
Pa hvala na komplimentu za moju kartu. Ne znam zasto ali mi se cini da bi imala/mogla jos dosta toga da kazes o mojoj natalnoj karti.. ? (: ostavila si me u misteriji..
Da li bi mogla mozzda da mi ucinis uslugu i kazes nesto kao sto sam rekao za ovaj boravak u inostranstvu gde studiram. Sta mozda mogu da ocekujem. ? Hvala unapred (:

kao sto rece gasimetrija,nije sve u snazi,skorpije imaju drugacije kvalitete,izostrenu percepciju,pogotovo ce ti se ispoljiti to na poslu jer je tu kod 6.-og polja,ako bi glupo pokusavao da ispoljis to borbom i animalnim marsom,osecaces se bolesno,i ego ce ti biti bolesniji,ispolji se u pravoj simbolici i problema nema...kao sto primecujes,los aspekt saturna i marsa,to ti se salje signal na pravi intuitivan nacin da bi imao problema sa zakonom-9.-o polje zbog tog marsa,tako da,konstruktivno je mnogo bolji izbor od destruktivnih stvari

Mislim da si definitivno u pravu. Nekako vrememnom sam promenio misljenje da mars mora cisto da oznacava ono animalno, borbeno... ali ne mora! mislim da je dobro ako bi mi se mars mozda dobro ispoljio kroz posao ili nesto drugo ali pre svega ulagati svoju marsovu energiju u nesto kontretno sto ti moze doneti boljitak ;) Posluzicu se jednom recenicom iz jedne pesme: "Snaga je glava koja lovu valja" :)

uranija
21-02-2011, 01:19
da tacno:)))

The Rock
04-06-2011, 20:34
Mogu li da Vas prisutne zamolim za jedan savet. Trenutno razmisljam o sebi i o tome u cemu bi ja zaista bio dobar sto se tice posla i poslovne karijere? Razmisljam sebe da se zamislim u nekakvoj ulozi i sebi da postavim cilj ali trenutno mi ne ide.

Pa bi zamolio ako bi me neko mogao da mi zaviri u kartu i protumaci, u cemu bi bio dobar i gde bi mogao svoj potencial da iskoristim.

Hvala unapred!