Moja natalna karta-molim Vas [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Moja natalna karta-molim Vas

Wanjicaa
20-11-2009, 17:58
Pozz svima ja sam ovde nova...
Jer moze neko da mi kaze nesto o mojoj natalnoj karti,sta je kako je,sta me ocekuje....ne mora opsirno...Molim Vas stvarno..
evo je moja natalna karta:

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_01_vanja_piperac_hp.53146.31118.gif&res=63&va=&cid=fdhfileh2veNV-u1258726647

Molim Vas jos jednom da mi sto pre napisete...pozz svima...

skorpijica
20-11-2009, 19:08
cao e ovako
ne znam koliko poznajes astrologiju pa cu ti pisati od pocetka
u karti imas konfiguraciju zmaja i to veliki vodenio trigon sto govori o tvojoj ose'ajnosti/verovatno te privlaci voda ,more....drzak zmaja je sunce u 12kuci pa si ti mozda ne povucena osoba ali volis samocu da ostavis vreme za sebe ne govoris o svojim osecanjima...ne otvaras se lako
venera u vagi ti daje sarm a mesec u blizancima sa naglaskom na nestalnosti vetropir si
merkur u 12 kuci u svom sedistu ti daje jaku moc rasudjivanja
mozda si malo cjepidlaka i punno paznje obracas na detalje...kad nesto pricas to cinis nasiroko dok ne dodjes do srzi /anmaliticki analiza
ispravi ako nije tacno //roditelji ti se bas i ne slazu naj...ili ti to tako dozivljavas
mozda imas problem sa autoritetima
dupli ynak device previse okrenuta sebi i jos to potvrdjuje veliki vodeni trigon ali te vadi tvoj ljupki mesec i sarmantna venera
mozda imas problema sa nogama stopalima ali ni to nisam sto posto sigurna
i da li si u ovom periodu smrsala
verovatno ces obavljati neki posao veyano ya kucu ili vodu
eto ne znam pitaj nesto

Wanjicaa
20-11-2009, 19:18
Hvala ti puno,u principu je tacno...a zanima me ljubav,karijera?:):)

skorpijica
20-11-2009, 20:31
sto se tice bra;nog partnera mozda ce biti neki neobican jer ti 7k pocinje u ribama a imas konjukciju neptuna cladara 7k sa uranom i u iyayovnom aspektu sa venerom pa ces ga ti mozda idealizovati i vise nego sto treba
a za veze u mladosti vladar 5k saturn emotivac si ali vise za sebe nego za partnera ......mislim da u dslucaju da te neki momak ostavi ili tako nesto mogla bi lako da ga prebolis
tvoja venera ima samo izazovne aspekte pa ne znam bas....venera sarmma ali jako nestalna potrebna joj je sloboda kao i tvom mesecu ili se tesko veyuje ili su to veze koje se nagklo zavrsavaju.....
sto se tice karijere sve lepe aspekte imas i vladara 10 kuce merkura i marsa u 10k pa bi ti na tom polju trebalo ici glatko bez puno muke jer nemas izazovnik aspekata

Wanjicaa
20-11-2009, 20:41
Hvala ti stvarno puno,a ne znas mozda profesiju?i samo ako bi mogla da mi kazes jos za zdravlje,srecu?hvala ti jos jednom

I samo jos jedno pitanje jel taj stariji ili mladji cowek?jedan ili vise brakova?izwini na ovoliko pitanja....

skorpijica
20-11-2009, 20:50
neptun je obmana i zaljubljenost i nesto uzviseno od osecanja masta ...mozda ga ti budes gledala i dozivljavala isuvise zakljubljenmo idealizovala ga a da on ustvari i ne bude takav
a uran donosi upravo neobi;nost ...ynas kad kazu za nekoga da je uranski tip //sav na svoju ruku ekstravagantan
u konjukciji ova dva planetya mogu dati jako dobrog unetnika ili na tajfazon

evo ti sama razmisli
neptun je gluma televiyija slikarstvo voda more laz obmana masta yanesenost prevara........carolija
a uran je buntovnik astrologija nebo informatika eksplozija
pa kad spojis ta dva sta dobijes igraj se malo podstacices mastu

pa pazi za zene se za zdravlje uvek gleda mesec a tvoj mesec samo ima izazovne aspekte ,,,sto se tice psihe treba da pomiris svoje vanjsko sa unutrasnjim....nemoj previse da razmisljas da kopas po glavi to nije dobro za tebe,previse analiziras to je nekad dobro ali ne uvek
vec sam ti rekla za noge

pa sad to ti ni ja ne znam bas imas dosta pokazatelja za starijeg muskarca
npr.sam saturn ti je vladar 5k a vladar 7k ti je neptun u jarcu....ali ne mora to da bude moze da bude tvojih godina ali stariji u glavi ako me razumes da ga privlace stare vrednosti ili na taj fazon .......

Wanjicaa
20-11-2009, 20:54
Hvala ti puno...samo malo ovo za neptun i uran mi nije jasno?tj sta tacno predstavlja profesija?nisam toliko mastovita :) jel ce taj cowek biti stariji ili mladji?jedan ili wise brakowa?

Aha hvala ti...a jedan ili vise brakova?jer tog coveka poznajem sad?ili tek trebam da ga upoznam negde?i samo jos porodica?nesto da mi kazes...izvini na smaranju,i na ovoliko pitanja,bas me zanima...

skorpijica
20-11-2009, 21:02
koliko ces brakova imati to ne znam
da li ti tog coveka znas ili ne ne znam ali se cuvaj tajbnih veza jer su ti napeti aspekti da ne bi patila
a za porodicu sve najbolje jer imas lepe aspekte da ne kucam nasiroko nemas losih asopekata pa je tu sve ok
i vidis sad sanm videal imas dobre aspekte da zaradis lepe parice ali tu je venera

koliko ces brakova imati to ne znam
da li ti tog coveka znas ili ne ne znam ali se cuvaj tajbnih veza jer su ti napeti aspekti da ne bi patila
a za porodicu sve najbolje jer imas lepe aspekte da ne kucam nasiroko nemas losih asopekata pa je tu sve ok
i vidis sad sanm videal imas dobre aspekte da zaradis lepe parice ali tu je venera .................

Wanjicaa
20-11-2009, 21:08
Hvala...a za profesiju?o cemu se radi?

skorpijica
20-11-2009, 21:12
pa sad ili ces da radis u nekoj yatvorenoj prostoriji bolnica kancelarija ili nesto tako
ili ces da radis u kuci i sa necim sto ima veze sa vodom
pa jel te zanima ista vezani za vodu ajde olaksaj mi pa cu ti pomici
kratkki su ti odgovori pa nemam povratnu informaciju

Wanjicaa
20-11-2009, 21:16
Za vodu,pa ne znam...sta bi tu moglo,putovanja,more...!??ne znam sta jos...

a za decu se widi nesto?

Sad ne znam da li moze nesto da se widi imam polubrata od oca ali ga nikad nisam upoznala..?ne znam da li cu ga uopste upoznati?

Novac...????

skorpijica
20-11-2009, 21:27
za rodjenu bracu i sestre se gleda 3 polje tebi je tu pluton

za rodjenu brcu i sestre se gleda 3 kuca vladar tvoje trece je mars i u sekstilu sa suncem a sunce predstavlja tvog oca jedino tako ali imas i pluton u 3k da li je mama imala pobacaj ili nesto slicno

ya tvoju decu sde gleda 5k koja jos [predstavlja ljubavi u mladosti vladar ti je saturn pa gledas njegove aspekte ...a druga kuca se gleda za novac koji ti licno zaradis
inace jupiter u 2k u skorpiji sa lpim aspektima donosi bogatsvo ali ces morati dobro da se potrudis jer imas isto u 2k veneru sa izazovnim aspektima

Wanjicaa
20-11-2009, 21:31
A sta to znaci?ako ti nije problem da mi pojasnis,posto se ne razumem...

To za oca i za bracu i sestre nisam skontala?ako bi mogla da mi pojasnis..sorry

i za decu?izvini znam da sam te smorila,ali se ne razumem :(

Jeste mama je imala pobacaj,a inace tata mi je umro pre 3 god.

skorpijica
20-11-2009, 21:43
pa da tata\ ti je umro kad je saturn tranzitirao preko sunca tj kad je ulazio u aspekt sa suncem jer sunce oznacava oca a mesec majku a imala si tri pokazatelja/vidis te tri crvene linije od sunca prema maesecu i saturnu i dodas saturn eto 3
isto je i meni mama umrla kad je tranzitirao preko mog meseca....
sad ti je period kada si malo usamljena fali ti ljubavi pa te i privlace stariji muskarci

Wanjicaa
20-11-2009, 21:50
Da bas tako...:(a za majku?
I za decu?i ono sto nisam skontala za bracu i sestre?

skorpijica
20-11-2009, 21:51
imas ovde na forumu sve polako ces nauciti pocni od pocetka sa znacenjima kuca i planeta pa sa aspektima pa ce tio sve biti jasnije tako sam i ja

Wanjicaa
20-11-2009, 21:53
Hocu hocu,nego me sad bas zanima za bracu i sestre..?a ja se ne snalazim,pokusavala sam vec...i za decu...?mada moram da naucim :D

skorpijica
20-11-2009, 21:53
pa evo majka ti je imal;a pobacaj kad je saturn tranzitirao preko tvog meseca morasla bih pogledati u efemeride da ti kazem u kom periodu ali ima od tog godina nekoliko
deca su 5k a braca 3k
gledas njihove vladare
vladar tvoje 5k je saturn
a trece mars i gledas planete u kucama pa kakve aspekte prave

plavi su ti povoljni aspekti a crveni izazovni

ili evo u kasnim tridesetim saturn ce ti doci na mesec i tad ces morati da priprzis na svoje zdravlje jer ces imati tri pokazatelja losa

Wanjicaa
20-11-2009, 22:00
A sta se nalazi tu vezano za njih?bracu i sestre?tacno?i jel pise jel cu imati i koliko dece?ovo su dva poslednja pitanja...pokusavam sama da se snadjem,ali sve mi se cini tesko...:-/

skorpijica
20-11-2009, 22:00
ako imas sad momka verovatno ces sa njim raskinuti kad saturn dodje na tvoju veneru,,,,,,...................

Wanjicaa
20-11-2009, 22:01
Losa pokazitelja?u vezi cega?neke bolesti ili sta?

skorpijica
ili bi mogla da izgubis neke pare

ne znam tacno toliko bas

Wanjicaa
Imala sam decka do skoro,tacnije do pre par dana,raskinuli smo...bili smo zajedno 3.5 meseda

skorpijica
20-11-2009, 22:06
ili posto mesec oynacava i majku mogla bi tad da pripayis na mamino ydravlje

Wanjicaa
20-11-2009, 22:09
A kad to?kad ja budem imala 30 god.?

skorpijica
20-11-2009, 22:11
ne u tvojim kasnim tridesetim oko 40 te god.....
kad naucis rad sa tranzitima videces u efemeridama imqas na www.astro.com (http://www.astro.com) efemeride pa u kom ce ti tacno to periodu biti

Wanjicaa
20-11-2009, 22:20
Hvala ti puno...ako ima jos nesto zanimljivo u mojoj natalnoj karti molim te napisi mi...:)bilo sta...

I skroz je tacno ono sto si mi rekla da sam jako emotivna...kad budes mogla napisi mi nesto o prijateljima,neprijateljima...to je to...izvini stvarno

e molim te napisi mi :)

Jaojjjj znaci nemas pojma kako sam se sad iznervirala...sad ja pitam mamu jer si ti sigurna da sam rodjena u 7:45 ona kaze jesam,i ona bila ubedjena da sam tad rodjena,i ne znam sta mi je bilo i ja joj sad trazim krstenicu da proverim,i ona mi da i ja vidim da nisam rodjena u 7:45 nego u 8:45 kad nisam poludela...znaci strasno,godinu dana zivim u ubedjenju da sam rodjena u 7:45,iznervirala sam se bas...sada te molim da mi kazes moju natalnu kartu napravila sam novu sa tacnim vremenom kad sam rodjena u 8:45 h ,evo ti moja natalna karta

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?r...&nhor=1&nho2=1

Molim te izvini stvarno,i molim te napisi mi...pogledaj i napisi mi sve sto vidis....joj....izvini jos jednom...:(

Jel moze neko da mi napise vladare mojih polja?molim Vas

lilita
22-11-2009, 14:36
Jel moze neko da mi napise vladare mojih polja?molim Vas

Vl. 1.- Uran
Vl. 2.- Neptun
Vl. 3.- Mars
Vl. 4.- Venera
Vl. 5.- Merkur
Vl. 6.- Mesec
Vl. 7.- Sunce
Vl. 8.- Merkur
Vl. 9.- Venera
Vl.10.- Pluton,Mars
Vl.11.- Jupiter
Vl.12.- Saturn

Samo pogledas u kom znaku je koje polje,odredis vladara znaka,pa samim tim i polja....

Wanjicaa
22-11-2009, 14:40
e hvala ti puno...a jel si to gledala sa ove poslednje moje natalne karte na strani 4?zato sto na prvoj strani natalna karta koju sam postavila nije tacna,tj nije to vreme...i kako sad gledam kad nesto hocu da saznam?

lilita
22-11-2009, 14:46
Gledala sam sa ovog poslednjeg linka,oni na prvoj strani i ne mogu da ti se otvore. Verovatno ce ti i ovaj ispariti,ako se ne registrujes na astro.com.
Zavisi sta hoces da saznas...
Ako te zanima ljubav,a gledas 5. polje,posto je prazno,gledas njegovog vladaoca-Merkur.
Znaci Merkurov polozaj i aspekte. Za ljubav se takodje gleda i venera...njen polozaj i aspekti.
Ako te konkretno muskarci zanimaju,gledas Marsa i Sunce...
I tako...
I zaboravih... 5. polje su veze pre braka,a 7. bracni partner...
Mozes li da se snadjes?

lilita
22-11-2009, 15:13
Evo:rodjena sam:29.08.1994 u 8:45 h u Beogradu...ime:Vanja,prezime:Piperac.

E,dobro je sad. Dakle: http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro__01_vanja_piperac_hp.50827.3488.gif&res=63&va=&cid=g7efileOOLBPs-u1256826420

Acs- Vaga( vladar Venera)
2.k - Skorpija (vladar Pluton,Mars)
3.k - Strelac(vladar Jupiter)
4.k - Jarac (vladar Saturn)
5.k - Vodolija( vladar Uran)
6.k - Ribe ( vladar Neptun)
Dsc - Ovan ( Vladar Mars)
8.k - Bik (vladar Venera)
9.k - Blizanci (vladar Merkur)
10.k - Rak (vladar Mesec)
11.k - Lav (vladar Sunce)
12.k - Devica ( vladar Merkur)

Znaci,ako te zanima ljubav,gledas 5. polje,njegovog vladara i aspekte. Takodje Veneru i njene aspekte.
dakle,ti u 5. imas Sa,sto bi moglo da znaci da na ljubav treba da cekas duze,da se vracas starim ljubavima itd.
Vladar 5. je Ur,a nalazi ti se u 4.,pa bi mozda ljubav mogla da ti cesto dolazi u kucu ili da u partneru trazis oca...
Ve je u svom sedistu,u Vagi i u prvom polju,pa je njen uticaj izrazen.
Verovatno si privlacna suprotnom polu,popularna,lepa...
Imas Forume za sve,bitno je da znas polozaje,aspekte,pa mozes da trazis i saznajes o sebi i astrologiji...samo polako...

Wanjicaa
22-11-2009, 15:34
Bas ti hvala...a kako se gledaju aspekti?

I jel mozes da mi vidis nesto za bracnog partnera i decu?

lilita
22-11-2009, 15:46
Bas ti hvala...a kako se gledaju aspekti?

Ispod slike na karti imas aspekte...
Ono sto vidis kao crveni kvadratic,zove se Kvadrat,i los je aspekt,to znaci da je odredjena planeta aspektovala drugu pod uglom od 90 stepeni.
Ono sto vidis kao plavi trouglic ,zove se Trigon i najbolji je aspekt,to znaci da je planeta aspektovala drugu pod uglom od 120 stepeni.
Ono sto vidis kao plavu zvezdicu,zove se Sextil i dobar je aspekt,znaci da je planeta aspektovala drugu pod uglom od 60 stepeni.
Ono sto vidis kao dva crvena kruzica spojena dijagonalnom linijom zove se Opozicija i nije dobar aspekt,znaci da je planeta aspektovala drugu pod uglom od 180 stepeni.
E,ono sto vidis kao jedan crveni kruzic sa kratkom linijicom na gore,zove se Konjukcija i kad i dobra je kad je prave dva benefika(dobre planete),a losa kad je prave dva malefika (lose planete).

Wanjicaa
22-11-2009, 15:55
Hvala...a kako ja sad gledam te aspekte?koju drugu planetu?

Mislim kako se i sta povezuje?

i gde se nalaze polja?izvini na ovoliko pitanja...

Rito Samo
22-11-2009, 16:30
i gde se nalaze polja?izvini na ovoliko pitanja...

Ako malo pazljivije pogledas svoju kartu, videces da je podeljena na 12 delova. Svako polje ima svoje znacenje i povezano je sa nekim delom tvog zivota. Ako malo bolje pregledas forum, naci ces tumacenja samih polja, njihovih vladara i planeta u njima. Ako krenes sama da posmatras svoju natalku, neko ce ti sigurno priteci u pomoc ili te ispraviti ako gresis.

skorpijica
22-11-2009, 16:32
jarac ti je tamo gde ti pocinje natalna 4 kuca na dnu tvoje karte i tu imas ove dve planete uran i neptun
moras nauciti simbole planeta dobro ti je rito samo rekla

ne veruj gatarama vise

vanjice
sunce kvadrat mesec
mesec kvadrat saturn
venera kvadrat uran i
venera kvadrat neptun

lilita
22-11-2009, 17:19
wanjicaa,gledas vladara 7. polja za brak,to je Mars.U tvom natalu on je u Raku,u 9. polju,u trigonima je sa Jupiterom i Saturnom,a u sextilu sa Suncem,sto su sve pozitivni aspekti.
Sad na forumu nanji temu "aspekti Marsa",pa onda nadji aspekte koje sam ti navela i probaj sama da napravis sliku o buducem bracnom partneru...
Isti postupak je i za 5. polje,polje dece.
U njemu se nalazi Saturn,pogledaj njegove aspekte kao i aspekte i polozaj Urana,jer je on vladar 5. polja.
Hajde,pokusavaj malo sama...
Samo zapocni,pa cemo ti pomagati...

Wanjicaa
22-11-2009, 17:25
Jel moze neko da mi kaze u natalnoj karti unutar kruga imaju znakovi planeta i pored neka dva broja i sta oni znace?

lilita
22-11-2009, 17:29
Jel moze neko da mi kaze u natalnoj karti unutar kruga imaju znakovi planeta i pored neka dva broja i sta oni znace?

To su stepeni planeta i svaki od njih takodje ima znacenje,ali mislim da bi to trebalo da ostavis za kasnije,za pocetak da savladas ove osnovne stvari.
Idi postepeno.

Wanjicaa
22-11-2009, 17:42
Vredan je valjda,joj drugo ne mogu da se snadjem,...zbunjuju me one teme sa stepenima,i ne znam gde trebam da udjem...da nadjem to...usla sam u aspekte marsa i tamo ne mogu da nadjem sekstil sa suncem...

Rito Samo
22-11-2009, 17:46
Vredan je valjda,joj drugo ne mogu da se snadjem,...zbunjuju me one teme sa stepenima,i ne znam gde trebam da udjem...da nadjem to...usla sam u aspekte marsa i tamo ne mogu da nadjem sekstil sa suncem...

Kao sto ti je Skorpijica objasnila, sekstil je aspekt od 60 stepeni. Probaj so60ma

http://astro.axisdraw.com/forum/aspekti-sunca/857-so-120-i-60-ma.html

Wanjicaa
22-11-2009, 17:59
Ovo sad nisam sigurna:On ima jasne ciljeve,radoznao je,religiozan!?...a ne mogu nikako da nadjem sekstil u suncu,pokusavala sam i ne znam...

Rito Samo
22-11-2009, 18:02
Klikni na link koji sam ti poslala.

Wanjicaa
22-11-2009, 18:07
Ok,jel moze neko da mi kaze nesto o porodici?i da li se u mojoj natalnoj karti widi da imam dwa polubrata,da sa jednim ziwim(od majke) a drugog (od oca) nikad nisam upoznala?

http://i45.tinypic.com/9sgq5y.jpg

Majana
14-02-2010, 12:27
Wanjice, ja sam sa astrologijom počela tek pre 10-ak dana, i to na ovom forumu, a samo koristim net preko mobilnog što dodatno otežava sve, i to tako što sam zapisivala sve o kućama, planetama i znacima. Mora da prodje vreme da bi shvatila suštinu, da udješ u sistem. Vidim da si se registrovala mnogo ranije, i bilo bi lepo da probaš i ti tako, ako te baš interesuje astrologija a ne samo da bi saznala šta će ti se dogoditi. Nemoj da se naljutiš, ali vreme koje potrošiš na postavljanje tolikih pitanja, iskoristi da pregledaš forum. Počni od znakova,kuća i planeta.

Wanjicaa
14-02-2010, 12:30
Znam,i ucim polako ;) nego kad widim nesto nisam sigurna da li je to tako ili nije...

Majana
14-02-2010, 12:38
Odlično :) Pošto si već otvorila temu o svom natalu, počni tako što ćeš analizirati svoju natalnu, pa kada zablokiraš, postavi pitanje, sigurna sam da ćeš tada dobiti odgovore. E sada tu dodju smajlići, ali nešto mi ne funkcionišu.

Wanjicaa
22-02-2010, 14:13
E owako ja bih sama da pokusam,ali molim Was da me isprawljate...
Analiziram moju natalnu kartu:
Mars u raku pokazuje da sam emotiwna osoba,odana i cesto se wezujem za parnera...
Mars u 10 kuci-daje cest odlazak u Inostranstwo...
Mesec u 9. kuci-priwlace me putowanja..-lako se odlucujem na putowanje i borawak u Inostranstwu...
Wladar 9 polja(merkur) otisao je u 12.polje sta to treba da znaci?

Strelac na wrhu 3.kuce-wolim da putujem,a sad mi owo malo nije jasno moguc izwestan prekid u obrazowanju ili rano odwajanja od ostalih clanowa porodice?zbog cega bi to moglo da se desi?
Wladar 3 polja(jupiter)je otisao u 2 kucu-da li bi to trebalo da znaci da cu u necim iz te kuce ici u Inostranstwo?pokusawam da powezem,ali treba mi pomoc...zaista bi mi dobrodoslo da mi neko odgowori...???

Analazirim kartu...ali owo bih wolela da mi neko napise.

Majana
14-03-2010, 13:09
Analazirim kartu...ali owo bih wolela da mi neko napise.

9.polje je visoko obrazovanje, inostranstvo, filozofija, religija, mudrost. Merkur je u 12 polju, ali je u svom sedištu, dakle lepo mu je tamo. Merkur je i istraživanje, učenje a u 12. kući može da mu bude odlično samo dok tu nešto istražuje, ako ti je profesija usmerena na poslove iza očiju javnosti. A istraživaće nešto u simbolici 12. Može značiti i studije u inostranstvu. Šta studiras?

Wanjicaa
14-03-2010, 13:12
Hwala ti puno...idem u srednju trgowacku skolu..
Da li bi nesto moglo da se kasnije odwija u Inostranstwu ili?

Majana
14-03-2010, 13:17
Ah, opet inostranstvo :) Nemoj biti opterećena inostranstvom, nije trava uvek zelenija u drugom dvorištu. Ne znam, 12 kuća je i kuća dalekih zemalja ali i mnogo čega drugog. Možda i jeste, ako budeš studirala biće ;)

Uranus_princes
27-09-2010, 20:55
Otac i majka ti nisu u najboljim odnosima.Moguce je da su su imali jake emocije jedno za druso u mladosti,ali uslaskom u brak i roditeljstvom,da su se promijenile neke stvari i da ne funkcionisu kao prije.Moguce je da ti je otac vrlo energicna,prodorna,ali i stroga osoba,i da od nekih njegovih postupaka pocinju ti njihovi sukobi.Tesko djetinjstvo,u smislu da je mozda bila ignorisana tvoja potreba da budes samo djete,od tebe se mnogo ocekivalo,strog odgoj.Od oca si naslijedila takmicarski,pobjednici duh,snaznu energiju(moguce je da se ta energija pokrece uz stimulaciju),a moguce je da ces u svoj zivot privlaciti sportiste,muzevne,energicne i snazne muskarce,medjutim isti bi mogli biti emocionalno veoma nezreli,pa da ti prouzrokuju razocaranje.Mudrost ces sticati kroz putovanja,a bogatstvo uz pomoc supruga,koji bi mogao da bude jako tezak kao licnost.Svoje potencijale ces ostavariti uz tecak rad i puno napora i truda.Vjeruj vise u sebe,nemoj ocekivati neuspijeh i prije nego sto nesto pocnes da radis.Moguce je da stvari pocnes da radis poletno,i da odjednom prestanes,odjenom izgubis svoj elan...prisustvo nekakvog umora,bilo bi dobro da se bavi meditacijom ili nekim sportom koji te opusta.Izbijegavaj crnu boju,jer ti ne godi.Izuzetan um,izuzetna inteligencija,masta,ideje...nadji nacin na koji ces sve to izraziti,jer bi mogla imati koristi od toga,iskoristi svoje resurse.Tesko te je slagati,jer analiziras ljude,i nepovjeljiva si u odnosu na njih.Moguce je da ti je tesko da odrzis veze,budu burne,prekinu se,ali ostavljaju trag.Bracni partner ce vrlo vjerovatno biti osoba veoma poznata u drustvu,moguce je da ce biti sportista,jakog duha,skolovan,stariji od tebe.U mladosti je vrlo mogucno da ces se zaljubljivati u osobe sa kojima ne mozes biti,gradices neke platonske emocije,bojeci se da ne budes odbijena.U sustini,njezna si i krhka,i imas velike apetite za ljubavlju,ali si u ljubavi cesto povrijedjena.Emocionalnim mazohizmom se neces izvuci iz tog zacarnog kruga,pa je moguce da te zivot na kraju ipak nagradi osobom vrijednom nedostatka ljubavi iz proslosti,i da naucis da tu ljubav koje imas mnogo u svom srcu,dijelis sa cijelim svijetom,kroz humanost i dobrotu.Eto draga,a ti ces najbolje procijeniti koliko je od ovog zapravo istina.Veliki pozdrav za tebe.:)

Wanjicaa
27-09-2010, 21:19
Otac i majka ti nisu u najboljim odnosima.Moguce je da su su imali jake emocije jedno za druso u mladosti,ali uslaskom u brak i roditeljstvom,da su se promijenile neke stvari i da ne funkcionisu kao prije.Moguce je da ti je otac vrlo energicna,prodorna,ali i stroga osoba,i da od nekih njegovih postupaka pocinju ti njihovi sukobi.Tesko djetinjstvo,u smislu da je mozda bila ignorisana tvoja potreba da budes samo djete,od tebe se mnogo ocekivalo,strog odgoj.Od oca si naslijedila takmicarski,pobjednici duh,snaznu energiju(moguce je da se ta energija pokrece uz stimulaciju),a moguce je da ces u svoj zivot privlaciti sportiste,muzevne,energicne i snazne muskarce,medjutim isti bi mogli biti emocionalno veoma nezreli,pa da ti prouzrokuju razocaranje.Mudrost ces sticati kroz putovanja,a bogatstvo uz pomoc supruga,koji bi mogao da bude jako tezak kao licnost.Svoje potencijale ces ostavariti uz tecak rad i puno napora i truda.Vjeruj vise u sebe,nemoj ocekivati neuspijeh i prije nego sto nesto pocnes da radis.Moguce je da stvari pocnes da radis poletno,i da odjednom prestanes,odjenom izgubis svoj elan...prisustvo nekakvog umora,bilo bi dobro da se bavi meditacijom ili nekim sportom koji te opusta.Izbijegavaj crnu boju,jer ti ne godi.Izuzetan um,izuzetna inteligencija,masta,ideje...nadji nacin na koji ces sve to izraziti,jer bi mogla imati koristi od toga,iskoristi svoje resurse.Tesko te je slagati,jer analiziras ljude,i nepovjeljiva si u odnosu na njih.Moguce je da ti je tesko da odrzis veze,budu burne,prekinu se,ali ostavljaju trag.Bracni partner ce vrlo vjerovatno biti osoba veoma poznata u drustvu,moguce je da ce biti sportista,jakog duha,skolovan,stariji od tebe.U mladosti je vrlo mogucno da ces se zaljubljivati u osobe sa kojima ne mozes biti,gradices neke platonske emocije,bojeci se da ne budes odbijena.U sustini,njezna si i krhka,i imas velike apetite za ljubavlju,ali si u ljubavi cesto povrijedjena.Emocionalnim mazohizmom se neces izvuci iz tog zacarnog kruga,pa je moguce da te zivot na kraju ipak nagradi osobom vrijednom nedostatka ljubavi iz proslosti,i da naucis da tu ljubav koje imas mnogo u svom srcu,dijelis sa cijelim svijetom,kroz humanost i dobrotu.Eto draga,a ti ces najbolje procijeniti koliko je od ovog zapravo istina.Veliki pozdrav za tebe.:)

Hwala puno za to sto si odwojila wreme,i napisala mi sta widis u karti :)
Pa da pocnem...sto se tice ne slaganja roditelja,jesu se mnogo woleli,tata jeste bio energicna osoba,inace umro je pre 3 godine i to mi je mnogo tesko palo,bila sam mnogo wezana za njega :(...nije bio strog prema meni uopste...
Bilo mi je tesko detinjstwo,mama i tata mi nikad nisu bili strogi,ali zato jeste baba sa mamine strane koja ziwi sa nama...uwek prewise trazi..
Uprawu si,tesko me je slagati,jer znam dobro da analiziram ljude...
Owo nisam najbolje razumela:

Emocionalnim mazohizmom se neces izvuci iz tog zacarnog kruga,pa je moguce da te zivot na kraju ipak nagradi osobom vrijednom nedostatka ljubavi iz proslosti

ako mozes da mi pojasnis malo?i da mi napises koliko bi to mogao da bude stariji bracni partner?i jel imam neke sanse da odem u Inostranstwo?ili da ziwim tamo?
Hwala puno jos jednom na swemu napisano,i swaka cast! :)

Uranus_princes
27-09-2010, 21:31
Draga,zao mi je zbog oca...vjerujem da ti je tesko palo,jer ovdje mogu da vidim da je So sa svojim aspektima (koje predstavlja oca)veoma istaknuta tacka tvog natala i tvog zivota.Ovaj emocionalni mazohizam se odnosio na to da se cesto zaljubljujes u pogresne,mozda emocionalno nezrele osobe,koje nemaju isto poimanje ljubavi kao ti,pa je moguce da zbog toga budes razocarana i povrijedjena.Inace si veoma njeznih emocija,krhka,pa ti tesko pada.Partner bi trebao da bude stariji manje od 10 god,u svakom slucaju.Bice emocionalno zreliji od osoba u koje si se prije zaljubljivala,ali ce biti i teskog karaktera,veoma ucen i postovan od okoline.Ja vjerujem da imas predispoziciju za boravak u inostranstvu,za kojim toliko zudis.Vec sam spomenula da ces na putovanjima sticati mudrost i nova saznanja...:) Veliki pozdrav

Wanjicaa
27-09-2010, 21:37
Draga,zao mi je zbog oca...vjerujem da ti je tesko palo,jer ovdje mogu da vidim da je So sa svojim aspektima (koje predstavlja oca)veoma istaknuta tacka tvog natala i tvog zivota.Ovaj emocionalni mazohizam se odnosio na to da se cesto zaljubljujes u pogresne,mozda emocionalno nezrele osobe,koje nemaju isto poimanje ljubavi kao ti,pa je moguce da zbog toga budes razocarana i povrijedjena.Inace si veoma njeznih emocija,krhka,pa ti tesko pada.Partner bi trebao da bude stariji manje od 10 god,u svakom slucaju.Bice emocionalno zreliji od osoba u koje si se prije zaljubljivala,ali ce biti i teskog karaktera,veoma ucen i postovan od okoline.Ja vjerujem da imas predispoziciju za boravak u inostranstvu,za kojim toliko zudis.Vec sam spomenula da ces na putovanjima sticati mudrost i nova saznanja...:) Veliki pozdrav

Hwala punoo....tacnoo swe sto si napisala,swaka cast!...hm teskog karaktera,to me malo plasi,kako cemo se slagati? ://
Gde cemo se upoznati? :)

Uranus_princes
27-09-2010, 21:46
Teskog karaktera,dominantan,brzoplet sa rijecima....ali u dubini duse,emotivan...:) Zeli paznju,osobu koja ce ga smiriti u trenutku kada bukne,umjesto da jos vise razbukta vatru.To ce znati cijeniti.Moguce je da ce sam partner biti iz inostranstva...:)

Wanjicaa
27-09-2010, 21:58
Teskog karaktera,dominantan,brzoplet sa rijecima....ali u dubini duse,emotivan...:) Zeli paznju,osobu koja ce ga smiriti u trenutku kada bukne,umjesto da jos vise razbukta vatru.To ce znati cijeniti.Moguce je da ce sam partner biti iz inostranstva...:)

aaa hwala punooo...e sad znam da je pitanjee onoo,ali ipak kad bi trebalo da ga sretnem,tj da se udam?sa koliko godina?

Uranus_princes
27-09-2010, 22:05
Draga,za to bih trebala velika preciznost,a i sa tom preciznoscu i poznavanjem ove nauke,i dalje se ostavlja prostor za greske,kada je to pitanje pod upitnikom...:) Na to ti ne bih znala odgovoriti...Mogla bih nagadjati,a iskreno,ne volim ono sto nije precizno,tako da necu pokusavati..:D Ndam se da ce se javiti neko ko umije to precizno da procijeni..PozZic za tebe...:)

Wanjicaa
27-09-2010, 22:07
Draga,za to bih trebala velika preciznost,a i sa tom preciznoscu i poznavanjem ove nauke,i dalje se ostavlja prostor za greske,kada je to pitanje pod upitnikom...:) Na to ti ne bih znala odgovoriti...Mogla bih nagadjati,a iskreno,ne volim ono sto nije precizno,tako da necu pokusavati..:D Ndam se da ce se javiti neko ko umije to precizno da procijeni..PozZic za tebe...:)

Ok,hwala puno za swe sto si mi napisala...ako mozes da widis i dodas nesto za porodicu,i zdrawlje,bila bih zahwalna!
i izwiniii za puno pitanja...!:)