Pitanje oko natalne karte [Arhiva] - Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners

PDA

View Full Version : Pitanje oko natalne karte

lilita
17-11-2009, 13:47
Zeleo bi da neko pogleda malo u moju natalnu kartu
rodjen sam : 16.06.1988 , u 17:35h Doboj (BiH)... Opisite me malo moj zivot , buducnost i ostalo...
Od srca zahvaljujem, Marko

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...Ps-u1256826420

Ustvari... Tvoja natalka me je bas zainteresovala,posto je skoro identicna kao i kod mog decka,pa bih mozda nesto i mogla da kazem...
Ne zameraj mi ako gresim,samo me ispravi.
Puno drugo polje istice sferu materijalnog u tvom zivotu,tj,mogao bi da podsvesno imas strah od nemastine i da se zato u zivotu vise trudis oko zaradjivanja da bi sebi i svojoj porodici obezbedio sigurnost. Taj strah moze biti prenet od strane jednog od roditelja na tebe.
Mozda tako sto si odavno,gledajuci jednog od njih, poceo da primcujes koliko je tesko ostvariti i zadrzati materijalna dobra,pa se na taj nacin sada i kasnije u zivotu poistovecujes poistovecujes s njim...
Takodje,moglo je biti problema u porodici,cestih svadja,nervoze u kuci...
Reci mi da li sam na pravom putu ili da batalim? :)

Jahttp://i577.photobucket.com/albums/ss212/Traditional_Astrologer/marija.gif

marko88bl
17-11-2009, 14:43
Sto se tice brize o zaradi 100 % tacno a svadje u porodici nemam, a ko god mi je gledaou natalnu svi su to vidjeli nasuprot imam jednu hrmonicnu porodicu :D dalje :D

lilita
17-11-2009, 14:59
sto se tice brize o zaradi 100 % tacno a svadje u porodici nemam, a ko god mi je gledaou natalnu svi su to vidjeli nasuprot imam jednu hrmonicnu porodicu :D dalje :D

Onda je bar jedan roditelj nervoznije naravi?
Rekla bih i da bi,sto se materijalnog tice,mogao da profitiras na neki nacin kroz partnerku... Da li kroz neko nasledstvo ili kroz neki zajednicki posao...
I mislim da bi ti poslovna partnerstva uopste mogla doneti dobit,ako bi radio nesto sto je vezano za estetiku,zene,saradnju sa zenama...
Da li je vec bilo nesto vezano za trgovinu?

Mozda imas problem sa prihvatanjem autoriteta,Sunce se lose slaze sa Uranom i Saturnom,sto bi trebalo da ti da velike ambicije,ali i probleme u situacijama kad neko postupa prema tebi onako kako ti smatras da ne zasluzujes,tj,kad smatras da zasluzujes vise,tesko da ces cutati i povuci se,pre ces zauzeti buntovnicki stav.
Da nastavljam?

http://i577.photobucket.com/albums/ss212/Traditional_Astrologer/marija.gif
ja:

marko88bl
17-11-2009, 15:04
Nisam nikad radio (studen sam) :D

nastavi

lilita
17-11-2009, 15:27
Nisam nikad radio (studen sam) :D

nastavi

Dobro,radices jednog dana... :) Sta studiras?
Obrati paznju na poroke.Ako ih nemas-svaka cast,izbegavaj ih sto je vise moguce. Mozda imas vise zenskih prijatelja,nego muskih i moze se desiti da lako iz prijateljstva stupis u vezu sa nima.
Rekla bih da imas dosta naglih pocetaka ali i zavrsetaka ljubavi,da su protkane tezim svadjama,ljubomorom. Ne trpis bas ogranicenja,ali njih i ne mozes da izbegnes,jer znas i sam partnerkama to da radis.
Pa,sve u svoju svrhu...
Devojke ti zamisljam kao prave damice,lepe,komunikativne,popularne...
I ti sam si jako inteligentan,mozes da provalis kad te neko laze,a sam da slazes tako da to niko ne provali.:wno:
Impulsivan si,planes lako,pa tek posle razmislis o situaciji.
Opet se potvrdjuje aspekt nekog nasledstva i verovatnije mi se cini da ce biti sa zenske ili majcine strane.
Daj neki komentar ili pitanje da probam...

http://i577.photobucket.com/albums/ss212/Traditional_Astrologer/marija.gif

marko88bl
17-11-2009, 15:34
jao studiranje upisao sam matematiku al mi nesto slabo ide :D i jos studiram ali sam upisao ove godine i kriminalitiku, interesuje me sta ce da bude u buducnosti sa oba faxa, cime cu se baviti eventualno sta cu raditi ?

ovo gore sto si navela je 99 % tacno :D

Shmishonja
17-11-2009, 17:05
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...Ps-u1256826420

Što se tiče tvog Natalna karta (http://i577.photobucket.com/albums/ss212/Traditional_Astrologer/markos.gif)

• IV polje u Ribama ~ po TA pod vladavinom je Jupitera u Biku na vrhu VII polja ~ pa još dodatno vladar II polja ~ i uz skladne aspekte može samo doneti sklad, blagostanje, mir i materijalnu sigurnost ovoj osobi i to generaciajma unazad. Mars u Ribama je isuviše slab, a i ima skladne aspekte + O° sa Severnim Mesečevim Čvorem, koji je uslovno rečeno benefik ~ da bi doneo nešto loše ~ možda za sad samo lošije zdravlje jednog od roditelja, jer ima 90° sa Venerom i Merkurom. Mesec i Mars su u široj 120° a na ekvidsitancu medju njima je upravo Jupiter. Dinamična, aktivna, emotivna i vrlo dobra što se tiče kuhinje atmosfera u kući.

• Malo kasnije u životu će se aktivirati Sunčev aspekt sa Uranom i Saturnom, možda negde oko 60te... a tvoje interesovanje za prirodne nauke i "Šerlok Homs" studije ~ pokazuje upravo taj stelijum na vrhu VIII u Blizancima... Mogućnost studiranja prvo jednog faxa ~ IX polje počinje u Raku i tu je Mesec, ali je pred kraj znaka... posle dolazi umetnuti Lav u IX i Sunce u VIII polju ~ kriminologija i astrologija... toliko za sad...

skorpija_strelac
17-11-2009, 17:54
smrt za zene :D

lilita
17-11-2009, 18:22
Što se tiče tvog Natalna karta (http://i577.photobucket.com/albums/ss212/Traditional_Astrologer/markos.gif)

• IV polje u Ribama ~ po TA pod vladavinom je Jupitera u Biku na vrhu VII polja ~ pa još dodatno vladar II polja ~ i uz skladne aspekte može samo doneti sklad, blagostanje, mir i materijalnu sigurnost ovoj osobi i to generaciajma unazad. Mars u Ribama je isuviše slab, a i ima skladne aspekte + O° sa Severnim Mesečevim Čvorem, koji je uslovno rečeno benefik ~ da bi doneo nešto loše ~ možda za sad samo lošije zdravlje jednog od roditelja, jer ima 90° sa Venerom i Merkurom. Mesec i Mars su u široj 120° a na ekvidsitancu medju njima je upravo Jupiter. Dinamična, aktivna, emotivna i vrlo dobra što se tiče kuhinje atmosfera u kući.

• Malo kasnije u životu će se aktivirati Sunčev aspekt sa Uranom i Saturnom, možda negde oko 60te... a tvoje interesovanje za prirodne nauke i "Šerlok Homs" studije ~ pokazuje upravo taj stelijum na vrhu VIII u Blizancima... Mogućnost studiranja prvo jednog faxa ~ IX polje počinje u Raku i tu je Mesec, ali je pred kraj znaka... posle dolazi umetnuti Lav u IX i Sunce u VIII polju ~ kriminologija i astrologija... toliko za sad...

Evo,posle odgovora profesionalca,suvisno je da ja bilo sta kazem,a i daleko od toga da bih ja mogla da budem ovako precizna... Samo bih rekla da po meni vise "pase" ova kriminalistika.

smrt za zene :D

E,mozes li da o tome napises nesto detaljnije? :)
Bas me zanima! :wwub:

marko88bl
17-11-2009, 20:30
Shmishonja ok sve samo sto slabo razumijem :)

skorpija_strelac hocu i ja objasnjenje....

hvala svima i naravno nastavite.... :)

Shmishonja
18-11-2009, 09:28
Shmishonja ok sve samo sto slabo razumijem :)

skorpija_strelac hocu i ja objasnjenje....

hvala svima i naravno nastavite.... :)

A šta nije jasno :confused:
Mislim da je škorpija_strelac tipovala na Veneru O° Sunce na vrhu VIII polja kada je rekla da si "smrt za devojke" ;)

marko88bl
18-11-2009, 14:39
hvala na objasnjenju, a sto se tice nejasnoca odnosi se na vasim strucnim terminima :D priblizite malo za nas lajike :D

skorpija_strelac
18-11-2009, 18:13
E,mozes li da o tome napises nesto detaljnije? :)
Bas me zanima! :wwub:
pa ne znam...utisak

isparila ti karta
ne znam cini mi se da si harizmatican
secam se da si blizanac pa jos podznak skorpija:D pa jos te planete u osmoj kuci
pa fin mesecak u raku....pa ti sve lepo na finjaka :D
ja mislim da bi mene recimo neko sa takvom kartom smuvao na brzinu dok nisam ni shvatila sta se desilo
ne muvam te niti nista slicno bozesacuvaj:4lol:

mislila sam na njegovu kartu:)

marko88bl
20-01-2010, 13:56
http://img222.imageshack.us/i/marko.gif/

skorpijica
20-01-2010, 14:08
ja bih rekla da si ti jedan nezan mladic
jako volis da se druzis
i volis cure pricalice,onako sarmantne i koketne i da ces svoju zenu upoznati prvo kroz druzenje koje volis
2k novcana pitanja tu imamop saturna on odnosi pare uran naglo i jos je tu neptun ..po meni i nije povoljno
ono stio je zanimljivo sto ti je jupiter na algolu fiksnoj zvezdi u biku..ona inace nije dobra zloslutna je ali kako je to jupiter valjda necce biti nekih vecih problema
na prvi pogled mi se ucinilo da ti nedostaje vatre ali imas i saturn na 29 strelca
eto

marko88bl
20-01-2010, 14:10
hvala, ako ima jos nesto samo recite :))))